TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Wieści ze świata gier

2006-12-19 23:13:00 gry-online.pl

Zbuduj własną Gwiazdę Śmierci

Na ciekawą formę promocji swojej nowej gry na konsole przenośne, Star Wars: Lethal Alliance, wpadła firma LucasArts. Przygotowano minigierkę, w której gracze mogą zbudować własną Gwiazdę Śmierci. Tylko od nich zależy, czy zdołają stworzyć bazę, której żadnym Skywalkerom nie uda się zniszczyć.

Gra nazywa się Death Star Designer i można ją znaleźć pod tym adresem. Składa się z trzech ekranów. Na pierwszym, najważniejszym, montujemy własną Gwiazdę Śmierci. Do dyspozycji dostajemy bilion kredytów, za które musimy nabyć poszczególne elementy konstrukcji. Trzeba je rozdysponować pomiędzy superbronią, hangarami, systemami zasilania, systemami obronnymi, pomieszczeniami dla personelu i ulepszeniami powłoki.

Każdy z elementów w mniejszy lub większy sposób wpływa na charakterystyki Gwiazdy Śmierci. Imperium wymaga, by w finalnym projekcie każdy współczynnik miał powyżej 50 punktów.Kiedy już uznamy, że ukończyliśmy pracę, możemy wysłać projekt do oceny. Jeżeli nasi przełożeni będą niezadowoleni, to trzeba będzie wrócić do ekranu konstrukcji. Jeżeli jednak uda nam się spełnić wymagane kryteria, uzyskamy atest, a po chwili naszym oczom ukażą się plany naszej własnej Gwiazdy Śmierci. Zapoznamy się w nich z dokładnymi charakterystykami, włącznie z opisaniem ewentualnych dziur w systemach bezpieczeństwa i prawdopodobieństwem powodzenia przeprowadzonego przez rebeliantów ataku.


Edytor map do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption jest już dostępny

Wielbiciele gry Star Wars: Empire at War, którzy eksploatują pierwsze, oficjalne rozszerzenie programu, mogą już tworzyć nowe mapy w oparciu o nowości wprowadzone w Forces of Corruption. Umożliwia to oficjalny edytor, opublikowany przez firmę Petroglyph.Omawiany edytor zadebiutował w sieci wraz z pierwszą poprawką do Forces of Corruption. Program pozwala na tworzenie aren do bitew lądowych oraz kosmicznych. Wszyscy zainteresowani mogą go pobrać za pośrednictwem serwisu FilePlanet. Aplikacja waży 14 MB.

Akcja debiutanckiego rozszerzenia rozpoczyna się tuż po wydarzeniach, jakie miały miejsce w pierwowzorze. Pierwsza Gwiazda Śmierci – ogromna stacja kosmiczna siejąca terror w galaktyce – została zniszczona przez siły Rebelii. Powstałe w ten sposób zamieszanie postanawia wykorzystać niejaki Tyber Zann, który zamierza stać się największym przestępcą w galaktyce od czasów Jabby Hutta...


Na koniec zaś promocja z LEM. Star Wars - Lethal Alliance

Uwaga! Do każdego zamówionego na naszej stronie egzemplarza gry Star Wars - Lethal Alliance na Sony PSP dodajemy elegancki, limitowany pokrowiec na tą konsolę! Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

W okresie pomiędzy III i IV Episodem, Księżniczka Leia zaproponowała ryzykowną wyprawę, która mogłaby zabezpieczyć przyszłość Rebeliantów...

Jako zabójczy duet, Twi’lek Rianna Saren i jej robot Zeeo, musisz przeniknąć na kontrolowane przez Imperium planety i pokonać zastępy wrogów. Celem jest zdobycie planów najpotężniejszej broni w galaktyce - Gwiazdy Śmierci.

Steruj idealnie współpracującym ze sobą duetem
Przeżyj nieopowiedzianą dotąd historię
Naucz się walczyć w ręcz i przy pomocy nowych broni


Platforma: Sony®PSP
Dystrybutor zagraniczny: Lucas Arts

Wysyłka GRATIS! Kup tą grę a pokryjemy koszty wysłania jej do Ciebie Pocztą Polską. W sprzedaży cena: 199.90 zł
KOMENTARZE (0)
Loading..