Gry komputerowe

Plan wydawniczy LEM - MEGA UPDATE.

LEM.Com.Pl
70

Polski przedstawiciel i wydawca gier ze stajni LucasArt jakim jest znany wszystkim Fanom Sagi LEM, planuje na ten rok wydanie niżej prezentowanych gier o tematyce Gwiezdnowojennej. Będą to następujące pozycje:

- LucasArts Star Wars: Knights of the Old Republic XBOX: 09/03
- LucasArts Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy PC CD: 09/03
- LucasArts Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy XBOX: 11/03

UPDATE 01 - 29.06.03 /Andaral/:
Na forum został otwarty nowy wątem: STAR WARS GALAXIES.

UPDATE 02 - 30.06.03 /Andaral/:
Jak zapewne zauważyliście zaszło wiele zmian. No cóż, teraz są to informacje czysto oficjalne i zgodne z informacjami jakie znajdują sie na stronie LEM. Przepraszam za małe zamieszanie i dziękuję wszystkim "życzliwym".

Star Wars Galaxies

TFN i SW Galaxies
27

Wreszcie spełniły się marzenia tysięcy fanów w USA (miejmy nadzieję, że niedługo i w Polsce). Od dziś możemy zamieszkać w świecie gwiezdnych wojen. Wprawdzie nie realnie, lecz wirtualnie, ale co to za różnica? Można zamieszkać na jednej z planet, można zostać łowcą nagród, a w czasie wolnych piątkowych wieczorów można pruć po orbicie pożyczonym X-Wingiem.


Brzmi jak obraz z surrealistycznego snu. Nie, jest to jak najbardziej realne. Surrealistyczna jest tu tylko cena. Za samą grę przyjdzie nam zapłacić około 50$ a za dostęp do serwera, bez którego gra jest niemożliwa od 12$ do 15$. Świat przeznaczony do gry już istnieje. Zamieszkuje go obecnie 65 tysięcy fanów z całego świata, którzy mieli to szczęście, i zostali testerami gry.
Sony Station, wydawca gry podał już dane o dodatku, jaki ukaże się w najbliższym czasie. Dodatek Space umożliwi nam podróże i walkę w kosmosie.
Niestety, o Polskim wydaniu tej gry nawet najstarsi górale nie słyszeli. Z więc przyjdzie nam na nią, i na polski serwer sporo poczekać...

X-Wing Vs TIE Fighter 2

Andaral za TF.Net
2

Na TFN pojawiła się gra bazująca na hicie z przed lat jakim nie wątpliwie był X-Wing Vs TIE Fighter. Jest ona zrobiona we flashu. Rozgrywka jest podobna do wiekowego już polskiego hitu Katarsis. Jeżeli chcecie zasiąść za sterami X, Y, czy A winga to wejdźcie tutaj.

Narodziny Ery

Star Wars Galaxies Vault
4

Na Star Wars Galaxies Vault pojawił się film oparty na wersji BETA gry Star Wars Galaxies. Nosi tytuł Birth of an Era (Narodziny Ery).

Możecie go ściągnąć tutaj .

Twórcą jest Fan o nicku Aladora. W filmie zobaczymy przecudne miejsca na planetach, walki na śmierć i życie oraz dinozaury . Filmik polecają oglądać przy pomocy nowego Windows Media Playera 9. Możecie go ściągnąć ze strony firmy Microsoft .

Wywiad z twórcami Rogue Leader

Planet Game Cube
0

Na planetgamecube.com pojawił się wywiad z twórcami gry Rogue Squadron 3, czyli Factor 5. Wypowiada się w nim dyrektor od projekcji Julian Eggebrecht.

PGC: Czy w grze istnieją misje, w których będziemy mogli latać do woli jakimś pojazdem, wylądować i następnie pobiec do następnego, wystartować i ponownie wzbić się w powietrze ?

JE: Jest pewna misja, gdzie możesz wyjść z AT-ST, potem pobiec do AT-AT i go przejąć. Istnieje także misja pod tytułem “Marooned on Geonosis”. Grasz w niej Wedge`em Antilisem. W misji napotykasz na niespodziewaną pułapkę, rozbijasz się i szukasz jakiegoś innego statku, którym będziesz mógł dalej walczyć.

PGC: Słyszeliśmy, że jednym z nowych pojazdów jakie pojawią się w grze jest nowy model myśliwca TIE. Czy Luke lub Wedge przejmą go albo czy będzie nam dane zasiąść za jego sterami jako Imperialna pilot ?

