TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Premiera Battlefront 2 nastąpi 1 listopada

2005-07-27 18:07:00 Gry-Online.pl i StarWars.com


Niecierpliwie oczekiwany sequel taktycznej gry akcji, pt. Star Wars: Battlefront pojawi się na sklepowych półkach dokładnie 1 listopada bieżącego roku. W tym terminie na rynku zadebiutuje również wydanie DVD filmu Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith.

„Pięć poprzednich filmów z sagi Star Wars sprzedało się w „ponad normę”, a konkretniej nabyło je 100mln fanów, zarówno w wersjach DVD, jak i VHS” – powiedział Steve Feldsten, szef działu marketingu w 20th Century Fox, które jest dystrybutorem sztandarowego produktu Lucasa.

SW: EIII DVD zawierać będzie (rzecz jasna poza pełnometrażowym filmem) szereg dodatków, a w nich m.in. dokumentalny film, przedstawiający proces tworzenia obrazu. Jak powiedział Jim Ward, wydawca i szef działu marketingu w LucasFilm „George Lucas był osobiście zaangażowany w tworzenie tego projektu.” i dodał: „Zebraliśmy wszystko, co wydarzyło się na planie filmowym specjalnie po to, aby stworzyć niewiarygodne wydanie DVD Star Wars Episode III.”

Na płycie DVD znajdziemy również grywalne demo Battlefront II w wersji na konsolę Microsoftu, zawierające dwa poziomy z pełnej edycji gry.

W Star Wars: Battlefront II rozgrywka traktuje o militarnej rywalizacji m.in. Imperium Galaktycznego i Sojuszu, więc przejmujemy kontrolę nad konkretnym żołnierzem, uczestniczącym w przeróżnych akcjach zbrojnych. Bardzo istotny element całości stanowi zatem tryb multiplayer, obsługujący nawet 64 użytkowników. Istnieje też opcja zabawy jednoosobowej, znacznie rozbudowana w stosunku do części pierwszej (system nieliniowych misji z mocnym podłożem fabularnym). Star Wars: Battlefront II pojawi się równocześnie na komputerach klasy PC, Xbox, PlayStation 2 i PlayStation Portable.

KOMENTARZE (19)

Gry

Pierwszy trailer SW : Empire at War.

2005-07-24 13:44:00 emperor15 za lucasart.com

Na stronie lucasart.com ukazał się pierwszy trailer nowego RTS'a ze stajni LucasArt Star Wars : Empire at War, który można ściągnąć klikając ten Link.
KOMENTARZE (37)

Gry

Nowe filmy z Battlefront 2

2005-07-11 15:01:40 MARSite

Cytując za Star Wars: Battlefront center:

Na łamach serwisu GameSpot.com pojawiły się trzy nowe filmy z nadchodzącego wielkimi krokami Star Wars: Battlefront 2. Przedstawiają one bitwę o Polis Massa, batalię w przestworzach Coruscant i znaną z pierwszej części potyczkę na Geonosis rozpoczynającą Wojny Klonów. Każdy film trwa około 30 sekund i prezentuje się imponująco. Obejrzeć je można klikając tutaj.
KOMENTARZE (8)

Gry

Recenzja gry "Zemsta Sithów"

2005-07-07 10:20:00 Gry-Online

19 maja tego roku na ekrany kin trafiła finałowa odłosna Gwiezdnej Sagi. Co ciekawe dwa tygodnie przed premierą, czyli 5 maja, do sklepów trafiła gra z III Epizodu. Niestety pozycja ukazała się jedynie na konsole takie jak Playstation 2 i X-Box.
Niedawno redaktor serwisu Gry-Online ComCo napisał recenzję gry opartej na Zemście Sithów.
Z jego opinią możecie się zapoznać w tym linku>>>.

Zapraszamy również na oficjalną strone gry "Gwiezdne Wojny Epizod III Zemsta Sithów".
KOMENTARZE (1)

Gry

Pierwsza tapeta do Battlefront 2

2005-07-06 22:36:49 MARSite

LucasArts zamieścił na głównej stronie gry Star Wars Battlefront 2 pierwszą tapetę na pulpit. Tapeta jest bardzo klimatyczna i przedstawia klasyczną już scenę ataku szturmowców Imperium na dyplomatyczny statek Lei - Tantive IV.

Tapetę znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (7)
Loading..