TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Battlefront ... - update

2004-05-29 00:40:00 MARSite on-line

Aby umilić nam czas, LucasArts Entertainment Company co jakiś czas wypuszcza nowe informacje na temat produkowanych gier. Najbardziej uprzywilejowana jest gra Star Wars Battlefront. Jakiś czas temu opublikowali opis jednej ze stron po jakiej gracz będzie mógł się opowiedzieć. Mowa o Rebeliantach. Na początku tygodnia, udostępniono kolejny opis, tym razem armii Robotów bojowych Separatystów. Oba przetłumaczone teksty znajdziecie na stronie z opisem gry.


Update:

Armia Rebelii nie będzie miała w swoich szeregach szpiega Bothanina. Do takiego wniosku doszedł producent gry Star Wars Battlefront, firma LucasArts. Rolę szpiega przejął strzelec wyborowy (snajper), któremu dodano odpowiedni ekwipunek i ubranie na przebranie, dzięki czemu łatwiej będzie mu dostać się do obozu przeciwnika. Poza tym, apteczki będą roznoszone przez pilotów, a nie jak wcześniej planowano przez przemytników. Zmiany dotyczą też uzbrojenia. Uzupełniono ich nazwy na przykład o typ broni oraz dodano innym jednostkom broń, której wcześniej nie miały. Najpopularniejszy stał się Detonator Termiczny Merr-Sonn klasy A, który teraz znalazł się w ekwipunku każdej jednostki. Dodano nowe miny.

O "Star Wars : Battlefront" na Forum.
KOMENTARZE (15)

Gry

Demo Star Wars Dark Forces MOD ...

2004-05-28 11:21:00 MARSite on-line

Jak informuje Darth Linux, producent MODa gry Star Wars Dark Forces MOD pod Jedi Academy, w ciągu ostatnich dni, zespół pracujący nad remake'm, poczynił znaczne postępy. Obecnie czekają na zakończenie prac nad ostatnimi pięciominutowym przerywnikiem filmowym oraz na wprowadzenie mniej i bardziej poważniejszych poprawek.
Jak dalej informuje producent, przejrzał zawartość MODa w celu usunięcia plików zbędnych w demie. Po tym zabiegu, demo zajmuje 112 MB – bez wspomnianego filmiku, który ma zająć kolejne 20 MB. Sumując będzie trzeba ściągnąć 130 MB.
Demo będzie spakowane ZIPem i podzielone na 6 plików. Na oficjalnej stronie MODa można zagłosować, czy ma być wydane w 25 MB plikach, czy jako 130 MB całość.
KOMENTARZE (3)

Gry

LucasArts nagrodzony 3 razy ...

2004-05-28 00:44:00 MARSite on-line

W tym roku, na targach E3, firma LucasArts Entertainment Company przedstawiła pięć swoich pozycji: Star Wars Battlefront, Star Wars Republic Commando, Star Wars Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, Star Wars Galaxies Jump to LightspeedMercenaries. Dwie gry spośród nich zdobyły nagrody, w tym jedna gra dwie. Gra Mercenaries zdobyła drugą nagrodę w kategorii "Najlepsza gra akcji na konsolę XBox", a gra Knights of the Old Republic II: The Sith Lords też drugie miejsce jako "Najlepsza gra RPG na konsolę XBox" oraz pierwsze miejsce jako "Najlepsza gra RPG na PC".
Jeśli interesują Ciebie pozostali zwycięzcy tegorocznej edycji targów E3, odwidź stronę IGN.com.
KOMENTARZE (8)

Gry

Demo Dark Forces MOD ...

2004-05-22 23:50:00 Mariusz "Mars" z MarSite On-Line

Na oficjalnej stronie twórców MODa gry Star Wars Dark Forces ostatnio pojawiła się informacja, że drugie demo ich produkcji jest już skończone w 90%. Obecnie trwają wewnętrzne testy beta, które mają wychwycić ewentualne bug'i. Demo ma się pojawić za sześć tygodni, więc prace trwają na wysokich obrotach. Jak już kiedyś pisałem, demo ma objąć trzy plansze, w tym pierwszą (The Secret Base), wydaną już przy okazji publikacji pierwszego dema. Autorzy zapowiadają wiele zmian na tej planszy dotyczących dopracowania różnych elementów, w oparciu o możliwości zastosowanego silnika gry Quake III: Arena. Pozostałe plansze to: Talay: Tak Base i Anoat City.

