TWÓJ KOKPIT
0

Gry

The Old Republic - nowe arty z Nal Hutta

2009-02-24 19:31:06 oficjalna strona The Old Republic

Strona oficjalna gry The Old Republic przedstawiła nowe concept arty z planety Nal Hutta. Poprzednie możecie obejrzeć w tym newsie.

Takie siedliska zapewniają schronienie w trudnym i niegościnnym środowisku wszystkim tym, którzy nazywają Nal Hutta domem:Dwaj uciekinierzy starają się ominąć nieczystości wylewające się z rur w dzielnicy fabrycznej:Oczekujący na audiencję w wielkim hallu pałacu Huttów:Silnie strzeżone wejście do pałacu jednego z Huttów:Dodatkową infomacją związaną z grą jest to, iż do grona jej twórców dołączył Drew Karpyshyn, znany chociażby z dwóch i nadchodzącej trzeciej części książek o losach Dartha Bane'a oraz autor scenariusza do gier z serii KOTOR.

Na swoim blogu napisał on, że wyrusza do Austin w Teksasie, gdzie mieści się siedziba twórców. Nie zdradził jednak nic na temat fabuły ani daty ukazania się gry.

Temat na forum.
KOMENTARZE (12)

Gry

Nowe gry The Clone Wars?

2009-02-23 20:47:15 EUCantina

Marka „The Clone Wars” jest obecnie najsilniejszym brandem Star Wars w biznesie. Nie ma się co dziwić, w końcu cały projekt został ciepło odebrany przez fanów na całym świecie i jest najprężniej rozwijającą się „nazwą” Gwiezdnych Wojen od ponad pół roku. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że za jakiś czas mogą pojawić się także nowe gry traktujące o Wojnach Klonów. Dwa źródła dały znać na ten temat kilka dni temu.

Pierwszym z nich jest raport Go Nintendo’s na temat planowanych publikacji Activision na rok 2009 w Europie. Zaistniała tam pozycja: Star Wars Clone Wars - new game(s). Daje nam to do zrozumienia, że możemy spodziewać się gry osadzonej w czasach wojen klonów. Z tego wpisu nie wiemy niestety jednoznacznie czy będzie to jedna gra, czy więcej, oraz na jakie platformy zostanie wydana.

Kolejny przeciek pochodzi od samej Ashley Eckstein – aktorki użyczającej głosu Ahsoce Tano, która została niedawno przepytana w podcascie „Imperial Holonet Radio”. W rozmowie pojawiły się wątki ostatnich służbowych podróży Ashley. Zdradziła ona, że ostatnio brała udział w nagraniu w Nowym Jorku na potrzeby kolejnej pozycji Nintendo Wii. Dla nas może to być zwiastun nadejścia nowej gry na konsole. Jest to dość spora rewelacja, potwierdzająca niejako inne doniesienia na ten temat.

Być może doczekamy się kontynuacji obu gier „The Clone Wars”. To z pewnością dobrze rokująca informacja dla fanów Gwiezdnych Wojen posiadających konsole Nintendo.
KOMENTARZE (27)

Gry

Tydzień Mandaloriański - Mandalorianie w grach

2009-02-18 09:04:39 X-Yuri
Gry i Mandalorianie ? A jakże by inaczej, tutaj także można ich znaleźć. Na początek gra "Bounty Hunter" wydana na PS2 oraz GameCube'a przez co raczej mało znana fanom.


W grze wcielamy się w Jango Fetta, z czasów, gdy był łowcą nagród, i wykonujemy różne zlecenia. Dużym plusem tej gry i jej główną siłą jest fabuła, która silnie czerpie z innych pozycji EU, głownie z komiksu opowiadającego o przeszłości Jango: Open Seasons. Niestety, troszkę się tez z tym komiksem gryzie, jeśli chodzi o moment zwerbowania Jango przez Dooku jako wzorca dla armii klonów.

