TWÓJ KOKPIT
0

Gry

''The Force Unleashed Special Edition''?

2009-03-31 18:23:10 EUCantina

„The Force Unleashed” było najlepiej sprzedającą się grą gwiezdnowojenną w roku 2008. Wyniku ponad pięciu milionów sprzedanych kopii może wielu dystrybutorów LucasArts pozazdrościć. A sama produkcja odniósła sukces nie tylko na polu marketingowym.

Kilka dni temu temat „The Force Uleashed” powrócił jak bumerang za sprawą internetowej wypożyczalni gier GameFly, która zamieściła w swojej ofercie pozycję: The Force Unleashed Special Edition. Według wypożyczalni edycja specjalna TFU miałaby się ukazać w sprzedaży 30 września 2009 roku. W nowe wydanie gry mogliby pograć właściciele konsol: Play Station 3 i Xbox 360. Nie podano natomiast czym nowa wersja miałaby się różnić od oryginału. Po krótkim czasie, pozycja „The Force Unleashed Special Edition„ znikła jednak z oferty GameFly...

Przedstawiciel LucasArts od spraw kontaktu z mediami, Adam Kahn, pytany o doniesienia na temat „The Force Unleashed Special Edition” niejednoznacznie skwitował wszystkich pytających, mówiąc: ...jak zawsze nie skomentujemy żadnych plotek i spekulacji. Tak więc nie zostaliśmy wyprowadzeni z błędu, ale nie uzyskaliśmy też konkretnej odpowiedzi. Konsolowi fani „The Force Unleashed” nie powinni tracić nadziei na edycję specjalną, bowiem znając życie sprawa za kilka tygodni pewnie się rozwiąże.

Temat na forum
KOMENTARZE (16)

Gry

TOR - zapiski z historii galaktyki

2009-03-29 15:07:34 swtor.com

Autorzy gry The Old Republic nie ustają w wysiłkach aby zachęcić fanów gwiezdnej sagi do nowej gry. Aby podgrzać atmosferę wokół tego projektu udostępniają, na swojej stronie, coraz więcej nowinek i atrakcji. Ich najnowszym pomysłem jest przedstawienie historii galaktyki do momentu w którym rozpoczyna się akcja gry. Zabieg ten z pewnością ma na celu przybliżenie fanom i przyszłym graczom realiów świata w jakim będą się poruszać podczas gry w The Old Republic.


Wydarzenia poprzedzające akcję gry będą udostępniane w formie holozapisów przygotowanych przez mistrza Jedi Gnost-Durala (aktor Lance Henriksen) i będą opisywać ważniejsze momenty w historii galaktyki. Pierwsza odsłona zatytułowana "The Treaty of Coruscant", dotycząca konfliktu bezpośrednio poprzedzającego akcję gry jest już dostępna i możecie się z nią zapoznać w tym miejscu. Na razie nie wiadomo kiedy będą udostępnione kolejne części holozapisów, być może będą one sięgały nawet czasów dziejących się 35 000 lat przed zniszczeniem pierwszej Gwiazdy Śmierci.

Nowy film promujący grę The Old Republic znalazł się również na popularnym TouTube.com. Możecie się z nim zapoznać poniżej.


KOMENTARZE (24)

Gry

Pierwsza klasa postaci z TOR ujawniona

2009-03-20 23:27:58 swtor.com

Na oficjalnej stronie gry The Old Republic ujawniono pierwszą z dostępnych dla gracza klas - łowcę nagród.

Łowca nagród jest niesławnym najemnikiem w świecie Star Wars. Jego ścieżka jest bezlitosna, lecz opłacalna. Zabójstwa i niebezpieczne misje czekają na tego, kto podąży tą drogą. Pociski, miotacze ognia, najnowsze modele zbroi i broni - to wszystko jest w jego zasięgu. Osiąga nie tylko satysfakcję materialną ale i sławę.Więcej informacji o łowcach nagród, a także kilka filmów prezentujących ich w akcji znajdziecie na tej stronie.

Temat na forum.


KOMENTARZE (37)

Gry

Twórcy o The Old Republic

2009-03-14 12:37:03 swtor.com

Na stronie gry TOR pojawił się kolejny film, w którym twórcy opowiadają o grze.

Akcja rozgrywać się będzie 300 lat po wydarzeniach z gier Knights of the Old Republic i tysiące przed bitwą o Yavin. To niezagospodarowany do tej pory okres, który da duże możliwości grze.

Oto kilka ważniejszych informacji:

- Każda klasa będzie miała swoją własną, unikalną historię

- Będą wybory moralne. Jeśli jakiemuś towarzyszowi gracza nie spodoba się to co robi, będzie mógł zdradzić go i odejść.

- Autorzy chcieli, żeby gracz poczuł więź ze światem i swoją postacią - żeby poczuł się jak reżyser i aktor jednocześnie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:Temat na forum.
KOMENTARZE (18)
Loading..