TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowy gameplay z "Kinect Star Wars"

2012-02-24 16:36:12 YouTube

Niedawno w sieci pojawił się kolejny film pokazujący rozgrywkę w Kinect Star Wars. Prezentuje on kilka trybów gry, włącznie ze stosunkowo niedawno ogłoszonym Galactic Dance Off - możemy więc zobaczyć, jakie ruchy przyjdzie nam wykonywać i do jakiej muzyki będą tańczyć nasze postacie.Microsoft zaprezentował też kolejną reklamę gry, nieco podobną do wcześniejszej, parodiującej pojedynek Dartha Vadera z Obi-Wanem. Tym razem modyfikacji poddano scenę konferencji wojskowych Imperium na Gwieździe Śmierci.Temat na forum
KOMENTARZE (23)

Gry

Ilustracje koncepcyjne do "Star Wars Kinect"

2012-02-12 16:38:35 Kotaku

Brian Hagan to artysta, zajmujący się między innymi rysowaniem ilustracji koncepcyjnych do gier - czyli obrazów służących do wizualizacji wizji twórców. Niedawno w internecie znalazło się kilka jego prac, dotyczących Kinect Star Wars. Nie wiadomo, czy wszystkie z nich zostały zaakceptowane i czy każdy z przedstawionych na obrazach elementów znajdzie się w grze, ale na pewno nie można odmówić Haganowi talentu. Oto ilustracje:


Temat na forum
KOMENTARZE (8)

Gry

Napływ nowych screenów z "Kinect Star Wars"

2012-02-08 19:52:36 Edelman

Jak się okazuje, polska premiera Kinect Star Wars będzie miała miejsce trzy dni po brytyjskiej, czyli 6 kwietnia. Osoby oczekujące na tę grę z pewnością ucieszy fakt, że niedawno ukazało się wiele nie publikowanych wcześniej screenów, dotyczących m.in. niedawno ogłoszonych nowych trybów gry.

Tryb Galactic Dance Off:Duels of Fate - najwyraźniej tryb pojedynków:
Podracing:Rancor Rampage:I w końcu główny tryb gry, czyli Jedi Destiny:

To nie wszystko, ponieważ ukazał się również swoisty trailer trybu Rancor Rampage, przedstawiający fragmenty z gry tym wielkim stworem. Można zobaczyć go poniżej:Temat na forum
KOMENTARZE (10)

Gry

Wyścig Ścigaczy

2012-02-07 22:18:52

Z okazji zbliżającej się premiery "Mrocznego widma" w 3D firma Imperial udostępniła trzy małe gry flashowe w polskiej wersji językowej. W każdej z nich wcielić się możemy w pilota ścigacza i niczym Anakin podczas Boonta Eve, zmierzyć z przeciwnikami w wyścigu ścigaczy. Każda z gierek przenosi nas na inną planetę - Tatooine, Hoth lub Naboo, a co za tym idzie inny tor wyścigowy. Wszystkie trzy gry znajdziecie u nas na stronie w tym miejscu. Zachęcamy do gry i życzymy miłej zabawy!


KOMENTARZE (13)

Gry

Czy trwają prace nad "Battlefrontem III"?

2012-02-07 18:25:46 GRY-OnLine

Z pewnością wielu z Was spogląda na tę wiadomość z pewną dozą sceptycyzmu, gdyż plotki o nadchodzącej premierze Battlefronta III pojawiają się co jakiś czas już od dawna, a nadal nic z nich nie wynika. Tym razem jednak pogłoski te opierają się na solidnych podstawach, dawanych przez studio Spark Unlimited.

W ogłoszeniu zamieszczonym przez studio widnieje informacja, że poszukiwana jest osoba do pracy nad sequelem strzelanki przygodowej z perspektywą trzeciej osoby. Gra ma dotyczyć słynnej marki science fiction i być przygotowywana dla konsoli PS3, Xbox 360 i PC-ów. Co więcej, ma ona wykorzystywać silnik Unreal Engine 3, który LucasArts ma wykorzystywać w swoich grach. Plotka wzmacniana jest przez Johna Lawrie, który w swoim CV zamieścił informację o swojej niedawnej współpracy ze Spark Unlimited nad grą pasującą do powyższego opisu - nieogłoszonym projektem korzystającym z silnika Unreal Engine 3, w którym, co więcej, ma pojawiać się walka na miecze.

