Gry komputerowe

Star Wars: The Force Unleashed również na Nintendo Wii

gry-online.pl
0

Już za kilka miesięcy użytkownicy konsol Wii będą mogli pomachać mieczem świetlnym przy pomocy Wiimote’a. Stanie się to za sprawą gry Star Wars: The Force Unleashed, która – jak się wczoraj okazało – zostanie przygotowana z myślą o urządzeniu wyprodukowanym przez koncern Nintendo.

O pracach nad kolejną wersją gry poinformował wczoraj Jim Ward z firmy LucasArts. Prezes koncernu oświadczył, że produkt wykorzysta unikatowe możliwości kontrolera dołączonego do konsoli Wii – za pośrednictwem Wiimote’a będziemy kontrolować na ekranie miecz świetlny, natomiast Nunchuk pozwoli korzystać z tytułowej Mocy. Edycja na urządzenie firmy Nintendo pozwoli również pojedynkować się z innym graczem, ale na razie nie wiadomo, czy w trybie multiplayer dostępna będzie opcja rywalizacji przez Internet.

Grę Star Wars: The Force Unleashed opracowują następujący developerzy: LucasArts (Xbox 360, PlayStation 3), n-Space (DualScreen) oraz Krome Studios (PlayStation 2, PlayStation Portable). Wersję na konsolę Wii przygotuje ta ostatnia firma.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.