TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Gra Lego już we wtorek na PC

2005-03-27 17:27:00 Przemas za Gry.Imro.plNa łamach strony Gry.Imro.pl pojawiła się ciekawa informacja odnośnie gry Lego, opartej na całej Sadze Gwiezdnych Wojen. O wersji demonstracyjnej tej pozycji pisaliśmy w tym linku>>>.
Otóż gra Lego z Gwiezdnych Wojen pojawi się w sklepach już we wtorek 29 marca na całym świecie. Jak na razie nie wiadomo czy owa pozycja trafi do Polski tego samego dnia.
Zapowiedź gry możecie przeczytać w tym linku>>>.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o jednym, za gry-online.pl:

LEGO Star Wars to zręcznościowa gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen i tytułową stylizacją w kontekście klocków Lego. Program wszedł właśnie w złotą fazę produkcji i trafi na amerykańskie półki sklepowe już 2 kwietnia.

Gra otrzymała oznaczenie „E” (for Everyone – dla wszystkich) w rankingu ESRB i stanowi nie lada gratkę dla wszystkich miłośników Gwiezdnej Sagi niezależnie od wieku i płci. Tło fabularne LEGO Star Wars będzie nawiązywać do filmów George'a Lucasa - Epizodu I, II i nadchodzącego wielkimi krokami, Epozodu III: Revenge of the Sith. Podczas rozgrywki napotkamy ponad 40 postaci, oraz pojazdy kosmiczne i lokacje znane z dużego ekranu.

A co ze LEGO Star Wars w Polsce? Jej dystrybucją zajmuje się firma Cenega, która w oficjalnych materiałach o grze informuje, iż PeCetowa premiera programu na terenie naszego kraju nastąpi w maju 2005. Wersja na GameBoy Advance będzie zaś dostępna już w kwietniu, o czym można się przekonać pod tym adresem. O wersji na PS2 i Xbox na razie nic nie wiadomo. Należy przy tym zaznaczyć, iż amerykańska premiera jaka ma nastąpić 2 kwietnia dotyczy platform PS2, PC i GBA, posiadacze Xboxa otrzymają program wkrótce.KOMENTARZE (13)

Gry

Informacje na temat Battlefront 2

2005-03-27 16:41:00 Przemas za Gry.Imro.pl

Kilka różnych, niezależnych, ale oczywiście nieoficjalnych źródeł podaje, iż w najnowszym numerze PC Gamera zostanie oficjalnie, na piśmie zapowiedziany Star Wars: Battlefront 2, sequel do całkiem przyjemnego, ale niestety nie tak udanego jak oczekiwaliśmy, sieciowego shootera.

Nowe dziecię LucasArts ma podobnież mieć swoją premierą już na jesieni tego roku, podobnie jak "jedynka" nie tylko na PC ale także na konsole Sony i Microsoftu. Możliwe, że są też plany zainstalowania serii na next-genach, ale na razie się o tym nie mówi jeszcze.

Drugi Battlefront ma odznaczać się poprawioną sztuczną Inteligencją wrogów, co jest dość dziwne, zważywszy na fakt, iż mamy do czynienia z grą wybitnie nastawioną na multiplayera. Pozytywna wieść jest taka, że tym razem mapy będą zorganizowane nie na wzór Battlefield 1942, lecz raczej w stylu Enemy Territory - zamiast walk o control points będziemy mieli ciąg zadań do spełnienia i celów do zniszczenia.

Zawartość gry oczywiście nie jest jeszcze znana, ale mówi się o mapach odnoszących się do czwartego epizodu Gwiezdnych Wojen, które pozwolą doświadczyć nam na własnej skórze walk na Gwieździe Śmierci, w jej korytarzach i nad powierzchnią.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie i dalsze szczegóły, trzymając kciuki za team developerski, który miejmy nadzieję pokaże nam coś lepszego niż to, co widzieliśmy w pierwszym Star Wars: Battlefront...

KOMENTARZE (9)

Gry

Twórca modyfikacji "Project Yavin 4th" odkrywa sekrety drugiej części KotOR-a

2005-03-24 04:11:00 Resztki Imperium za Gry On-Line

Paweł „Hulas” Oramus, główny twórca wydanej w lutym bieżącego roku modyfikacji do Star Wars: Knights of the Old Republic o nazwie Project Yavin 4th, szykuje się do kolejnych walk z programistami, tym razem w grze Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Obiektem zainteresowania Hulasa jest M478, planeta droidów, usunięta przez firmę Obsidian w finalnej edycji gry.

