TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Plany ludzi z korporacji LucasArts na przyszłość w związku z marką Star Wars

2006-11-30 22:15:00 gry-online.pl

Zdecydowanie najmocniejszą stroną korporacji LucasArts są nadal gry, bazujące na świecie Star Wars. Całkiem niedawno ludzie George'a Lucasa wydali przebojową pozycję pt. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy, a w planach mają kolejne elektroniczno-rozrywkowe Gwiezdne wojny. Właśnie ujawniono nieco szczegółów, dotyczących przyszłych przedsięwzięć tego typu.


Mianowicie zespół z LucasArts zamierza wypuszczać na rynek mniej więcej dwie gry spod znaku SW rocznie. Rozwijane będą na pewno dotychczasowe serie, czyli chociażby Star Wars: Knights of the Old Republic i Star Wars: Battlefront. Ponadto w 2007 roku nastąpi premiera tajemniczej gry nowej generacji, nazwanej tymczasowo Star Wars '07.

Gwiezdne wojny w świecie komputerów i konsol będą towarzyszyć innym projektom. Mowa tu przykładowo o planowanym na przełom 2008 i 2009 roku telewizyjnym cyklu filmów animowanych. Nie jest wykluczone również, że ekipa Lucasa uraczy nas w przyszłości gwiezdno-wojennym serialem, w którym wystąpią żywi aktorzy.

KOMENTARZE (0)

Gry

Wieści growe

2006-11-17 20:15:00 gry-online.pl

Konsolowe premiery LEMa

Mamy przyjemność poinformować, iż najbliższy tydzień będzie obfitował w okazje dla miłośników konsol.

Dla miłośników konsoli PlayStation 2 ten tydzień upłynie pod znakiem wszelkiego rodzaju super bohaterów. Do sprzedaży trafiają dwie wspaniały gry na PS2 tj. Lego Star Wars 2 The Original Trilogy - kontynuacja wielkiego hitu dla wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen i klocków Lego (dużych i małych). Lego Star Wars 2 to godny następca zeszłorocznego hitu. Tym razem, w zabawnej konwencji, będzie można przeżyć wydarzenia Epizodów IV-VI w tym zniszczenia obu Gwiazd Śmierci, bitwę na Hoth czy inne.

Lego Star Wars 2 PS2 trafia na półki sklepowe w cenie 199 zł. Gra dostępna jest również na konsolę PlayStation Portable również w cenie 199 zł.

Natomiast wśród nowości pojawiły się gry z Lucas Arts

Star Wars Episode III
Star Wars Battlefront II

Obie w cenie 99 zł

Star Wars Battlefront II w platynie jest dostępny również na PlayStation Portable w cenie 129 zł.

Na koniec dla fanów przenośnej konsoli Nintendo Dual Screen przygotowaliśmy premierę Lego Star Wars 2 w cenie 149 zł.

Premiera dodatku Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption PC PL

17 listopada, do sklepów w całej Polsce trafił długo oczekiwany przez fanów Gwiezdnych Wojen dodatek do Empire at War. Forces of Corruption, oczywiście w polskiej wersji językowej, kosztuje 69,90 złotych.

Forces of Corruption to pierwszy oficjalny dodatek do niekwestionowanego hitu początku 2006 roku – Star Wars: Empire at War.

Akcja dodatku Star Wars: Empire at War – Forces of Corruption rozpoczyna się tuż po wydarzeniach, jakie miały miejsce w podstawie gry. Pierwsza Gwiazda Śmierci została zniszczona przez siły Rebelii. Zapanowało zamieszanie, które postanawia wykorzystać Tyber Zann, przywódca podziemnej organizacji.

Możliwości Podziemia są duże – potrafią szpiegować oraz ograniczać produkcję jednostek swoich przeciwników, a także kraść fundusze, tak jak czyniła to do tej pory Rebelia. Kontrolując nową frakcję walczysz zarówno z Rebelią, jak i z Imperium. Zaspokoisz również ambicje Zanna, któremu marzy się najpotężniejszy statek w całej galaktyce, super-niszczyciel Eclipse.

W rozszerzeniu pojawiły się również nowe opcje w walce lądowej. Gracz może dokonać rozbudowy swojej bazy, czy też korzystać z partyzanckich ataków na pozycje wroga. Wszystkie strony konfliktu otrzymały nowe jednostki, m.in. myśliwce B-Wing oraz TIE Interceptor, Darth Vader wydaje rozkazy z ogromnego niszczyciela Executor, a nowa, ulepszona Gwiazda Śmierci jest w stanie likwidować jednym strzałem największe maszyny wroga.

Star Wars: Empire at War – Forces of Corruption to:

1 nowa frakcja;
40 całkowicie nowych jednostek;
13 nowych planet.


Lego Star Wars - premiera 24 listopada w cenie 49,90 złotych

Cenega Poland, wyłączny partner Eidos Interactive Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 24 listopada do sprzedaży trafi doskonała gra dla dzieci - Lego Star Wars. Ta wielokrotnie nagradzana produkcja studia Traveller’s Tales dostępna będzie teraz w szerokim pudełku DVD i rewelacyjnie niskiej cenie - tylko 49,90 złotych oraz polskiej wersji językowej z napisami. Do każdego egzemplarza gry dołączony zostanie super prezent - trójwymiarowa podkładka pod mysz!
KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars: The Best Of PC

2006-11-16 12:43:37 MARSite

Od wczoraj na rynku brytyjskim, a od jutra na rynku amerykańskim, dostępna jest wielka kompilacja najlepszych gier z serii Star Wars ostatnich czasów. W skład pięciopaka wchodzą kolejno:

Star Wars Battlefront
Star Wars Empire At War
Star Wars Jedi Knight 2 Outcast
Star Wars Knights Of The Old Republic oraz
Star Wars Republic Commando

Dodatkowo w pudełku znajduje się kod umożliwiający czternastodniowe korzystanie z gry Star Wars Galaxies.

Na rynkach zachodnich można dostać kompilację odpowiednio za cenę 39.99 Dolarów lub 25.99 Funtów Brytyjskich. Na razie wciąż nie wiadomo, czy Licomp Empik Multimedia wyda pakiet w Polsce.
KOMENTARZE (15)
Loading..