TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Gry Star Wars roku 2006 - UPDATE: Indiana Jones na konsole nowej generacji w 2007

2005-12-28 12:29:00 TFN

Na TFN pojawił się interesujący artykuł na temat gier firmy LucasArts, które być może zobaczymy w roku 2006 i kolejnych latach. Nie jest to w żadnym wypadku tekst bazujący tylko na zapowiedziach, ale w wielu momentach zdroworozsądkowa spekulacja.


Chyba najważniejszą grą początku przyszłęgo roku będzie lutowa Empire at War, która ma być wydana także w całości w języku polskim. Ze screenów i zapowiedzi wydaje się być, tym na co fani czekali od lat, ale jak będzie ostatecznie, niebawem się przekonamy.

KOTOR III - choć oficjalnie nie ma o nim ani słowa, jednak LucasArts byłby po prostu głupi zostawiając tak dobrze sprzedające się gry, bez kontynuacji. Nikt nie zabija kury znoszącej złote jaja, a żelazo trzeba kuć puki gorące. TFN przewiduje, że zapowiedź gry pojawi się na targach E3, jeśli nie wcześniej.

Lego Star Wars II - ta gra to chyba największy niespodziewany sukces SW w roku 2005. LA nie brał udziału w tworzeniu tej gry, a dość słabo reklamowana, stała się niespodziewaniem bestsellerem. Znów byłoby głupotą zostawienie tytułu samego sobie.

Star Wars Galaxies - wielu już tę grę przekreśliło. Jednak wraz z "Zemstą Sithów" i kilkoma zmianami na nowo odżyła. W roku 2006 należy spodziewać się kolejnego dodatku, ale nie wiadomo czy będzie on bazował na czasach między Epizodem III i IV, czy raczej na EU.

Darth Vader - swego czasu było głośno o grze z Darthem Vaderem w roli głównej. Gra miała być zrobiona trochę w stylu Jedi Knight/Jedi Outcast, acz osadzona w czasch gdy Imperium dopiero rosło w siłę. Czy gra ta to tylko wymysł fanów, czy może faktycznie LA coś więcej o niej myślało? Może dowiemy się już w przyszłym roku.

Indiana Jones - jeśli film wyjdzie w 2007, jak zapowiadają, LA na pewno wyda związaną z nim jakąś grę. Możliwe, iż zobaczymy już wcześniej nowa pożycję komputerową. Jeśli jednak nie, to może pojawi się zapowiedź na kolejny rok.
UPDATE Na łamach strony Lucasarts.com pojawiła się zapowiedź nowej gry o przygodach Indiany Jonesa. Pozycja ukaże się na konsole nowej generacji w 2007 roku. Zapraszamy w ten link>>>.

Gry na PS3/Xbox 360/Revolution - na razie oczywiście i o nich nic nie wiadomo, ale znając życie LA nie pozostawi takich maszyn i ich możliwości niezagospodorowanych. Teraz jednak trudno prorokować dokładnie o tytułach, które mogłby nas czekać na tych konsolach.

Należy pamiętać jeszcze o tym, że telewizjne produkcje także mogą zainspirować Lucas Arts, a kto wie, może jak kiedyś zajmą się własnymi produkcjami jak Małpie Wyspy.
KOMENTARZE (22)

Gry

Battlefront II: Świąteczny bonus od LucasArts

2005-12-20 15:13:37 MARSite

LucasArts z okazji zbliżającej się przerwy świątecznej, postanowił rozszerzyć zabawę w Star Wars Battlefront II. Mowa o nowej mapie, która doda nową lokalizację na Kashyyyk. Dodatek do gry ma się pojawić w tym tygodniu. Niestety ten bonus tyczy się tylko konsoli Xbox.
Aby nas dobić całkowicie, na styczeń szykowany jest kolejny większy bonus dla fanów grających na Xboxie... [Czytaj dalej...]
KOMENTARZE (12)

Gry

Episode III Revenge of The Sith – Activity Centre

2005-12-15 17:07:00 L.E.M.

Katarzyna Szlendak z wydawnictwa L.E.M. donosi:
W dniu dzisiejszym za sprawą dystrybucji LEM do polskich sklepów trafił doskonały pomysł na prezent dla fanów świata Star Wars! "Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre" DVD PL, bo o nim mowa, to program korzystający z przepastnej skarbnicy świata Star Wars - postaci, miejsc, statków, planet, uzbrojenia, tekstów i wielu innych elementów.

