TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Gry Star Wars na Game Convention

2008-08-24 12:26:17 GameTrailers

Przy okazji targów Game Convention organizowanych właśnie w Lipsku, LucasArts postanowił zaprezentować nam swoje własne produkty. Są nimi: The Force Unleashed i The Clone Wars: Lightsaber Duels. Dzięki kilku filmikom zamieszczonym przez serwis GameTrailers możemy zobaczyć, na co stać obie gry. Naszą uwagę w szczególności może przykuć prezentacja „Lightsaber Duels” na konsoli Nintendo Wii, w której Gavin Leon pokazuje nam jak wygląda sterowanie Wiilotem w grze i prowadzenie pojedynku. O ile filmów i dokumentów z „The Force Unleashed” mieliśmy okazję już trochę oglądać, o tyle „Lightsaber Duels” jest dla nas nadal nowością. Główne filmiki z prezentacji obu gier znajdziecie poniżej. Natomiast jeżeli chcecie zobaczyć więcej musicie zaglądnąć: tu i tu.
KOMENTARZE (6)

Gry

Posłuchaj muzyki z The Force Unleashed

2008-08-23 18:33:17 Tracksounds

W serwisie zajmujący się muzyką filmową Tracksounds już parę tygodni temu znalazła się recenzja muzyki z gry "The Force Unleashed", którą napisano na podstawie materiału promocyjnego przesłanego przez LucasArts, trwającego około pół godziny. Recenzent serwisu zachwycił się tą muzyką, uznał nawet, że jest najlepszym co się muzycznie wydarzyło w Gwiezdnych Wojnach od czasu ścieżki dźwiękowej do "Powrotu Jedi". Twierdził, że kompozytor Mark Griskey osiągnął swój cel, którym było muzyczne połączenie nowej i starej trylogii. Co ciekawe producentem muzyki jest Jesee Harlin, główny kompozytor w LucasArt, znany fanom przede wszystkim ze swoich kompozycji do gry "Republic Commando". Napisał on też część utworów do TFU.
Jednak najistotniejszą informacją jest fakt, że muzyki tej dzięki zgodzie LucasArts można posłuchać na stronie Tracksounds.

Posłuchaj muzyki z The Force Unleashed.

KOMENTARZE (20)

Gry

Jest demo The Force Unleashed

2008-08-22 11:06:51 Oficjalna

Posiadacze PlayStation 3 albo Xbox 360 mogą wreszcie ściągać demo gry Star Wars: The Force Unleashed, odpowiednio: z serwisów PlayStation Network, albo Xbox Live. Demo pozwoli graczom zasmakować jednego z wcześniejszych rozdziałów gry: odwiedzenia Fabryki Myśliwców TIE zajętej przez armię generała Jedi Rahma Kotę do której Sekretny Uczeń został wysłany przez samego Dartha Vadera. Jednakże wcześniej dostał rozkaz, że nikt nie może wyjawić o jego istnieniu, musi więc zabić każdego, kogo napotka na swej drodze...

Temat na forum.
KOMENTARZE (32)

Gry

Star Wars Retrospective – Episode VIII

2008-08-18 23:30:40 GameTrailers

Na łamach serwisu GameTrailers pojawił się kolejny dokument z cyklu Star Wars Retrospective. Tym razem ekipa od gwiezdnowojennych retrospeckji postanowiła przyjrzeć się dokładniej grom Star Wars MMORPG. Jak narazie LucasArts wydał tylko jedną grę tego typu: Star Wars Galaxies. Gra miała oczywiście kilka dodatków, które urozmaicały rozgrywkę. W ósmej części Retrospective dowiecie się wszystkiego na temat Galaxies, począwszy od procesu tworzenia gry, aż po jej faktyczny „upadek”. W dokument zawiera także listę zarzutów jakie gracze zgłaszali kierownictwu LucasArts oraz kilka ciekawych bugów gry. Wspomniano także o Star Wars Galaxies TCG, o których pisaliśmy w tym miejscu. W następnym odcinku Star Wars Retrospective zostanie nam przybliżone kilka gier z gatunku symulatorów lotu, między innymi "Rogue Squardon".

