TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Rogue Squadron 3

2003-08-30 12:52:00 LucasArts

Dwie oficjalne tapety na pulpit waszych PeCetów.

Rogue Squdron 3 – 1024x768


KOMENTARZE (4)

Gry

Spekulacje - SW Galaxies

2003-08-29 17:49:00 Calsann za TFN

TFN donosi o dostaniu wielu e-maili w sprawie pewnych niedociągnięć Lucasartsu. Otóż podobno w grze Star Wars Galaxies nie ma Luke'a Skywalkera i Obi-Wana (Bena) Kenobiego. Jest wiele postaci (Leia, Wedge, Han, Chewie, Vader, Imperator, Nien Numb, Jabba) ale nikt nie znalazł Luke'a ani Obi-Wana. Co prawda Ben nie żyje, ale podobno w SWG musi być jego duch.
Może z czasem się to wyjaśni.
KOMENTARZE (3)

Gry

Rogue Squadron 3 - Rebel Strike

2003-08-29 17:24:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie LucasArts zamieszczony został nowy trailer do gry Rogue Sqadron 3. Szkoda tylko, że ta gra nie została wydana na PC ponieważ zapowiada się naprawdę bardzo obiecującą, ale cóż większośc firm pomija nasze poczciwe PeCety, ponieważ wydając grę na platformy mają większy zysk.
KOMENTARZE (6)

Gry

Star Wars® Galaxies™ : An Empire Divided™

2003-08-28 10:34:00 LucasArts

Jak donosi LucasArts na dzień 26.08 br. było zarejestrowanych 275,000 graczy w samych tylko Stanach Zjednoczonych grających w Star Wars Galaxies. Specjaliści z Sony Online Entertainment spodziewają podwojenia tej liczby do końca tego roku i szykują już następne serwery, aby nie dopuścić do sytuacji jaka zaistniała gdy gra pojawiła się w sprzedaży.
KOMENTARZE (9)

Gry

Ruszyła oficjalna strona ... - UPDATE

2003-08-25 11:32:00 Proto'FC za LucasArts

Proto'FC donosi:
Na serwerze LucasArts została uruchomiona oficjalna strona gry Jedi Knight - Jedi Academy na której znajdziecie tapety, trailer, modele, screenshoty oraz informacje o grze. Jest również filmik pokazujący jak w nowej grze tworzymy własnego bohatera. Polecam gorąco.

Oficjalne tapety - 1024x768
Zapraszam do zabrania głosu w topicu na Forum o Jedi Knight - Jedi Academy.
KOMENTARZE (11)

Gry

Jedi Knight 3 – Kupujcie tylko oryginalny !!!

2003-08-24 23:46:00

Zwracam się do was z apelem o nie kupowanie na bazarach, stadionach czy też innych szemranych miejscach NIELEGALNYCH gier, a tym bardzie jeżeli chodzi o Jedi Knight – Jedi Academy (Jedi Knight 3). W sprzedaży pojawiła się nielegalne / pirackie wersja jedno i dwu płytowe gry JK3. Są w różnych cenach od 35 – 60 zł., ale uwaga, jest to BETA wersja, która zawiera masę BŁĘDÓW i gra w to coś jest koszmarem. Jestem świadom tego, że wielu i tak kupi tę grę zamiast oficjalnej, która na polskim rynku ukarze się we wrześniu i będzie kosztowała ok. 150 zł. Prośbę swą i wielu innych fanów Star Wars kieruję do waszego zdrowego rozsądku – PIRATOM MÓWIMY STANOWCZE NIE !!

Apel do LEM’a:
Jako polski dystrybutor gier LucasArts powinniście zadbać bardziej o swoich klientów, a przede wszystkim o polskich fanów, nie tylko Star Wars. Gdzie są plakaty i inne gadżety jakie powinno się otrzymywać przy zakupie np. Jedi Knight – Jedi Outcast, ja dopiero niedawno stałem się posiadaczem w/w i to zupełnie z innego źródła, a jak wiadomo Jedi Academy będzie posiadała zestaw figurek przedstawiający trzech rycerzy Jedi z serii Clone Wars firmy Hasbro, więc zadbajcie o te rzeczy, a zniechęcicie graczy do zakupu pirackich wersji gier !!

