TWÓJ KOKPIT
0

Gry

KOTOR na Mac`a?

2004-03-26 15:56:00 Przemas i Wp.pl

Firma Aspyr Media zamierza uszczęśliwić posiadaczy komputerów spod znaku jabłuszka, dwiema nowymi grami. Będą to Pitfall Harry: The Lost Expedition firmy Activision oraz Star Wars: Knights of the Old Republic stworzona przez Bioware.
Na razie nie podano jednak konkretnych dat premier obu tytułów.

KOMENTARZE (5)

Gry

Republic Commando - screeny

2004-03-25 10:55:00 Worthplaying.com

W internetowym serwisie Worthplaying.com pojawiło się sześć nowych zdjęć z nadchodzącej produkcji LucasArtsu- Republic Commando. Oto one:

       

       

KOMENTARZE (8)

Gry

BioWare nie będzie developerem sequela Star Wars: Knights of the Old Republic

2004-03-22 16:38:00 Przemas i Gry-Online.pl

Za kilka tygodni polscy gracze powinni otrzymać, dzięki firmie dystrybucyjnej Licomp Empik Multimedia, możliwość nabycia zlokalizowanej PeCetowej wersji bestsellerowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Natomiast w nadchodzących numerach magazynów Electronic Gaming Monthly i Computer Gaming World zostaną zaprezentowane po raz pierwszy materiały, dotyczące kontynuacji rzeczonego hitu.

Jednakże koncern LucasArts nie powierzył ponownie procesu developingu korporacji BioWare. Produkcją nowego dzieła zajmie się kalifornijskie studio Obsidian Entertainment, skupiające uzdolnionych twórców (np. słynny Feargus Urquhart) m.in. następujących projektów: Baldur’s Gate, Fallout, Neverwinter Nights, Planescape Torment, Icewind Dale i MDK 2. Gotowy program ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w przyszłym roku. Zatem potwierdzenie znalazła wiadomość, opublikowana na łamach portalu GRY-OnLine dokładnie 12 października 2003.

KOMENTARZE (9)

Gry

Konwent Fanów Galaxies

2004-03-17 23:52:00 Przemas za Gry.Wp.pl

Już latem tego roku, a konkretnie w dniach 3-6 czerwca odbędzie się Star Wars Galaxies Fan Fest, czyli zjazd fanów tego znanego MMORPG'a. Będzie to niesamowita szansa spotkania na żywo graczy, których znamy wyłącznie z wirtualnego świata. Ponadto uczestnicy będą mogli porozmawiać z autorami, a także wziąć udział w różnych konkursach.
Niestety bilety nie są tanie, bo ich cena wynosi aż 100USD (ok. 400 zł) w razie kupna przed wejściem i 89USD (ok. 356zł), jeśli zakupimy je miesiąc wcześniej.
KOMENTARZE (6)

Gry

KOTOR PL - prace lokalizacyjne zakończone

2004-03-08 11:47:00 Katarzyna Szlendak / LEM

Z wielką przyjemnością informujemy, iż prace nad polską wersją gry "Star Wars Knights Of The Old Republic" dobiegają końca. W najbliższych dniach czekają nas już tylko funkcjonalne testy ostatecznej wersji. Od strony lokalizacyjnej prace nad polską wersją gry zostały już ukończone. Po zatwierdzeniu polskiej wersji przez studio LucasArts i BioWare gra trafi do tłoczni, o czym poinformujemy niebawem.

W związku z zakończeniem prac nad polską wersją pragniemy podziękować za wspaniałą współpracę zespołowi tłumaczy i konsultantów złożonych z członków Warszawskiego Fanklubu Star Wars - www.starwars.waw.pl i Bastionu Polskich Fanów Star Wars - www.gwiezdne-wojny.pl.
Podziękowania należą się także kilkuosobowej grupie fanów zrzeszonych przy Imperial City Online - www.starwars.pl i forum Holonet - www.holonet.pl.
Serdecznie dziękujemy za kawał naprawdę świetnie wykonanej pracy i wsparcie tak wymagającego projektu, jakim była lokalizacja polskiej wersji językowej gry "Star Wars Knights Of The Old Republic".

Niebawem gra trafi do tłoczni. Przewidujemy zatem, że "Star Wars Knights Of The Old Republic" PL dostępne będzie we wszystkich dobrych sklepach na terenie polski na przełomie marca i kwietnia 2004.

Cena proponowana to 139 zł. W pudełku znajdować się będą: 4 płyty z grą w polskiej wersji językowej, zintegrowanej z najnowszym pathem 1.03 oraz obszerna polska instrukcja...
Ponadto w sprzedaży internetowej dostępne będą wersję gry "Star Wars Knights of the Old Republic" PL wzbogacone o gadżet-niespodziankę z serii Star Wars.

Więcej informacji na temat gry i przygotowywanych imprez towarzyszących jej premierze, znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.lem.com.pl oraz w polskim serwisie tematycznym gry - http://swkotor.gry-online.pl.

Pozdrawiam
Katarzyna Szlendak

KOMENTARZE (47)

Gry

Battlefront - nowy wywiad

2004-03-02 16:40:00 TFN

Strona SWBattelfront.net przeprowadziła wywiad z twórcami gry Star Wars: Battlefront. Oto on:

SWBF.N: Co możecie powiedzieć na temat wielkości map? Czy będą tak male, jak w Jedi Academy, czy duże, jak w Tribes? Czy będą bardzo interaktywne?
Jens Andersen: Będą raczej spore i zróżnicowane. Zobaczycie od pustyni, po lodowe jaskinie, od ulic miasta, aż po dżungle. Można je podzielić na dwa typy: dla pojazdów i dla piechoty. Te pierwsze będą obszerniejsze, przystosowane do walk machin. Przykładem są tu bitwy z Hoth czy Geonosis... Staramy się, aby każda mapa była realistyczna i ładnie wykonana. I dlatego trzymamy się wszystkich szczegółów z filmów.
Niektóre plansze będą bardziej interaktywne, drugie mniej. Czasami naszym celem będzie właśnie zniszczenie jakiejś budowli czy przedmiotu.
SWBF.N: Czy piechota będzie wyposażona w jakąś broń, która zagrozić będzie mogła pojazdom? Czy staracie się wprowadzić jakiś balans?
Jens Andersen: Będzie wiele rzeczy (także elementów otoczenia), które wspomogą nas w walce. I tak na przykład znajdzie się m.in. możliwość ukrycia w bunkrze. Czasami jeden strzał zadecyduje o zwycięztwie lub przegranej. Gracze będą musieli nauczyć kożystać się nie tylko z blasterów, lecz także z min czy granatów. W zadaniach zostaniemy raz dowódcą atakujących na jakąś bazę, a raz pilotem jej broniącym.
KOMENTARZE (3)
Loading..