TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zostań testerem The Old Republic!

2009-09-30 20:35:52 SWTOR.com

W najbliższej przyszłości BioWare ruszy z pierwszymi testami beta gry „Star Wars: The Old Republic”. Co najważniejsze, każdy z Was może zostać testerem i brać udział w tym niesamowitym wydarzeniu! Żeby dołączyć do elitarnego grona osób mogących zobaczyć jak działa „The Old Republic” na długo przed jego premierą trzeba wykonać parę czynności oraz spełnić kilka warunków:
 • zarejestrować sobie konto na oficjalnej stronie „The Old Republic” (o ile takowego nie posiadasz),
 • złożyć swoją aplikację na testera w tym miejscu,
 • tester w aplikacji musi podać swój region pochodzenia i co bardzo ważne, musi mieć ukończony osiemnasty rok życia,
 • oczywista wydaje się również biegła znajomość języka angielskiego.

  Jeżeli masz problemy, z którymś z elementów aplikacji napisz do ludzi pracujących nad „The Old Republic” korzystając z tego panelu lub sam poszukaj odpowiedzi na dręczące Cię pytania za pomocą Game Testing FAQ.

  W czasie składania aplikacji mogą występować błędy, które powstały podczas przystosowywania serwera na potrzeby rekrutacji. Dlatego nie zniechęcajcie się i uzbrójcie się w cierpliwość. Fakt, że złożycie aplikację nie jest równoznaczny z otrzymaniem tego stanowiska. Jeżeli komuś uda się dostać do ekipy testującej grę, niech nie zawaha się poinformować pozostałych polskich fanów Star Wars na forum!


  Temat na forum
  KOMENTARZE (14)
 • Gry

  Daty polskich premier nowych gier Star Wars

  2009-09-23 18:51:08 LEM

  Jesień 2009 będzie bardzo gorącym okresem dla wszystkich, którzy lubią grać w gry Star Wars. I to z dwóch powodów.

  Pierwszym z nich są aż trzy premiery, które nie ominą również Polski:
 • The Clone Wars: Republic Heroes - gra dostępna na platformy: PC, XBox 360, PS3 i PSP, premiera 9 października.
 • The Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition - gra będzie dostępna na wiodące platformy: PC, PS3 oraz Xbox 360. Gra na PC, będąca konwersją gry „The Force Unleashed” zostanie wydana w polskiej, tekstowej wersji językowej. Gra, dla wszystkich 3 platform, będzie posiadała podstawową wersję „The Force Unleashed” wraz z trzema DLC (dwoma już dostępnymi w PSN i Xbox Live, oraz jednym dostępnym jedynie w wersji „The Ultimate Sith Edition”). Tytuł ten zobaczymy na polskich półkach sklepowych w połowie listopada, cena gry na PC powinna oscylować w granicach 100 złotych.
 • Battlefront: Elite Squadron - ta oczekiwana w Stanach Zjednoczonych premiera nie ominie też Polski, konkretna data nie została jeszcze ustalona, ale będzie to prawdopodobnie 2 dekada listopada.

  Drugim powodem, przez który końcówka tego roku będzie gorąca jest spora lista wznowień gier Star Wars, które LEM wydał parę lat temu. A oto ich lista – bez serii Classics - wraz z datami premier i platformami:
 • Battlefront II (PC) - 7 sierpień 2009
 • The Force Unleashed (XBox 360, PS3, PS2, PSP) – 18 wrzesień 2009
 • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP) – 25 wrzesień 2009
 • Knights of the Old Republic - 2 październik 2009
 • Knights of the Old Republic 2: Sith Lords - 2 październik 2009

  Ta lista może się w przyszłości jeszcze wydłużyć, ponieważ LEM nie zakończył jeszcze odświeżania starych tytułów.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (47)
 • Gry

  Wydanie kolekcjonerskie The Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition

  2009-09-20 01:12:01 StarWars.com

  Dla wszystkich miłośników gry „The Force Unleashed” i jej dodatku „The Ultimate Sith Edition” LucasArts przygotował małą niespodziankę – wydanie kolekcjonerskie. Dostępne ono będzie w sprzedaży detalicznej od 3 listopada tego roku. Wydanie zawarte będzie w metalowym pudełku, wypełnionym nowymi artami, będącymi „przekrojem” bohaterów gry, których dobrze znamy. Do tej pory za pomocą internetu ściągnąć można już 3 nowe misje z „The Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition”: Tatooine, Jedi Temple i najnowszą Hoth. Każdy kto nie jest z nimi na bieżąco będzie miał w listopadzie okazję do nadrobienia zaległości i przy tym dołoży nowy gadżet do swojej kolekcji. Poniżej prezentujemy zdjęcia dwóch edycji kolekcjonerskich: na XBoxa 360 i Play Station 3.
  Temat na forum
  KOMENTARZE (35)

