TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowe screeny z ''The Old Republic''

2008-11-29 00:20:03 EUCantina

Na domowej stronie projektu Star Wars: The Old Republic zamieszczono nowe screeny z gry. Ukazano nam kilka barwnych starć pomiędzy Jedi i Sithami, enklawy na Tyloth i Korribanie oraz bardzo interesujący atak Jedi na nexu. Jest to w zasadzie pierwsza większa odsłona gry po oficjalnej zapowiedzi, o której pisaliśmy w tym newsie. Screeny te może nie powalają tak jak poprzednie, ale przygotowują przynajmniej graczy na to, co będzie mogło ich spotkać w czasie rozgrywki.Na pozostałych obrazkach widzimy: Jedi vs Sith, Dashade i jego pan, główna hala Akademii Sithów, Kel Dor z antycznym blasterem.

Z pewnością na kolejne świeże informacje i screeny przyjdzie nam ponownie poczekać kilka tygodni.
KOMENTARZE (47)

Gry

''The Force Unleashed'' nominowane do Video Games Awards

2008-11-21 00:09:37 GameTrailers

Amerykańska telewizja Spike TV wyemituje 14 grudnia „galę” rozdania Video Games Awards 2008. Są to coroczne nagrody przyznawane najlepszym grom telewizyjnym i komputerowym. Zdecydowanymi gigantami tego sezonu są takie tytuły jak: „Fallout 3”, „Gears of War 2”, czy „GTA IV”.Ku naszej radości, wśród nominowanych znalazł się gwiezdnowojenny hit roku: The Force Unleashed. Dziecko LucasArts będzie walczyć o prymat w dwóch kategoriach: najlepsza gra oparta na filmie lub serialu oraz najlepsza „rola” kobieca - Nathalie Cox jako „Juno Eclipse”. „The Force Unleashed” przyjdzie zmierzyć się z takimi oto pozycjami:

najlepsza gra oparta na filmie lub serialu
 • LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
 • Quantum of Solace
 • Naruto: The Broken Bond

  najlepsza „rola” kobieca
 • Debi Mae West jako „Merylin Silverburgh” w „Metal Gear Solid 4”
 • Paula Tiso jako „Silvia Cristel” w „No More Heroes”
 • Keely Hawes jako „Lara Croft” w „Tomb Rider Underworld”

  Szanse na zwycięstwo są spore, trzymajmy więc kciuki za jedynego tegorocznego przedstawiciela Star Wars. Warto nadmienić, że jest to pierwsza okazja na laury jaką dostało „The Force Unleashed”.
  Kompletną listę nominacji w poszczególnych kategoriach znajdziecie w tym miejscu.
  KOMENTARZE (7)
 • Gry

  Gry ''The Clone Wars'' w sprzedaży

  2008-11-11 14:31:53

  Dzisiejszego dnia do amerykańskich sklepów trafią dwie nowe gry Star Wars. Są to: The Clone Wars: Lightsaber Duels, w którą pogramy tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo Wii oraz The Clone Wars: Jedi Alliance przeznaczoną dla posiadaczy Nintendo DS. W naszym kraju gry można kupić obecnie tylko za pomocą internetu, jednak w ciągu kilku najbliższych dni ten stan się zmieni i znajdziemy gry także nas sklepowych półkach.  Jak nie trudno się domyśleć gry są częścią kampanii promocyjnej skupionej na filmie i serialu „Wojny Klonów”. Ich pierwsza zapowiedź pojawiła się w sieci pod koniec maja. Później posypały się wręcz kolejne trailery i zapowiedzi, których uwieńczeniem jest dzisiejszy dzień. Ich krótka lista prezentuje się nastpępująco:

  Lightsaber Duels:
 • trailer #1
 • trailer #2
 • trailer #3

  Jedi Alliance:
 • trailer #1
 • trailer #2
 • fragment gry z Siostrami Nocy w roli głównej

  Zakup gier „The Clone Wars” nie jest wcale taką tanią sprawą. W sieci sklepów Empik cena „Lightsaber Duels” oscyluje na poziomie 240 złotych a „Jedi Alliance” około 140 złotych. Choć z pewnością dla fanów Star Wars i posiadaczy konsoli Nintendo jest to niewielka przeszkoda. Miejmy nadzieję, że gry odniosą sukces i szybko zdobędą popularność wśród graczy.

  Na dzień dzisiejszy LucasArts pracuje tylko jedną grą - The Old Republic, która i tak jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji. Na kolejne gry Star Wars przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać...
  KOMENTARZE (13)
 • Loading..