TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowości growe

2007-07-23 23:26:00 gry-online.pl

Dalekosiężne plany LucasArts związane ze Star Wars: The New Era
Ostatnimi dniami w Internecie pojawiły się ciekawe informacje na temat planów LucasArts. Ich źródłem są pracownicy pół-profesjonalnego studia Invision Games, zajmującego się tworzeniem modyfikacji istniejących tytułów, którzy nawiązali współpracę z firmą należącą do twórcy Gwiezdnych Wojen.

Z nieoficjalnych rozmów pracowników LucasArts z pracownikami Invision Games wynika, że ci pierwsi mają specjalne plany co do powstającej właśnie gry Star Wars: The New Era. Tytuł jest modyfikacją opartą na opracowanym przez Valve silniku Source, nad którą pracują właśnie ludzie z Invison Games. LucasArts wyraził zainteresowanie umieszczeniem gry w serwisie Steam, gdzie miałaby miejsce sprzedaż detaliczna produkcji oraz dystrybucja update’ów. Firma już wcześniej działała na tym polu, umieszczając w Steam modyfikacje innych swoich produktów.

Czyżby LucasArts chciał przy pomocy Invision Games i ich modyfikacji powrócić na ten rynek PC? Czas pokaże. To byłaby całkiem logiczna próba promocji swojej sztandarowej serii Star Wars. Na marginesie należy dodać, że serwis Steam, podobnie jak engine Source, należy do Valve Corporation.


Seria Lucas Classic - ponownie w sprzedaży

Seria Lucas Classic ponownie gości na Polskim rynku. Seria zawiera 7 tytułów:

Star Wars Episode I: Racer,
Escape from Monkey Island,
Star Wars: X-Wing Alliance,
Grim Fandango,
Sam & Max: Hit the Road,
Full Throttle,
The Curse of Monkey Island,
Star Wars Episode I: Racer,
Escape from Monkey Island,

Wszystkie tytuły w serii Lucas Classic zostały wydane na PC, w angielskiej wersji językowej, w atrakcyjnej cenie: 39,99 zł! Wyłącznym dystrybutorem serii Lucas Classic w Polsce jest LEM.

KOMENTARZE (0)
Loading..