TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Gracze wspierają Japonię

2011-03-28 14:55:58 Massively

Sony Online Entertainment postanowiło zachęcić graczy w sieci do wsparcia Japonii po niedawnym kataklizmie. Wśród gier, których użytkownicy mają taką możliwość, znalazły się Clone Wars Adventures i Star Wars Galaxies.

Wsparcie polega na kupowaniu odpowiednich przedmiotów do gry, przy czym każda taka transakcja spowoduje, że SOE przekaże 10 dolarów na wysiłki Amerykańskiego Czerwonego Krzyża w Japonii. Gracze CWA mogą nabyć za 500 "station cash" (waluty SOE) drzewo wiśni. W SWG można natomiast kupić w cenie 5 $ kartę „A Stuffed Tauntaun Toy” do Star Wars Galaxies Trading Card Game, przyznającą w grze właśnie maskotkę tauntauna.


KOMENTARZE (12)

Gry

Jak będzie się zmieniać rycerz Jedi

2011-03-25 15:57:41 SWTOR.com

W dzisiejszej aktualizacji na oficjalnej stronie gry "The Old Republic" pokazano krótki filmik. Widzimy jak wraz z klasą zmienia się zbroja rycerza Jedi. Mamy też możliwość odwiedzenia Tatooine i kilku innych planet.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (25)

Gry

Ostrzeżenie przed fałszywymi mailami

2011-03-24 16:24:33 SWTOR.com

Od jakiegoś czasu zapisani na betę "The Old Republic" mogą otrzymywać fałszywe maile, które zapraszają do testowania. Nie należy ich otwierać! David Bass, odpowiedzialny za kontakty z fanami ostrzega:

Ostatnio zwróciło naszą uwagę to, że wiele osób i stron wysyła maile, w których sprzedaje konta, klucze do wersji beta i inne rzeczy związane z testowaniem. Wszystko to jest fałszywe. BioWare nie wysyła niczego takiego, a wszystkiego o testach można dowiedzieć się ze strony oficjalnej gry.

Te maile i oferty mają na celu wyłudzenie waszych pieniędzy, numerów kart kredytowych i tożsamości. Rozumiemy, że chcielibyście już testować, ale wasze bezpieczeństwo jest ważne, a odpowiadanie i odbieranie takich rzeczy naraża was na prawdziwe niebezpieczeństwo.

Poza tym sprzedawanie kont do testów jest zabronione i monitorujemy każde konto. Kiedy wykryjemy, że któreś zmieniło właściciela, podejmujemy szereg akcji, włącznie z zablokowaniem tegoż.

Kiedy wysyłamy zaproszenie, przychodzi ono z adresu no-reply@bioware.swtor.com. Gdy otrzymacie taki mail, będziecie mogli zobaczyć zaproszenie i dalsze instrukcje na stronie www.swtor.com/tester, jeśli jesteście zalogowani. Uważnie sprawdzajcie pocztę, którą dostaniecie, a która zaprasza was do testowania - nie klikajcie na żaden link dopóki nie upewnicie się, że jest autentyczny (nie zawiera błędów w nazwie nadawcy, literówek itp.). Jeśli otrzymacie coś takiego a nie jesteście pewni czy przyszło od nas, prześlijcie swoje wątpliwości na bwacommunitysupport@bioware.com

Bezpieczeństwo wasze i waszych znajomych ze społeczności TOR jest dla nas ważne, i doceniamy waszą pomoc.
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (12)

Gry

Gameplay z ''Star Wars Universe''

2011-03-22 23:09:42 Star Wars Extreme

No tośmy się doczekali! Ekipa z Star Wars Extreme pracująca nad swoją autorską przeglądarkową grą „Star Wars Universe: The Dawn of Heroes” ujawniła światu znaczny rąbek tajemnicy w postaci dwuminutowego gameplay’u. Co prawda nie jest to gameplay zawierający fragmenty walki, ale przynajmniej już teraz wiemy, jak wyglądać będzie tworzenie postaci i przygotowywanie się od starcia. Więcej zobaczą dopiero wybrani beta-testerzy po pierwszym kwietnia. Póki co zadowólmy się tym czym dysponujemy.Z innych ciekawostek na temat gry warto wspomnieć o: ujawnieniu nowego fragmentu motywu muzycznego i artykule związanego pośrednio z projektem Star Wars Extreme, który pojawił się w Gazecie Wyborczej .