Zapraszam do zabrania głosu w topicu na Forum.
KOMENTARZE (26)

Gry

JK3 – o wersji Beta Jedi Academy i screeny

2003-08-18 23:17:00 Lord Vader

Kolejna, trzecia część gry z serii Jedi Knight jest ostatnio wśród graczy tematem Numero Uno !! Wielu z nich nie mogło się doczekać oficjalnej premiery pełnej i poprawnie działającej wersji gry Jedi Knight – Jedi Academy i zaczęli szukać w sieci wersji BETA i wielu z nich udało się ją znaleźć. Dzisiaj prezentujemy pierwsze screeny z trybu single-player oraz poradnik niecierpliwego gracza, gdzie można znaleźć wersję testową i z błędami, aby zapoznać się z nią i następnie zakupić pełną i oficjalną wersję gry, której dystrybutorem na rynku polskim jest firma LEM, która zapowiada polską premierę na przełom trzeciego/czwartego kwartału 2003 roku.

Tak, to prawda po necie krąży beta JK3, którą udało mi się ją znaleźć i ściągnąć. Sama gra wygląda super choć jak dobrze wiadomo w beta wersji jest sporo błędów i nie dociągnięć. Ale jeśli ktoś ma dość czekania na premierę - tak jak ja, to powinien od razu ściągać. Podam wam kilka ułatwień żeby znaleźć betę. Wersję tą można pobrać tylko i wyłącznie (chyba) przez program eMule, podobno tylko tam krąży to cudo, a plik o którym mowa może się nazywać tak: SW_Jedi_Academy_Darkfire.rar albo jedi.academy.rar można też szukać pod nazwą jedi academy, ale te dwa pierwsze to nazwa dokładna wersji beta JK3-JA. Ważne też jest to żeby ustawić typ na pliki Archive. Rozmiary beta JK3 to 1.12GB, jeśli znajdziecie plik o podanych powyżej nazwach i będzie miał większe rozmiary to też powinno być dobrze. W sumie warto to ściągną, ale istnieje też jeden problem, tym problemem jest to, że nie na każdym serwerze znajdziemy no i mogą być problemy z transferem( wiem coś o tym ).

Życzę wszystkim miłego ściągania i oczywiście dobrej zabawy.
Niech Mocy Będzie z Wami - Lord Vader.


Zapraszam do zabrania głosu w topicu na Forum.


KOMENTARZE (23)

Gry

Jedi Academy 17 września

2003-08-18 15:24:00 Gry-online

Na Gry-online znalazło się parę słów o kolejnej części Jedi Knighta - Jedi Academy.
W ostatnich miesiącach programiści z zespołu Raven Software nie próżnowali i używali całej posiadanej Mocy, aby tylko dokończyć prace nad kolejną częścią cyklu Star Wars Jedi Knight, pt. Jedi Academy. O tym, że im się udało świadczy najlepiej wymachiwanie Mieczami Świetlnymi przedstawicieli korporacji LucasArts, którzy ogłosili właśnie, iż całość trafiła już do tłoczni!
Czego możemy się spodziewać po Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy? Już na początku przyjdzie nam stworzyć zupełnie unikatową postać (rasa, ubiór, płeć, itd.), by następnie rozpocząć trening jej umiejętności (posługiwanie się Mieczem Świetlnym i Mocą) - to, czy staniemy po dobrej bądź złej stronie Mocy zależy wyłącznie od naszych posunięć w grze. Co więcej, z czasem przyjdzie nam władać nawet dwoma Mieczami Świetlnymi (kłania się SW: Episode II), jak również bronią Darth Maula! Zapowiada się naprawdę przednia rozrywka...
Ogólnoświatowa premiera Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy nastąpi 17 września.

KOMENTARZE (8)

Gry

Jedi Academy w CD-Action

2003-08-08 14:31:00

Tematem wrześniowego numeru magazynu CD-Action jest Jedi Academy. W numerze znajdziecie pięciostronicowy artykuł z zapowiedzią gry i screeny, patrzcie też na okładkę czasopisma. Wrześniowe CD-Action napakowane jest dobrami. Znajdziecie tam pełne wersje gier Shadow Man i Soldier of Fortune, a także książeczkę napakowaną kodami, tipsami i solucjami, również do gier SW. Cena - 18,50PLN.


KOMENTARZE (19)

Gry

Galactic Conquest

2003-08-05 02:17:00 TFN

Pierwszy MOD z Gwiezdnych Wojen do gry Battlefield 1942 pojawił już się w sieci. Nosi on nazwę “Galactic Conquest” i zajmuje ok. 300mb. Możecie go ściągnąć tutaj.
KOMENTARZE (13)
Loading..