TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Galaxies przez 14 dni za darmo

2006-10-10 22:42:00 gry-online.pl

Star Wars Galaxies przez 14 dni za darmo

Przedstawiciele firm LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowali, iż przez 14 dni można będzie przetestować pełną wersję gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz jej pierwszego rozszerzenia, Jump to Lightspeed, zupełnie za darmo.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy pobrać klienta gry z jej oficjalnej strony oraz założyć konto gracza. Dodatkowo, jeśli po 14 darmowych dniach zdecydujecie się za zakup subskrypcji, otrzymacie możliwość darmowego pobrania drugiego rozszerzenia gry, Rage of the Wookies, a także zostaniecie "obdarowani" unikalnym przedmiotem w świecie gry.

Przypomnijmy, iż Star Wars Galaxies to gra z rodzaju MMO, która przenosi nas do uniwersum tytułowych Gwiezdnych Wojen. Wkraczający do niego śmiałkowie mogą zostać łowcami głów, szmuglerami czy też Rycerzami Jedi, sprzymierzając się z Rebeliantami w ich walce przeciw Imperium bądź też przechodząc na ciemną stronę Mocy i dławić wszelki opór. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.


Star Wars Empire at War: Forces of Corruption ozłocone

Przedstawiciele firm LucasArts oraz Petroglyph poinformowali, iż długo oczekiwany dodatek do gry Star Wars Empire at War, Forces of Corruption, wszedł właśnie w złotą fazę i pojechał do tłoczni. Tym samym data jago wydania (24 października w USA) zostanie dotrzymana.

Przypomnijmy, iż dzięki dodatkowi Star Wars Empire at War: Forces of Corruption w grze pojawia się kolejna frakcja, walcząca zarówno z Imperium jak i Rebelią. Zamieszanie powstałe po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci zamierza wykorzystać Tyber Zann, którego celem jest zostanie największym przestępcą od czasów Jabby Hutta. Powstrzymanie szerzącej się korupcji oraz zapędów Tybera leży oczywiście w rękach graczy. A ponieważ walka nie zawsze odbywać się będzie na zasadach fair play, skorzystać będziemy mogli przykładowo z przekupstwa czy szantażowania wroga. Natomiast kontrolując akcję nową frakcją, pozwolisz przestępcom odnosić spektakularne sukcesy, walcząc zarówno z Rebelią, jak i z Imperium. Zaspokoisz również głód Zanna, któremu marzy się najpotężniejszy statek w całej galaktyce, super-niszczyciel Eclipse.

KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars: Lethal Alliance

2006-10-08 15:58:00 StarWars.com

Ubisoft, wydawca "Star Wars: Lethal Alliance", gry przeznaczonej na platformy PSP i DS, ujawnił nowe szczegóły dotyczące swojego produktu. Na początek, dwie nowe postaci w uniwersum, widoczne na artworku poniżej. Pierwszą z nich jest najemniczka Rianna, niegdyś zniewolona przez Imperium, teraz planująca na nim zemstę. Druga z postaci to Zeeo - wielofunkcyjny droid bezpieczeństwa, który towarzyszy Riannie w jej misjach.Rianna Saren
Twi’lekanka, niegdyś sprzedana do niewoli uciekła na Coruscant by wstąpić na przestępczą ścieżkę. Jej bolesna i mroczna przeszłość uczyniła ją mściwą, arogancką i śmiertelnie niebezpieczną. Po ucieczce z niewoli zarabiała jako najemniczka, egzekwując swoją zemstę na Imperium. Jej głównym celem jest imperialny zarządca niewolników - Zarien Kheev. Dzięki swoim akrobatycznym umiejętnościom oraz dużym arsenale broni, Rianna odnosiła wiele sukcesów i nie sądziła że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Dopóki nie spotkała Zeeo.