  Gry

  Battlefront: Elite Squadron WebDoc #1

  2009-09-17 19:14:35 GameSpot

  Na oficjalnej stronie gier z serii Battlefront pod egidą LucasArts zamieszczono pierwszy internetowy dokument o grze „Star Wars: Battlefront: Elite Squadron”. Filmik jest dość ogólnikowy, pracownicy LucasArts podają w nim fakty, które śledzącym regularnie newsy na temat gry na Bastionie są już dobrze znane. Pokazanych jest natomiast kilka nowych fragmentów gry i to zarówno na PSP jak i na Nintendo DS. Najważniejszą informacją jaka pada w poniższym webdocu jest data premiery gry, ustalona na dzień 3 listopada bieżącego roku. „Star Wars: Battlefront: Elite Squadron WebDoc #1” w wysokiej rozdzielczości znajdziecie na stronie LucasArts w tym miejscu. Natomiast wersja dla wygodnych znajduje się poniżej:
  KOMENTARZE (14)

  Gry

  Kolejne gry Star Wars na Steamie

  2009-09-14 21:11:15 MARSite

  Na oficjalnym Twitterze firmy LucasArts pojawił się interesujący wpis, dotyczący kolejnych planów firmy co do platformy Steam. Już wkrótce będzie można na Steamie zakupić wszystkie części legendarnej serii Jedi Knight.

  Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


  KOMENTARZE (9)

  Gry

  Spojrzenie na Coruscant z czasów The Old Republic

  2009-09-13 21:36:23 SWTOR.com

  Na łamach oficjalnego serwisu poświęconego grze „The Old Republic” zapowiedziano kolejną planetę, na której przyjdzie nam w przyszłości grać. Po Ord Mantell i Nal Hutta czas przyszedł na Coruscant – na swoje oficjalne zapowiedzi nadal czekają Tython (planeta Jedi) i Korriban (stolica Imperium Sithów). Oto jak wygląda życie na Coruscant po zakończeniu Wielkiej Wojny i podpisaniu Traktatu z Coruscant:

  Coruscant, symbol władzy, dostatku i innowacji dla cywilizacji. Stolica Republiki służąca jako centrum kulturalnych oddziaływań i dom setek ras z najdalszych zakątków galaktyki. Wciąż „leczona”, po ataku Sithów nazwanym Grabieżą Coruscant, planeta odbudowuje to co straciła. Dawne szlaki przestrzenne są rozwijane, a niższe poziomy dzielnic Coruscant żyją swoimi własnymi problemami.

  Na tegorocznym Penny Arcade Expo zaprezentowano krótką zapowiedz promującą Coruscant z czasów „The Old Republic”. Filmik trwa nieco ponad półtora minuty i ukazuje zakamarki planety, które wręcz czekają na eksplorację, a także zagrożeniami jakie tam czyhają na śmiałków. Natomiast tutaj znajdziecie kilka nowych screenów - z Coruscant jako motywem głównym.
  Temat na forum
  KOMENTARZE (12)

  Gry

  Wywiad z twórcą Battlefront: Elite Squadron

  2009-09-13 20:20:34 EUCantina

  Redaktor blogu Play Station przeprowadził wywiad z Patrickiem Alvarado – jednym z twórców konsolowej gry Battlefront: Elite Squadron, w siedzibie LucasArts. Wywiad zawiera bardzo dużo fragmentów pochodzących z samej gry. O kilku z nich już nawet pisaliśmy. Nie mniej jednak warto posłuchać kilku interesujących opowieści na temat gry. W wywiadzie Patric wyjaśnia czym „Elite Squadron” różni się od swojego poprzednika „Renegade Squadron”. Pokazuje również na czym polega podróżowanie z powierzchni planety na pokład okrętu dryfującego na orbicie, a także walka w przestrzeni kosmicznej. Poza tym w wywiadzie jest spore objaśnienie interfejsu jakim przyjdzie się posługiwać przyszłym graczom. Jest też mowa o fabule „Battlefront: Elite Squadron”, o której nieco więcej pisaliśmy w tym miejscu. Wywiad trwa 8 i pół minuty.  Data premiery „Battlefront: Elite Squadron” póki co nie została sprecyzowana, na razie określono ją na koniec 2009 roku. W grę będzie można zagrać na konsolach: PSP i Nintendo DS.
  KOMENTARZE (2)

  Gry

  Zagraj w LEGO Star Wars: The Quest for R2-D2!

