TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures w przygotowaniu

2006-07-26 14:48:00 Gry-OnLine.pl

Poniższa wiadomość zapewne zainteresuje wszystkie osoby, które w najbliższym czasie mają zamiar wkroczyć w świat Gwiezdnych Wojen. Firmy LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowały, że zamierzają wydać produkt o nazwie Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures, w którego skład wejdzie podstawowa wersja gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz jej trzy dodatki: Jump to Lightspeed, Rage of the Wookiees i Trials of Obi-Wan.

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures zadebiutuje na rynku w listopadzie, w cenie 29,99 USD. Oprócz wspomnianych tytułów, do zestawu zostanie dołączony bonus w postaci płyty DVD zawierającej szereg dodatkowych materiałów, tj. screenshoty, concept arty, trailery, reklamy, filmy z gier stworzone przez fanów, wywiady z członkami zespołu odpowiedzialnego za produkcję programów, demo Star Wars: Empire at War oraz AT-RT, czyli specjalny wehikuł do wykorzystania podczas rozgrywki.

Dla niewtajemniczonych dodajmy, że Star Wars Galaxies to gra z gatunku MMO, czyli massive multiplayer online, która przenosi na ekrany naszych komputerów realia filmowego świata Gwiezdnych Wojen. Szczegółowe informacje na temat podstawowej wersji gry oraz jej dodatków znajdziecie na naszych łamach.

KOMENTARZE (10)

Gry

Gwiezdne Wojny nowej generacji na internetowym trailerze

2006-07-24 10:06:00 GOL

GOL informuje:

Póki co przedstawiciele korporacji LucasArts odmawiają podania konkretnych informacji na temat swoich planów, związanych z obecnością marki Star Wars na platformach nowej generacji. Wczoraj pisaliśmy o tym, że ludzie George'a Lucasa są zainteresowani konsolą Wii, natomiast 12 maja bieżącego roku wspomnieliśmy też o systemie PlayStation 3 i Xbox 360. Na fale Internetu wypłynął właśnie ciekawy film.

Jest to trailer, prezentujący możliwości bliżej niesprecyzowanych platform nowej generacji w ramach świata Gwiezdnych Wojen. Widzimy przede wszystkim znakomite wykorzystanie fizyki oraz naturalną animację trójwymiarowych modeli. Być może właśnie tak będzie wyglądać przyszła gra akcji dla PS3, X360 lub Wii.

KOMENTARZE (22)

Gry

Koncepty nowych gier na 2007 rok

2006-07-20 22:47:00 COS_Vader

Niedawno informowaliśmy o nowej grze z Gwiezdnych Wojen zapowiedziannej na 30 lecie Sagi, które już w przyszłym roku.

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące koncepty nowych gier ze stajni LucasArts.

Pierwsza zostanie stworzona specjalnie na 30 lecie Sagi. Pogłoski mówią, iż prawdopodobnie będzie to gra poświęcona w całości postaci Dartha Vadera. O konceptach wcześniej pisaliśmy tutaj >>>. Poniżej prezentujemy zdjęcia, które w większości można zobaczyć na łamach Hyperspace w dziale Secrects of Star Wars 2007.

Kolejna gra zapowiadana na rok 2007 dotyczy przygód archeologa Indiany Jonesa. Poniżej prezentujemy koncepty i screeny.


KOMENTARZE (19)

Gry

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy PL

2006-07-17 19:38:00 Gry-OnLine.plCi, którzy na bieżąco śledzą pojawiające się na naszych stronach newsy, orientują się, że dzisiejszy dzień obfituje w informacje dotyczące wydawanych w Polsce interesujących gier. Tym razem czas na porcję konkretnych informacji związanych z wydaniem nad Wisłą sequela do naprawdę udanego tytułu, za jaki uważam LEGO Star Wars.

Jako, że dystrybucją LEGO Star Wars II: The Original Trilogy zajęły się firmy LucasArts i Activision, można było się domyśleć, że polskim wydawcą zostanie Licomp Empik Multimedia. Istotnie – wg potwierdzonych informacji prace lokalizacyjne nad tym tytułem już się rozpoczęły, a na połowę września 2006 planowana jest premiera pełnej polskiej wersji językowej i co najważniejsze – w rozsądnej, sugerowanej cenie detalicznej 79,99 zł (czyli dokładnie na takim samym poziomie cenowym, na jakim była oferowana „jedynka”).

