TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Filmik o bohaterach ''The Force Unleashed''

2007-09-23 21:11:46 oficjalna

Na Oficjalnej można zobaczyć filmik, w którym twórcy "The Force Unleashed" mówią o postaciach mających pojawić się w tej grze.
Filmik dostępny jest tutaj.
KOMENTARZE (9)

Gry

Star Wars: The Force Unleashed również na Nintendo Wii

2007-09-19 20:37:00 gry-online.pl

Już za kilka miesięcy użytkownicy konsol Wii będą mogli pomachać mieczem świetlnym przy pomocy Wiimote’a. Stanie się to za sprawą gry Star Wars: The Force Unleashed, która – jak się wczoraj okazało – zostanie przygotowana z myślą o urządzeniu wyprodukowanym przez koncern Nintendo.

O pracach nad kolejną wersją gry poinformował wczoraj Jim Ward z firmy LucasArts. Prezes koncernu oświadczył, że produkt wykorzysta unikatowe możliwości kontrolera dołączonego do konsoli Wii – za pośrednictwem Wiimote’a będziemy kontrolować na ekranie miecz świetlny, natomiast Nunchuk pozwoli korzystać z tytułowej Mocy. Edycja na urządzenie firmy Nintendo pozwoli również pojedynkować się z innym graczem, ale na razie nie wiadomo, czy w trybie multiplayer dostępna będzie opcja rywalizacji przez Internet.

Grę Star Wars: The Force Unleashed opracowują następujący developerzy: LucasArts (Xbox 360, PlayStation 3), n-Space (DualScreen) oraz Krome Studios (PlayStation 2, PlayStation Portable). Wersję na konsolę Wii przygotuje ta ostatnia firma.

KOMENTARZE (0)
Loading..