TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Plan wydawniczy LEM - MEGA UPDATE.

2003-06-27 19:36:00 LEM.Com.Pl

Polski przedstawiciel i wydawca gier ze stajni LucasArt jakim jest znany wszystkim Fanom Sagi LEM, planuje na ten rok wydanie niżej prezentowanych gier o tematyce Gwiezdnowojennej. Będą to następujące pozycje:

- LucasArts Star Wars: Knights of the Old Republic XBOX: 09/03
- LucasArts Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy PC CD: 09/03
- LucasArts Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy XBOX: 11/03

UPDATE 01 - 29.06.03 /Andaral/:
Na forum został otwarty nowy wątem: STAR WARS GALAXIES.

UPDATE 02 - 30.06.03 /Andaral/:
Jak zapewne zauważyliście zaszło wiele zmian. No cóż, teraz są to informacje czysto oficjalne i zgodne z informacjami jakie znajdują sie na stronie LEM. Przepraszam za małe zamieszanie i dziękuję wszystkim "życzliwym".
KOMENTARZE (70)

Gry

Star Wars Galaxies

2003-06-26 20:11:00 TFN i SW Galaxies

Wreszcie spełniły się marzenia tysięcy fanów w USA (miejmy nadzieję, że niedługo i w Polsce). Od dziś możemy zamieszkać w świecie gwiezdnych wojen. Wprawdzie nie realnie, lecz wirtualnie, ale co to za różnica? Można zamieszkać na jednej z planet, można zostać łowcą nagród, a w czasie wolnych piątkowych wieczorów można pruć po orbicie pożyczonym X-Wingiem.


Brzmi jak obraz z surrealistycznego snu. Nie, jest to jak najbardziej realne. Surrealistyczna jest tu tylko cena. Za samą grę przyjdzie nam zapłacić około 50$ a za dostęp do serwera, bez którego gra jest niemożliwa od 12$ do 15$. Świat przeznaczony do gry już istnieje. Zamieszkuje go obecnie 65 tysięcy fanów z całego świata, którzy mieli to szczęście, i zostali testerami gry.
Sony Station, wydawca gry podał już dane o dodatku, jaki ukaże się w najbliższym czasie. Dodatek Space umożliwi nam podróże i walkę w kosmosie.
Niestety, o Polskim wydaniu tej gry nawet najstarsi górale nie słyszeli. Z więc przyjdzie nam na nią, i na polski serwer sporo poczekać...
KOMENTARZE (27)

Gry

X-Wing Vs TIE Fighter 2

2003-06-25 11:58:00 Andaral za TF.Net

Na TFN pojawiła się gra bazująca na hicie z przed lat jakim nie wątpliwie był X-Wing Vs TIE Fighter. Jest ona zrobiona we flashu. Rozgrywka jest podobna do wiekowego już polskiego hitu Katarsis. Jeżeli chcecie zasiąść za sterami X, Y, czy A winga to wejdźcie tutaj.
KOMENTARZE (2)

Gry

Narodziny Ery

2003-06-23 18:22:00 Star Wars Galaxies Vault

Na Star Wars Galaxies Vault pojawił się film oparty na wersji BETA gry Star Wars Galaxies. Nosi tytuł Birth of an Era (Narodziny Ery).

Możecie go ściągnąć tutaj .

Twórcą jest Fan o nicku Aladora. W filmie zobaczymy przecudne miejsca na planetach, walki na śmierć i życie oraz dinozaury . Filmik polecają oglądać przy pomocy nowego Windows Media Playera 9. Możecie go ściągnąć ze strony firmy Microsoft .
KOMENTARZE (4)

Gry

Wywiad z twórcami Rogue Leader

2003-06-18 20:02:00 Planet Game Cube

Na planetgamecube.com pojawił się wywiad z twórcami gry Rogue Squadron 3, czyli Factor 5. Wypowiada się w nim dyrektor od projekcji Julian Eggebrecht.

PGC: Czy w grze istnieją misje, w których będziemy mogli latać do woli jakimś pojazdem, wylądować i następnie pobiec do następnego, wystartować i ponownie wzbić się w powietrze ?

JE: Jest pewna misja, gdzie możesz wyjść z AT-ST, potem pobiec do AT-AT i go przejąć. Istnieje także misja pod tytułem “Marooned on Geonosis”. Grasz w niej Wedge`em Antilisem. W misji napotykasz na niespodziewaną pułapkę, rozbijasz się i szukasz jakiegoś innego statku, którym będziesz mógł dalej walczyć.

