TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Retrospective - Episode IV

2008-04-30 20:51:25 Gametrailers.com

Przed Wami kolejna odsłona przeglądu gier SW: Star Wars Retrospective - Episode IV. W najnowszym filmiku ujrzycie symulatory, a wśród nich jedne z najbardziej znanych tytułów gier SW: X-Wing i TIE-Fighter.
Poprzednie odsłony "Retrospective":
 • pierwsza,
 • druga,
 • trzecia.


  KOMENTARZE (15)
 • Gry

  Star Wars Retrospective - Episode III...

  2008-04-17 21:20:21 Gametrailers.com

  Star Wars Retrospective - Episode III jest to trzecia odsłona przeglądu gier spod znaku Star Wars. Ekipa z Gametrailers.com przygotowała nam kolejny 23 minutowy filmik. Tym razem pod lupę idą gry oparte na Epizodach: I, II i III. Są to zarówno gry na komputery jak i konsole, na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Dla przypomnienia, lub dla tych, którzy nie mieli okazji oglądać poprzednich odsłon „Retrospective”, kierujemy do oglądniecia pierwszej i drugiej edycji tego projektu.

  KOMENTARZE (21)

  Gry

  Najlepsze i najgorsze gry SW

  2008-04-14 19:52:00 hecklespray.com

  Na stronie hecklespray.com pojawiła się jakiś czas temu lista najlepszych i najgorszych gier komputerowych spod znaku SW. Artykuł możecie zobaczyć w tym miejscu.

  NAJLEPSZE

  1. Knights of the Old Republic (KOTOR)
  2. Seria X-Wing (wliczając Tie Fighter!)
  3. Seria Dark Forces / Jedi Knight
  4. Seria Super
  5. Seria Rogue Squadron
  NAJGORSZE

  1. Masters of Teras Kasi
  2. Wszystkie gry bazujące na Epizodach I-III
  3. Star Wars: Galaxies
  4. Rebel Assault I i II
  5. Star Wars: Obi Wan  A jakie są Wasze typy? Zapraszamy do dyskusji w tematach na Forum:
  Najlepsza gra SW
  Najlepsza gra na PC
  Najlepsza gra Lucasarts
  KOMENTARZE (37)

  Gry

  Prezentacja misji treningowej w ''The Force Unleashed''...

  2008-04-08 13:30:38 Oficjalna

  Oficjalna zaprezentowała nam niesamowity filmik, który jeszcze bardziej rozpali Wasze emocje w oczekiwaniu na nadchodzącą premierę "The Force Unleashed". Dowiemy się tam nie tylko nowych faktów na temat pochodzenia Tajemniczego Ucznia Vadera, ale także zobaczymy mnóstwo oszałamiających scen, przede wszystkim z zapowiadanej misji treningowej, podczas której będziemy mogli grać samym Lordem Vaderem. Filmik na oficjalnej czeka na Was tutaj, poniżej zaś prezentujemy wersję z GameTrailers.com:  KOMENTARZE (41)

  Gry

  Pamiętniki Producenta The Force Unleashed

  2008-04-05 03:03:56 MARSite

  Kolejny raz prezentujemy kompletny zbiór przetłumaczonych Pamiętników Producenta. Tym razem są to Pamiętniki dotyczące nadchodzącego wielkimi krokami tytułu Star Wars: The Force Unleashed.

  Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądały poszczególne etapy produkcji, czego dokładnie dotyczyć będzie scenariusz, jakie wymagania musieli spełnić grający główne role aktorzy, czym są Euphoria i DMM, oraz co wspólnego z TFU mają Piraci z Karaibów - odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie właśnie w Pamiętnikach. Dodatkowo przetłumaczyliśmy obszerny artykuł z wizyty w studiach LucasArts z pisma Vanity Fair oraz stenograf części spotkania WonderCon, podczas którego producent asystujący Brett Rector odpowiadał na pytania i zdradził parę nowych tajemnic gry.

  Zapraszamy do lektury.
  KOMENTARZE (7)

  Gry

  Porównanie wersji ''The Force Unleashed''...