  2009-09-12 00:33:10 LEGO.com

  W maju na stronie LEGO.com w zakładce Star Wars pojawiła się nietypowa zapowiedź. Dotyczyła ona bowiem nowej gry z serii LEGO Star Wars pod tytułem The Quest for R2-D2, w którą dosłownie każdy będzie mógł pograć za darmo za pomocą przeglądarki internetowej. Wówczas dla graczy udostępniony został tylko pierwszy poziom. Od paru dni jest już dostępna pełna wersja gry!  W grze poza Anakinem Skywalkerem możemy pograć również Obi-Wanem Kenobi i Hrabią Dooku. Cała gra składa się w sumie z 16 zróżnicowanych poziomów. Dostępna jest tylko i wyłącznie opcja single player, co odróżnia przegląarowe "LEGO Star Wars" od tego znanego nam z PC. Producentem gry jest studio Three Melons.

  Aby rozpocząć grę w „LEGO Star Wars: The Quest for R2-D2” należy z tego miejsca pobrać aplikację instalacyjną (kliknij na baner GAME). Po jej instalacji można się już spokojnie delektować nową częścią LEGO Star Wars, dostępną w przeglądarce.

  LEGO Star Wars: The Quest for R2-D2  KOMENTARZE (22)

  Gry

  Co nieco o grach Star Wars w GameTrailersTV

  2009-09-11 23:23:42 GameTrailers i VG 24/7

  W tym tygodniu w cotygodniowym programie serwisu GameTrailers pod banalnym tytułem GameTrailersTV emitowanym w amerykańskiej telewizji SpikeTV sporo miejsca poświęcono gwiezdnowojennym grom. Stosowne fragmenty programu znajdziecie pod tym adresem, klikając na ikony ze znanymi wam świetnie bohaterami. Na początek mamy możliwość posłuchania wywiadu z Crisem Lee na temat gry „The Clone Wars: Republic Heroes”, prosto z siedziby LucasArts w San Francisco. Dowiadujemy się między innymi kto jest głównym przeciwnikiem Jedi i klonów w grze, ponadto ukazanych jest kilka niepublikowanych wcześniej fragmentów gry.

  Temat na forum

  W innej części programu, przedstawiciel GameTrailersTV rozmawiał z Hadenem Blackmanem na temat nowego poziomu „The Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition”, który pozwoli graczom walczyć w bitwie o Hoth. Haden nie zdradza jednak zbyt wielu szczegółów, poza tymi które wywnioskować może oglądający wywiad.


  Dodatkową gratką dla fanów „The Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition” będzie wywiad z Cameronem Suey przeprowadzony przez redaktora blogu PlayStation. Filmowy wywiad jest o tyle mocny, że w tle pokazywane są fragmenty gry – zarówno przerywniki jak i sam gameplay. W dodatku Cameron opowiada o samej grze z niezłą pasją i zaznacza, że jest ona tworzona przez fanów Gwiezdnych Wojen, dlatego spodziewać się należy wielu detali i smaczków. Oba wywiady dotyczące „The Ultimate Sith Edition” zawierają wiele spoilerów, dlatego jeżeli nie przeszliście lub nie przeczytaliście „Mocy wyzwolonej” strzeżcie się ich.
  Temat na forum
  KOMENTARZE (6)

  Gry

  The Clone Wars MMO

  2009-09-07 23:03:06 TheForce.Net

  Firma BioWare obecnie w pocie czoła pracuje nad „Star Wars: The Old Republic” i wszystko wskazuje na to, że to nie jedyna gra MMO w jaką będziemy mogli zagrać już wkrótce. Według „poufnych” informacji firma Sony Online Entertainment, odpowiedzialna za „Star Wars: Galaxies” oraz e-karciankę „Star Wars: Galaxies TCG”, przygotowuję się do stworzenia całkiem nowego MMO osadzonego w realiach naszego ulubionego uniwersum, najprawdopodobniej na podstawie serialu animowanego „The Clone Wars”.