Aby uprzyjemnić nam okres oczekiwań, na oficjalnej stronie MODa zostały umieszczone nowe screeny do wymienionych wcześniej plansz.

Z uwagi na intensywne prace wykończeniowe do plansz, które znajdą się w drugim demie, prace w stosunku do całości projektu niewiele posunęły się do przodu i stanęły na poziomie 35%.

Podziękowania dla z Mariusza z MARSite on-line
KOMENTARZE (13)

Gry

SW Galaxies: An Empire Divided Demo - Update

2004-05-22 22:09:00 eXar za FilePlanet.Com


Na stronie FilePlanet jest do ściągnięcia demo gry SW Galaxies: An Empire Divided, które umożliwia zapoznanie się z grą i zachęcenie potencjalnych graczy do zakupu gry. Wersja demo pozwala na grę przez 14 dni. Aby można ściągnąć demo należy być zarejestrowanym użytkownikiem FilePlanet

SW Galaxies: An Empire Divided Demo (1,9 GB)

Update:

Wersja 14-to dniowa Star Wars Galaxies jest narazie tylko dla zarejestrowanych użytkowników Fileplanet i to na dodatek na serwerze płatnym. Prawo na wyłącznośc posiadają właśiciele wortalu i niewiadomo kiedy będzie można ściągną demo z innego serwera za darmo. Udostępnienie wersji trialowej przez inny serwis, będzie groziło zamknięciem go i karami finansowymi.
KOMENTARZE (32)

Gry

Star Wars Combine PL

2004-05-21 00:47:00 DantE / Star Wars Combine PL

Gra Star Wars Combine On-Line (MMORPG) cieszy się ostatnio bardzo dużym zainteresowanie wśród fanów Star Wars, na przeciw wam DantE założył polskojęzyczną stronę poświęconą grze, która jest odpowiedzią na Star Wars Galaxies, która jak już wiecie jest płatna. W porównaniu do SWG, SWC jest darmową grą sieciową, która zdobywa coraz większą rzeszę fanów z całego Świata, a ostatni również z Polski. Tu znajdziecie link do polskiej strony o Star Wars Combine PL.

Topic na Forum o Star Wars Combine

Topic na FanForce Poland o Star Wars Combine

Topic na Holonecie o Star Wars Combine


KOMENTARZE (15)

Gry

Republic Commando i Battlefront

2004-05-13 21:50:00 LucasArts

Na stronie Lucasarts pojawiły się nowe zdjęcia i zwiastuny z gier Star Wars: Republic Commando i Star Wars: Battlefront.

Republic CommandoWięcej zdjęć dostępnych jest tutaj.

Zwiastuny:
- 320x240
- 640x480
BattlefrontWięcej zdjęć dostępnych jest tutaj.

Zwiastuny:
- 320x240
- 640x480
KOMENTARZE (13)

Gry

KotOR II

2004-05-13 20:52:00 Gamespot.com i LucasArts

Serwis informacyjny Gamespot.com zaprezentował dziś pięć filmów pochodzących z sequela znakomitej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Oto linki (każdy poprzedzony jest rekalmą!):
Filmik 1 ; Filmik 2 ; Filmik 3 ; Filmik 4 ; Filmik 5.
Wszystkie filmy pochodzą z targów E3 (Electronic Entertainment Expo).

Za to na oficjalnej stronie producenta KotORa II zaprezentowano kilka nowych zdjęć i artów. Oto przykładowe (więcej tu):KOMENTARZE (17)

Gry

Star Wars Battlefront – „Pamiętnik projektanta”

2004-05-12 11:23:00 MARSite-OnLine

Już od marca publikowany jest cykl pt.: „Star Wars Battlefront Designer Diaries”, w którym co miesiąc jedna z osób z Pandemic Studios, biorąca udział w produkcji Battlefront wypowiada się na temat swojej pracy przy opracowywaniu gry. W tym miesiącu padło na John’a Northan’a – głównego programisty odpowiedzialnego za sztuczną inteligencję w grze. Przetłumaczoną treść jego wpisu znajdziecie na stronie „Z produkcji gry” Battlefront serwisu MARSite on-line. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przeczytać wpisów z poprzednich miesięcy, też je tam znajdą. Poprzednie wpisy dokonali: Greg Borrud – producent wykonawczy i Juan Sanchez – główny animator.
KOMENTARZE (2)