  2008-04-04 21:19:47 Oficjalna

  Zaraz po ogłoszeniu oficjalnej daty premiery gry "The Force Unleashed" (przypomnijmy: 19 września w Europie) StarWars.com zaprezentowała na swoich łamach filmik, w którym twórcy przedstawiają nam różnice, jakie będą posiadały wersje gry na poszczególne platformy. Prócz mnóstwa nowych, wspaniałych scen ujrzymy także po raz pierwszy Dartha Desolousa i Darth Phobos, więc polecamy obejrzeć ten materiał jak najprędzej. Poniżej czeka na Was wersja z YouTube, zaś po lepszą jakość zapraszamy tutaj.  KOMENTARZE (70)

  Gry

  Data premiery ''The Force Unleashed''!

  2008-04-04 01:23:24 Imperial City Online

  Jak donoszą nasi czujni koledzy z serwisu Imperial City Online znamy już premierę gry "The Force Unleashed". Ta wyczekiwana i mocno opóźniona produkcja zawita na półkach sklepowych 16 września w USA, 17 września w Azji i Australii oraz w końcu 19 września w Europie. Dla zainteresowanych serwis Kotaku przygotował galerię pudełek z grą, jakie będą na nas czekać w zależności od wersji. Znajdziecie ją tutaj. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi Imperial City Online przytoczyło wypowiedź Petera Hirschmanna, jednego z szefów LucasArts:

  “Star Wars: The Force Unleashed jest jednym z najbardziej ambitnych projektów, których realizacji podjęło się LucasArts. Kombinacja wspaniałej nowej opowieści ze świata Gwiezdnych wojen wraz rewolucyjną nową technologią i rozrywką zapewni zabawę, jakiej jeszcze nie widziałeś w uniwersum Gwiezdnych wojen. Nie możemy się doczekać chwili, gdy trafi ona we wrześniu do rąk graczy”.

  Dla zaostrzenia apetytu przygotowaliśmy Wam także parę zdjęć. Na początek dwa nowe screeny z wersji na PS3 i XBox:

  Ale to jeszcze nie wszystko. Dalej mamy dla Was wygląd menu Duel Mode z wersji na Wii wraz z kompletną listą postaci do wyboru:
  1. Apprentice (Bounty Hunter Disguise)
  2. Apprentice (Corellian Flight Suit)
  3. Apprentice (Father's Robes)
  4. Apprentice (Light Training Gear)
  5. Apprentice (Training Gear)
  6. Apprentice (Raxus Prime Survival Gear)
  7. Apprentice (Sith Robes)
  8. Apprentice (Jungle Combat Gear)
  9. Apprentice (Industrial Explorer Outfit)
  10. Ultimate Good
  11. Qui-Gon Jinn
  12. Obi-Wan Kenobi
  13. Anakin Skywalker
  14. Darth Vader
  15. Luke Skywalker (from Episode IV)
  16. Luke Skywalker (from Episode VI)
  17. Mace Windu
  18. Ultimate Evil
  19. Shaak Ti
  20. Darth Maul
  21. Count Dooku
  22. Asajj Ventress
  23. Master Rahm Kota
  24. Aayla Secura
  25. Mara Jade
  26. Darth Phobos
  27. Maris Brood

  No i na sam koniec garść screenów również z wersji na Wii:

  Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
  KOMENTARZE (26)

  Gry

  Star Wars Retrospective - Episode II...

  2008-04-01 13:58:54 Gunfan

  Niedawno informowaliśmy Was o inicjatywie serwisu GameTrailers, który od czasu do czasu robi coś o nazwie "Retrospective" - czyli w kilku częściach przedstawia historię jakiejś znanej serii gier, od najstarszych odsłon po najnowsze. Z przyjemnością informujemy, że właśnie ukazała się druga część "Star Wars Retrospective", która zapozna Was z kolejnymi produkcjami rozgrywającymi się w naszym kochanym uniwersum. Strona z filmikami, na której będą się pojawiać coraz to kolejne części czeka na Was tutaj, a wspomnianą, 23-minutową część drugą umieszczamy poniżej:  KOMENTARZE (17)
  Loading..