Gry komputerowe

Galaxies w Europie

Hubert Zięba za LucasArts
14

Oto info, jakie właśnie otrzymałem od Huberta Zięby:

Jak donosi LucasArts Insider, europejska data wydania SWG została ustalona. Jest to 31 października 2003 roku (Wlk. Brytania, Skandynawia) oraz `reszta Europy`, a 7 listopada Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy.

Odsyłam wszystkich tutaj.

Dzięki za info.

Jedi Academy w polskich sklepach!

LEM
23

Jak informuje strona firmy LEM, będącej oficjalnym dystrybutorem gier SW w Polsce, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy pojawiło się już w polskich sklepach. Cena - 169 PLN. Grę można zamówić również na stronie LEM-u, wysyłka gratis. Piszcie, czy w sklepach w waszym mieście, Jedi Academy rzeczywiście już zalega.

Gry Star Wars w polskiej wersji językowej ...

23

Na stronie głównej pojawiła się nowa SONDA z pytaniem skierowanym bezpośrednio do fanów Star Wars w naszym kraju. Chodzi o sprawę polskiego tłumaczenie gier gwiezdnowojennych, narazie tylko napisów (tak jak wersja kinowa, ale nie z dubbingiem) i zapewne menu gier.

PS. Zwracam się do was o uczciwe podejście do sprawy i oddawanie głosów, oraz dyskusji na forum jak i dodawania komentarzy w samej sondzie.

Temat na forum.

26 września wstąpisz do Jedi Academy !! - UPDATE

LEM
21

LEM na swojej stronie zamieścił przewidywaną datę polskiej premiery gry Jedi Knight: Jedi Academy, i tak oto gra ukaże się w sprzedaży 26 września.

PS. cena nadal jest tajemnicą.

UPDATE, 10.09 /Andaral/:

26.09 jest oficjalną datą polskiej premiery Jedi Academy, ale to jeszcze nie wszystko, poznaliśmy również cenę, która wynosić będzie 169 zł.

Nowy wątek na forum o Jedi Academy.

Demo Jedi Academy

FilePlanet.com
48

Demo gry Star Wars Jedi Academy jest już do ściągnięcia. Zawiera ono 1 etap rozgrywki dla pojedynczego gracza (Single). Całość zajmuję 187 MB. Dzięki wersji demonstracyjnej mamy szansę wygrać pełną grę Jedi Academy. Lokalizacja dema: JK3-USA lub JK3-LEM.PL.

Miłego grania

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.