TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa strona

2005-11-30 21:29:00 Roven

Ukazała się nowa oficjalna strona oczekiwanej przez wszystkich gry "Star Wars: Empire at War".
Witryna jest bardzo przejrzysta i mimo tego, iż na razie nie znajduje się na niej wiele informacji to i tak jest warta polecenia.
Oficjalną stronę "Empire at War" znajdziecie pod tym adresem:
www.lucasarts.com/games/swempireatwar/


KOMENTARZE (7)

Gry

Revenge of the Sith - Activity Centre DVD

2005-11-29 18:04:00

1 grudnia na sklepowe półki trafi kolejny produkt spod znaku Star Wars - będzie to program na platformę PC: Revenge of the Sith - Activity Centre, który na dodatek zostanie wydany w polskiej wersji językowej, Firma Lem (polski dystrybutor gier Star Wars) informuje, iż Activity Centre umożliwia:
 • przygotowanie oraz wydrukowanie:
  • własnych plakatów,
  • ulotek,
  • zaproszeń,
  • kalendarzy ze wspaniałymi zdjęciami z filmu,
  • kartek z życzeniami,
  • papeterie,
  • naklejki,
  • znaczki,
  • zakładek do książek,
  • zawieszki na drzwi
  • nadruki na koszulki
 • wzbogacenia swojego komputera o:
  • tapety,
  • wygaszacze ekranu,
  • elektroniczne podpisy,
  • skórki do Winamp,
  • pliki muzyczne,
  • filmy,
  • trailery,
 • wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności podczas:
  • pełnych akcji mini gier
  • gier zręcznościowych
  • puzzli
  • (Jednak zagraniczne serwisy podają iż na krążku znajdują się tylko dwie gierki, ale zobaczymy...)
A całość zostanie wydana w postaci płyty DVD. Przewidywana cena to 49,90 PLN, Na koniec dodam, że angielska wersja tego produktu miała swoją premierę 18 listopada, a dystrybutorem zagranicznym jest Ubi Soft.
KOMENTARZE (10)

Gry

Battlefront 2 w sprzedaży?

2005-11-21 01:23:39 MARSite

Niespodzianka. Battlefront 2 w sklepach! Jak donosi Mars z MARSite:

"Pomimo zabaw z datą premiery gry Star Wars Battlefront II w Polsce, gra trafiła na nasze półki. Nie wiem kiedy, bo brak informacji od producenta na temat tego, że się pojawiła. Dla tych, co właśnie się ucieszyli, że jest już dziś, a nie w grudniu jak się spodziewaliśmy, pragnę zwrócić uwagę na cenę gry..."

Niestety, niespodzianka nie jest zbyt miła... Pełen news znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (25)

Gry

JTL za darmo

2005-11-17 21:49:00 SWG.org.pl

Pierwszy dodatek do gry "Star Wars Galaxies" - "Jump to Lightspeed" został oficjalnie udostępniony wszystkim abonentom SWG za darmo dzięki czemu od teraz wszyscy gracze będą mogli zakupić własny statek oraz ruszyć w otchłań kosmosu tak nieodłączną w uniwersum Star Wars.
Dodatek będzie ściągany automatycznie podczas logowania się do gry.
KOMENTARZE (6)

Gry

Galaxies na XBox

2005-11-17 21:34:00 Roven za SWG.org.pl

W brytyjskim sklepie internetowym Temple Games rozpoczęła się przedsprzedaż gry "Star Wars Galaxies" w wersji na konsole Xbox.
Premiera gry odbędzie się już 25 grudnia tego roku i jej cena wynosić ma 69.98$. Zamówić ją już teraz można pod tym adresem.

Pojawienie się "Star Wars Galaxies" na konsoli potwierdziło domysły iż ostatnie zmiany i uproszczenia które wprowadzono do gry a o których pisaliśmy w tym newsie miały przygotować świat gry na wkroczenie do niego graczy konsolowych a nie jak to posuniecie tłumaczyli producenci - chęcią dania graczom możliwości przeżycia "prawdziwej" przygody w świecie Star Wars.
KOMENTARZE (1)

Gry

Galaxies Rewolucja

2005-11-16 16:41:00 StarWarsGalaxies.station.sony.com

Wraz z „Publish 25” do świata gry „Star Wars Galaxies” wkroczyła prawdziwa rewolucja.
Zaniepokojone nowinami o tym iż gra nie daje graczom możliwości przeżycia "prawdziwej" przygody w uniwersum "Star Wars" LucasArts postanowiło zainterweniować i przekształcić znany nam RPG w szybką i napakowaną przygodami grę z elementami RPG.

Poniżej przedstawiamy najpoważniejsze zmiany:
System Walki
Walka w grze została praktycznie całkowicie przebudowana i w chwili obecnej przypomina bardziej "Diablo II" a według niektórych graczy nawet "Jedi Academy"!
Profesje
Liczba profesji w grze została radykalnie zmniejszona do 9:
- Bounty Hunter
- Commando
- Entertainer
- Jedi
- Medic
- Officer
- Smuggler
- Spy
- Trader
Rozgrywka
Cała rozgrywka została uproszczona co sprawiło iż nowi gracze nie będą mieli wielkich trudności z grą i rozgrywka stała się szybsza.

