TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Więcej informacji o "Kinect Star Wars"

2011-07-31 21:08:31 WorthPlaying, Kotaku

Niedawno w sieci wypłynęło nieco nowych materiałów związanych z grą Kinect Star Wars. Na stronie WorthPlaying znalazły się niepublikowane wcześniej screeny, przedstawiające Podracing Mode:
Jeden z redaktorów serwisu Kotaku miał natomiast sposobność zagrać w Kinect Star Wars. Nagranie można zobaczyć w tym miejscu, u góry strony. Zawiera ono również nowe informacje o grze, dostarczone przez jednego z producentów. Przede wszystkim wiadomo, że od czasu targów E3, kiedy to Kinect Star Wars spotkał się z krytyczną recepcją wielu fanów, wzięto pod uwagę część z ich narzekań i ulepszono nieco rozgrywkę. Nowa wersja gry cechuje się mniejszym opóźnieniem w przekładaniu ruchów gracza na postać, którą kontroluje (na zamieszczonym materiale widać porównanie ze starszą wersją).

Wiemy więcej o trybie Podracing Mode, w którym pokierujemy ścigaczem. Jak się okazuje, nasz pojazd będzie leciał sam - naszym zadaniem będzie przyspieszanie i hamowanie za pomocą odpychania i przyciągania rąk do ciała, a także trzymanie się jak najbliżej linii, wyznaczającej idealny tor lotu. Na trasie mają pojawić się przeszkody, w tym Jeźdźcy Tusken ze swoimi strzelbami i szczury womp, które trzeba będzie strząsać ze swojej maszyny. Oprócz ujawnionych dotychczas trybów gry, w Kinect Star Wars znajdą się jeszcze dwa inne, o których na razie brak bliższych informacji.

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Przedstawienie jednej z lokacji w "The Old Republic"

2011-07-29 17:15:30 SWTOR.com

W dzisiejszej aktualizacji na stronie "The Old Republic" ukazał się fragment gameplaya z tzw. flashpointa, czyli lokalizacji, do której będzie można się udać na wyższym poziomie doświadczenia. Tym razem jest to "Esseles", republikański statek wiozący ważnych przedstawicieli Senatu, który został zaatakowany przez siły Wielkiego Moffa Kilrana. Będzie go można odwiedzić nawet na niższym poziomie, niedługo po opuszczeniu początkowej planety przypisanej danej klasie. Głównym bossem na "Esseles" jest Mandalorianin zwany Żelazną Pięścią (Ironfist).

Jeden z twórców, Dallas Dickinson, wyjaśnia m. in. systemy konwersacji i w jaki sposób walczą przedstawiciele danych klas. Zapraszamy do obejrzenia materiału:Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (8)

Gry

SDCC 2011: Kolejny trailer z "The Old Republic"

2011-07-22 18:10:49 SWTOR.com

Na odbywającym się obecnie konwencie ComicCon w San Diego pokazano właśnie kolejny trailer gry "The Old Republic" pod tytułem "Join the Fight"

Niepewny pokój zapewniony przez Traktat z Coruscant został zakłócony. Republika i Imperium Sithów zbroją się. Podczas gdy obie strony przygotowują się do otwartej wojny, nowe pokolenie bohaterów musi podjąć wyzwania jakie stawiają obecne czasy i zdecydować, po której stronie walczy i w co wierzy...Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (30)

Gry

SDCC 2011: Parę wiadomości o "The Old Republic"

2011-07-22 13:22:10 różne

Na wczorajszym panelu dotyczącym gry "The Old Republic" na odbywającym się w San Diego ComicConie można było dowiedzieć się kilku rzeczy. I tak na przykład:

- Granie każdą klasą zajmie około kilkuset godzin.

- Catherine Taber, znana z udzielania głosu Padme w serialu The Clone Wars, wcieli się w postać Twi'lekanki Vette, o której pisaliśmy tutaj.

- Będzie można zmieniać wygląd i broń towarzyszy. Za jakiś czas dojdzie również możliwość modyfikacji ich zachowań, jak miało to miejsce w "Dragon Age".

- W nagraniach dialogów brało udział ponad 900 aktorów, zajęło to dwa lata z okładem.

- Będzie 19 głównych planet i wiele mniejszych, w sumie około 100.

- Beta testy ruszają we wrześniu. Gra prawdopodobnie ukaże się w grudniu tego roku.