Oto trailer tej gry
No i na koniec trochę statystyk: Ocena średnia na Bastionie: 9.75/10 (12 oceniających, stan na 28.01.2009)

Kolejna pozycja, to rewelacyjne "Republic Commando" wydane na PC oraz Xbox.Co w niej takiego mandaloriańskiego? Przede wszystkim klony, drużyna Delta która była szkolona przez Walona Vau, na Mandalorian, a która to drużynę możemy lepiej poznać w serii książek Karen Traviss 'Komandosi Republiki". Nie można nie wspomnieć oczywiście o czymś równie ważnym jak postacie występujące w tej grze, mianowicie o muzyce. Soundtrack, autorstwa Jesse Harlina składa się m.in. z mandaloriańskich pieśni, co stanowi wielką 'atrakcję' dla każdego fana Mando.Bastionowa ocena: 9.07/10 (73 oceniajacych, stan na 28.01.2009

No i na koniec, gry KOTOR oraz KOTOR II: Sith Lords wydane na PC oraz Xbox'a.

Mandalorianie w tych grach, w przeciwieństwie do poprzednich dwóch, nie stanowią głównych bohaterów, odgrywają jednak dość istotną rolę, w pierwszej części mniej, w niej właściwie tylko Canderousa można by określić Mandalorianinem, reszta spotykanych tam osób w zbrojach mandaloriańskich dawno zboczyła ze ścieżki honoru, ale w drugiej części Mando odgrywają bardzo ważną rolę, a etap na Dxun stanowi dość ciekawe źródło informacji o Mandalorianach zebranych pod dowództwem ówczesnego Mandalora (który to jest, warto wspomnieć, członkiem naszej drużyny. Możemy więc odbyć z nim parę bardzo ciekawych rozmów o sposobie widzenia galaktyki przez Mandalorian.).Oceny na Bastionie:

KOTOR I: 9.61/10 (202 Oceniających, stan na 28.01.2009)

KOTOR II: 9.43/10 (77 Oceniających, stan na 28.01.2009)

Trailer KOTOR 1Trailer KOTOR 2: The Sith Lords:Z pozostałymi atrakcjami Tygodnia Mandaloriańskiego możecie zapoznać się tutaj.


KOMENTARZE (24)

Gry

Nal Hutta w ''The Old Republic''

2009-02-14 22:48:07 Massively

BioWare odsłoniło nam dzisiaj nowe informacje na temat nadchodzącego „Star Wars: The Old Republic MMO” w postaci screenów i konceptów artystycznych nowo zapowiedzianej planety, na której będzie można prowadzić rozgrywkę. Jest nią Nal Hutta - ojczysta planeta Huttów, która znaczy po huttańsku cudowny klejnot. Bezkresne połacie Nal Hutta pokryte bagnami i zniszczonymi przez przemysł miejscami są dla wielu ras istnym koszmarem. Jednak dla Huttów to wymarzony raj. A oto wspomniane wyżej koncepty artystyczne i screeny:

Temat na forum
KOMENTARZE (24)

Gry

''The Force Unleashed'' wygrało Writers Guild Awards!

2009-02-09 19:16:12 EUCantina

Niecały miesiąc temu informowaliśmy was o nominacji, jaką uzyskało The Force Unleashed w prestiżowym konkursie Writers Guild Awards 2009. Nasz przedstawiciel miał stanąć w szranki o miano gry z najlepszym scenariuszem. Wśród konkurentów znajdowały się takie hity jak: „Fallout 3”, „Command and Conquer: Red Alert 3”, czy „Tomb Raider: Underworld”. Gala rozdania nagród odbyła się przedwczoraj...Wszystko zakończyło się bardzo szczęśliwie. Ponieważ The Force Unleashed wygrało WGA w swojej kategorii! Nagrodzonymi szczęśliwcami był zespół scenarzystów gry: Haden Blackman, Shawn Pitman, John Stafford oraz Cameron Suey. To pierwsza statuetka tego typu jaka powędrowała na konto „The Force Unleashed”. Dla całej gałęzi przemysłu Star Wars, jakim są gry komputerowe, to z pewnością ważne wyróżnienie. Ponieważ gry osadzone w naszym ukochanym uniwersum nie święciły sukcesów praktycznie od czasów KotORów. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka chwila dla twórców „The Force Unleashed”. W końcu sezon na wszelakie plebiscyty i gale dopiero się rozpoczyna.

Temat na forum
KOMENTARZE (25)
Loading..