Na koniec chcemy zareklamować wśród czytelników Bastionu konkurs związany z „Star Wars Universe” jaki właśnie trwa. Aby wziąć w nim udział należy napisać historię myśliwca, który należy do wymyślonej przez nas postaci. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj. Nagrodami w zawodach będą niespodzianki rzeczywiste i wirtualne bonusy dla graczy-zwycięzców.

Do startu beta-testów „Star Wars Universe” zostało zaledwie 10 dni!


Temat na forum
KOMENTARZE (13)

Gry

Premiera "LEGO Star Wars III: The Clone Wars" - UPDATE

2011-03-22 20:10:36 StarWars.com, TheForce.Net

Dziś ma miejsce wydarzenie zapowiadane przez LucasArts od ponad roku - amerykańska premiera gry LEGO Star Wars III: The Clone Wars, następcy podobnych produkcji dotyczących Nowej Trylogii i klasycznych epizodów. Jak pokazały oficjalne trailery produkcji (pierwszy oraz ten sprzed miesiąca), ukazane w sieci przerywniki filmowe (z jednorękim klonem i Ahsoką-plotkarą), a nawet reklamy telewizyjne, ta produkcja także będzie pełna humoru i różnorodnych gagów. Podczas promocji nie zapomniano jednak także o ukazaniu mechaniki gry i występujących w niej nowości poprzez screeny (paczka #1, #2 i #3 oraz zestawy z bossami i pojazdami), gameplaye (#1, większy zestaw oraz filmiki z Wii) i dokumenty (ogólnie o grze, o bitwach naziemnych oraz o podkładaniu głosów). Należy pamiętać, że Europejczycy muszą zaczekać na premierę LEGO Star Wars III w swoich krajach jeszcze do piątku.Warto przy okazji przytoczyć oficjalny opis gry:
Z zupełnie nowym silnikiem graficznym i ulepszoną animacją nie widzianą nigdy wcześniej w grze LEGO, gracze będą badać rozległy wszechświat, zawierający 16 różnych układów gwiezdnych, 32 misje fabularne i 48 dodatkowych poziomów, czyniących z tego największą jak dotychczas grę LEGO Star Wars. Gracze zaangażują siły Separatystów na wielkim okręcie wojennym Malevolence, zniszczą setki droidów w epickich bitwach naziemnych i wystartują w swoich ulubionych statkach w wielowarstwowych bitwach kosmicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś padawanem czy też mistrzem Jedi z tej lub sąsiedniej galaktyki, graczy o wszystkich poziomach umiejętności łączy miażdżąco dobrze spędzany czas w trybie dla pojedynczego gracza lub z przyjaciółmi i rodziną poprzez wspólną grę "wskakuj/wyskakuj". [przyp.: chodzi o możliwość dołączenia i wyłączenia się z gry w dowolnym momencie przez jednego z graczy]

Na oficjalnej stronie gry LEGO Star Wars III: The Clone Wars z tej okazji każdy może od dziś zagrać słynnym bohaterem Oryginalnej Trylogii, Lando Calrissianem. Aby odblokować tę możliwość, trzeba podczas pobytu na stronie wcisnąć enter, po czym wpisać kod "CLOUDCITYGAMBLER" i go zatwierdzić.Dziś premierę ma również oficjalny przewodnik do gry, zatytułowany LEGO Star Wars III: The Clone Wars Prima Official Game Guide. Jego wydaniem zajęło się Prima Games. Oto opis książki:
Utoruj sobie drogę przez najnowszą przygodę LEGO Star Wars za pomocą tego przewodnika, który prezentuje gruntowny przegląd wszystkich 22 misji fabularnych na różne sposoby, wliczając tryb gry dowolnej! Wewnątrz znajdziesz szczegółowe mapy miejsc wraz z położeniem czerwonych i złotych klocków, minizestawów, celów oraz celów dodatkowych! Książka zawiera również zestawienie wszystkich postaci, broni, przedmiotów, umiejętności i zdolności Mocy, a także podręczne listy szybkiego dostępu do materiałów do odblokowania i zbierania dostępnych w grze! Ten przewodnik posiada także solucję i strategię do wersji Nintendo DS!