- Gracze będą mieli równe szanse. Nie trzeba będzie kupować edycji kolekcjonerskiej, żeby zdobyć lepsze przedmioty.

- Będzie można modyfikować broń, nadając jej różne kolory. Kryształ z edycji kolekcjonerskiej będzie żółty, złoty albo żółto-złoty z odcieniem czarnego. To jeszcze będzie potwierdzone.

- Za odpowiednią cenę u trenera będzie można zmienić klasę zaawansowaną. Z początku będzie łatwo, potem trudniej.

- Twórcy dodadzą możliwość odblokowania nowych ras dla poszczególnych frakcji (będzie to tzw. system dziedziczności).

- Sith czystej krwi nie będzie mógł zostać Inkwizytorem. Chociaż pasuje do tej klasy, ale nie pasuje do opowiadanej historii. Możliwe, że to się zmieni.

- Zmiana wyglądu i wnętrza statku jest w planach.

Zaprezentowano też kilka gameplayów, m. in. Jedi na Tatooine, ale na razie nie mamy możliwości ich pokazania. Jeśli to się zmieni, na pewno włączymy je do newsa.

Póki co, przed wami filmowa zapowiedź wspominanej już parokrotnie klasy Agenta Imperium:Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.

Publikujemy również fragmenty kolejnego materiału nadesłanego nam przez Electronics Arts Polska:Czas oczekiwania dobiega końca! BioWare, oddział Electronic Arts, zapowiedział trzy edycje gry Star Wars: The Old Republic.

Osoby, które zamówią grę Star Wars: The Old Republic przed premierą, otrzymają do niej wcześniejszy dostęp oraz dodatkowy przedmiot tzw. Kamień Koloru. Liczba egzemplarzy dostępnych w przedsprzedaży jest ograniczona! Szczegółowe informacje dostępne są na tej stronie.

Gra Star Wars: The Old Republic to zrealizowana z rozmachem produkcja, łącząca w sobie charakterystyczne, najlepsze cechy dzieł BioWare oraz Lucasfilm. Star Wars: The Old Republic jest chwalona za nowe podejście do tradycyjnej rozgrywki MMO, której filarami są walka, eksploracja i rozwijanie postaci, poprzez dodanie czwartego elementu – fabuły! Poznaj czasy na tysiące lat przed narodzinami Dartha Vadera, gdy galaktykę dzieliła wojna między Starą Republiką a Imperium Sithów. Zostań Jedi, Sithem, Łowcą Nagród lub Przemytnikiem i podejmuj decyzje, które zdefiniują Twoją historię oraz ukierunkują ścieżkę do jasnej lub ciemnej strony Mocy… Na swojej drodze spotkasz odważnych towarzyszy, którzy będą walczyć ramię w ramię u Twego boku. Wspólnie zmierzycie się z przeciwnikami w dynamicznych, typowych dla Gwiezdnych Wojen starciach i połączycie siły z innymi graczami, by stawić czoła niewiarygodnym wyzwaniom.

W odpowiedzi na oczekiwania fanów BioWare ogłasza również, iż już we wrześniu uruchomiony zostanie program weekendowych beta testów Star Wars: The Old Republic. Zamknięte dla szerszej publiczności sesje zostaną otwarte dla wybranych graczy z całego świata. Aby wyrazić chęć uczestniczenia w beta testach, należy zarejestrować się na tej stronie.

- Chcemy, by premiera Star Wars: The Old Republic była największym wydarzeniem 2011 roku. - powiedział Dr. Ray Muzyka, współzałożyciel studia BioWare, oraz Senior VP Electronic Arts. - Nasze zespoły w BioWare i EA, wspólnie z partnerami z LucasArts postawiły sobie za cel stworzenie gry najwyższej jakości oraz zapewnienie najwyższej jakości usługi.

Więcej informacji o Star Wars: The Old Republic, szczegółach przedsprzedaży i różnych edycjach gry, znajdziesz tutaj i tutaj.KOMENTARZE (24)

Gry

SDCC 2011: Konsola specjalnie do "Kinect Star Wars" - UPDATE

2011-07-22 12:42:01 Edelman Polska, TheForce.Net

Podczas odbywającego się właśnie w San Diego konwentu Comic-Con Microsoft i LucasArts zaprezentowały kolejne szczegóły na temat nadciągającej produkcji Kinect Star Wars, a także specjalnej konsoli Xbox Kinect, opatrzonej motywami z Gwiezdnych Wojen, która zostanie wyprodukowana z myślą o tej grze.

