TWÓJ KOKPIT
0

Gry

''The Clone Wars Game''

2008-05-30 07:23:39 Rebelscum

Jeden z czytelników serwisu Rebelscum poinformował, że na wewnętrznej stronie okładki instrukcji nowej gry z serii "LEGO Indiana Jones" umieszczono zapowiedz "The Clone Wars Game"! Oto dowód:Owa gra ma ukazać się w wakacje 2008. Na razie nie znamy wiecej szczegółów na jej temat poza tym co widzimy na reklamówce. Znajduje się tam też strona domowa całego projektu - CloneWarsGame.com, na razie jednak link odsyła nas na oficjalną. Fakt wyjścia na konsole nowej gry, z pewnościa ucieszy wielu fanów na całym świecie.
KOMENTARZE (14)

Gry

Jimmy Smitts w TFU

2008-05-23 13:46:55 RI za TheForce.net

Jak donosi TheForce.net potwierdzony został udział Jimmy'ego Smittsa w grze The Force Unleashed. Będzie on w niej podkładał głos pod postać Baila Organy, którego grał w nowej trylogii.

Nie wiadomo na razie, czy aktora zaangażowano tylko do podkładania głosu w The Force Unleashed, czy też również w serialu The Clone Wars. Nikt tej informacji oficjalnie jak dotąd ani nie potwierdził, ani nie zdementował.
KOMENTARZE (18)

Gry

Star Wars: The Force Unleashed w wersjach na PS3 i Xboksa 360 bez trybu multiplayer

2008-05-19 21:56:00 gry-online.pl

Fani Gwiezdnych Wojen, którzy z niecierpliwością wyczekują pojawienia się na sklepowych półkach Star Wars: The Force Unleashed, a dysponują konsolą PlayStation 3 lub Xboksem 360 zapewne poczują się mocno zawiedzeni po przeczytaniu tego, co panowie z LucasArts mają do powiedzenia.

W rozmowie z serwisem Total Video Games, Adam Khan z działu PR firmy Lucasa wręcz rozbrajająco szczerze mówi, dlaczego wersja Force Unleashed na najmocniejsze konsole będzie pozbawiona jakiegokolwiek trybu multiplayer. „Nie będzie multiplayera na Xboksie 360 ani na PlayStation 3, ponieważ jest on zaimplementowany na innych konsolach – Wii, PSP i DS. W zasadzie nie chciałbym się zagłębiać w szczegóły dlaczego tak postanowiliśmy, gdyż sądzę, że nie jestem w stanie udzielić graczom na takie pytanie satysfakcjonującej odpowiedzi.”

Czyżby był to modelowy przykład skoku na kasę? Chcesz pograć z innymi graczami, kup sobie jeszcze jedną wersję gry. Obojętne jaką, byleby tylko napchać nam kieszenie. Nie ma co, pogratulować tylko cywilnej odwagi i szczerości. Na wszelki wypadek jednak przypominamy – premiera we wrześniu tego roku.

KOMENTARZE (0)

Gry

Główny bohater ''The Force Unleashed'' ma już swoje imię

2008-05-18 10:32:09 NZGamer.com

Serwis NZGamer porozmawiał ostatnio chwilę z Danem Wassonem, który jest producentem gry "The Force Unleashed". Zdradził on tajemnicę, którą trzymano w sekrecie przez wiele miesięcy: imię sekretnego ucznia Dartha Vadera. A brzmi ono...Starkiller. Tak właśnie. Być może słyszeliście je już kiedyś, ponieważ w pierwszych wersjach scenariusza tak nazywał się główny bohater pierwszego filmu ze "Star Wars" w tytule.

Ponadto Dan powtórzył poprzednie wyjaśnienia: gra nie ukaże się w wersji na PC, ponieważ korzysta ze zbyt nowoczesnych technologii. Niewielka ilość komputerów dałaby radę udźwignąć szaleńcze sztuczki Mocy w wykonaniu Starkillera, w "The Force Unleashed", a twórcy nie chcieli dawać graczom komputerowym gorszego, niepełnego produktu.

Pełen wywiad w języku angielskim znajduje się w tym miejscu.

Temat na forum
KOMENTARZE (71)

Gry

Wywiad z Cameron Suey

2008-05-13 20:14:45 VideoGamer.com

Tytuł „The Force Unleashed” elektryzuje tysiące fanów na całym świecie. Toteż każda wzmianka i nowa informacja o grze budzi duże zainteresowanie.Na stronie VideoGamer.com pojawił się wywiad z Cameron Suey – osobą odpowiedzialną za wydanie „The Force Unleashed” na platformach: XBox 360 i PS3. Oto kilka najważniejszych faktów z całego wywiadu, który w całości znajdziecie w tym miejscu:

- w przyszłości będzie mniej gier spod znaku Star Wars, za to będą dobrej jakości
- TFU nie wyjdzie zarówno na Commodore 64, Aplle IIE, jak i na PC
- nie zdecydowano się na TFU.PC ponieważ mały odsetek graczy posiadałby komputer, który podołałby wymaganiom gry; w tej kwestii decydował też ogromny zasięg pirackiego rynku z grami komputerowymi
- jednak droga gier Star Wars nie jest zamknięta dla rynku PC, The Force Unleashed jest prawdopodobnie wyjątkiem, skierowanym tylko dla konsolowców
- ale i tak nie można liczyć na wersję PC gry
- wersja na PS3 będzie najlepszą z wersji gry, a to dzięki silnikowi gry na tą platformę
- nad fabułą gry pracowały osoby z działu licencji w LucasArts, które są hardcorowymi fanami i dysponują ogromną bazą danych
- możemy spodziewać się dema gry, na jakie platformy ono wyjdzie Cammeron nie sprecyzowała

Gra „The Force Unleashed” pojawi się w sprzedaży 19 sierpnia 2008 roku.
KOMENTARZE (20)
Loading..