Gry komputerowe

Battlefront II w tłoczni

Roven za Gry-Online.pl
8

LucasArts poinformowało o tym że prace nad grą „Star Wars: Battlefront II” dobiegły końca a tak zwana „płyta matka” trafiła do tłoczni gdzie powstaną płyty które trafią do naszych napędów CD.
Polskim dystrybutorem gry jest firma LEM który informuje iż Star Wars: Battlefront II będzie dostępna na platformy PlayStation 2, Xbox, PSP oraz komputery PC a jej premiera w Polsce ma nastąpić 31 października choć niemal na pewno przesunie się o jeden dzień, w celu zrównania terminu z premierą ogólnoświatową.

Lego Star Wars - Reedycja

Roven za Gry-Online.pl
4

Cenega Poland Press Release:

Cenega Poland informuje, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła reedycja doskonałej gry Lego Star Wars na konsolę PlayStation 2. Lego Star Wars Platinum to ta sama, doskonała zabawa z klockami Lego w świecie Gwiezdnych Wojen, tyle, że w rewelacyjnie niskiej cenie - 89,90 złotych.
Cytaty na temat LEGO Star Wars z polskich mediów:
"Ostateczny efekt przerósł nawet moje optymistyczne oczekiwania." "W zasadzie mamy tu do czynienia z najlepszą grą dla dzieci w historii." "Jedna z najfajniejszych starwarsówek, jakie ujrzały światło dzienne" GRY-OnLine , ocena 93%
"Bardzo dobrze wykonana, prosta w obsłudze, wypełniona masą gagów i komicznych sytuacji, a do tego pozbawiona wszechobecnej dziś brutalności." PSX Extreme, ocena 8/10
"Mnóstwo uroku i dobrej zabawy gwarantowane." Oficjalny Polski Magazyn PlayStation 2, ocena 8/10
Ulubione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych - klocki Lego i Gwiezdne Wojny - łączą swe siły w grze komputerowej, jakiej jeszcze nie było - Lego Star Wars. Ta innowacyjna gra akcji i przygody łączy niepowtarzalny świat zabawek Lego ze wspaniałymi postaciami, historiami i pojazdami ze świata Gwiezdnych Wojen. Sam przeżyj zapadające w pamięć sceny z Mrocznego Widma, Ataku Klonów, a nawet z gorąco oczekiwanej przez fanów trzeciej części sagi - Zemsta Sithów. Weź udział we własnej przygodzie w trybie pojedynczym i wieloosobowym.

Empire At War PL

Roven za Gry-Online.pl
31

Serwis internetowy Gry-Online.pl poinformował, że gra "Star Wars: Empire At War" na którą czekają wszyscy Fani "Gwiezdnych Wojen" ma zostać zlokalizowana na nasz rodzimy język. Gra ta będzie dopiero drugą w historii przetłumaczoną na język polski produkcją LucasArts ale prawdopodobnie nie ostatnią, dzięki czemu może w przyszłości cena jednej gry z uniwersum "Star Wars" nie będzie wynosiła 200zł.
Mimo lokalizacji gra ma ukazać się w Polsce w tym samym terminie co w innych krajach Europy, a jej sugerowana cena detaliczna ma wynosić 99,90 zł. Niestety nie wiadomo jeszcze czy lokalizacja będzie kinowa czy też pełna.

Poza "Empire At War" LEM ma wydać po Polsku następujące tytuły:
- "Call of Duty 2"
- "Quake IV"
- "GUN"
- "Ultimate Spider-Man"
- "The Movies"

I miejmy nadzieje że na tych tytułach się nie skończy.

Battlefront II Beta

MARSite
10

Pandemic Studios pospołu z FilePlanet zadecydowały o wypuszczeniu testu Beta gry Star Wars Battlefront II. Warunkiem uzyskania dostępu do bety jest zwykła rejestracja na stronie FilePlanet.
Plik ważący 1 GB zawiera wersję Client gry (bez możliwości zakładania własnego serwera), z trzema mapkami multiplayerowymi - dwiema zwykłymi i jedną w kosmosie.

Dokładne wskazówki co do uzyskania dostępu do Bety znajdziecie tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.