TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zapowiedź pierwszego dodatku do "The Old Republic"

2012-12-18 17:52:54 SWtor.com

Na wiosnę przyszłego roku zapowiedziano dodatek do gry "The Old Republic" zatytułowany "Rise of the Hutt Cartel".

Stań twarzą w twarz z przerażającym wrogiem na nowej planecie, Makeb, kiedy zmierzysz się z niesławnym Kartelem Huttów i potworami oraz bronią masowej zagłady, którą ma w swoim arsenale. Kartel wyzywa zarówno Republikę jak i Imperium, stawiając na ich drodze nieznane wcześniej droidy i potężne stacje bojowe, które będą w stanie niszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Będziesz zmuszony wybrać stronę konfliktu, zdobywając nowe zbroje, broń, zdolności itp.

Poziom doświadczenia, który będzie można zdobyć, zwiększy się z obecnego 50. do 55.

Cena w złotówkach to 36 zł dla subskrybentów, a 71,99 PLN dla pozostałych (np. F2P). Będzie można kupić go online. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie gry. Jeśli zamówimy go do północy 7. stycznia 2013 r. uzyskamy możliwość grania już 5 dni przed premierą.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (21)

Gry

"Angry Birds" na Facebooku

2012-12-18 16:41:06 FacebookJeśli chcieliście zagrać w Angry Birds Star Wars, a do tej pory nie zrobiliście tego ze względu na cenę, możecie skorzystać z nowej aplikacji na Facebooku. Darmowa wersja gry, przygotowana specjalnie pod ten portal, posiada niespotykane w innych edycjach usprawnienia, takie jak np. termodetonatory czy strzelające drony, w które możemy wyposażyć naszych bohaterów. Przede wszystkim jest to jednak możliwość rywalizacji ze swoimi znajomymi, z którymi możemy porównywać swoje wyniki i dzielić się podarunkami, a także uczestniczyć w cotygodniowych turniejach.

Póki co dostępne są jedynie poziomy z Tatooine, w drodze są jednak także mapy na Gwieździe Śmierci. Do gry zapraszamy już teraz.

Temat na forum.
KOMENTARZE (9)

Gry

Zaginione concept arty z "Battlefront Online"

2012-12-16 13:26:21 Siliconera

Historia Battlefronta III jest rozwlekła i wszystkim znana, lecz pewnie nie wszyscy z Was pamiętają nieoficjalną zapowiedź z początku 2010 r., kiedy to wyciekła informacja o Battlefroncie Online. Gra produkcji Slant Six na Xboxa 360 i PS3 nie doczekała się premiery, a wieści o zarzuceniu projektu pojawiły się zaledwie trzy miesiące po tym, jak wyszedł on na jaw. Powodem jego porzucenia były podobno problemy z dotrzymaniem terminów.

Dopiero teraz jednak mamy okazję przynajmniej nacieszyć oczy kilkoma ilustracjami koncepcyjnymi z gry. Wygląda na to, że albo nie zdążono zabrać się za inne plansze, albo znaczna część akcji miała toczyć się na Hoth. Tak czy inaczej, zapraszamy do obejrzenia tych obrazków:


KOMENTARZE (8)
Loading..