Dziesięciodniowego triala gry w odświeżonej wersji można ściągnąć z również odświeżonej oficjalnej strony gry:
StarWarsGalaxies.station.sony.com
KOMENTARZE (9)

Gry

Nowa strona oraz trial SWG

2005-11-16 16:05:00 Roven za SWG.org.pl

We wtorek ruszyła nowa wersja oficjalnej strony gry "Star Wars Galaxies" Nowa wersja strony jest zdecydowanie bardziej efektowna od swej poprzedniczki lecz mimo to nie robi wielkiego wrażenia. Nawigacja jest bezproblemowa i dość intuicyjna tak więc nikt nie powinien na niej zabłądzić.
Ponadto wraz z nową stroną pojawił się również nowy 10 dniowy trial gry "Star Wars Galaxies"

Stronę oraz trial można znaleźć pod tym adresem: StarWarsGalaxies.station.sony.com


KOMENTARZE (15)

Gry

Zwrot pieniędzy za Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

2005-11-15 21:51:00 gry-online.pl

…jest możliwy. Otóż jeżeli posiadasz konto w MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies i przed 3 listopada zamówiłeś trzecie już rozszerzenie tejże gry, noszące podtytuł Trials of Obi-Wan, to możesz poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy. Pod jednym warunkiem oczywiście.

Jakim? Wystarczy głębokie przekonanie gracza o tym, że nowości wprowadzone przez dodatek do świata gry nie spełniają jego wcześniejszych oczekiwań i chce z nich zrezygnować. Szczegółowy opis postępowania w takiej sytuacji jest opisany na oficjalnej witrynie Star Wars Galaxies. Zwrot pieniędzy za Trials of Obi-Wan jest możliwy do pierwszego grudnia bieżącego roku. Później nie będzie już odwrotu przed add-onem i materiałami, które wprowadził do wirtualnej rywalizacji.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wan Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.

Ale niestety jest to już nieaktualne.

W niedzielę pisaliśmy o dość interesującej promocji firm LucasArts oraz Sony Online Entertainment. Mianowicie każdy gracz, który przed 3 listopada zamówił Trials of Obi-Wan - trzecie rozszerzenie MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies, mógł poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy. Piszę „mógł”, gdyż czas przeszły najlepiej oddaje aktualnie całą sytuację.

Teoretycznie opisywana akcja miała obowiązywać do pierwszego grudnia bieżącego roku, a jedynym warunkiem, jaki należało spełnić, żeby odzyskać gotówkę, było osobiste przekonanie gracza o tym, że nowości wprowadzone przez dodatek do świata gry nie spełniają jego wcześniejszych oczekiwań i chce z nich zrezygnować.

Niestety, informacja o promocji niemal tak szybko zniknęła z oficjalnej witryny Star Wars Galaxies, jak się na niej pojawiła. To może oznaczać dwie rzeczy: albo wydawca gry zrezygnował z promocji, bo za dużo osób z niej korzystało, albo zbytnio nie chce się z nią teraz afiszować (w końcu „graniczny” 3 listopada minął już dawno).

KOMENTARZE (0)

Gry

Galaxies dla początkujacych

2005-11-12 20:05:00 Zabrak za Gry.onet.pl

LucasArts i SOE planują wydanie pakietu który pozwoli nowym graczom zgłębić się w świat "Star Wars: Galaxies"
W skład zestawu "Star Wars Galaxies Starter Kit" wchodzić będą podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem "Jump to Lightspeed", a cały pakiet został tak zaprojektowany, by przyciągnąć nowych graczy i umożliwić im szybki i łatwy start. Kompletnie przerobiono pierwszych 30 poziomów gry by w ten sposób maksymalnie ułatwić i uatrakcyjnić zabawę, ponad to nowi użytkownicy dostaną także osobistego TIE Fightera lub X-Winga oraz 30 dniowy abonament na grę, a cały zestaw kosztować będzie 20$.

Zestaw pojawi się w USA już 22 listopada 2005 roku i z dużą dozą prawdopodobieństwa można orzec, że gra pojawi się także Polsce, a jej dystrybutorem będzie Licomp Empik Multimedia.
KOMENTARZE (10)

Gry

Muzyczne Klipy

2005-11-04 13:01:00 The Outer Rim

Pod koniec października na MTV2 ukazał się klip do piosenki "DOA" zespołu Foo Fighters w którym wystąpił Darth Maul śpiewający oraz grając na gitarze, Boba Fett, grający na basie i Darth Vader, na gitarze a także Grievous grajacy na perkusji a ujęcia "kapeli" przeplatane są z fragmentami gry "Star Wars Battlefront II". Klip ten możecie obejrzeć tutaj.

Jakiś czas wcześniej pojawił się również starszy klip w którym w podobny sposób została przedstawiona gra "Revenge of the Sith" którą "zmiksowano" z utworem "Take Me Out" zespołu Franz Ferdinandw i w której Anakin Skywalker wcielił się w wokalistę, Yoda w perkusistę, a na gitarach zagrali Mace Windu i Obi-Wan Kenobi. Aby obejrzeć ten klip kliknijcie na Videos na pasku nad oknem filmowym i wybierzcie go z listy.
KOMENTARZE (14)

Gry

Drugi trailer Empire At War

2005-11-01 19:51:00 Strangler za LucasArts.Com

Na stronie LucasArts.Com zamieszczono kolejny trailer RTSa - "Star Wars: Empire At War". Bezpośredni link do pliku znajduje się tutaj (17,4 MB). Światowa premiera zapowiadana jest na luty 2006 roku i wszystko wskazuje na to, że spolszczona wersja również ukaże się w tym czasie.

KOMENTARZE (14)
Loading..