UPDATE: Od dziś grę można kupić w europejskich sklepach, także w Polsce. Wersja na PC kosztuje 99,99 zł, na PSP 139,99 zł, a gry na platformy PS3, Xbox360 i 3DS - 199,99 zł. Gra jest dostępna w języku polskim jedynie w wersji PC. Oto opis gry udostępniony przez polskiego dystrybutora, LEM:
Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko wśród młodszych widzów.
W LEGO SW III pojawią się nowe elementy rozgrywki, które w połączeniu z nową grafiką i zapierającymi dech w piersiach efektami, z jeszcze większą siłą wciągną gracza w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie oczywiście specyficznego humoru, który jest charakterystycznym znakiem firmowy serii gier LEGO.
W grze znajdzie się ponad 20 misji fabularnych i 40 poziomów z epoki Wojen Klonów, a dzięki możliwości wielokrotnego przechodzenia każdego z nich, zapewni do wiele godzin zabawy.
Gra LEGO Star Wars III to:
- zupełnie nowa historia,
- niesamowicie rozbudowane bitwy lądowe w których gracz będzie dowodził nie pojedynczymi ‘lego-ludkami’, a całymi batalionami klonów,
- znane z filmów fabularne przejście pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w różnych miejscach galaktyki,
- nowe walki z bossami – po raz pierwszy w serii LEGO Star Wars, gracz zmierzy się z potężnymi bossami – jakich widzieliśmy w serialu TV
- rozbudowane bitwy kosmiczne rozgrywające się na wielu poziomach,
- i wiele innych…


Temat na forum
KOMENTARZE (12)

Gry

Animacje w "The Old Republic"

2011-03-19 20:07:00 SWTOR.com

Wczoraj na stronie gry "The Old Republic" ukazał się artykuł, w którym jeden z animatorów opowiada jak powstają przerywniki filmowe.

Nazywam się Andrew Lauretta i pracuję jako animator dla BioWare już 3 lata. Opowiem jak powstaje animacja dla jednego z wielu przerywników filmowych w TOR.

Po pierwsze animator konsultuje się z projektantami przerywników filmowych co do tego, jakie akcje mają wykonać aktorzy, którzy mają zostać sfilmowani w studiu gdzie ludzie noszą na sobie kostiumy przylegające do skóry i do tego mają na sobie piłeczki do ping-ponga. W przypadku tej sceny potrzebowaliśmy animacji bohatera, który ma użyć pchnięcia Mocą do pozbycia się kilku steażników i zabić paru Huttów. Każda akcja wykonana przez człowieka, od wyciągnięcia ręki do przewrócenia się strażników musiała zostać nakręcona indywidualnie. Nie da rady zmieścić aktora w kostium Jabby i uzyskać dobry rezultat, więc w tym przypadku Huttowie musieli zostać animowani ręcznie.

Jest kilka różnic między animacją ruchu a animacją ręczną. Ta pierwsza jest tym, na co wskazuje jej nazwa: ruchy aktora są przechwytywane przy użyciu kostiumu i przetwarzana na dane, których możemy użyć, by stworzyć poruszającą się postać. W rezultacie otrzymujemy naturalną i realistyczną animację. Animacja ręczna polega na tym, że animator używa postaci jak figurki. To znaczy, tworzymy serie póz z niewielką pomocą komputera, aby poprawić ruch między pozami.

Zanim udamy się do studia, musimy uważnie wybrać aktorów. Jeśli chcemy stworzyć dużo walki, używania mieczy świetlnych, skoków itp. wybieramy profesjonalnych kaskaderów. Jeśli chcemy mieć nieco stonowane gesty przy rozmowach, znajdujemy kogoś, kto umie grać. Przy okazji, aktorzy muszą mieć taki sam wzrost jak postacie w grze.

Kiedy już odzyskamy dane z animacji ruchu, wygląda to tak:To dość surowe, prawda? Zauważcie, że miecz świetlny nie zawsze jest tam, gdzie potrzeba, a strażnicy skaczą, zamiast zostać powalonymi przy użyciu Mocy. Czas między poszczególnymi akcjami jest wyłączony, więc potrzeba trochę choreografii. Potrzeba czasu, żeby wszystko było jak należy, ale to i tak szybsze niż ręczne animowanie wszystkiego od początku.

Kiedy już dopracujemy ruchy ludzi, przychodzi czas na Huttów. Ponieważ postać gracza jest tu ważna, postanowiliśmy animować Huttów na samym końcu, uwzględniając czas reakcji postaci i jej ruchy. Z jakiegoś powodu owi biedni Huttowie muszą zostać zabici. Jak na tak potężnych gangsterów, są tchórzliwi kiedy przychodzi im stawić czoła swojej moralności, więc muszą odpowiednio reagować. Gdy strażnicy zostają zabici, jeden z Huttów podnosi ręce w próżnym geście obrony. Ponieważ drugi ma trochę czasu zanim zostanie posiekany, postanowiłem, że spróbuje uciec. Oczywiście daleko nie zajdzie. Kiedy już jestem zadowolony z tego jak wyglądają, do sceny dołączam kolejne postacie.Gdy już wszystko zostanie zaaprobowane, nasza praca się kończy i animacje dostają specjaliści od przerywników filmowych, którzy implementują je do gry. Dodają odpowiednie środowisko, światło itp. Powstaje scena, która zostanie odtworzona, jeśli zdecydujesz się zabić tych Huttów. Wybierz mądrze...


Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (15)

Gry

Kolejne filmy z "LEGO Star Wars III"

2011-03-19 14:57:04 TheForce.Net i StarWars.com

LucasArts opublikował trzy przerywniki filmowe z nadchodzącej gry "LEGO Star Wars III". Ich akcja toczy się na Geonosis i Rugosie i prezentuje takich bohaterów, jak Yoda, Asajj Ventress czy Ahsoka, która, jak się okazuje, lubi czasem poplotkować.Tymczasem akcja promocyjna na Facebooku trwa w najlepsze. Niedawno pojawiła się tam minigra LEGO Star Wars Space Runner. Polega ona na niszczeniu wrogich statków i asteroid w celu zebrania części do powiększenia swojej własnej maszyny.

22 III LEGO Star Wars III trafi do sklepów w USA, a trzy dni później w Europie.

Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Gry

Nowe gameplaye z "LEGO SW III"

2011-03-17 22:11:52 IGN

W sieci pojawiły się dwa nowe filmiki z rozgrywki w nadchodzącej produkcji gwiezdnowojennej - LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Ukazują one, jak będzie wyglądać gra na konsoli Wii. Prezentowane gameplaye przedstawiają wydarzenia z epizodu The Clone Wars pod tytułem Duel of the Droids, gdzie możemy ujrzeć między innymi walkę z bossem i lot myśliwcem.

Amerykańska premiera gry nastąpi w najbliższy wtorek, a europejska trzy dni później, 25 III.

Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Gry

Update strony "LEGO Star Wars III"

2011-03-16 17:46:39 Strona LEGO SW III

Oficjalna strona LEGO Star Wars III: The Clone Wars doczekała się niedawno swojej aktualizacji. Przypominamy, że strona projektu pozwala zagrać nam jedną z dostępnych postaci i podczas podróży po różnych planetach zbierać walutę LEGO i odblokowywać rozmaite dodatki.

Ostatnio na stronie nastąpiło kilka istotnych zmian. Największą z nich jest udostępnienie nowej planety, Ryloth, która jest o tyle ciekawa, że można tam wziąć udział w rozgrywce drużynowej, polegającej na wyścigach w ułożeniu z klocków odpowiednich konstrukcji. Za wygraną można odblokować możliwość gry Aaylą Securą.

Pojawiło się też trzech nowych, grywalnych bohaterów do kupienia: są to komandos senacki, Droideka i znany m.in. z Powrotu Jedi Wicket Wystri Warrick. Ponadto zostały udostępnione dwie ukryte postaci, które można odblokować przy pomocy specjalnych kodów, które, choć nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, można już zgadywać. Co więcej, na stronie można ujrzeć trzy nowe filmiki: dwa z nich to spoty z tego newsa, a trzeci jest oparty na odcinku The Clone Wars o nazwie Duel of the Droids.

Premiera "LEGO Star Wars III" jest zaplanowana na 22 III, a trzy dni później gra trafi do europejskich sklepów.

Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Gry

TOR: Filmy z PAX East

2011-03-15 19:51:39 YouTube

Mimo że PAX dobiegł już końca, mamy dla Was kilka filmików z „The Old Republic”, które przedstawiają gameplaye i wypowiedzi twórców. Nie są one najlepszej jakości, ale można się z nich dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Poprzednie filmik z imprezy, prezentujący grę na planecie Taral V, można zobaczyć w tym newsie. Na początek dwie prezentacje Hoth i Tatooine.

Poniższe filmiki przedstawiają grę łowcą nagród. Jest to ten sam moment, który zaprezentowano na Gamescomie w 2009 roku, można więc sobie porównać jak bardzo polepszyła się grafika (widać to zwłaszcza w postaci Mako). Filmiki zawierają potencjalne spoilery.

Kolejne dwa filmy to początek gry jako Wojownik i Inkwizytor. Tutaj również znajduje się pewna ilość spoilerów.