Choć mało kto podchwytuje ten wątek, opis gry mógłby pasować nie tylko do Battlefronta, ale również do kontynuacji Jedi Knighta. Czymkolwiek jest ten projekt, powinniśmy dowiedzieć się stosunkowo szybko - ma zostać ujawniony jeszcze w tym roku.
KOMENTARZE (24)

Gry

Premiera "Star Wars Kinect" 3 kwietnia

2012-02-07 17:55:26 CVG

Microsoft ustalił datę premiery gry w Wielkiej Brytanii na 3 kwietnia. Tego samego dnia ukaże się zestaw ze specjalną konsolą Xbox 360. Sama gra ma kosztować 39,99 £, zaś cały zestaw, zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami, 349,99 £.

To nie koniec wiadomości, ponieważ z tej okazji postanowiono ogłosić nowe atrakcje, które będą czekały na graczy. Znamy już pełną listę trybów gry i ich pełne nazwy. Są to zapowiedziane już wcześniej Jedi Destiny: Dark Side Rising (główna kampania), Podracing (wyścigi ścigaczy) i Rancor Rampage. Jak się okazuje, tańce będą miały swój własny tryb, zwany Galactic Dance Off, w którym usłyszymy "popowe" rytmy z motywami ze ścieżki dźwiękowej gwiezdnej sagi. Prezentem dla osób, które kupią zestaw z konsolą, będzie możliwość wcielenia się przy tym w postać C-3PO. Zupełnie nową informacją jest za to tryb Duels of Fate, gdzie będzie można toczyć nieustanne starcia z poplecznikami ciemnej strony - szczegóły nie są jednak znane.

Potwierdzono, że wśród atrakcji czekających na graczy w Jedi Destiny znajdą się pojedynki na miecze świetlne m.in. z Vaderem i hrabią Dooku, loty na skuterach repulsorowych i śmigaczach a także bitwy kosmiczne.

Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Gry

Bastionowa galeria The Old Republic

2012-02-04 15:08:27

Od premiery The Old Republic minęło już trochę czasu. Sama gra cieszy się popularnością wśród graczy, zarówno tych bardziej jak i mniej związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Bastionowiczów grających w nią można znaleźć w tym temacie lub w specjalnie stworzonym dziale na forum dla gildii Glory of the Empire.

Dla osób zainteresowanych grą, chcących zobaczyć dokładniej jak wygląda ona z perspektywy zwykłego gracza, a nie z materiałów przygotowywanych przez producenta, członek naszej redakcji - Lord Bart - stworzył galerię screenów z gry. Zawiera ona ponad 300 grafik wraz z opisami, obrazujących przeróżne aspekty rozgrywki. Zapraszamy do zapoznania się z nią w tym miejscu.

Jeśli macie ciekawe screeny z gry, które chcielibyście abyśmy w niej umieścili, to prześlijcie je nam wraz z opisami.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.Temat na forum.
KOMENTARZE (13)

Gry

Bardzo dobre wyniki finansowe Electronic Arts

2012-02-02 18:02:46 Massively

Firma Electronics Arts podała, że jej przychód w trzecim kwartale obecnego roku fiskalnego wyniósł 1.65 miliarda dolarów. Oznacza to, że wzrósł o 15 % w porównaniu z poprzednim rokiem. Firma zarobiła 344 miliony USD, zaś straciła 205 milionów. Stało się tak m. in. za sprawą "The Old Republic". Sprzedano już 2 miliony egzemplarzy, zaś abonament opłaca 1.7 miliona graczy.

Eric Brown, doradca finansowy, powiedział w jednym z wywiadów iż nie spodziewał się aż takiego napływu subskrybentów. Są to zarówno ci, którzy już opłacili abonament jak też ci, którzy podali numery kart kredytowych, ale jeszcze nie zostały one obciążone. Jest także ucieszony faktem, że 40 % egzemplarzy zakupiono korzystając z platformy Origin.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (10)
Loading..