Pawłowi udało się odtworzyć wszystkie pliki odpowiadające za elementy scenariusza, które pozwalają zobaczyć jak planeta M478 wyglądałaby, gdyby programiści zdecydowali się ją ukończyć przed opublikowaniem gry na rynku. Być może panowie z Obsidian Entertainment zostawili sobie otwartą furtkę, która pozwoliłaby w przyszłości zaimplementować wspomniany układ w patchu lub oficjalnym dodatku. Jakiekolwiek by nie były ich zamiary, już wkrótce – dokładnie po Świętach Wielkanocnych – będziecie mogli znaleźć na łamach naszego serwisu obszerny artykuł na ten temat, w którym Paweł Oramus w szczegółach wyjaśni wszystkie niuanse związane z odtworzeniem „ukrytej” planety.

KOMENTARZE (10)

Gry

Star Wars: Imperial Commando.

2005-03-22 01:11:00 Resztki Imperium za Gry-Online.Pl

Jak donosi serwis gry-online.pl:

„Przynieś pokój Galaktyce, ścigając i eksterminując największych wrogów Imperium, rycerzy Jedi” – takie oto słowa zobaczyli redaktorzy serwisu GameSpot, po otworzeniu e-maila z reklamą Star Wars: Imperial Commando. Chodzi oczywiście o sequel gry Star Wars: Republic Commando, która od dłuższego czasu próbuje zaistnieć na rynku elektronicznej rozrywki.Rzekoma ulotka, którą prezentujemy Wam poniżej, została najprawdopodobniej spreparowana przez anonimowego użytkownika i nie ma nic wspólnego z kontynuacją Star Wars: Republic Commando, o czym redaktorów serwisu GameSpot zapewnił rzecznik koncernu LucasArts. Co ciekawe, wspomniana firma myślała już kiedyś nad podobnym pomysłem (dokładnie w 2004 roku), ale przepadł on w natłoku innych projektów. Choć sama informacja jest niezwykle intrygująca, nie można jej traktować w pełni poważnie (zawsze zostaje jednak jakaś nadzieja). Szkoda, gdyż wielu graczy z pewnością chciałoby się dobrać do skóry wrogów Imperium, tak jak niegdyś w Star Wars: TIE Fighter.

KOMENTARZE (11)

Gry

Demo Lego Star Wars

2005-03-11 10:29:59 MARSite

Na stronie 3DGamers zamieszczono demo gry Lego Star Wars. Zawiera ono 1 poziom i waży 227 MB.

Demo znajdziecie tutaj .
KOMENTARZE (25)

Gry

Strona gry “Zemsta Sithów”

2005-03-11 02:02:00 LucasArts.com

Na stronie LucasArts.com nastąpiła nowa aktualizacja. Tym razem serwis poświecony grze z III Epizodu przeszedł drastyczne zmiany. Zapraszamy w ten link>>>. Co ciekawe całość jest stworzona przy pomocy Flasha.
Na stronie do dyspozycji mamy pięć działów.
W pierwszym od góry „Game Info”, czyli informacjach o grze, możemy obejrzeć newsy, cechy, jakimi charakteryzować się będzie nowa gra jak i zapoznać się z historią powstawania pozycji komputerowej.
Kolejnym jest „Game Play”, czyli dział ukazujący rozgrywkę. Znajdują się tutaj informacje na temat postaci, jakimi będziemy mogli grać, czyli Anakinie i Obi-Wanie. Dodatkowo znalazły się tutaj wskazówki dotyczące ciosów, Jedi, rozgrywki pomiędzy dwoma graczami jak i ulepszeniu swojej energii w czasie gry. Co ciekawe można przeczytać informacje na temat Republiki, Separatystów a także planet.
Następnym działem jest „Galeria”. Można tam obejrzeć najnowsze zrzuty ekranu z wersji dla Play Station 2, czy X-Boxa. Co ciekawe umieszczono również poddział z konceptami oraz trailerami.
W „Downloads” pojawiły się do ściągnięcia ikonki na pulpit, tapety jak również wygaszacie ekranu dotyczące gry z Zemsty Sithów.
Ostatnim działem jest „Sklep”. Będzie można tutaj zamówić samą grę na obie platformy, czyli X-Box i PS2. Dodatkowo w niedalekim czasie powstanie poddział kolekcjonerski.

Po lewej stronie w dolnym rogu można spostrzec ikonkę z Anakinem Skywalkerem. Dzięki tej opcji mamy możliwość zobaczyć w ruchu ciosy Jedi, a konkretnie ich kombinacje, w wykonaniu Wybrańca jak i Obi-Wana.

Warto wspomnieć, iż w czasie przeglądania strony przygrywa muzyka Johna Williamsa z Epizodów IV, VI a także I.
KOMENTARZE (4)

Gry

Galaxies: Rage of the Wookiees

2005-03-10 19:01:00 Marsite On-Line

5 maja 2005 roku posiadacze gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided będą mogły pobrać już drugi po Jump to Lighspeed dodatek do tej gry, cały artykuł zanjduje się na Marsite On-Line.
KOMENTARZE (7)

Gry

Zemsta Sithów nie dla posiadaczy PC?

