TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Pierwszy gameplay "Angry Birds Star Wars" - UPDATE

2012-10-29 22:15:52 YouTube

W sieci ukazał się pierwszy gameplay z nadchodzącej gry Angry Birds Star Wars. Choć jest to zaledwie parę sekund rozgrywki, można na nim zauważyć parę ciekawych elementów. Między innymi, na Tatooine przyjdzie nam się zmierzyć z Tuskenami (wyjątkowo raczej w formie świń, a nie ludzi pustyni), zaś na Hoth z będącym w pełnej gotowości bojowej (czytaj: strzelającym z działek) AT-AT. Nasi rebelianci nie będą jednak bezbronni wobec tych sił, jak widać bowiem na poniższym filmiku, w arsenale Luke'a musiał znaleźć się miecz świetlny, Leia zaś prezentuje skuteczną salwę lasera. A oto wspomniany gameplay:UPDATE: Pojawiły się również filmiki z Hanem Solo i Chewbaccą, a także C-3PO i R2-D2, którzy też sieją zniszczenie wśród imperialnych:

Na swój filmik zasłużył także Ben Kenobi:Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Filmowa zapowiedź darmowej gry w "The Old Republic"

2012-10-19 11:11:07 SWTOR.com

Jak już kilkakrotnie wspominaliśmy, w jesieni (prawdopodobnie w listopadzie) "The Old Republic" przejdzie na system free-to-play, co znaczy, że aby zagrać, nie trzeba będzie opłacać abonamentu. Jednak z opcją tą wiąże się kilka ograniczeń. Na przykład będzie można wybrać jedynie Zabraka, człowieka i cyborga jako rasy dla gracza; Warzones ograniczone będą do trzech na tydzień. W przedstawionym niżej filmiku Blaine Christine, starszy producent, opowiada co jeszcze zobaczymy w free-to-play oraz jak będą wynagradzani ci, którzy mimo przejścia na ww. system będą opłacać abonament. Listę wszystkich opcji i ograniczeń przeczytacie (w języku angielskim) tutaj.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (35)

Gry

Opis zdobycia nowego kompana w "The Old Republic"

2012-10-13 16:22:00 Darth Hater

Niedawno ukazał się opis zadania, podczas którego zdobędziemy nowego towarzysza do swojej drużyny w grze "The Old Republic" - droida HK-51. Będzie to heroic zatytułowany "Assertion Repairs Required" i dostępny będzie na 50. poziomie doświadczenia. Otrzymamy go z patchem o numerze 1.5, który jest już w fazie testów na publicznym serwerze.

Gracz znajdzie wrak imperialnego statku, który rozbił się na Belsavis, w tzw. Strefie X. Odkryje, że przewoził on niemal nietknięte droidy HK. Agent wywiadu, Bren, który zleci zadanie, podejrzewa, że droidy mogą zostać naprawione jeśli zbierze się odpowiednie części. Potem trzeba będzie udać się na opuszczony statek Czerki i zdobyć plany HK-51, kupić specjalny skaner i udać się na różne planety aby skompletować zadanie. Co ciekawe, twórcy twierdzą, iż quest będzie możliwy do skończenia przy współpracy członków "rodziny" gracza czyli Legacy.

Dokładny opis miejsc znalezienia poszczególnych części HK przeczytacie w tym miejscu. Ostrzegamy przed możliwymi spoilerami!Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Gry

Mariaż "Angry Birds" z "Gwiezdnymi Wojnami"

2012-10-08 19:43:24 różne

Od niedawna studio Rovio Entertainment, producent słynnej serii gier Angry Birds, podsycał atmosferę wokół bliżej niesprecyzowanego projektu dotyczącego Gwiezdnych Wojen. Teraz już znamy szczegóły - Angry Birds Star Wars, gra łącząca mechanikę poprzednich produkcji Rovio (w szczególności Angry Birds Space) z realiami SW, będzie miała swoją premierę 8 listopada.

Angry Birds to prosta mini-gra, w której drużyna wystrzeliwanych z procy ptaków niszczy fortyfikacje złowrogich świń. W przypadku Gwiezdnych Wojen w tytułowe wściekłe ptaki wcielą się oczywiście rebelianci - sądząc po udostępnionych dotychczas materiałach, możemy się spodziewać Luke'a Skywalkera (jako główny bohater, Red Bird), Lei, Hana, Chewiego i Bena Kenobiego, a nawet C-3PO i R2-D2 (jako jaja). Po stronie zła znajdziemy za to Dartha Vadera i jego świńskich popleczników. Wśród ujawnionych do tej pory plansz są Gwiazda Śmierci, Hoth i Tatooine.Gra trafi na takie platformy, jak iOS, Android, Windows Phone, Amazon Kindle Fire, PC czy Mac, zaś projektowi będą towarzyszyć liczne zabawki i inne gadżety. Tymczasem oczekujących na dalsze wiadomości zapraszamy do obejrzenia klimatycznego zwiastuna całego projektu:Temat na forum
KOMENTARZE (15)

Gry

Wiemy, czym będzie "Star Wars: First Assault"

2012-10-01 21:24:11 IGN

First Assault, marka zarejestrowana niedawno przez Lucasfilm, to w istocie kolejna gra spod znaku LucasArts, najwyraźniej produkowana równolegle ze Star Wars 1313. Ujawnia to przeciek ze strony Xbox.com, na której zauważono ilustrację reprezentującą tę grę. Widoczne na niej oznaczenie Arcade sygnalizuje, że będzie to produkcja przeznaczona na rynek Xbox Live Arcade, umożliwiający ściąganie niewielkich gier na konsolę Xbox przy stosunkowo niedużej opłacie (w porównaniu do większości pełnowymiarowych produkcji).

Obrazek z "okładką" gry jest niewielki, można się jednak na nim dopatrzeć strzelaniny pomiędzy szturmowcami a grupą rebeliantów, skąd łatwo wysnuć wnioski dotyczące okresu akcji. Oto wspomniana ilustracja:Temat na forum.
KOMENTARZE (21)
Loading..