Wiemy już, że jednym z trybów gry będzie Jedi Destiny. Teraz poznaliśmy też parę konkretów na temat Podracing Mode - gracz poprowadzi w nim kierowcę jednego z podów oraz innych pojazdów, które można będzie odblokować w ramach postępu rozgrywki. Celem tego trybu będzie zwycięstwo w znanym z Mrocznego widma wyścigu Boonta Eve Classic.

Dowiedzieliśmy się również, że wraz z premierą gry w okresie świąt Bożego Narodzenia na rynku pojawi się jej edycja kolekcjonerska. Oprócz egzemplarza gry znajdą się w niej konsola i kontroler, przywodzące na myśl swoją kolorystyką R2-D2 i C-3PO. Do tego w zestawie znajdzie się gra Kinect Adventures, zwyczajowo dodawana do zakupionej konsoli, oraz ekskluzywne materiały, które będzie można pobrać. Oto, jak będzie wyglądał ten sprzęt:UPDATE: W sieci pojawiło się kilka nowych informacji z Comic-Conu. Podracing Mode, w którym poprowadzimy jednego z dziewięciu możliwych do wyboru pilotów, rozpocznie się w Mos Eisley, zaś wyścig Boonta Eve Classic, gdzie będziemy ścigać się z Sebulbą, będzie dopiero sfinalizowaniem naszej kariery. Co do trybu Jedi Destiny, gracz wybierze w nim jednego z ośmiu padawanów, aby uczynić go rycerzem. W trakcie gry odwiedzone zostanie - poza znanymi już Bespinem, Coruscant i Tatooine - także Kashyyyk, a wśród spotkanych postaci znajdą się m.in. Obi-Wan i Kit Fisto (tego drugiego widzieliśmy zapewne na trailerze i niektórych screenach, lecz do tej pory nie było wiadomo, czy nie jest to inny przedstawiciel rasy Nautolan). Ponadto pojawiła się pożądana przez fanów informacja odnośnie ceny wydania Kinect Star Wars z konsolą - osoby zainteresowane kupnem będą musiały wyłożyć na nią 349,99 £

Temat na forum
KOMENTARZE (12)

Gry

Oficjalne informacje na temat "The Old Republic" w Polsce

2011-07-21 09:03:32 Electronics Arts Polska

Niedawno pisaliśmy o planach wydania gry "The Old Republic" w Polsce. Dziś mamy dla was kolejne oficjalne wiadomości nadesłane przez Pana Wojciecha Szajdaka z Electronics Arts Polska.Star Wars™: The Old Republic™

Poznaj czasy na tysiące lat przed narodzinami Dartha Vadera, gdy galaktykę dzieliła wojna między Starą Republiką a Imperium Sithów. Zostań Jedi, Sithem, Łowcą Nagród lub Przemytnikiem i podejmuj decyzje, które zdefiniują Twoją historię oraz ukierunkują ścieżkę do jasnej lub ciemnej strony Mocy…

Na swojej drodze spotkasz odważnych towarzyszy, którzy będą walczyć ramię w ramię u Twego boku. Wspólnie zmierzycie się z przeciwnikami w dynamicznych, typowych dla Gwiezdnych Wojen starciach i połączycie siły z innymi graczami, by stawić czoła niewiarygodnym wyzwaniom. Razem odkryjecie galaktykę Gwiezdnych Wojen w nowej grze MMO.

STWÓRZ WŁASNĄ HISTORIĘ W ŚWIECIE GWIEZDNYCH WOJEN – wybierz jedną z ośmiu klas postaci i zostań bohaterem własnej sagi w świecie Gwiezdnych Wojen – czeka na Ciebie interaktywna fabuła z filmowymi dialogami i głosami podłożonymi pod wszystkie postacie w grze.

WYBIERZ JASNĄ LUB CIEMNĄ STRONĘ MOCY – wybory i decyzje, które podejmiesz na swojej drodze określą, czy staniesz się adeptem jasnej, czy ciemnej strony Mocy.

