TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Trailer ''Jedi Alliance''

2008-09-30 22:20:34 EUCantina

Kilka dni temu do sieci wpłynął pierwszy trailer gry „The Clone Wars: Jedi Alliance”, w którą będziemy mogli pograć na konsoli Nintendo DS. Na filmiku co prawda zbyt wiele nie widać, ale dzięki temu możemy przynajmniej poznać realia tej mało popularnej platformy. Trailer z udziałem Jedi, droidów i innych szumowin Galaktyki ukazuje nam jak wyglądać będzie rozgrywka oraz z jakimi przeciwnikami przyjdzie się zmierzyć tytułowym Jedi. Prezentujemy go wam za pośrednictwem serwisu YouTube:Przypomnijmy, że gry „The Clone Wars”: „Jedi Alliance” i „Lightsaber Duels” ukażą się w sprzedaży 11 listopada.
KOMENTARZE (6)

Gry

Milion sprzedanych kopii The Force Unleashed

2008-09-23 00:45:16 VG Chartz

Dla wszystkich produkcji z logiem Star Wars nadal trwa bardzo dobry okres. Mimo dosyć mieszanych recenzji TFU sprzedaje się bardzo dobrze, co więcej według nieoficjalnych informacji już po pięciu dniach sprzedaży The Force Unleashed sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy. Co ciekawe w Ameryce sprzedało się najwięcej gier w wersji na Xboxa 360, zaś na całym świecie różne wersje sprzedały się mniej więcej na tym samym dobrym poziomie.

A Wy? Czy zakupiliście już swoją kopię The Force Unleashed?

Zapraszamy na forum, gdzie o grze toczy się już zażarta dyskusja.
KOMENTARZE (20)

Gry

''The Force Unleashed'' w sprzedaży

2008-09-19 07:09:11


W końcu nadeszła długo oczekiwana przez nas chwila - dzień europejskiej premiery „The Force Unleashed”. Sama gra jest już w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych od dwóch dni.Pierwsze pogłoski na temat „The Force Unleashed” pojawiły się w lipcu 2006 roku. Z czasem nasza wizja gry ewoluowała wraz z dostarczaniem przez twórców nowych materiałów. Dodatkowym języczkiem uwagi była nieznana tożsamość głównego bohatera historii – Tajnego Ucznia Dartha Vadera, którą jednak ostatecznie poznaliśmy w sierpniu. Fani elektryzowali się za każdym razem, gdy do sieci wpływał nowy trailer gry lub dokument jej poświęcony. W przeciągu ostatniego półrocza trochę się tego nazbierało:

 • trailer #1
 • trailer #2
 • Bohaterowie gry
 • Porównanie wersji
 • Fabuła

  Sam projekt „The Force Unleashed” był tworzony na wzór „Shadows of the Empire”. Czyli jednoczesnego wydania gry, książki i komiksu o tym samym tytule. Produktem docelowym jest sama gra, a reszta jest traktowana przez jej producentów jako elementy poboczne. Zostały one jednak wydane znacznie wcześniej niż gra: książka - 19.08.08, komiks – 18.08.08. Dodatkowo wydano również dodatek do Star Wars Miniatures i przewodnik RPG pod banderą „The Force Unleashed”. W samą grę możemy pograć na wielu platformach konsolowych - w tym nawet na komórkach - nie zaznamy jednak jej fenomenu na popularnych PCetach. Premiera gry była w dość znaczny sposób celebrowana w USA. W kilku miastach zorganizowano imprezy, podobne do tych związanych z pokazami przedpremierowymi filmów. W Polsce atmosferę przedpremierową podgrzewały serwisy poświęcone grom, nie było jednak większych fajerwerków. Poniżej kilka ciekawych wątków z naszego forum na temat produktów „The Force Unleashed”:

  gra
  TFU na komórki
  książka
  komiks
  dodatek do Star Wars Miniatures


  KOMENTARZE (18)
 • Gry

  Star Wars Retrospective – Episode X

  2008-09-17 00:37:46 GameTrailers

  Star Wars Retrospective – Episode X poświęcony jest grom wykorzystującym motywy lub bohaterów z Gwiezdnych Wojen oraz tym mniej popularnym tytułom, o których nie mówiono w poprzednich częściach cyklu. Jest niestety także pożegnalne spotkanie z grami Star Wars.  Z filmiku dowiemy się na przykład jak wyglądała gra edukacyjna oparta na wydarzeniach przedstawionych w „Mrocznym widmie”. Dla niektórych może to być totalne zaskoczenie, w końcu forma jest dość nietypowa. Następnie poruszono temat „Star Wars Demolishion” oraz mniej znanych gier konsolowych. Ciekawostką jest natomiast przedstawienie interaktywnych zabawek Hasbro. Nie zabrakło też miejsca poświęconego odtwórcom głównych ról postaci z gier. Z godnie z obietnicą złożoną w poprzednim odcinku, na koniec dziesiątego epizodu Star Wars Retrospective znajduje się mała prognoza na przyszłość. A w niej mowa o nadchodzących grach gwiezdnowojennych.
  Był to ostatni odcinek cyklu, który w tak trafny sposób przybliżył nam historię gier Star Wars. Miejmy nadzieję, że w przyszłości powstanie jeszcze nie jeden dokument z tej serii.

  Poprzednie części "Retrospective":
 • Epizod I
 • Epizod II
 • Epizod III
 • Epizod IV
 • Epizod V
 • Epizod VI
 • Epizod VII
 • Epizod VIII
 • Epizod IX
  KOMENTARZE (5)
 • Gry

  The Force Unleashed jednak na PC? - UPDATE

  2008-09-08 16:15:58 gram.pl

  Jak donieśli fani na naszym forum pojawiła się plotka o tym, że gra "The Force Unleashed" jednak ma ukazać się na komputerach osobistych. Jak donosi serwis gram.pl podczas imprezy NVISION 08 pracownik Pixelux Entertainment, która w TFU zajmowała się implementacją modelu fizycznego gry stwierdził: "W ubiegłym tygodniu wydaliśmy demo Force Unleashed zarówno w wersji na Xboksa 360, jak i na PlayStation 3. Mamy również wersję PC." .
  Tylko tyle i aż tyle. Przypomnijmy jednak, że LucasArts od dawna zaprzeczał jakimkolwiek doniesieniom, jakoby "The Force Unleashed" mogła znaleźć się na PC. Z drugiej strony demo byłoby światełkiem w tunelu dla wszystkich graczy przywiązanych do komputerów osobistych.

  Temat na forum.

  UPDATE (Burzol 9/09/2008 00.55):

  Plotka jak szybko się pojawiła, tak szybko została zdementowana. Cytując gram.pl, które z kolei cytuje pracownika LucasArts: "Mogę absolutnie zapewnić, że nie mamy w planach pecetowej wersji gry Star Wars: The Force Unleashed"
  KOMENTARZE (63)

  Gry

  Star Wars Retrospective – Episode IX

  2008-09-05 23:33:37 GameTrailers

  Star Wars Retrospective – Episode IX ujrzał dzisiaj światło dzienne. Tym razem ekipa z GameTrailers postanowiła przyjrzeć się bliżej grom poświęconym pilotom i ich statkom.  Na pierwszy ogień idzie "Rebel Assault" oraz jego kontynuacje. Dokument jest świetną okazją by poznać klasyczne symulatory lotu Star Wars. Z filmiku dowiemy się także sporo na temat "Rogue Squadron" i o tym jak sama gra wpłynęła na przyszłość gatunku. Warto wspomnieć, że była to najlepsza gra roku 1999. Część IX gwiezdnowojennych retrospekcji jest wręcz obowiązkową pozycją dla każdego fana X-Wingów i innych myśliwców. Następnym odcinek Star Wars Retrospective będzie poświęcony mniej znanym grom, a redaktorzy cyklu przyglądną się uważniej planom LucasArts na przyszłość.

  Poprzednie części "Retrospective":
 • Epizod I
 • Epizod II
 • Epizod III
 • Epizod IV
 • Epizod V
 • Epizod VI
 • Epizod VII
 • Epizod VIII  KOMENTARZE (9)
 • Loading..