Zeeo
Oficjalnie znany jako Z-58-0, to wydajny, wielofunkcyjny droid bezpieczeństwa. Podobnie jak Rianny, jego historia również związana jest z imperialnym kręgiem niewolniczym, dzięki czemu posiada wiele danych na temat sieci informacyjnych Imperium. Po tym jak Zeeo uratował Riannę przed Czarnym Słońcem, ta zdjęła mu ogranicznik i zaczęli działać razem. Dzięki wiedzy Zeeo i umiejętnościom Rianny tworzą razem śmiercionośny duet.

Lethal Alliance
Akcja gry dzieje się pomiędzy "Zemstą Sithów", a "Nową Nadzieją". Księżniczka Leia zleca parze bohaterów niebezpieczną misję, w celu zabezpieczenia przyszłości Sojuszu Rebeliantów. Jako Rianna oraz jej towarzysz Zeeo, będziecie musieli infiltrować planety pod kontrolą Imperium i walczyć z dziesiątkami nieprzyjaciół, by w końcu zdobyć plany najbardziej śmiercionośnej broni w galaktyce. Misja doprowadzi was do tak znanych lokacji jak Mustafar, Gwiazda Śmierci czy Tatooine, ale będziecie także mieli okazję zobaczyć zupełnie nowe planety jak Despayre, Danuta czy Alderaan. Na swojej drodze natomiast spotkacie wiele znanych postaci, ras, czy w końcu frakcji, np.: Bobę Fetta, Kyle'a Katarna, Księżniczkę Leię, Dartha Vadera, imperialnych oficerów, Rodian, Quarrenów oraz oczywiście szturmowców.

Gra powinna pojawić się w USA już na początku grudnia. Poniżej jeszcze kilka fotek.KOMENTARZE (5)

Gry

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption - demo

2006-10-08 14:15:00 LEM

Jak donosi LEM:

Demo dodatku do Star Wars Empire at War jest już gotowe do pobrania! Zawiera jedną misję trybu dla jednego gracza – rozgrywającą się tuż po zniszczeniu przez rebeliantów Gwiazdy Śmierci. I w tym momencie, jako Tyber Zann zaczynamy siać korupcję po całej galaktyce...

Plik możecie ściągnąć ze strony polskiego dystrybutora - firmy LEM z tego miejsca>>>, a także z serwisu FilePlanet. Demo zajmuje 605.5 MB.
KOMENTARZE (14)

Gry

KOTOR 3 i Battlefront 3...?

2006-10-02 15:57:05 MARSite

Ploty i spekulacje ze strony www.gry-online.pl wyraźnie krążą wokół domniemanych prac nad kontynuacjami klasycznych już gier z uniwersum SW.

Według redaktorów strony gry-online oraz śledztwa przeprowadzonego przez stronę IGN - prace nad trzecią częścią Knights Of The Old Republic są już w toku, a planowane założenia mają uczynić ją jeszcze ciekawszą od poprzedniczek - zmianom ma ulec interakcja między graczem a NPC oraz mechanika walki - tym razem toczona w czasie rzeczywistym. Link do artykułu -->

Natomiast o kontynuacji Battlefront wciąż niewiele wiadomo. Jedno jest pewne - firma Free Radical Design pracuje już nad nią wespół z LucasArts, a miesięcznik Xbox 360 – The Official Magazine donosi, iż platformą docelową bedzie najnowsza konsola Xbox 360. Link do artykułu -->
KOMENTARZE (9)

Gry

Demo EAW: Forces of Corruption

2006-10-02 15:39:44 MARSite

Strona 3DGamers.com zamieściła zapowiedź wersji demonstracyjnej rozszerzenia do gry Star Wars: Empire At War.
Demo EAW: Forces Of Corruption ukaże się na już 6 października i pozwoli na pierwszy rzut okiem na ten od dawna zapowiadany dodatek.

Natomiast wersja finalna EAW: FOC pojawi się na półkach sklepowych 24 października.
KOMENTARZE (9)
Loading..