  Gra ma korzystać z popularnego silnika gry „Free Realms”, który wręcz idealnie pasuję do stworzenia produktu stylizowanego na wygląd dobrze wszystkim znany z „Wojen Klonów”. Sama gra ma być raczej zbudowana z naciskiem na przyciągnięcie okazjonalnych graczy, więc jest mało prawdopodobne, że stanie się bezpośrednim konkurentem „The Old Republic”.

  Mimo, iż wszystko brzmi dość wiarygodnie, zwłaszcza, że LucasArts już wkrótce ma wydać grę „The Clone Wars: Republic Heroes”, to jednak żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze tej informacji.


  KOMENTARZE (24)

  Gry

  Kolejny film z The Old Republic - UPDATE

  2009-09-06 18:23:53 DarthHater.com

  Na kończących się dziś targach Penny Arcade Expo w Seattle, gościli przedstawiciele firmy BioWare, którzy zaprezentowali kolejny film z nadchodzącej gry The Old Republic. Tym razem przedstawiono planetę Coruscant, która będzie dostępna dla gracza. Film został nakręcony amatorską kamerą, dlatego jakość nie jest najlepsza, ale daje pojęcie jak wyglądała będzie stolica galaktyki w grze. Zaprezentowano również kilka pojedynków, z użyciem zarówno broni strzeleckiej jak i mieczy świetlnych.  UPDATE - Gameplay klasy żołnierza

  Na tych samych targach zaprezentowano również gameplay, w którym pokazano możliwości bojowe żołnierza Republiki. Oto on:  Temat na forum
  KOMENTARZE (20)

  Gry

  TOR Timeline #4 – The Empire Changes Strategy

  2009-09-04 23:32:26 SWTOR.com

  Na stronie projektu The Old Republic pojawiły się kolejne zapiski z holocronu strażnika archiwów zakonu keldorańskiego mistrza Jedi Gnost-Durala (głos aktora Lance’a Henriksena). Poprzednio mistrz Gnost-Dural opowiadał o powrocie Mandalorian oraz ich walce przeciwko Jedi i Republice.


  Imperium sfrustrowane serię militarnych zwycięstw Republiki, rozpoczęło poszukiwania alternatywnych strategii w swoim dążeniu do podboju galaktyki. Czwarta edycja The Old Republic Timeline opowiada o tym, że powrót Mandalorian i ich sojusz z Sithami nie był dziełem przypadku, lecz wynikiem wielu lat mrocznych machinacji przygotowanych przez złowrogich agentów imperialnego wywiadu.


  Akcja zapisków zatytułowanych „The Empire Changes Strategy” rozgrywa się 14 lat przed Traktatem z Coruscant. Filmik zabierze widzów na Geonosis, gdzie będą mogli zobaczyć jak na arenie gladiatorów dzięki manipulacjom imperialnych agentów powstał nowy Mandalor, będący tak naprawdę marionetką Sithów.
  „The Old Republic Timeline #4 – The Empire Changes Strategy” znajdziecie na stronie producenta gry w tym miejscu, lub poniżej w wersji YouTube.  Temat na forum
  KOMENTARZE (9)

  Gry

  Koncepty z Star Wars: Battlefront IV

  2009-09-02 14:25:39 Kotaku

  Swego czasu LucasArts podpisał umowę z brytyjskim studiem Free Radiacal na grę "Battlefornt III". Z materiałów, do jakich dotarł serwis Unseen64.net wynika, że Free Radiacal miało się zająć również kolejną częścią tej serii gier czyli Battlefrotnem IV. Firma rozpoczęła nawet preprodukcję gry, czego efektem są koncepty artystyczne na konsole PlayStation 3 i XBox 360. Kilka z nich znajdziecie poniżej, natomiast pełna galeria znajduje się tutaj.  Sprawa jest bardzo tajemnicza albowiem jak na razie nie wiadomo na temat nowej gry w zasadzie nic poza powyższymi konceptami. W dodatku nieznana jest też przyszłość „Battlefronta III”, który „przechodził” kilka miesięcy temu ze studia do studia, a prace nad jego finałową wersją opóźniały się w nieskończoność.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (25)
  Loading..