TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowe poziomy w "Angry Birds"

2013-02-26 23:06:50Gwiezdnowojenna wersja Angry Birds jest wciąż rozwijana i po ostatniej aktualizacji na smartfonach można już grać na 40 poziomach planety Hoth. Od jakiegoś czasu można zagrać we Wściekłe Ptaki także na Facebooku. Dotychczas dostępnych było 40 poziomów na Tatooine. Najnowsza aktualizacja pozwala pograć na poziomach z gwiazdy śmierci a w finale zmierzyć się nawet z Vaderem.


KOMENTARZE (5)

Gry

"Star Wars Pinball" - Boba Fett w akcji

2013-02-23 17:48:13 różne

Pojawiły się już szczegóły dotyczące premiery aplikacji Star Wars Pinball. Na nasz rynek trafi ona w najbliższą środę, a więc 27 lutego. Nieco wcześniej (we wtorek) doczekają się jej amerykańscy użytkownicy PlayStation Network. Ceny są zróżnicowane w zależności od interesującej nas platformy; w przypadku zakupienia SWP w formie rozszerzenia do gry Zen Pinball przedstawiają się następująco: 800 MSP na Xbox Live (DLC do Pinball FX2), 9,99 € na PlayStation Network, 2,99 $ za 1 stół w Mac App Store i 1,99 $ za 1 stół w Apple App Store lub Google Play. W tych dwóch ostatnich przypadkach starwarsowy pinball ukaże się również jako niezależna gra; pojawiła się również informacja, że z czasem ogłoszone zostaną kolejne platformy.

Jeżeli do tej pory wahacie się, czy zainwestować w tę grę, warto obejrzeć zwiastun prezentujący w ciekawy sposób możliwości stołu z łowcami nagród. Głównym bohaterem jest oczywiście Boba Fett:


KOMENTARZE (9)

Gry

Zapowiedź kolejnych zmian w "The Old Republic"

2013-02-21 12:28:08 SWtor.com

Twórcy "The Old Republic" ogłosili dzisiaj, że po pojawieniu się dodatku "Rise of the Hutt Cartel", o którym pisaliśmy m. in. w tym newsie otrzymamy poprawkę gry o numerze 2.0, w której dostaniemy dostęp do nowej operacji "Scum and Villainy". Będzie ona przeznaczona dla graczy, którzy osiągnęli 55. poziom doświadczenia. Dodatkowo znajdą się tam nowe tytuły i nagrody dla Dziedzictwa (Legacy) a także wersje Hard Mode flaspointów Cademimu, Athiss, Hammer Station, Mandalorian Raiders oraz Nigthmare Mode dla operacji Terror from Beyond. Pojawią się również zmiany w klasowym stylu walki, dostępne na 51. poziomie.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (14)

Gry

Starwarsowa bijatyka na Xboxa

2013-02-16 17:33:16 Joystiq

Kiedy słyszymy o anulowanych grach ze świata Gwiezdnych Wojen, zwykle mowa jest o słynnym Battlefroncie III. Ostatnio ujawniono skasowany projekt nieco innego kalibru, a mianowicie bijatykę produkcji Studio Gigante, nad którą pracowano przed zamknięciem firmy w 2005 r.

Studio, założone przez twórców Mortal Kombat, chciało przeznaczyć tę grę na platformę Xbox. Niestety, jedyne, co z niej pozostało (przynajmniej jeżeli chodzi o ujawnione materiały) to pokazane niedawno demo z walki Anakina i Dartha Maula. Miała to być prezentacja możliwości gry, pokazująca wszystkie możliwe ruchy i ciosy. Nie trzeba chyba dodawać, że prawdopodobnie miała to być gra czysto bitewna, bez specyficznej fabuły (w czym może przypominać Masters of Teräs Käsi). Poniżej wspomniany filmik:


KOMENTARZE (13)

Gry

Trailer nowego eventu w "The Old Republic"

2013-02-11 23:24:30 SWtor.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" pojawił się trailer wydarzenia (event) z gry "The Old Republic" zatytułowanego "Relics of the Gree". Będzie ono dostępne od jutra do 26. lutego wraz z patchem o numerze 1.7.Więcej informacji (po angielsku) przeczytacie w tym miejscu.

Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Gry

Obsidian planuje nową grę RPG

2013-02-09 00:01:03 Rock, Paper Shotgun

Obsidian Entertainment, studio znane między innymi z produkcji Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, ma pomysł na nową grę w galaktyce Gwiezdnych Wojen - jest to informacja pochodząca od samego prezesa firmy, Feargusa Urquharta. Gra, choć także spod znaku RPG, na pewno nie będzie jednak kontynuacją słynnej już serii, gdyż jej przybliżone ramy czasowe to okres pomiędzy epizodami III i IV, który według pracowników Obsidianu ma spory potencjał.