2005-03-10 10:37:00 MaDS z gry.o2.pl

MaDS z gry.o2.pl donosi:

Właśnie wystartowała oficjalna strona poświęcona najnowszej grze tworzonej przez LusacArts, Star Wars Episode III: Revenge of the Sith. Niestety nie znajdziemy na niej najmniejszej wzmianki o wersji tej gry na blaszaka! Dostępne są tylko informacje i galerie zdjęć z tworzonej wersji na Xbox oraz PS2. Czyżby wbrew wcześniejszym zapowiedziom Lucasa, gra miała nie ukazać się na PC?

Po sukcesach ostatnich tytułów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen (KOTOR II, Republic Commando), aż dziwne, że kolejnej produkcji LucasArts nie ujrzymy na komputerach osobistych. Miejmy nadzieję, że to tylko pomyłka webmastera i wkrótce na oficjalnej stronie zagoszczą informacje o Star Wars Episode III: Revenge of the Sith na PC. ;)

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith będzie grą przygodową z elementami akcji w całości opartą na fabule z trzeciego epizodu Gwiezdnych Wojen. Gra trafi do sprzedaży w maju bieżącego roku wraz z premierą nowego filmu George'a Lucasa.

KOMENTARZE (11)

Gry

Rage of the Wookies drugim dodatkiem do Star Wars: Galaxies

2005-03-09 22:18:00 gry-online.pl

Już w maju użytkownicy gry Star Wars: Galaxies otrzymają nowy, dostępny w Internecie dodatek, zatytułowany Rage of the Wookies. Jak nietrudno się domyślić, add-on rozszerzy świat programu o nową planetę – Kashyyyk – z której pochodzi między innymi znany doskonale fanom filmu Chewbacca.Rage of the Wookies oferować będzie setkę nowych misji, zorientowanych wokół planety Kashyyyk. Większość questów dotyczyć będzie walki „futrzaków” o wolność. Wookie mają bowiem mnóstwo wrogów: Imperium, niepokojące się wzrostem aktywności Rebeliantów w tym rejonie; handlarzy niewolników (Trandoshan) oraz myśliwych (Rodians), urządzających polowania na rdzennych mieszkańców planety. W zależności od tego, którą frakcję reprezentuje gracz, dostępne będą różne scenariusze, uwzględniające jej odmienne interesy na Kashyyyk.

Oprócz tego dodatek zaoferuje zupełnie nową możliwość: eksploatację asteroidów. Wiadomo już, że wszystkie statki będzie można wyposażyć w niezbędne do tego procesu urządzenia. W Rage of the Wookies pojawi się także nowy, wciąż nie nazwany pojazd, specjalnie do tego celu przeznaczony.Największą jednak ciekawostką związaną z Rage of the Wookies, będzie możliwość aplikowania bohaterowi implantów, na wzór takich, jakimi w filmach dysponowali Vader oraz Luke Skywalker. Zasadnicza różnica polega na tym, że gracz nie będzie musiał wcześniej odrąbać sobie kończyny lub innej części ciała. Implanty nie będą przytwierdzone na stałe i w każdej chwili można z nich zrezygnować na rzecz innych udogodnień cybernetyki. Wolność wyboru to najwyraźniej najważniejsza cecha, jaką kierowali się autorzy Rage of the Wookies.

Z dodatku będą mogli skorzystać za darmo wszyscy zarejestrowani użytkownicy Star Wars: Galaxies. Dla nowych graczy przewidziano natomiast specjalne wydanie podstawowej wersji programu, które dodatkowo zawierać będzie oba rozszerzenia: Jump to Lightspeed i Rage of the Wookies. Pakiet znajdzie się w sklepach w maju bieżącego roku.

KOMENTARZE (0)

Gry

Republic Commando w sklepach

2005-03-02 10:59:24 MARSite on-line

Jak przed chwilą poinformował m. in. mnie LucasArts za pośrednictwem Lucasarts Insider Special Edition, gra Star Wars Republic Commando jest już do nabycia - przynajmniej w USA. U nas zgodnie z informacjami od naszego dystrybutora, firmy LEM, gra ma trafić do sklepów 11 marca 2005 roku.


"Chaos ogarnął galaktykę. Jako lider oddziału elitarnej grupy Republic Commando, będziesz miał za zadanie przenikać, dominować i ostatecznie unicestwić wroga.

Twój oddział będzie podążał za twoimi rozkazami i twoim przywództwem, pracując razem jako zespół - instynktownie, inteligentnie, natychmiast.

Ty jesteś ich przywódcą.

Oni są twoją bronią.
"
KOMENTARZE (11)
Loading..