Poprzednie części "Retrospective":
 • Epizod I
 • Epizod II
 • Epizod III
 • Epizod IV
 • Epizod V
 • Epizod VI
 • Epizod VII
  KOMENTARZE (6)
 • Gry

  Nowy trailer ''The Force Unleashed''

  2008-08-17 19:26:01 GameTrailers

  Serwis GameTrailers zaserwował nam kolejną porcję filmików z The Force Unleashed. Na pierwszy plan wysunął się nowy trailer gry. Mamy w nim mniej wątków fabularnych, a za to więcej konkretnej akcji i pokazów możliwości Tajnego Ucznia Vadera. Na końcu traileru pojawiają się daty premiery gry. Są one następujące: Północna Ameryka – 16 wrzesień, Azja – 17 wrzesień, Europa – 18 wrzesień. Serwis Destructoid dodaje, że gra będzie dostępna w Xbox Live Marketplace 21 września. Tym samym pojawiło się małe zamieszanie z demem, które według nieoficjalnych informacji powinno być udostępnione poprzedni piątek. Możliwe, że będzie to jednak tylko lekki poślizg i demo gry pojawi się w Xbox Live Marketplace pod koniec przyszłego tygodnia. Dla osłody mamy jednak kilka filmików z gry. Na początek prezentujemy omawiany wyżej nowy trailer „The Force Unleashed”:  W wersji demo gry wcielimy się w Tajnego Ucznia Vadera i rozpoczniemy polowanie na mistrza Rahma Kote. Misją ma rozgrywać się w fabryce myśliwców TIE, a naszą podstawową Mocą będzie Force Grip. Demko rozpocznie się następującym wprowadzeniem:  Na deser mamy dla was 3 filmiki masakr, jakie czekają wszystkich, którzy zobaczą Starkillera w akcji:  Temat na forum
  KOMENTARZE (42)

  Gry

  Demo „The Force Unleashed” już 14 sierpnia

  2008-08-10 22:23:02 TheForce.Net, The Outer Rim

  Posiadacze PlayStation 3 i XBoxa 360 już od 14 sierpnia będą mieli okazję pograć w demo ”The Force Unleashed”. Wszystko wskazuje na to, że w okolicach czwartku do sieci PlayStation Store i Xbox Live Marketplace (są to usługi pozwalające ściągać darmowe dema gier) trafi demo jednej z najbardziej oczekiwanych gier Star Wars ostatnich lat. Termin ten może zmienić się o dzień lub dwa dla XBoxa 360. Jest to świetna okazja dla fanów by w końcu móc poczuć wyzwoloną Moc jej głównego bohatera.

  A skoro już przy bohaterze jesteśmy... Jak wyniuchał Golden_Guy z zaprzyjaźnionego z nami serwisu The Outer Rim, okazuje się że Tajny Uczeń Vadera wcale nie ma na imię Jacob Nion. Jest to jednak niemieckie tłumaczenie jego prawdziwego nazwiska, które brzmi: Galen Marek. Informacja ta pochodzi z oryginalnego wydania książki „The Force Unleashed”, które jest już dostępne w Szwecji. Osobą, która rozwikłała całą zagadkę imienia Starkillera jest użytkownik Jedi Council Forums – Charlii. Na dowód dla niedowiarków można pokazać fotografię kartek książki, na których wyraźnie widać iż w rzeczywistości jest to Galen Marek, umieszczoną w haśle Starkillera na Wookipedii. Natomiast ojciec naszego bohatera nazywa się Kento Marek.

  Dla tych którzy się lekko zagubili w tych wszystkich imionach i tajnych kryptonimach, mamy małą listę wszystkich „ksyw” głównego bohatera „The Force Unleased”.
 • Tajny Uczeń Vadera
 • Starkiller
 • Galen Marek / Jacob Nion
  KOMENTARZE (20)
 • Gry

  Videogame Collaboration

  2008-08-09 00:48:55 EUCantina

  Na stronie LucasArts w dziale poświęconym grom „The Clone Wars” pojawił się dokument o nazwie The Clone Wars Videgame Collaboration. Kilku minutowy filmik poświęcony jest współpracy między LucasArts i Lucas Animation. O bliskiej „kolaboracji” obu firm i „Wojnach Klonów” opowiadają nam: Dave Filoni, George Lucas, Darrel Rodriguez oraz sami twórcy gier „Lightsaber Duels” i „Jedi Alliance”. W dodatku jest to świetna okazja by zobaczyć małą próbkę tego jak obie gry będą wyglądać. Najważniejsze jednak, że LucasArts podał datę, kiedy gry trafią do sprzedaży. Premiera jest zaplanowana na 11 listopada 2008. Ta informacja z pewnością ucieszy posiadaczy konsol Nintendo Wii i Nintendo DS.

  Najprostszym sposobem, żeby oglądnąć dokument jest wejście bezpośrednio na stronę LucasArts w dział poświęconym grom „The Clone Wars”.
  KOMENTARZE (8)
  Loading..