PGC: Słyszeliśmy, że jednym z nowych pojazdów jakie pojawią się w grze jest nowy model myśliwca TIE. Czy Luke lub Wedge przejmą go albo czy będzie nam dane zasiąść za jego sterami jako Imperialna pilot ?

JE: Tak, rebeliantom uda się przejąć taki statek. Wedge użyje go jako “koń trojański”, by dotrzeć do kosmicznego doku na planecie Fodor. Celem misji będzie zaatakowanie Super Gwiezdnego Niszczyciela, który jest w fazie budowy. Wszystko dzieje się prze Bitwą o Endor. Rebelianci chcą, aby Super Star Destroyer nie dołączył do kosmicznej walki na księżycu Sanktuarium.
KOMENTARZE (0)

Gry

Galaxies 26 czerwca

2003-06-18 08:04:00 LucasArts

LucasArts oficjalnie potwierdziło, że Star Wars Galaxies: An Empire Divided pojawi się w sklepach 26 czerwca 2003. A teraz, żeby ostudzić wasz zapał, cytujemy fragment notki prasowej, jaką możemy przeczytać na oficjalnej stronie:

SAN RAFAEL, Calif. and SAN DIEGO – 17 czerwca, 2003 – LucasArts i Sony Online Entertainment Inc. ogłosiły w dniu dzisiejszym, że Star Wars Galaxies: An Empire Divided, z niecierpliwością oczekiwana pierwsza odsłona gry typu massively multiplayer online (MMO) ze znakiem Star Wars, zostanie wydana 26 czerwca, 2003. Społeczność internetowa Star Wars Galaxies: An Empire Divided przekroczyła już 500,000 zarejestrowanych użytkowników. W momencie wydania Star Wars Galaxies: An Empire Divided oferować będzie cztery opcje subskrypcji: miesięczną - $14.99; kwartalną - $14.00 za każdy miesiąc; półroczną - $13.00 za każdy miesiąc, oraz roczną - $12.00 za każdy miesiąc. Subskrybując jedną z trzech ostatnich opcji, gracze mogą oczekiwać oszczędności do 20 procent w stosunku do stawki miesięcznej. Sugerowana cena detaliczna Star Wars Galaxies: An Empire Divided wynosić będzie $49.95 i obejmuje 30-dniową subskrypcję.

Na oficjalnej stronie firmy LEM będącej oficjalnym dystrybutorem gier LucasArts w Polsce w planach wydawniczych nie znajdziemy Galaxies i nie ma się co dziwić. Czy ktoś z was zapłaciłby taką kasę? Zastanawiam się, czy znajdę recenzenta Galaxies dla Bastionu.
KOMENTARZE (18)

Gry

Nowe tryby...

2003-06-12 15:56:00 TFN

Jak podaje TFN, w Jedi Academy będą dostępne nowe tryby gry. Będzie to Power Duel - pozwalający na walkę dwóch na jednego (jak Qui-Gon i Obi-Wan przeciwko Maulowi w Epizodzie I), oraz Siege, w którym będzie można kożystać z pojazdów. Dodatkowo będzie można wybrać sobie klasę postaci - jak naprzykład artylerzysta i grać całą drużyną przyjaciół !!!

Poza tym, do Jedi Academy powrócą inne, znane nam z Jedi Outcast tryby takie jak Capture the Flag (przejmij flagę) oraz Deathmatch (każdy na każdego). Usunięto natomiast Capture the Ysalamiri, Jedi Holocron i Jedi Master, ponieważ te tryby nie cieszyły się zdbytnią popularnością wśród graczy.
Rasy, które pojawią się w grze, a między którymi będzie można wybierać to:
Kobieta rasy Zabrak, Człowiek (obie płcie), Twi`Lek (kobieta), Kel Dor (mężczyzna)i Rodianin(mężczyzna).

W Jedi Academy zwiększono też (jeszcze!!!) liczbę ruchów, które można wykonać przy walce mieczem. Dodatkowo będzie możliwośc nauki różnych styli walki, jak również walki różnymi typami mieczy (np. miecz o podwójnym ostrzu).

Zapowiada się smakowicie nieprawdaż?
KOMENTARZE (8)

Gry

Jedi Knight: Jedi Academy - trailer ... UPDATE

2003-06-04 23:09:00 JK2Files

Na JK2Files zaprezentowano film reklamowy, jaki promował Jedi Knight: Jedi Academy na targach E3 i znajduje się on do ściągnięcia tu (8.84 MB).

UPDATE /Andaral/:
W związku z rozgorzałą dyskusją na temat w/w newsa został otwarty topic na FORUM, gdzie zapraszam wszystkich chcących wypowiedzieć swe zdanie w w/w temacie.
KOMENTARZE (46)
Loading..