RUSZAJ KU PRZYGODZIE – buduj lub burz relacje z towarzyszami, którzy do Ciebie dołączą i będą walczyć u Twojego boku.

WEŹ UDZIAŁ W HEROICZNEJ WALCE ZNANEJ ZE ŚWIATA GWIEZDNYCH WOJEN – walcz z inteligentnymi przeciwnikami w dynamicznych pojedynkach na miecze świetlne, strzelaninach w kantynach i w wielkich bitwach dla wielu graczy.

PILOTUJ STATEK KOSMICZNY – zdobądź własny statek, który posłuży Ci jako baza, w trakcie gdy będziesz przemierzać galaktykę i uczestniczyć w epickich walkach w kosmosie.

ODKRYJ GRĘ MMO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA – dołącz do znajomych, by wziąć udział w bitwach przeciwko innym graczom, wieloosobowych przygodach Flashpoint, a także w wielogrupowych Operacjach. Gra oferuje także domy aukcyjne, system wytwarzania dóbr, pojazdy, możliwość zakładania gildii i wiele więcej.Przedsprzedaż rusza już dzisiaj. Cena to 19.90 zł na preorder wersji zwykłej a 79.99 zł kolekcjonerskiej. Gra ukaże się w języku angielskim. Cyfrowa wersja będzie do nabycia na platformie Origin, pudełkowe zaś w każdym sklepie, np. Empiku i kosztować ma około 180 zł za wersję zwykłą, zaś ok. 400 zł kolekcjonerską.

Co do wysokości abonamentu nie mamy jeszcze dokładnych informacji, ale prawdopodobnie będzie on wynosił tyle, co w zwykłych grach MMORPG czyli około 40-50 zł za miesiąc.ZAWARTOŚĆ EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ:

* Figurka Dartha Malgusa produkcji Gentle Giant

* Płyty z grą Star Wars: The Old Republic w kolekcjonerskim metalowym opakowaniu

* Pamiętnik mistrza Gnost-Durala z przypisami Satele Shan

* Mapa galaktyczna Starej Republiki

* Specjalny cyfrowy klucz, gwarantujący bezpieczne logowanie się do gry

* Muzyka z gry Star Wars: The Old Republic

* Wysokiej jakości opakowanie

7 DODATKOWYCH PRZEDMIOTÓW:

* Pistolet na flary: strzela w powietrze flarami

* Droid treningowy: unosi się przy Twoim boku, zapewniając wsparcie w walce

* HoloTancerz: dzięki niemu możesz wyświetlić swojego holograficznego tancerza

* HoloKamera: rejestruje wizualny zapis Twoich przygód

* STAP: elegancki, unikatowy pojazd

* Unikatowy droid-mysz: wesoły droid, który będzie Ci towarzyszyć podczas przygód

* Sklep z wyjątkowymi przedmiotami: dostępny tylko dla posiadaczy Edycji KolekcjonerskiejNa facebooku powstała też oficjalna strona, na której można będzie śledzić różne wydarzenia. Zapraszamy to miejsce.

LucasArts, logo LucasArts, STAR WARS i powiązane są znakami towarowymi w Stanach Zjednoczonych i/lub innych państwach firmy Lucasfilm Ltd oraz/lub jej wspólników. © 2011 Lucasfilm Entertainment Company Ltd lub Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone. BioWare i logo BioWare są znakami towarowymi EA International (Studio and Publishing) Ltd. EA i logo EA są znakami towarowymi Electronic Arts Inc.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (118)

Gry

Tworzenie filmów wprowadzających dla klas

2011-07-15 22:40:07 SWTOR.com

Dzisiejsza aktualizacja "The Old Republic" przynosi nam informacje o tworzeniu scen wprowadzających do poszczególnych klas. Oto co mówi jeden z twórców:

Nazywam się Brian Arndt i jestem starszym edytorem obrazu w BioWare. Jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen od małego, a jedną z rzeczy, którą zapamiętam na zawsze było to, kiedy wszyscy w kinie siedzieli cicho i pojawił się czarny ekran. Nagle ukazał się znany wszystkim napis "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...". To jest ten moment podziwu, zanim nie pojawi się olbrzymie logo Star Wars! Epicki temat muzyczny rozbrzmiewa w kinie! Potem na ekranie pojawia się tekst wprowadzający w fabułę i wolno płynie w górę ekraniu. Ciągle mnie to zachwyca, bo wiem, że oglądam Gwiezdne Wojny, a nie inny film.

