TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Pliki z Jedi Academy

2003-07-30 21:14:00 TFNNa TFN ukazały się 3 filmiki oraz nowe screeny z gry Jedi Academy. Nie zdradzając nic więcej zapraszam do ściągania:
Filmik 1
Filmik 2
Filmik 2
Obrazki
KOMENTARZE (20)

Gry

Jedi Knight 3

2003-07-29 12:07:00 jk2files.comLucasArts ogłosiło datę wydania gry Jedi Knight 3: Jedi Academy. Będzie to 16 września 2003 roku. LucasArts powiedziało także, że Fanart prezentowany na łamach jk2files.com jest bardzo podobny do okładki JK3.
KOMENTARZE (20)

Gry

KOTOR zgodnie z obietnicą

2003-07-17 07:54:00 LucasArts

Kilka dni temu informowaliśmy, że Star Wars: Knights of the Old Republic w wersji na xbox będzie dostępna 16 lipca. Lucas Arts dotrzymał słowa i dzieciaki w Ameryce mają się z czego cieszyć.


KOMENTARZE (18)

Gry

KOTOR w tłoczni

2003-07-10 08:03:00 LucasArts

Mocno oczekiwana gra Knights of the Old Republic jest już tłoczona i będzie dostępna 16 lipca. Na razie w wersji na Xbox, ale wkrótce również na PC.
KOMENTARZE (14)

Gry

Galaxies bije rekordy

2003-07-04 08:06:00 LucasArts

Jak podaje LucasArts,
Star Wars Galaxies: An Empire Divided, pierwsza gra typu massively multiplayer online (MMO) spod znaku Star Wars, osiągnęła bezprecedensowy sukces w pierwszym tygodniu sprzedazy, gromadząc ponad 125,000 użytkowników, a także wyrazy uznania ze strony prasy i użytkowników.

Oto kilka wypowiedzi odnotowanych przez LucasArts:

Co wykazała ogromna ilość graczy podczas pierwszego tygodnia, rozpoczęcie sprzedaży Star Wars Galaxies: An Empire Divided było najlepszym otwarciem gry typu MMO do tej pory" mówi Simon Jeffery, prezes LucasArts. "Gra pobiła wszelkie poprzednie rekordy ilości subskrypcji w pierwszym tygodniu, co dobrze wróży przyszłości gry.

Star Wars Galaxies: An Empire Divided jest najszybciej sprzedającą się MMO w historii" mówi John Smedley, prezes Sony Online Entertainment...

Miejmy nadzieję, że tak ogromna popularność gry wpłynie na obniżenie abonamentu, chociaż nie bardzo w to wierzę, a przede wszystkim, wygląda na to, że dla nas nie będzie to miało najmniejszego znaczenia :(.
KOMENTARZE (4)

Gry

Nowa strona o "Star Wars Galaxies" - UPDATE

2003-07-03 07:31:00 ICO

Na stronie Imperial City OnLine powstała nowa podstrona poświęcona nowej grze ze stajni LucasAtrs, jaką jest "Star Wars Galaxies".

UPDATE /Andaral/:
Zapraszam również do wzięcia udziału w dyskusji na forum w tym wątku.
KOMENTARZE (25)

Gry

„Kosmiczne jaja” zamiast „Gwiezdnych Wojen”

2003-07-02 13:14:00 4Press

4Press donosi:

W kilka dni po premierze sieciowej gry „Star Wars Galaxies”, większości abonentów towarzyszy poczucie absurdu jak z parodii Mela Brooksa, a nie emocje rodem z oryginalnej sagi Lucasa. Powodem są ogromne problemy techniczne, z jakimi boryka się udostępniająca grę firma Sony.

Wydaje się bowiem, że Sony jest zaskoczone ogromnym zainteresowaniem grą. Serwery są oblężone i aby się zarejestrować, gracze muszą próbować nawet przez kilka godzin. Stworzenie postaci i wejście w uniwersum gry – rojące się podobno od błędów – nie oznacza jednak końca problemów. Wyjątkowo awaryjne okazały się być bowiem bazy danych. Serwery regularnie zrywają połączenia i – bach! – niemal jak po uderzeniu miecza świetlnego, gracze tracą wypracowane przez siebie statystyki. Sony poinformowało, że powoli opanowuje sytuację i serwery pracują stabilnie nawet przy 17 tys. podłączonych osób. Firma nie ujawniła jak dotąd liczby graczy, którzy wykupili subskrypcję. A gra nie jest tania – kosztuje 50 USD (w tym miesiąc gry), ceny abonamentu wahają się (w zależności na ile miesięcy z góry) do 12 do 15 USD.

Akcja „Star Wars Galaxies” rozgrywa się w uniwersum znanym z „Gwiezdnych Wojen”, w trakcie wojny wywołanej zniszczeniem pierwszej Gwiazdy Śmierci. Jednak pomimo oryginalnego klimatu sagi Lucasa, fani gier MMORPG o słabszych nerwach powinni chyba jeszcze przez jakiś czas omijać ten tytuł z daleka.

KOMENTARZE (15)
Loading..