TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zdjęcia z „Trails of Obi-Wan”

2005-08-23 19:45:00 Lucasarts.com i gry-online.pl

Niedawno pisaliśmy o dodatku do gry Star Wars Galaxies „Trails of Obi-Wan”>>>.
Dzięki Trials of Obi-Wan gracze otrzymają możliwość wykonywania zadań zlecanych przez mentora Luka Skywalkera.
W tym celu przeniesiemy się na planetę Mustafar, gdzie czeka nas wiele wyzwań, m.in. odnalezienie czerwonego kryształu, który tworzy lawopodobny miecz świetlny. Szczęśliwcy, którym uda się sprostać wszystkim prośbom Obi-Wana zostaną hojnie wynagrodzeni. Twórcy gry przygotowali ponad 50 questów, wśród których znajdują się misje ratownicze czy eksploracja krążownika Republiki, który rozbił się podczas misji.

Na łamach www.lucasarts.com pojawiło się sześć zrzutów ekranu z owej pozycji komputerowej. Prezentujemy je poniżej (są one również dostępne w tym miejscu>>>):


KOMENTARZE (11)

Gry

Nowy dodatek do Galaxies: An Empire Divided

2005-08-21 18:52:41 MARSite

LucasArts oraz SOE ogłosiły plany wydania nowego dodatku do gry MMORPG Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Zatytułowany Trials of Obi-Wan dodaje nową planetę do Galaktyki - Mustafar.
Duch sędziwego Mistrza Jedi czeka tam na śmiałków gotowych poddać się jego Próbom. Ponad 50 nowych misji, nowe przedmioty, NPCy, spotkania i lokacje - oto, co znajdziecie w dodatku.

Więcej szczegółowych informacji oraz parę screenów znajdziecie w newsie na tej stronie.

Planowane wydanie rozszerzenia to 1 listopada 2005, a więc jest to data ukazania się w sklepach DVD z Epizodem III.Porozmawiaj o Galaxies: An Empire Divided - Trials of Obi-Wan na Forum.
KOMENTARZE (11)

Gry

Nowoczesny George Lucas

2005-08-06 19:41:00 Twardy i Gry.Onet.pl

Reżyser serii filmów "Star Wars" planuje wprowadzić współczesne gry wideo na kolejny etap.

George Lucas uczestniczył w tegorocznej edycji festiwalu Siggraph w Los Angeles (najważniejsza na świecie impreza poświecona komputerowej animacji oraz realizacji efektów specjalnych), gdzie wygłosił ciekawą mowę na temat ewolucji sztucznej inteligencji we współczesnych grach wideo.

Twórca "Gwiezdnej Sagi" stwierdził, że w najbliższym czasie osobiście zaangażuje się w produkcję gier, tworzonych pod skrzydłami jednej z dywizji należącej do niego firmy LucasArts. George Lucas wyraził chęć wprowadzenia branży elektronicznej rozrywki na kolejny etap.

Sposobem na osiągnięcie tego celu - zdaniem sławnego reżysera - jest usprawnienie modułów sztucznej inteligencji oraz doprowadzenie nowych mechanizmów rozpoznawania mowy do punktu, gdzie "możliwe będzie rozmawianie z grami - a one będą odpowiadać".

LucasArts w najbliższym czasie zainwestuje sporo zainwestuje w gry wideo i o ponad połowę zwiększy ilość pracowników zaangażowanych w interaktywne projekty. Oferta firmy rozszerzona zostanie o nowe tytuły, nie związane z realiami "Star Wars" (dotychczasowa specjalizacja firmy).

KOMENTARZE (8)
Loading..