TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zabij Sitha!

2005-06-26 11:07:00 Wariat

W dobie Knights of the Old Republic 2 wiele innych gier jest czymś niezauważalnym. Zachęcam jednak do zapoznania się z mini-grą znajdującą się w tym miejscu. Dobra na odstresowanie lub zestresowanie...
KOMENTARZE (17)

Gry

Star Wars Galaxies poszerzona

2005-06-18 15:56:00 gry-online.pl

Jak wiadomo w grach MMO stagnacja jest zabójcza dla produktu, stąd też pojawiają się co pewien czas różnego rodzaju rozszerzenia wprowadzające do świata gry nowe elementy. Działając zgodnie z tą zasadą, firmy LucasArts i Sony nie ustają w wysiłkach, których celem jest zapewnienie graczom Star Wars Galaxies rozrywki stojącej na jak najwyższym poziomie.

Najnowsze poszerzenie świata Star Wars Galaxies dostarcza przede wszystkim dwóch głównych rzeczy. Po pierwsze, dostajemy możliwość napotkania 3 nowych, elitarnych stworzeń - oczywiście, jeśli poziom doświadczenia naszej postaci jest odpowiednio wysoki, w przeciwnym razie może to być ostatnia nasza konfrontacja. Dodatkowo, każde z tych stworzeń pozostawia po sobie trofeum, z którym możemy obnosić się po świecie gry. Kolejna część rozszerzenia przeznaczona jest głównie, a może przede wszystkim, dla lojalistów Imperium. Zbliżają się obchody dnia, w którym Imperator Palpatine oficjalnie ogłosił powstanie pierwszego Imperium Galaktycznego. W związku z tym przygotowano serię questów, której moment kulminacyjny powinien przypaść właśnie w obchody tej rocznicy. Wtedy to właśnie nastąpi spotkanie z Mrocznym Lordem Sith. W tym samym czasie rebelianci otrzymają zadania przeznaczone dla Jasnej Strony Mocy.KOMENTARZE (14)

Gry

Mania Grania w M1

2005-06-10 01:12:00 L.E.M

Info LEM:

W najbliższy weekend centrum handlowe M1 Marki zaprasza na ,,Mania Grania’’ - imprezę dla graczy i fanów gier. Mania Grania – to jedyna i pierwsza taka impreza w naszym mieście. To niepowtarzalna okazja żeby nagrać się do woli. Najnowsze gry, mnóstwo wrażeń i wiele nagród czeka na Was. Przyjdźcie do M1 Marki w weekend 11-12 czerwca, w godzinach 11-19.00, a nie zapomnicie tego wydarzenia.

Firma L.E.M Intel i NNT 45 stanowisk komputerowych, gdzie zobaczycie najnowsze tytuły Activision, LucasArts, Id Software, Atari, SCI Games, Monte Cristo i Black Bean Games. Zagracie w gry nowe, jak: 1944: Bitwa w Ardenach czy Star Wars: Republic Commando oraz znane, jak ,,Call of Duty’’, ,,Tony Hawk’s Underground 2’’ czy Doom 3 i wiele innych.
Tu na miesiąc przed premierą zagracie w Squadra Corse Alfa Romeo (S.C.A.R.) - rajdowe szaleństwo w pucharach Alfa Romeo, a dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy Madagaskar – grę twórców Shrek 2, która od 1 lipca, równocześnie z premierą filmu o tym samym tytule, znajdzie się w sprzedaży.

Dla fanów gier, zawodowych graczy i klanów oraz mamy specjalną propozycję. Na 16 komputerach zostanie rozegrany turniej w Call of Duty, nad którego profesjonalną obsługą czuwają fani gry z serwisu FPP.PL. Już swój udział potwierdziło kilka klanów, ale liczymy na przyjazd fanów z całej Polski. Nagrody, furę nagród dla uczestników turniejów funduje: LEM, Intel, Logitech, Simplus i Nokia.

Na wielkim ekranie zobaczycie zapowiedzi najnowszych gier, prosto z targów E3 w Los Angeles. Będą to: Quake IV, Call of Duty 2, Tony Hawk American Westeland, The Movies, Fantastic Four, Enemy Territory: Quake Wars, Ultimate Spiderman, Star Wars: Battlefront II, X-Men 2 Legends, Untold Legends: Brotherhood of the Blade i wiele innych, których się nie spodziewacie. Pokażemy wam, jak tworzony jest nowy ,,Tony Hawk American Westeland’’ i jak skomplikowaną pracę wykonali specjaliści od animacji przy tworzeniu ,,Madagarskar’’.

Logitech organizuje rajdy. Jeśli lubicie ryk silników, pisk opon i mocne wrażenia to zapewne zasiądziecie w fotelach rajdowych, za kierownicami Logitecha, by wziąć udział w turnieju w grze Richard Burns Rally i S.C.A.R.. Logitech szykuje niespodziankę – nie tylko wirtualne, ale też prawdziwe samochody Alfa Romeo.