Wszyscy tutaj pracujemy nad grą Star Wars, która była marzeniem nie tylko moim ale i zespołu. Co chce najpierw zobaczyć gracz, który będzie odgrywał swoją rolę w tym uniwersum? Dobrze zgadliście!Jako część zespołu do spraw kreatywności, musimy spędzać cały czas w The Old Republic na filmowaniu i dodawaniu sposobów przejścia, filmów rozwijających klasę, robieniu zdjęć a nawet tworzeniu serii filmów z Timeline. (...) To ekscytujące i wyczerpujące, ale też dające dużo zabawy, a zespół jest pełen zapaleńców, którzy są dumni z tego, co robią. A więc możecie zapytać: "Jak to się stało, że tworzycie intra do poszczególnych klas?"

Zaczęło się od krótkiej rozmowy z Jeffem Dobsonem, szefem projektantów i zapytał nas czy możemy zająć się też wprowadzeniami do gry, mimo naszego napiętego grafiku. Odpowiedź była oczywista: "Nie możemy odrzucić oferty na taką skalę!". Dobra, było to bardziej "Tak!". Zdecydowaliśmy, że będziemy pracować w nocy i w weekendy oraz podczas lunchów. A więc kiedy było to już ustalone, zabraliśmy się do roboty.

Najpierw musieliśmy wiedzieć jak to zrobić. Usiedliśmy i oglądnęliśmy sekwencje wprowadzające do wszystkich sześciu filmów, aby zobaczyć, jak zostały one utworzone sekunda po sekundzie. Dla wielu fanów, płynące litery to tylko poruszający się żółty tekst, który wprowadza w film. Nie zdajecie sobie może sprawy z tego, że formattego tekstu ma bardzo precyzyjne wytyczne, od dokładnego odcienia żółci używanej w czcionce do szerokości marginesów, a nawet szybkości przewijania.

Postanowiliśmy użyć sekwencji z "Imperium Kontratakuje". Wykorzystując tekst napisany przez naszych scenarzystów, stworzyliśmy płynące napisy, znaleźliśmy odpowiedni kolor, ustawiliśmy marginesy a nawet prędkość. Wiecie, co było najtrudniejsze? Kąt. Uzyskanie dobrego kąta, pod którym napisy znikają w kosmosie okazało się trudniejsze niż mogliśmy przypuszczać. Musieliśmy próbować kilka razy.

Dobrze. Napisy zrobione. Teraz będzie wesoło. Każdy film zawiera przejście od płynących napisów do sceny, w której kamera przemieszcza się w kosmos i pokazuje statek albo grupę statków w drodze na planetę. Główny projektant środowiska gry, Clint Young, narysował nam jak to ma wyglądać. Po obejrzeniu my, Clint i główny projektant przerywników filmowych, Paul Marino, zaczęliśmy planować tą sekwencję w najdrobniejszych szczegółach. Ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą zobaczą gracze, chcieliśmy, żeby wiedzieli od razu, że będą grać rolę w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jak wszystko w BioWare, najważniejsza jest jakość.Aby uzyskać najlepszą jakość, nie mogliśmy stworzyć filmów na silniku gry. Sprzęt do filmowania ma swoje ograniczenia. Ale to nadal musiały być przerywniki znajdujące się w grze, więc asystent edytora obrazu, Brandon Miletta, wziął modele z gry i "wrzucił" je do urządzenia renderującego animację komputerową. Potem zaczęliśmy się zastanawiać, jaki rodzaj sceny będzie pasował do tego, co stworzyli na powierzchni danej planety specjaliści od przerywników filmowych gry.