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy jest kontynuacją jednego z najlepiej wykonanych produktów elektroniczno-rozrywkowych 2005 roku, którego spektakularny sukces był dla wielu dość sporym zaskoczeniem. Zgodnie z podtytułem tym razem developerzy skupili się na trzech epizodach filmowego cyklu Star Wars, nakręconych przez George’a Lucasa w latach 1977-1983. Mamy zatem okazję zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości, zbudowanej oczywiście z charakterystycznie wyglądających klocków LEGO, najbardziej znane sceny z A New Hope (Nowej Nadziei), The Empire Strikes Back (Imperium kontratakuje) i Return of the Jedi (Powrotu Jedi).Pisząc na temat tego tytułu warto przytoczyć fragment podsumowania naszej zapowiedzi (jej pełny tekst znajdziecie pod tym adresem)

„... LEGO Star Wars: The Original Trilogy to produkt niemal skazany na ogromną popularność. Jeśli autorom uda się do doskonale znanej konwencji wepchnąć zapowiadane innowacje, zaprezentować tak samo grywalne misje i przyprawić to wszystko szczyptą dobrego humoru, otrzymamy.

KOMENTARZE (7)

Gry

Kolejny patch do Star Wars: Empire at War w drodze

2006-07-17 19:29:00 Gry-OnLine.pl

Sympatycy gry Star Wars: Empire at War otrzymają już wkrótce kolejną łatę, oznaczoną liczbą 1.05. O pracach nad poprawką poinformowali przedstawiciele firmy Petroglyph, skupiający w swych szeregach byłych pracowników słynnego Westwood Studios.

Głównym powodem do opublikowania nowej łaty stał się błąd, który powodowała poprzednia poprawka – 1.04. Niektórzy użytkownicy po jej instalacji narzekali na kłopoty w trakcie zapisywania stanu gry. Kolejny patch ma całkowicie wyeliminować niedogodność, jak również wprowadzić kilka zmian dotyczących zbalansowania rozgrywki. Łatka pojawi się w sieci już w najbliższych dniach – całkiem możliwe, że jeszcze w tym tygodniu.

Wszyscy fani gry Star Wars: Empire at War mogą wysłuchać specjalnej audycji, w której Chris Rubyor omawia zmiany, jakie zostaną wprowadzone we wspomnianej wyżej łacie. Nagranie zawiera też interesujące informacje na temat pierwszego, oficjalnego rozszerzenia programu, zatytułowanego Forces of Corruption.

KOMENTARZE (3)

Gry

Trailer “Empire at War: Forces of Corruption”

2006-07-04 23:54:00 StarWars.com

Niedawno na łamach oficjalnej strony Gwiezdnej Sagi, pojawiła się informacja o zwiastunie dodatku do gry Empire at War o tytule Forces of Corruption.
Został on skonwertowany do pliku mov w rozdzielczości 480x360, który zajmuje 32.1 MB.
Zwiastun możecie ściągnąć tutaj>>>.

Więcej o Forces of Corruption możecie przeczytać pod tym linkiem>>>.
Warto dodać, iż rozpoczęły się pracę lokalizacyjne nad polską wersją owego dodatku do gry Empire at War, o czym informowaliśmy w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (13)

Gry

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption - prace lokalizacyjne w toku

2006-07-04 22:27:00 LEM

Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prac lokalizacyjnych nad polską wersją dodatku do znakomitej strategii czasu rzeczywistego Star Wars Empire At War pt. Forces of Corruption.

Podobnie jak podstawa, dodatek zostanie wydany na PC, w pełnej polskiej wersji językowej. Dodatek ukaże się w Polsce w listopadzie bieżącego roku.

W Forces of Corruption pojawia się trzecia strona galaktycznego konfliktu - podziemna organizacja Tybera Zanna. Korzystając z takich metod działania jak korupcja, przekupstwo, sabotaż oraz z zupełnie nowych technologii militarnych, Tyber Zann pragnie zapanować nad całym przestępczym podziemiem upadającego imperium...


Temat na Forum.
KOMENTARZE (7)
Loading..