Gameplay AgentaNa koniec filmik, który pokazuje jak nasza postać będzie mogła pochwalić się umiejętnościami tanecznymi :).Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (16)

Gry

Kolejne screeny z ''LEGO Star Wars III"

2011-03-15 18:23:55 TheForce.Net

W sieci pojawiła się nowa paczka screenów z nadchodzącej gry z serii LEGO Star Wars. Po tym, jak zobaczyliśmy, jak będzie wyglądała walka z bossami, przyszła kolej na pojazdy dostępne w grze. Są to maszyny znane wcześniej z innych produkcji spod znaku Gwiezdnych Wojen. Oprócz obrazków pojawiły się także ich opisy, prezentowane poniżej, przybliżające rolę, jaką będą pełniły w grze.

AT-AP - Ta lekka maszyna krocząca jest używana w wojnach klonów głównie jako mobilne działo. Szybkie przemieszczanie się przez pole bitwy jest kluczem do sukcesu w "LEGO Star Wars". Działo AT-AP zniszczy nie tylko wrogich żołnierzy i pojazdy, ale także budynki i wzmocnione srebrne klocki LEGO.

AT-RT, czyli Terenowe Transportery Rozpoznawcze, są używane przez Republikę jako pojazdy zwiadowcze. Są one zaprojektowane tak, by były lekkie i mogły szybko przejść z jednego obszaru na drugi. W "LEGO Star Wars" są używane do pośpiesznego przejścia przez rejony bitwy naziemnej.

AT-TE, czyli Terenowe Kontrolery Taktyczne, to podstawowe czołgi Republiki. Są silnie uzbrojone i wyposażone tak, by mogły wytrzymać i zadać duże uszkodzenia. Jednakże ten pojazd nie tylko daje i przyjmuje wycisk, przenosi on także żołnierzy z jednego miejsca na inne na polu bitwy. W "LEGO Star Wars III" ta maszyna jest niemal niemożliwa do zniszczenia. W czasie, gdy ten czołg przemieszcza się wolniej od innych pojazdów, przyjmuje ciosy, i uderza, gdy dociera na miejsce.


LAAT/i to jeden ze wspaniałych pojazdów we flocie Republiki. Jest używany nie tylko jako środek transportu żołnierzy, ale służy także jako lekka kanonierka w wielu większych bitwach ery wojen klonów. W "LEGO Star Wars III" te statki są używane głównie do latania wokół okrętów liniowych i niszczenia rzeczy w celu rozwiązania zagadek w trakcie różnych misji. LAAT/i są przydatne także podczas eksploracji galaktyki, by ukończyć zadania polegające na walce w kosmosie.

Myśliwiec Anakina - Od czasu młodości Anakin był dla Republiki szczególnym pilotem. W czasie wojen klonów Anakin najczęściej pilotował swój spersonalizowany lekki myśliwiec przechwytujący Delta-7B Aethersprite. Statek jest mały, ale skuteczny w wykonywaniu misji kosmicznych, i dokładnie do tego jest używany w "LEGO Star Wars III: The Clone Wars". Grając jako Anakin, zaangażujesz bataliony myśliwców Konfederacji i rozwiążesz łamigłówki, by pomóc Republice chronić galaktykę przed Separatystami.


Śmigacz BARC, czyli Zaawansowany Zmotoryzowany Komandos Zwiadu, jest używany głównie do szybkiego poruszania się po polu bitwy. Jest to najłatwiej dostępny pojazd w "LEGO Star Wars" i wiele z nich może być znalezionych na terenie walki bez żadnego dodatkowego wkładu gracza. Nawet pomimo tego, że jego bronie nie gromadzą silnego ładunku, śmigacz BARC wciąż posiada wystarczającą siłę ognia do obrócenia szeregowego żołnierza w pył.

Przypominamy, że premiera gry będzie miała miejsce 22 III w USA i już trzy dni później w Europie.

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Reklamy "LEGO Star Wars III"

2011-03-13 16:07:24 Joystiq i EW.com

LucasArts nie zapomina o promocji swojego najświeższego produktu, jakim jest LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Niedawno pojawiły się dwie reklamy telewizyjne, przybliżające w pewnym stopniu rodzaj humoru, który może wystąpić w tej nadchodzącej produkcji. Jedną z nich można zobaczyć poniżej, druga zaś, krótsza, jest dostępna na tej stronie.Amerykańska premiera gry odbędzie się 22 III, a europejska - trzy dni później.