Chcieliśmy, żeby scena dla każdej klasy nosiła "znak firmowy" otwierający film Star Wars, ale ponieważ każda klasa w grze ma odmienną historię i często startuje na odmiennej planecie, sekwencje musiały być zindywidualizowane. Postanowiliśmy zacząć od wojownika Sithów (ale to nie było specjalnie, zapewniam was! Będę grał żołnierzem!). Zespół odpowiedzialny za przerywniki filmowe stworzył piękną scenę na Korribanie, w której wojownik wysiada ze swojego pojazdu, a więc wiedzieliśmy, kiedy scena ma się skończyć. Ale kiedy miała się zacząć? Jak zawsze w chwilach niepewności, sięgnęliśmy do filmów. Zobaczyliśmy, że scena z Powrotu Jedi była najbliżej tego, co chceiliśmy zrobić: statek wylatuje z gwiezdnego niszczyciela i kieruje się w stronę powierzchni planety. Rekonstrukcja z użyciem naszych modeli zabrała nam trochę czasu. Kolejną rzeczą, którą musieliśmy wziąć pod uwagę był fakt, że opis Korribana zawierał kilka gwiezdnych niszczycieli stacjonujących na orbicie, więc dodaliśmy do naszej sceny kilka pojazdów aby zwiększyć ruch w kosmosie - w ten sposób, kiedy gracz stanie na powierzchni i spojrzy do góry, będzie wiedział, skąd wyleciał jego statek.Teraz zajmijmy się przemytnikiem. Scena otwierająca była w tym przypadku skomplikowana. Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy przemytnik przebija się przez blokadę nałożoną przez Separatystów, przewożąc dobra dla żołnierzy Republiki na Ord Mantell. Scena w kosmosie musiała to odzwierciedlać. To musiało wyglądać na bardziej skomplikowane niż krótka przejażdżka statkiem z intra wojownika Sithów. Brandon musiał dodać modele statków Republiki i Separatystów, które wzięliśmy z tych znajdujących się w grze, animować ich walkę i dodać statek przemytnika, przemykający między nimi. Ponieważ przemytnik jest także asem pilotażu, jasne było, że powinniśmy dodać kilka manewrów - nie ma nic lepszego niż stara, dobra "beczka". Brandon musiał to animować ręcznie, ale się opłaciło.

Kiedy Brandon wyrenderował te sceny, ja musiałem wkroczyć do akcji. Wziąwszy "surowe" sekwencje dla każdej klasy, dodałem efekty wizualne: ogień z blasterów, eksplozje, bitwy statków w tle, błyski silników itp. Słuchając sugestii od zespołu, dodałem błyskawice i kolory dla planet i gwiazd, aby wszystko było gotowe do finałowego wrzucenia do gry.Nawet kiedy w BioWare wszystko jest "ostateczne" okazuje się, że nie zawsze, jeśli można to poprawić. Kiedy już wrzuciliśmy sekwencje otwierające do gry, otworzyliśmy temat na forum dla testerów aby uzyskać opinie i sugestie. Opinie były pozytywne, a testerzy mieli kilka ciekawych sugestii. Wziąwszy sobie je do serca, wróciliśmy do niektórych scen i dodaliśmy kilka statków i innych rzeczy. Na przykład intro wojownika Sithów. Niektórzy zwrócili uwagę, że gwiezdne niszczyciele w tle wyglądają zbyt statycznie. Więc animowaliśmy i stworzyliśmy nowe modele z gry. Innym wydawało się, że w scenie niewiele się działo, więc Brandon dodał eskadry myśliwców Sithów, nową warstwę do całej sceny i sprawił, że była to najlepsza jakość jaką mogliśmy uzyskać.

Tworzenie scen otwierających dla każdej klasy dawało nam kopa. Często tworzymy filmy i trailery aby pokazać cudowną robotę jaką nasi koledzy wykonują, a więc było to fajne użyć tych samych zdolności aby dodać coś od siebie. Jak wszyscy tutaj jesteśmy szczęśliwi, mogąc iść co rano do pracy i robić to co robimy. Mamy nadzieję, że spodoba wam się to.

Do zobaczenia w odległej galaktyce.
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (11)

Gry

Gra przyszłości na ekranie dotykowym

2011-07-12 17:52:24 TheForce.Net, Kotaku

Student chicagowskiego University of Illionois, Arthur Nishimoto, w 2009 r. wysnuł projekt darmowej gry dla wielu graczy usytuowanej w realiach Gwiezdnych Wojen, polegającej na dowodzeniu flotą. Projekt szybko przerodził się w grę rozgrywaną na ekranie dotykowym - coś w stylu Empire at War przyszłości.