To jedyny taki program, który daje możliwość kreacji i przygotowania oraz wydrukowania własnoręcznie stworzonych publikacji, takich jak: plakaty, ulotki, zaproszenia, kalendarze ze wspaniałymi zdjęciami z filmu, kartek z życzeniami, papeterie, naklejki, znaczki, zakładki do książek, zawieszki na drzwi, nadruki na koszulki i wiele, wiele innych.

Ponadto można tu znaleźć tapety, wygaszacze ekranu, elektroniczne podpisy, skórki do Winamp, pliki muzyczne, filmy, trailery, zdjęcia postaci znanych z ekranizacji sagi.

Ale to jeszcze nie wszystko. W "Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre" można sprawdzić swoją wiedzę o Star Wars w quizach, a zręczność i refleks wypróbować podczas mini gier akcji.

Program "Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre" DVD w polskiej wersji językowej, w cenie 49,90 zł, jest już dostępny w sprzedazy na terenie Polski. Można zamówić go również za pośrednictwem sklepu internetowego: http://sklep.lem.com.pl.

Zapraszamy!

KOMENTARZE (19)

Gry

"Star Wars Empire at War" w 100% po Polsku

2005-12-08 17:34:00 LEM

Na stronie Licom Empic Multimedia, ukazał się informacja na temat gry z gatunku rts "Star Wars:Empire at War", która mówi, że gra została przetłumaczona na język polski w 100%, tzn. przetłumaczone zostały wszystkie teksty oraz dialogi (!!). Jak zapewne większość z Was, widziała już screeny z gry i może powiedzieć, że zapowiada się ona bardzo obiecująco. Prawdopodobnie, gra ukarze się na naszym rynku w dniu Światowej premiery. W chwili obecnej testowana jest wersja Beta z polskimi tłumaczeniem. Na koniec zaznaczę, że będzie to pierwsza gra ze Świata Star Wars przetłumaczona w całości na język Polski.
KOMENTARZE (37)

Gry

KotOR 2 - Spolszczenie

2005-12-07 21:51:00 www.kotor2.pl

Od pewnego czasu trwają prace nad polonizacją gry Star Wars Knights of the old Republic II. Termin wydania pakietu polonizacyjnego był już wielokrotnie przesuwany, jednak wszystko wskazuje na to, iż ostateczna wersja ukaże się w styczniu 2006 roku.

Jak donosi reative na oficjalnej stronie projektu: Z przyjemnością informuje, że do zakończenia prac nad spolszczeniem dzieli nas jeszcze 700 kb (z 10 MB) tekstu! Czyli jesteśmy coraz bliżej końca. Jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc w translacji i przyspieszyć ten proces, to proszę o kontakt mailowy (reative@poczta.onet.pl). Po skończeniu translacji, zbierzemy skład który zajmie się poprawą tekstu co już nie potrwa długo. Wtedy też ukaże się KOTOR2-PL-BETA1, gdzie będzie jeszcze sporo błędów związanych z zamianą form (męśka/żeńska) czy inne potknięcia językowe, które planujemy wyłapać dzięki Waszej pomocy! W dzień premiery spolszczenia na forum zostanie utworzony specjalny dział gdzie będziecie zgłaszać błędy, a my co trzy dni, będziemy wypuszczać uaktualnienie spolszczenia.

Premiera BETY1 na dzień dzisiejszy przewidziana jest na 31.12.2005. Może się to (niestety) zmienić. Zmiana będzie uzależniona od tłumaczy, ile im zajmie przetworzenie tych 700 kb. Ja od swojej strony mogę dodać tylko tyle, że cały czas tłumacze swoją partie materiału i nieobijam się :)

Najpóźniej spolszczenie może ukazać się już w roku 2006, prawdopodobnie styczniu. Więć trzymajcie za nas kciuki i niemarudźcie za bardzo tylko ślijcie maile i proście o swoją partie materiału tłumaczenia, a ja Wam ją prześle, a może dzięki Wam uda się opublikować spolszczenie jeszcze w tym miesiącu!

KOTOR 2 PL:
  • Spolszczenie kinowe
  • Zawiera polskie znaki
  • Spolszczono filmiki
WAGA SPOLSZCZENIA:
  • 150 MB
KOSZT POBRANIA (Opłata za serwer):
  • 5 zł
INNE:
  • Możliwość zakupu spolszczenia, na płycie, w eleganckim opakowaniu DVD, cena wynosi 15 zł
Więcej informacji na temat spolszczenia i jego dystrybucji... wkrótce.

KOMENTARZE (34)
Loading..