TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Galaxies na emeryturę?

2006-03-28 15:37:00 gry-online.plFani Star Wars Galaxies: An Empire Divided mieli w ostatnim czasie powody do niepokoju. Wszystko przez doniesienia anonimowych informatorów, którzy ogłosili zakończenie rozwijania programu i jego rychły upadek. Jak to zwykle bywa, plotka szybko przybrała na sile. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że interweniować musieli autorzy gry.

W opublikowanym w piątek oświadczeniu prasowym, przedstawiciele firm LucasArts i Sony Online Entertainment zapewnili, że plotka jest nieprawdziwa. Obie kompanie nie zamierzają odciąć się od Star Wars Galaxies i wciąż pracują nad dalszym rozwojem gry, czego najlepszym dowodem będzie opublikowana już wkrótce poprawka, trzydziesta czwarta z kolei.


Przy okazji poinformowano, że już w kwietniu, autorzy gry wyruszą w trasę po Stanach Zjednoczonych i w kilku amerykańskich miastach urządzą spotkania z fanami programu. Użytkownicy będą mogli nie tylko poznać i porozmawiać z twórcami, ale również spędzić czas w towarzystwie swoich znajomych z sieci.

KOMENTARZE (8)

Gry

Star Wars wraca do gry... i klocków!

2006-03-24 21:42:00 Filmweb.pl

Sukces gry "Star Wars Empire At War" PC już stał się faktem. Ta świetna gra strategiczna, która również w Polsce od premiery nieprzerwanie gości na top listach popularności i sprzedaży, zmotywowała firmię LucasArts do realizacji ciekawych pomysłów na kolejne gry osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Dokładnie 29 marca mija rok od premiery "LEGO Star Wars", wspólnej produkcji LEGO i LucasArts. Grę stworzyło studio Traveller's Tales. Do tej pory sprzedano na świecie prawie trzy i pół miliona kopii gry (na wszystkie platformy sprzętowe). Według danych organizacji NPD, zajmującej się badaniem rynku, "LEGO Star Wars" zajęło trzynaste miejsce wśród najchętniej kupowanych programów rozrywkowych ubiegłego roku. Ale sukces marki "Lego Star Wars" wynika z faktu, że jest to połączenie olbrzymiego, pełnego mozliwości świata Star Wars z Lego - najbardziej kreatywnymi klockami na świecie.

Dziś mamy przyjemność poinformować Państwa, że jesienią 2006 roku firma LEM wyda 2 część gry "Lego Star Wars" czyli "LEGO Star Wars II: The Original Trilogy".

"LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy" – jest kontynuacją gry "LEGO Star Wars". W drugiej części autorzy gry umieścili fabułę w pierwszych epizodach filmowej sagi Gwiezdnych Wojen, czyli w epizodzie IV, V i VI: "Nowa Nadzieja", "Imperium kontratakuje" oraz "Powrót Jedi".

Oprócz dostępnych bohaterów, znanych z pierwszej części LEGO Star Wars , jak: Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, czy R2D2, programiści z Traveller's Tales udostępnią graczom opcję tworzenia nowych postaci, które złożymy samodzielnie z klocków LEGO. Możemy stworzyć ponad 50 grywalnych ludzików, składając je z dostępnych części, co daje nam łącznie milion możliwych kombinacji !

Następną nowością, dla posiadaczy wybranych platform sprzętowych, jest możliwość przeniesienia bohaterów dostępnych w pierwszej części LEGO Star Wars. Pozwala to na włączenie do zabawy ponad 50 dodatkowych postaci.

Jedną z ważniejszych innowacji, jest również możliwość prowadzenia rozmaitych wehikułów, począwszy od pojazdów naziemnych, na gwiezdnych myśliwcach skończywszy, niedostępnych w pierwszej części LEGO Star Wars.

Podsumowując:
· gra zawiera sceny z IV, V oraz VI części filmowej trylogii Gwiezdnych Wojen,
· łącznie ponad 100 grywalnych bohaterów – w tym ponad 50 postaci przeniesionych z pierwszej części "LEGO Star Wars",
· milion kombinacji przy tworzeniu postaci,
· znane postacie z ekranizacji Gwiezdnych Wojen: Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, czy R2D2,
· możliwość prowadzenia różnych pojazdów, zarówno naziemnych, jak i powietrznych,
· możliwość gry dla 2 osób.

KOMENTARZE (0)

Gry

Patch 1.03 do Star Wars: Empire at War

2006-03-20 21:51:00 Gry-OnLine.pl

Jeśli pogrywacie sobie w Star Wars: Empire at War ale zirytowały Was błędy, których ta gra się nie ustrzegła, to już niedługo pojawi się lekarstwo na Wasze problemy. Przedstawiciele Petroglyph Games, firmy odpowiedzialnej za developing wspomnianego tytułu, poinformowali, iż obecnie trwają prace nad łatką oznaczoną numerem 1.03. Co prawda na razie nie wiadomo kiedy ona się pojawi, ale wydaje się, że warto poczekać.

I tak patch 1.03 ma m.in. poprawić problemy z połączeniami, dodać jedną mapę lądową do pojedynków (Corellian Countdown) i mapę do kampanii (Lines are Drawn, składają się na nią wszystkie planety) w trybie multiplayer oraz naprawić różne pomniejsze błędy zgłoszone przez graczy. Optymalizacji ulegnie także kod odpowiedzialny za obsługę rozgrywek sieciowych. Załatane zostaną także znalezione exploity, ale będzie to związane również ze zresetowaniem ladderów w GameSpy Arena 1v1 Space Skirmish, 1v1 Land Skirmish oraz 1v1 Campaign. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

KOMENTARZE (12)

Gry

„Shadow Strike” na konsole przenośne

2006-03-08 18:49:00 Gry-OnLine.pl

Redaktorzy serwisu Eurogamer, powołując się na plan wydawniczy koncernu UbiSoft, poinformowali o nowej grze z cyklu Star Wars, przeznaczonej na przenośne konsole Nintendo DS oraz PlayStation Portable.

Star Wars: Shadow Strike, bo tak nazywa się ów produkt, zadebiutuje na rynku 26 maja bieżącego roku. W chwili obecnej wiadomo tylko tyle, że będzie to gra akcji – na szczegółowe informacje będziemy musieli poczekać do momentu opublikowania oficjalnego oświadczenia prasowego, co zapewne nastąpi już wkrótce.

W planie wydawniczym koncernu UbiSoft widnieje również inna pozycja ze świata Star Wars przeznaczona na handhelda – mianowicie zestaw dwóch gier na GameBoy Advance. Nie wiadomo dokładnie co ma wejść w jego skład, ale można śmiało założyć, że będą to programy Star Wars Episode III: Revenge of the Sith oraz Star Wars Trilogy: Apprentice of the Force.

Więcej szczegółów na temat nowych propozycji UbiSoftu opublikujemy po uzyskaniu konkretniejszych informacji.

KOMENTARZE (2)
Loading..