JE: Tak, rebeliantom uda się przejąć taki statek. Wedge użyje go jako “koń trojański”, by dotrzeć do kosmicznego doku na planecie Fodor. Celem misji będzie zaatakowanie Super Gwiezdnego Niszczyciela, który jest w fazie budowy. Wszystko dzieje się prze Bitwą o Endor. Rebelianci chcą, aby Super Star Destroyer nie dołączył do kosmicznej walki na księżycu Sanktuarium.

Galaxies 26 czerwca

LucasArts
18

LucasArts oficjalnie potwierdziło, że Star Wars Galaxies: An Empire Divided pojawi się w sklepach 26 czerwca 2003. A teraz, żeby ostudzić wasz zapał, cytujemy fragment notki prasowej, jaką możemy przeczytać na oficjalnej stronie:

SAN RAFAEL, Calif. and SAN DIEGO – 17 czerwca, 2003 – LucasArts i Sony Online Entertainment Inc. ogłosiły w dniu dzisiejszym, że Star Wars Galaxies: An Empire Divided, z niecierpliwością oczekiwana pierwsza odsłona gry typu massively multiplayer online (MMO) ze znakiem Star Wars, zostanie wydana 26 czerwca, 2003. Społeczność internetowa Star Wars Galaxies: An Empire Divided przekroczyła już 500,000 zarejestrowanych użytkowników. W momencie wydania Star Wars Galaxies: An Empire Divided oferować będzie cztery opcje subskrypcji: miesięczną - $14.99; kwartalną - $14.00 za każdy miesiąc; półroczną - $13.00 za każdy miesiąc, oraz roczną - $12.00 za każdy miesiąc. Subskrybując jedną z trzech ostatnich opcji, gracze mogą oczekiwać oszczędności do 20 procent w stosunku do stawki miesięcznej. Sugerowana cena detaliczna Star Wars Galaxies: An Empire Divided wynosić będzie $49.95 i obejmuje 30-dniową subskrypcję.

Na oficjalnej stronie firmy LEM będącej oficjalnym dystrybutorem gier LucasArts w Polsce w planach wydawniczych nie znajdziemy Galaxies i nie ma się co dziwić. Czy ktoś z was zapłaciłby taką kasę? Zastanawiam się, czy znajdę recenzenta Galaxies dla Bastionu.

Nowe tryby...

TFN
8

Jak podaje TFN, w Jedi Academy będą dostępne nowe tryby gry. Będzie to Power Duel - pozwalający na walkę dwóch na jednego (jak Qui-Gon i Obi-Wan przeciwko Maulowi w Epizodzie I), oraz Siege, w którym będzie można kożystać z pojazdów. Dodatkowo będzie można wybrać sobie klasę postaci - jak naprzykład artylerzysta i grać całą drużyną przyjaciół !!!

Poza tym, do Jedi Academy powrócą inne, znane nam z Jedi Outcast tryby takie jak Capture the Flag (przejmij flagę) oraz Deathmatch (każdy na każdego). Usunięto natomiast Capture the Ysalamiri, Jedi Holocron i Jedi Master, ponieważ te tryby nie cieszyły się zdbytnią popularnością wśród graczy.
Rasy, które pojawią się w grze, a między którymi będzie można wybierać to:
Kobieta rasy Zabrak, Człowiek (obie płcie), Twi`Lek (kobieta), Kel Dor (mężczyzna)i Rodianin(mężczyzna).

W Jedi Academy zwiększono też (jeszcze!!!) liczbę ruchów, które można wykonać przy walce mieczem. Dodatkowo będzie możliwośc nauki różnych styli walki, jak również walki różnymi typami mieczy (np. miecz o podwójnym ostrzu).

Zapowiada się smakowicie nieprawdaż?

Jedi Knight: Jedi Academy - trailer ... UPDATE

JK2Files
46

Na JK2Files zaprezentowano film reklamowy, jaki promował Jedi Knight: Jedi Academy na targach E3 i znajduje się on do ściągnięcia tu (8.84 MB).

UPDATE /Andaral/:
W związku z rozgorzałą dyskusją na temat w/w newsa został otwarty topic na FORUM, gdzie zapraszam wszystkich chcących wypowiedzieć swe zdanie w w/w temacie.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.