Konsole, konsole i jeszcze raz konsole, ale N-Gage. Nokia oddaje do waszej dyspozycji takie gry jak: Sprinter Cell Chaos Theory, SSX, Fifa 2005, Requiem of Hell, Elder Scrolls i wiele innych. I duży i mały - każdy uczestnik Manii Grania znajdzie tu coś dla siebie. Tu wybierz w co chcesz zagrać na konsolę N-Gage, którą możesz wygrać podczas Manii Grania.

Dla maniaków gier na komórki Simplus przygotował najnowszą z nich - Xyber Mech. To unikalna gra multiplayer umożliwiająca jednoczesne uczestnictwo tysiącom użytkowników sieci Plus GSM. Gra wykorzystuje informacje o położeniu telefonu komórkowego - rozgrywka prowadzona jest w rzeczywistym świecie i trwa 24 godziny na dobę.

Cały czas trwania Manii Grania towarzyszyć Wam będzie wasz ulubiony Konio i Doktor w roli szalonych konferansjerów oraz muzyka miksowana na żywo przez Djów. Lasery, światła, dekoracje, kultowa muzyka – efekty specjalne gwarantowane.

Mania Grania i masa wrażeń to czeka na was w M1 Marki w najbliższy weekend. A ponadto fura nagród: procesory i płyty główne od Intel, telefony N-Gage, pady, myszy i klawiatury od Logitech, telefony i zestawy Simplus z grą Xyber-Mech, gry komputerowe L.E.M i Activision oraz mnóstwo, mnóstwo gadżetów.

Organizatorzy imprezy: centrum handlowe M1 Marki, Intel, NTT, Logitech, Nokia, Simplus, LEM i Activision.

Patronat medialny: radio Wawa, serwisy internetowe graczy: Wirtualna Polska - Imperium Gier, FPP.PL oraz E-sport.

W następny weekend ,,Mania Grania’’ zawita do Krakowa, ale o tym niebawem....

Zapamiętaj:
Mania Grania - M1 Marki – 11-12 czerwca (sob.- niedz.), w godzinach 11-19.00.
Zapraszamy!!!


Pozdrawiam i zapraszam

Katarzyna Szlendak
L.E.M Sp.z o.o.
KOMENTARZE (6)

Gry

KOTOR II PL... i Galaxies

2005-06-01 20:59:00

To raczej taka luźna dygresja, niż news. Oto jak bardzo nasz kochany LEM wtopił nie wydając drugiej części KOTORa po polsku. Niestety Sith Lords w Polsce bardzo szybko wypadli poza listę najpopularniejszych gier. A szkoda.

Przy okazji ROTS można zauważyć jak inne gry SW nagle zostały docenione, przez kupujących. Poniżej lista najlepszych pozycji w Empiku.

  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
  • LEGO Star Wars
  • Empire Earth II
  • Kozacy II: Wojny Napoleońskie
  • The Sims 2: Na Studiach
  • Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • The Sims 2
  • Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
  • Gothic II
Na moje pytanie o KOTORa 2 - czy się sprzedaje i będzie po polsku, okazało się, że wiele osób faktycznie czeka na polska wersję więc nie kupuje. A szkoda, bo obecny czas byłby najlepszą reklamą dla samej gry, nawet jeśli jedynka się nie zwróciła (i dziwne by się zwróciła gdy wiele osób kupiło oryginał po angielsku i nie mogło potem wymienić itp.).

Na pocieszenie jeszcze jedno info za gry-online.pl. Nie jest u nas totalnie źle, ale dotyczy to Galaxies.

Star Wars Galaxies: Total Experience Pack w Polsce

Już niedługo, rodzimi miłośnicy produkcji Massively Multiplayer Online dostaną kolejny powód do radości. Zestaw Star Wars Galaxies: Total Experience Pack, o którym pisaliśmy w drugiej połowie kwietnia trafi bowiem do powszechnej sprzedaży w naszym kraju.

Nabywcy opisywanej kompilacji znajdą w niej: Star Wars Galaxies: An Empire Divided (oryginalna produkcja), a także dwa, wydane do tej pory dodatki (Jump to Lightspeed oraz Rage of the Wookies). Jeżeli zaś chodzi o faktyczną premierę zestawu w naszym kraju, to w aktualnych planach wydawniczych firmy LEM, która została dystrybutorem gry, widnieje data 10 czerwca.

Co ciekawe, polski sklep internetowy Ultima.pl spodziewa się dostaw Star Wars Galaxies: Total Experience Pack w okolicach 3 czerwca. Już teraz można nawet składać zamówienia. Przedpremierowa cena zestawu, według Ultima.pl, wynosi 119,90 PLN.

KOMENTARZE (0)
Loading..