TWÓJ KOKPIT
0

Gry

LEGO Star Wars info

2007-05-20 22:30:00 gry-online.pl

Saints Row i Lego Star Wars II: The Original Trilogy w serii Platinum Hits

Microsoft ogłosił, że kolejne dwa tytuły na X360 dołączą do wciąż rozszerzającej się oferty gier wydawanych w ramach odznaczającej się niższą ceną serii Platinum Hits. Tym razem będzie to mocno wzorowana na produkcjach z cyklu GTA gra Saints Row oraz połączenie uniwersum Gwizdnych Wojen z najpopularniejszymi klockami świata Lego Star Wars II: The Original Trilogy.

Wspomniane tytuły dołączą do takich gier jak Perfect Dark Zero, Kameo: Elements of Power, Project Gotham Racing 3 oraz Need for Speed: Most Wanted, które w Polsce można nabyć już za niecałe 100 zł.
O Star Wars: The Complete Saga dla Wii, PS3, X360 i NDS?

Jeśli wierzyć bazom danych amerykańskich sklepów (m.in. CD Universe i sieć Wal-Mart), to wzmiankowany przez nas trzynaście dni temu produkt o nazwie LEGO Star Wars: The Complete Saga zmierza nie tylko ku konsoli Wii. Sprzedawcy na liście docelowych platform sprzętowych wymieniają bowiem także PlayStation 3, Xboxa 360 oraz Nintendo DS.

Z tytułu wynika, iż omawiana pozycja będzie kompilacją, zawierającą obie dotychczasowe odsłony bestsellerowej serii LEGO Star Wars. Posiadacze X360 i NDS mogli dotąd zagrać wyłącznie w część drugą, natomiast użytkownicy PS3 i Wii nie mieli jeszcze styczności z żadnymi klockowymi przygodami w świecie Gwiezdnych Wojen.

Mimo wszystko sprawa LEGO Star Wars: The Complete Saga pozostaje na razie bez jakiegokolwiek oficjalnego oddźwięku. CD Universe podaje już jednak nawet datę premiery gotowego produktu, czyli 8 listopada 2007. Nam pozostaje więc na razie oczekiwanie.

KOMENTARZE (0)

Gry

Zdjęcia z gry Battlefront: Renegade Squadron

2007-05-13 17:34:00 Lucasarts.comNiedawno informowaliśmy>>> o zapowiedzi gry Star Wars Battlefront: Renegade Squadron.
Na łamach oficjalnej strony Renegade Squadron pojawiło się dziewięć zdjęć. Większość z nich stanowi koncepty do gry. Jednak trzy z nich pokazują rozgrywkę w nowej odsłonie Battlefront. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć tutaj>>> w dziale „Images”.
Niestety Renegade Squadron pojawi sie jedynie na konsoli PlayStation Portable .


KOMENTARZE (17)

Gry

KotOR w wersji MMO?

2007-05-13 16:47:00 Polter.pl

Do tej pory mało prawdopodobnym było, by seria Knights of the Old Republic, uważana za jedną z najlepszych gier ze świata Gwiezdnych wojen, miała doczekać się kontynuacji.

Tymczasem w sieci pojawiły się ciekawe plotki. Być może nie jest to kontynuacja w pełnym znaczeniu tego słowa, ale słychać głosy sugerujące jakoby BioWare intensywnie pracowało nad... internetową wersją swojego hitu. Nie uzyskano jeszcze potwierdzenia w tej sprawie, więc (póki co) jedyną grą MMO w świecie Gwiezdnych wojen pozostaje StarWars Galaxies.

KOMENTARZE (19)

Gry

LEGO Star Wars: The Complete Saga pod tegoroczną choinką?

2007-05-11 20:54:00 Gry-online.pl

Dwie dotychczasowe gry spod znaku LEGO Star Wars, wydane w latach 2005-2006, przedstawiły nam przy pomocy wirtualnych klocków wydarzenia z sześciu filmowych epizodów Gwiezdnych Wojen. Z odmętów globalnego oceanu informatycznego wyłowiliśmy właśnie nieoficjalne doniesienia, dotyczące przeniesienia wspomnianego cyklu na platformę Wii.Otóż już wkrótce ma zostać ponoć oficjalnie zapowiedziana pozycja o nazwie LEGO Star Wars: The Complete Saga, łącząca w spójną całość obie wzmiankowane wyżej gry i przystosowana do unikalnego systemu sterowania, oferowanego przez najnowszą konsolę stacjonarną ze stajni Nintendo.
Zgodnie z zakulisowymi informacjami, premiera gotowego produktu nastąpi w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

KOMENTARZE (6)

Gry

Zapowiedź gry Star Wars Battlefront: Renegade Squadron

2007-05-11 14:46:00 MARSite on-line

Jak donosi MARSite on-line:

Wczoraj LucasArts zapowiedział na jesień 2007 roku grę Star Wars Battlefront: Renegade Squadron. Jest to już trzecia po Star Wars Battlefront i Star Wars Battlefront II gra z tej serii. Do tej pory gra sprzedała się na świecie w ponad 10 milionach kopii. Niestety jak to miało miejsce w przypadku premiery Battlefront II (chodziło o cenę), tak i tym razem LucasArts i nowy deweloper, Brytyjskie studio Rebellion (twórca m. in. Delta Force - Black Hawk Down, GUN: Showdown), przyszykowali nam małą niespodziankę. Otóż najnowsza odsłona trafi jedynie na konsolę PlayStation Portable.Zachęcamy do zapoznania się z pełną zapowiedzią w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (14)
Loading..