Gry

KOTOR 2 - kolejne informacje

2004-05-10 00:56:00 Kyp Durron za TFN

Na stronie developera KOTOR 2 pojawiły się nowe informacje i zdjęcia. Oto szczegóły dotyczące gry, które tam zamieszczono:

Gracz zacznie grę na stacji Peragus, kompleksie górniczym położonym w niegościnnym polu asteroidów.Bohater budzi się na oddziale medycznym i ostatnią rzeczą jaką pamięta jest pobyt na okręcie wojennym Republiki. W jakich okolicznościach znalazł się na stacji jest tajemnicą którą musi rozwiązać. Pomimo że początkowo kondycja bohatera będzie słaba, gracz zaczyna od razu jako Jedi i posiada cały zestaw umiejętnosci dzięki którym będzie zdolny stawić czoło każdemu zagrożeniu. W czasie eksploracji bazy bohater spotka tajemniczą kobietę o imieniu Krea, obdarzoną mistyczną siłą, która poradzi mu by zbadał dokładnie stację i ostrzeże go, że jest poszukiwany. Będzie ona utrzymywała z bohaterem telepatyczny kontakt. Następną postacią jaką spotka bohater będzie Atton Rand, który dokładnie opisze niebezpieczne miejsca bazy Peragus. Jak można się domyślać ci dwoje będą stanowić pierwszą drużynę gracza...

Poniżej prezentujemy kilka obrazów koncepcyjnych z nowej gry:
Tutaj uruchomiliśmy galerią poświęconą KOTOR`owi 2, gdzie, mamy nadzieję sukcesywnie pojawiać się będą nowe screeny i koncept arty.

Jak na razie brzmi i wygląda ciekawie! Może jednak KOTOR 2 nie będzie takim zupełnym komercyjnym produktem?

Dzięki Kyp za newsa!
KOMENTARZE (19)

Gry

Impreza Galaxies

2004-05-04 23:16:00 starwars.com

Jak donosi Oficjalna, w tym newsie, 4 i 5 czerwca 2004, w Anaheim, w Kalifornii odbędzie się impreza przeznaczona dla graczy w Galaxies.
Spotkanie fanów jest organizowane przedewszystkim po to, aby społeczność graczy w Galaxies - pierwszego RPG online w świecie Star Wars - mogła wreszcie się poznać. Grają ze sobą w świecie wirtualnym już prawie rok. Nie zabraknie atrakcji. Będzie można porozmawiać z czołowymi twórcami gier z LucasArts i Sony Entertainment (m.in. Haden Blackman i Rich Vogel). Pełna lista gości opublikowana została w FAQ konwentu. Całości dopełnią konkursy i panele.
Tutaj jest oficjalna strona FanFest ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Nam pozostaje tylko zazdrościc konwentów zachodnich... Ale może niebawem się to zmieni?
A może by coś takiego zorganizować dla polskich graczy w Galaxies? Sprzedaż oryginalnych gier na naszym rynku wskazuje na to, że nie jest ich wcale tak mało...
KOMENTARZE (3)

Gry

LucasArts Insider - KOTOR II

2004-05-04 22:22:00 LucasArts i ceta

LucasArts rozesłało swoim subskrybentom specjalny numer newslettera z informacją, iż jutro LucasArts planuje oficjalne ogłoszenie prac nad drugą częścią gry Star Wars Knights of the Old Republic - zdobywcy wielu nagród w 2003 roku. Akcja KOTOR II: Sith Lords będzie toczyć się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części gry, gdzie prawie wszyscy Jedi zginęli z rąk Sithów, w galaktyce panuje wrzawa, a Republika nie ma więcej siły by chronić podległe jej światy. Zabójczy Sithowie polują głównie na jedną osobę, która prawdopodobnie jest ostatnim żyjącym Jedi, ta osoba posiada klucz przeznaczenia dla galaktyki - tą osobą jesteś TY.

Producentem gry jest LucasArts, a jej opracowaniem zajmie się firma Obsidian Entertainment Inc. Amerykańska premiera - zarówno wersji na konsolę Xbox, jak i na PC planowana jest na luty 2005 roku. Sith Lords ma mieć swoją odsłonę także w dniach 12-14 maja tego roku na targach Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, a kolejne informacje mają się pojawić już w tym tygodniu na stronie www.swkotor.com.

Kolejne screeny:
ceta podesłała wiadomość, iż na stronie StarWars-Union.de zamieszczono nowe screeny z KOTOR II - 17 zdjęć połączonych w jedną całość można zobaczyć tutaj.
KOMENTARZE (28)
Loading..