TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Opis postaci

2004-06-26 23:20:00 LucasArts

Nie tak dawno wspominalismy o opisie planety Dxun, który zamieszczony został na stronie LucasArtsu. Zapoczątkował on cykl charaktersytyk planet z gry Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords. Wkrótce pojawią się następne teksty, lecz w międzyczasie autorzy strony nie pozwalają się nudzić. Robią nam smaczka na KotORa II dzięki nowemu działowi- "Opisy postaci". Jako pierwsza zcharakteryzowana jest tam Mira, nowa bohaterka niezależna, która towarzyszyła nam będzie podczas rozgrywki. Oto opis:

Mira jest łowcą nagród, który podróżuje zarówno po Republice, jak i Odległych Rubieżach. Jej cel jest prosty: zarobić jak najwięcej, nie robiąc sobie przy tym dużej ilości kłopotów. Dziewczyna ta nie jest jednak osobą, która lubi często zabijać. Unika morderstw na zlecenie. W przeszłości walczyła tylko i wyłącznie dla obrony własnej.

Ta łowczyni jest chodzącym arsenałem. Urzywa naramiennej wyrzutni rakiet (coś podobnego do uzbrojenia Boby Fetta z Klasycznej Trylogii), dzięki której może razić wrogów nie tylko pociskami, ale także i falą ognia (miotacz płomieni). Jest groźnym przeciwnikiem tak samo dla pojedyńczego napastnika, jak i całej grupy.

KOMENTARZE (17)

Gry

Opakowania

2004-06-26 22:50:00 LucasArts

Od niedawna na stronie LucasArtsu oglądać można wyglądy opakowań do gry Star Wars: Battlefront na różne platformy (PS2, X-Box, PC). Dla miłośników zbierania grafik "bez dodatków" (loga firm itp.) dostępny jest też concept art. Okładki poniżej, zaś wspomniany przed chwilą arcik w tym miejscu.


KOMENTARZE (18)

Gry

Filmik z RC

2004-06-25 17:08:00 LucasArts

Nie tak dawno pisaliśmy o filmiku z gry Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords. Tym razem na stronie LucasArtsu pojawił się podobny pliczek, lecz z gry Republic Commando. Podczas pokazu gry usłyszymy głos Chrisa Williamsa. Film można zobaczyć w tym miejscu.
KOMENTARZE (4)

Gry

Nowa tapeta KOTOR 2

2004-06-23 09:38:00 Lucasarts.com

Na stronie Lucasarts.com pojawiła się tapeta z gry Star Wras: Knights of the Old Republic 2 „The Sith Lords”. Przedstawia ona walkę na miecze świetlne między starożytnym Sithem a kobietą Jedi.
Tapetę możecie znaleźć po lewej stronie na dole w tym linku, a także tutaj.
KOMENTARZE (4)

Gry

Filmik The Sith Lords

2004-06-19 10:03:00 Lucasarts.com

Na stronie Lucasarts.com w dziale KOTOR 2, pojawił się krótki filmik, w którym została ukazana nowa gra. W czasie prezentacji „The Sith Lords”, usłyszymy wypowiedź Mike`a Gallo, producenta KOTOR 2.

Filmik możecie zobaczyć tutaj.
Po lewej stronie na dole znajduje się link do filmiku, opatrzony podpisem „Walkthrough Video Narrated by: Mike Gallo” oraz ikoną przedstawiającą główne menu KOTOR 2.
KOMENTARZE (8)

Gry

Republic Commando dopiero w 2005 roku

2004-06-17 13:34:00 MARSite on-line

LucasArts słynie z przesuwania terminów wydania gier. Zdarza się, że premiera przesuwana jest nawet kilka razy. Tym razem padło na Republic Commando. Zgodnie z informacjami z oficjalnej strony gry, jej premiera przeniesiona została na początek 2005 roku, a dokładniej na zimę - czyli do manewru jest kilka pierwszych miesięcy, jeśli nie przeniosą na wiosnę.

Czekając na ten świetnie zapowiadający się tytuł, zapraszam do dyskusji na temat Republic Commando na forum strony MARSite on-line.
KOMENTARZE (20)

Gry

Nowe screeny

2004-06-13 15:33:00 IGN

W serwisie informacyjnym IGN zaprezentowano kilkanaście screenów i konceptów z nadchodzącej gry Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords. Część z nich pod spodem tego newsa. Resztę zobaczyć możecie tu.KOMENTARZE (8)

Gry

Świeży screen z RC

2004-06-13 11:56:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie LucasArtsu zaprezentowany został screen tygodnia pochodzący z gry Star Wars: Republic Commando. Znajdziecie go tu. Przedstawia on potężnego wookiego walczącego z dwoma obcymi. Postać, którą sterujemy zapewne musi ruszyć mu na pomoc, ale strzał z pistoletu może zranić też naszego sprzymierzeńca. Gra, jak twierdzą twórcy, będzie zawierała wiele "urozmaiceń", takich jak to, które na pewno jeszcze bardziej polepszą mniemanie graczy na temat tej produkcji.
KOMENTARZE (7)

Gry

Nowa planeta w KotORze 2 - UPDATE

2004-06-13 11:28:00 IGN

Serwis informacyjny IGN zaprezentował opis jednej z nowych planet, która pojawi się w grze Star Wars: Knights of the Old Republic II: Sith Lords. Owy świat nazywał się będzie Dxun, a IGN opisuje go następująco:

Dxun jest największym księżycem systemu Onderon, o bardzo dużym zalesieniu i burzowej pogodzie. Bestie żyjące w dżunglach tej planety należą do najlepszych zabójców w galaktyce. Wielu odkrywców decydując się na samotne spacery, już z nich nie wróciło.

Można tu spotkać wiele kraterów, które powstały podczas Wojny Mandaloriańskiej. Nie jest też niczym nowym, jeżeli idąć przez dżunglę napotkamy... ciała tysięcy żołnieży, którzy polegli podczas ostatniego, finalnego desantu Republiki podczas tej wojny.

Dxun jest księżycem Onderona, lecz z całą pewnością nazwać można obie te planety siostrzanymi. Mają one podobne atmosfery. Podróż między nimi możliwa jest nawet za pomocą najmniejszych i najgorzej wyposarzonych statków.

Ostatnimi czasy daje się tu zauważyć zwiększoną aktywność jednostek floty Sithów. Większość ich działań wydaje się być skumulowana na świątyniach ukrytych wewnątrz dżungli. Świat ten jest bardzo niebezpieczny.


Concept art pokazujący Dxun znajdziecie tu.

Update
Większą wersję cencept arta z planetą Dxun znajdziecie tu.
KOMENTARZE (9)

Gry

SW Galaxies: An Empire Divided Demo

2004-06-05 01:00:00 Killrah Goku

W tym newsie pisałem o ukazaniu się 14-dniowego dema SW Galaxies: An Empire Divided, ale uwczasz było ono dostępne tylko na serwerach płatnych. Aktualnie demo jest już dostępne dla wszystkich za free pod tym adresem.
KOMENTARZE (99)

Gry

Nowa gra z Gwiezdnych Wojen !

2004-06-03 21:48:00 Strider i Rebelscum.com


Rebelscum.com informuje, iż Lego pracuje obecnie nad grą z Gwiezdnych Wojen. Na dniach powinny ukazać konkretniejsze informacje na ten temat. Wiadomo, że gra będzie dostępna na platformach PC, PS, PS2 i Xbox. Nowa pozycja zostanie wydana na wiosnę 2005 roku.
KOMENTARZE (8)
Loading..