Wyjątkowymi cechami gry Fleet Commander jest intuicyjne sterowanie i możliwość skorzystania z ekranów o naprawdę imponujących rozmiarach. Poniżej widnieją dwa filmiki, prezentujące rozgrywkę: pierwszy, starszy, ukazuje grę na ekranie dotykowym TacTile, zaś na drugim z nich widać, jak wygląda rozgrywka, gdy podobny ekran ma szerokość sześciu metrów.
KOMENTARZE (25)

Gry

Nowości w "Clone Wars Adventures"

2011-07-10 21:44:12 Massively

W niedawnym wywiadzie dla strony Massively Todd Carson, nadzorca projektu Clone Wars Adventures, opowiedział, czego nowego możemy się spodziewać w grze w związku z nadchodzącym czwartym sezonem serialu The Clone Wars.

Sporą nowością będzie nowe wyzwanie, będące swego rodzaju wprowadzeniem do pierwszych odcinków nadchodzącego sezonu czwartego - inwazja Separatystów na Mon Calamari. Zaatakowane zostaje pobliskie Iceberg III, a na pomoc wyruszają Plo Koon i komandor Wolffe. Zadaniem gracza będzie poprowadzenie myśliwca w celu przełamania blokady Konfederacji. Następnie trzeba będzie powstrzymać wroga przed wtargnięciem do miasta do czasu, aż jego mieszkańcy zostaną ewakuowani. Gracz będzie musiał zmierzyć się również z przeciwnikiem władającym ciemną stroną Mocy. Działania gracza nie będą musiały zakończyć się pokonaniem Separatystów, lecz umożliwieniem Anakinowi i Padme wkroczenia do akcji i wykonania działań, które ujrzymy w serialu i które przyniosą zakończenie misji. Gracze, którzy wykonają zadania z tego scenariusza otrzymają nagrodę w postaci honorowego tytułu i zdolności specjalnej, umożliwiającej późniejsze korzystanie z usług komandora Wolffe i jego niszczycielskiej drużyny.

Powyższy scenariusz stanie się dostępny 15 lipca, przy czym jego pierwszy etap będą mogli wykonać wszyscy gracze, ale tylko członkowie (opłacający abonament) uzyskają dostęp do całego wyzwania.

Dodatkowo w grze mają pojawić się też nowe przedmioty, w które będzie można wyposażyć swoją kwaterę.

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Starwarsowy mod do "Call of Duty" gotowy

2011-07-06 23:12:51 BlackMonkeys

Pamiętacie jeszcze tę zapowiedź? W 2009 r. grupa niemieckich moderów zwana BlackMonkeys dała znać, że pracuje nad modyfikacją do gry Call of Duty 4. Mod, zwany Galactic Warfare, miał całkowicie zmienić realia rozgrywki - czyli usytuować grę we wszechświecie Gwiezdnych Wojen.

Niedawno w końcu pojawiła się informacja o ukazaniu się ostatecznej wersji moda. Zawiera on siedem map - sądząc po ich nazwach będziemy mogli zagrać w Mos Eisley, na Bespinie i Bestine, na pustkowiach Jundlandii (dwie mapy), w Anchorchead i... w trzewiach kosmicznego ślimaka (nazwa mapy - "Not A Cave" - jest nawiązaniem do cytatu z Imperium kontratakuje). Naprzeciwko siebie będą mogły stanąć drużyny imperialnych i Rebeliantów, wyposażonych w broń z Gwiezdnych Wojen. Jeżeli gracz zabije odpowiednio dużą ilość wrogów samemu nie ginąc, będzie mógł skorzystać ze wsparcia (tzw. killstreak) probota lub nalotu (w zależności od frakcji: Y-wingów lub bombowców typu TIE).

Chętni do poczucia się jak w kolejnej części Battlefronta mogą ściągnąć mod w tym miejscu na stronie BlackMonkeys, zaś poniżej można obejrzeć filmik promujący tę modyfikację.Temat na forum
KOMENTARZE (21)

Gry

Kolejna ewolucja zbroi łowcy nagród w "The Old Republic"

2011-07-01 17:29:00 SWTOR.com

W dzisiejszej aktualizacji "The Old Republic" pojawił się kolejny filmik prezentujący rozwój jakiemu podlegała będzie zbroja łowcy nagród w grze w zależności od klasy zaawansowanej. Co ciekawe, zauważymy tam kilka nowych ras i stworów, w tym prawdopodobnie Killików, znanych choćby z książkowej trylogii "Mroczne Gniazdo". Po raz pierwszy widzieliśmy zmianę zbroi w tym tym newsie.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (15)
Loading..