Temat na forum
KOMENTARZE (10)

Gry

Gameplay z "The Old Republic" - misja na Taral V

2011-03-12 16:07:44 SWTOR.com

Na targach PAX East pokazano dziś zapowiadany wcześniej tzw. "flashpoint", Taral V. Przypomnijmy: Imperator trzyma w swoim prywatnym więzieniu potężnego Jedi. Jest to stacja kosmiczna w Mgławicy Maelstrom. Ciężko jest przebić się przez zdradliwe kosmiczne burze. Na całe szczęście wywiad Republiki dowiedział się, że istnieje komputer, który może skutecznie nawigować w niesprzyjających warunkach. Znajduje się on właśnie na Taral V. Misją graczy jest infiltracja imperialnej twierdzy i zdobycie urządzenia.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (16)

Gry

Pokaz walki w kosmosie w "The Old Republic"

2011-03-11 22:16:47 Darthhater.com

Dzisiaj, w pierwszym dniu targów PAX East obejrzeć można było nie tylko nowy trailer. Twórcy przedstawili także walkę w kosmosie. Przykładową postacią jest Twi'lekanka przemytniczka. Znajduje się ona na pokładzie swego statku. Możemy zobaczyć tam mapę galaktyki, a także mamy okazję obserwować przestrzeń kosmiczną pełną asteroidów, screen z opisem misji itp.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (23)

Gry

Boba Fett kolejną postacią

2011-03-11 17:10:01 StarWars.com

Już pod koniec marca do sprzedaży trafi kolejna gra z serii "Lego Star Wars". Jak ujawniła dziś strona oficjalna Starwars.com jedną z postaci, którą będzie można odblokować, będzie Boba Fett. Aby nią zagrać, wystarczy wejść na stronę gry, po załadowaniu wcisnąć klawisz Enter i wpisać SARLACCFOOD.


KOMENTARZE (10)

Gry

Nowy trailer "The Old Republic" - Fate of the Galaxy

2011-03-11 17:10:01 SWTOR.com

Zapraszamy do obejrzenia nowego trailera gry "The Old Republic" z rozpoczynającego się dziś konwentu PAX East.

Napięcie między Imperium Sithów a Republiką rośnie. Niepewne przymierze, zawarte przy Traktacie z Coruscant zaczyna się chwiać, a kolejna wojna zbliża się nieubłaganie. Nowe pokolenie bohaterów zarówno tych z Jasnej jak i Ciemnej Strony musi stawić czoła ciężkim czasom i walczyć w obronie galaktyki.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (28)

Gry

Gildie w "The Old Republic"

2011-03-09 18:32:40 SWTOR.com

W grze "The Old Republic", podobnie jak w innych grach MMORPG możliwe będzie stworzenie gildii, zrzeszającej różne osoby z danej frakcji, niekoniecznie z tej samej klasy. Na przykład w gildii założonej przez Inkwizytora Sithów znaleźć się mogą łowcy nagród, Wojownicy Sithów itp. Dołączenie i tworzenie gildii nie będzie obowiązkowe, ale może się opłacić. Oferują one np. pomoc przy trudniejszych wyprawach, poznawanie ludzi, pomoc przy zdobywaniu pieniędzy i tak dalej. Mają także określone cele, jak gildie przeznaczone do walki z innymi graczami (PVP), nastawione na eksplorację środowiska (PvE) czy odgrywaniu ról (RP).

Jeśli chcecie założyć swoją lub dołączyć do istniejącej, nawet przed premierą gry, możecie to zrobić klikając w ten link. Musicie przedtem jednak być zarejestrowanymi członkami społeczności TOR.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (16)

Gry

Nowy klip z ''LEGO Star Wars III''

2011-03-06 12:48:56 TheForce.Net

Niedawno opublikowany został nowy filmik, pochodzący z nadchodzącej gry LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Jego akcja nawiązuje do pierwszego odcinka serialu, Ambush, w typowy dla gier spod znaku LEGO, humorystyczny sposób.Przypominamy, że amerykańska premiera gry będzie miała miesce 22 III, a europejska - trzy dni później.

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Rattatakanie w "The Old Republic"

2011-03-04 17:49:16 SWTOR.com

Bladoskóra rasa Rattatakan stworzona jest do walki. Wiele stuleci wojen wyeliminowało słabe jednostki i wzmocniło pozostałych, tworząc z nich dumnych i śmiertelnie niebezpiecznych wojowników. Ich rozrywką jest walka; na swojej planecie posiadają areny gladiatorskie, które maą reputację najbardziej brutalnych w całej galaktyce. Od dziecka wychowywani w duchu współzawodnictwa, Rattatakanie są przerażającymi żołnierzami.

Głęboko w Zewnętrznych Rubieżach mieszkali w izolacji przez tysiące lat, żyjąc w jaskiniach pod powierzchnią planety. Zostali tam zapędzeni przez potworne bestie, które uznawali za bogów i burze, które spowodowały, że planeta stała się niemal niezdatna do życia. W podziemnych kryjówkach plemiona walczyły między sobą o rzadkie surowce, a wiele z nich posuwało się nawet do kanibalizmu. Słabi i chorzy byli składani w ofierze, aby silni mogli przetrwać i któregoś dnia znów rządzić powierzchnią.W końcu potężny wojownik o imieniu Rattatak zdołał zjednoczyć ludzi na tyle, aby przepędzili bestie i zbudowali fortece w górach. Chociaż stracił życie w walce o zdobycie powierzchni, jego imię nadal żyło w pamięci. Okazało się, że zjednoczenie było tylko tymczasowe i wkrótce znowu rozgorzały walki między plemionami. Wkrótce nawiązali kontakt z galaktyką. W związku z tym wielu z nich osiedliło się na innych światach, na których poszukiwano najemników, łowców nagród i ochroniarzy.

Niedługo po tym kiedy Imperium Sithów powróciło do przestrzeni kontrolowanej przez Republikę, młody Lord, Darth Vich, zwrócił uwagę na Rattatakan i ich świat. Pragnąc uwiecznić swe imię, wyruszył na planetę i odrzucając tysiącletnią tradycję nie utrzymywania kontaktów z obcymi rasami, wziął setkę plemion i uczynił z nich swoją armię. Ich waleczność sprawiła, że należało się z nimi liczyć. Wielu z nich, u których wyczuł wrażliwość na Moc, zostało jego akolitami. Wkrótce, mając do dyspozycji taką siłę, Vich postanowił dokonać przewrotu w Imperium, co mu się nie udało. Mroczna Rada postanowiła zabić lub zniewolić wszystkich członków rasy, która podążała za Vichem. Pogłoski o grupie rattatakańskich akolitów, którzy zdradzili Vicha i w związku z tym zostali zaakceptowani jako kandydaci do treningu w używaniu Ciemnej Strony pozostają niepotwierdzone.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (9)

Gry

Łowca nagród - informacje o klasie z "The Old Republic"

2011-03-04 17:44:31 SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ukazały się obszerne artykuły dotyczące klasy łowcy nagród.

I. Charakterystyka

Wielu wrogów stoi na drodze do dominacji Imperium Sithów, które płaci ogromne sumy aby ich wyeliminować. W tym celu wyznacza nagrody dla najbardziej znanych łowców. Ten, kogo Imperium naznaczy, żyje w ciągłym strachu, zawsze musi patrzeć przez ramię. Pytanie nie brzmi, czy łowca cię znajdzie. Pytanie brzmi, kiedy to zrobi.

Niesławni ale i anonimowi, łowcy są kimś więcej niż najemnikami do wynajęcia - są spadkobiercami starożytnego bractwa ze wspaniałą historią. Ściganie nieuchwytnych celów w całej galaktyce wymaga doświadczenia, szczególnie kiedy ofiara jest znana, potężna i przygotowana do konfrontacji. Wielu poszukiwaczy przygód chce zostać łowcami nagród, ale w tym fachu przetrwają tylko najsilniejsi.

Ścieżka łowcy prowadzi do życia w chwale, chociaż wątpliwej, albo do szybkiej śmierci.


Chociaż Imperium nie pochwala niezależności łowców, są wyjątki dla tych, którzy dobrze się sprawią. Niewielu ma odwagę zmierzyć się z zadaniami jakie zlecają im Sithowie, a w których łowcy celują. Cóż, nikt nie jest niezastąpiony i nawet odnoszący największe sukcesy muszą nieustannie dowodzić swojej wartości. W tym świecie imię jest wszystkim, a z każdą kolejną ofiarą jego reputacja rośnie, tak samo jak cena.

Łowcy nagród pochodzą z każdej rasy i każdy ma swoje własne sposoby na osiągnięcie celu. Niektórzy odwołują się do mandaloriańskiego kodeksu honorowego, a inni kierują się własnym moralnym kompasem. Niektórzy pracują tylko dla organizacji, z której poglądami się zgadzają, dla innych nie ma to znaczenia.

Niewielu łowcom można ufać - wielu z nich robi sobie z kolegów nieprzejednanych wrogów. Nawet zleceniodawcy mają własne ukryte cele. Sytuacja zmienia się szybko, kiedy następują komplikacje... a to się zawsze zdarza. Zmienne sojusze, nieprzewidziane okoliczności i śmiertelne pojedynki są ich codziennością.

Ciężkozbrojni łowcy noszą zbroje jak drugą skórę i nigdy nie przepuszczą okazji aby dowiedzieć się czegoś o nowej technologii jeśli jest ona lepsza i oferuje większą ochronę. Najlepsze tarcze, efektywne taktyki i miotacze płomieni czynią z nich jednoosobową blokadę, której niewielu zdoła umknąć w całości.

Najemnicy z kolei polegają na ochronie. Jako że najlepszą obroną jest atak, posiadają zmodyfikowane blastery i pociski znajdujące cel przy pomocy ciepła ciała ofiary. To ruchoma platforma z ciężką bronią. Nie ma takiego problemu jakiego nie mogłaby rozwiązać dodatkowa siła ognia, a nikt przy zdrowych zmysłach nie stanie między najemnikiem a jego ofiarą.

II. Mako

Nikt na Nar Shaddaa nie wie dokładnie skąd pochodzi Mako, ale wszyscy zgadzają się co do tego, że jest urodzoną hakerką. Kiedy miała siedem lat okazało się, że ma naturalny dryg do wszystkiego co jest związane z komputerami i szybko nauczyła się wszystkich znanych języków programowania.

Gdy miała 8 lat, włamała się na konto sierocińca, w którym się wychowała, a którego władze chciały sprzedać ją temu, kto zapłaci najwięcej. Z pieniędzmi w garści i dzięki swoim umiejętnościom dołączyła do najbardziej znanego gangu hakerskiego na księżycu.

Siedem lat później ranną dziewczynę znalazł w jednej z bocznych alejek starzejący się łowca nagród, Braden. Poszukiwał specjalisty, któremu nieobca jest technika, a Mako chciała wydostać się z Nar Shaddaa, dopóki Kartel Huttów, który jej "przyjaciele" mieli okraść, a co kompletnie zepsuli, nie zapomni o niej. Wkrótce zakochała się w życiu i kulturze łowców nagród, dzięki Bradenowi i jego załodze. Poznała też kodeks honorowy, który zapewnił jej nie tylko to, czym kierowała się później, ale dał jej też pierwszą prawdziwą rodzinę.III. Statek

Rzadki, najlepszy w swojej klasie statek typu D5-Mantis jest drapieżnikiem polującym w otchłaniach kosmosu. Stworzony by wytrzymać spotkanie z dużo większym i silniejszym pojazdem przechwytującym, Mantis jest niewielki i przede wszystkim jest zbudowany do walki. Posiada 3 chowane działa zasilanie niezależnymi źródłami energii, dzięki czemu może przechowywać broń przeznaczoną dla silniejszych statków i "zmniejszać się", dzięki czemu można go zmieścić w ładowni statku transportowego z dużą liczbą innych Mantisów. Aby zwiększyć to, co w innych statkach byłoby bardzo ciasnym korytarzem, inżynierowie zagospodarowali pionową przestrzeń i zminimalizowali obecność grodzi aby łatwiej było dokonać różnych napraw. Ponieważ statek był za drogi do masowej produkcji, nie wyprodukowano dużej ich ilości. Zobaczenie któregoś z nich jest bardzo rzadkie i zwykle oznacza niezwykłe wydarzenie.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (11)

Gry

Nadchodzi ''Star Wars Detours''

2011-03-01 19:19:56 CVG

Niedawno na poświęconej grom stronie CVG pojawiły się dwa akty rejestracji nowego znaku towarowego, dotyczącego Gwiezdnych Wojen. Marka nazywa się Star Wars Detours, co po polsku znaczy „objazdy”.

Informacją, która zaintrygowała fanów na wielu portalach internetowych jest to, że znak ten pokrywa bardzo szeroki zakres produktów. Jeden z aktów rejestracji dotyczy głównie multimediów – gier komputerowych, muzyki czy możliwych do ściągnięcia, zamieszczanych w internecie materiałów do gier. W drugim dokumencie wymienione są dobra sięgające od zmywalnych tatuaży i piórników po książki i materiały związane z grami RPG.

Co to może znaczyć? Nietypowa nazwa jest dość enigmatyczna, lecz z listy produktów zamieszczonej w wyżej wymienionych aktach można wywnioskować, że może ona dotyczyć projektu multimedialnego na miarę The Force Unleashed. Niektóre portale internetowe łączą Detours z nadchodzącą grą na platformę Xbox Kinect. Warto tu też wspomnieć o podobnej sytuacji związanej z tytułem Star Wars Legends, o którym wciąż bardzo niewiele wiadomo.

Poniżej znajdują się obrazy oryginalnych akt rejestracji Star Wars Detours.


KOMENTARZE (16)
Loading..