Ile nas dzieli od pomysłu do zobaczenia tej gry na sklepowych półkach? Najpierw projekt musi uzyskać akceptację Disneya. Obsidian kontaktował się już w tej sprawie z LucasArts, było to jednak przed przejęciem całego dziedzictwa Lucasa przez korporację Disneya, tak więc w powstałym zamieszaniu nic z tego nie wynikło, niezależnie od nastawienia LA, które wyraziło wstępne zainteresowanie. Teraz jest okazja na ponowną próbę, a Obsidian nie zamierza się poddać, ponieważ ma już historię - która, według Urquharta, może uplasować tę grę wśród trzech najlepszych w historii firmy.

Póki co wszystko może się zdarzyć, ponieważ studio nie przedstawiło jeszcze oficjalnie swojej propozycji Disneyowi, czekając na stabilizację po przejęciu Lucasfilmu. My trzymamy kciuki.
KOMENTARZE (37)

Gry

Star Wars Pinball

2013-02-06 12:52:41

Wczoraj zapowiedziane zostały nowe gry spod znaku Gwiezdnych Wojen. Mowa o Star Wars Pinball -symulatorze gry w popularną "kulkę". Za produkcje odpowiedzialne jest studio ZEN, które tworzy gry głównie na platformy mobilne.
Gra rozprowadzana będzie na dwa sposoby. Pierwszy to wydanie w postaci DLC, płatnego dodatku do gier spod znaku ZEN Pinball. Za ich pośrednictwem będą mogli pograć posiadacze XBOX360, iPhone'a, smartfonów z systemem Android i posiadacze PC-tów. Ci ostatni muszą mieć zainstalowany na komputerze system operacyjny Windows 8. Drugi sposób to oddzielna produkcja stworzona dla posiadaczy PS3 i PS Vita do pobrania za pośrednictwem Playstation Store.
Pierwsze trzy stoły ozdobione będą kolejno motywami Boby Fetta, Wojen klonów i Imperium Kontratakuje. W produkcji znajduje się już 7 kolejnych wzorów. Premiera gry planowana jest na drugą połowę lutego. Poniżej możecie zobaczyć fragmenty stołów oraz zwiastun produkcji. Polecam także zajrzeć na oficjalną stronę projektu.

Starsi fani mogą pamiętać prawdziwy stół do Pinballa stworzony przez firmę Data East w 1992 roku, szkoda że nowa gra to tylko wersja elektroniczna.KOMENTARZE (9)

Gry

Opis systemu Reputacji w "The Old Republic"

2013-02-06 10:46:49 SWtor.com

Jak wspominaliśmy w tym newsie, wraz z patchem o numerze 1.7 otrzymamy tzw. Punkty Reputacji. Dziś twórcy napisali o nich nieco więcej.

Na początku nie mamy żadnej, jednak w miarę zdobywania Punktów Reputacji to się zmienia. Kiedy osiągniemy maksymalny poziom reputacji u danej frakcji, zostaniemy żywą legendą wśród jej przedstawicieli, czempionem ich sprawy.W grze pojawią się w związku z tym specjalne sklepy powiązane z frakcją u której zdobywamy reputację. Będzie można w nich kupić specjalne przedmioty i ekwipunek jeśli tylko osiągniemy odpowiednią rangę.

Kiedy osiągniemy kolejną rangę w reputacji, otrzymamy nowy tytuł dla postaci w obrębie Dziedzictwa (Legacy). Będzie on wyświetlał się pod imieniem postaci, w miejscu gdzie mamy "nazwisko". Przykładowo ranga o nazwie Przyjaciel, którą zdobędziemy wśród Vossów, da nam tytuł "Honorowego Przyjaciela Vossów". Odblokowane tytuły Dziedzictwa pojawią się w zakładce Galactic Reputation w okienku Dziedzictwa.Reputacja nie będzie przypisana do konkretnej postaci gracza, tylko do całego systemu Dziedzictwa. Kiedy odblokujemy nagrody czy tytuły, każdy nasz bohater będzie miał do nich dostęp.

Niektóre frakcje należą do Republiki lub Imperium. Na przykład Republikańska Armada Nadprzestrzenna ukazuje republikańską wojnę w kosmosie, zaś Pierwsza Imperialna Flota stanowi jej odbicie po drugiej stronie konfliktu. Reputacja może być dzielona między te frakcje, mimo tego, że mają odmienne cele. Gracz, który zdobywa reputację we flocie Republiki, wpływa pośrednio na swoje inne postacie z Dziedzictwa sprzymierzone z Imperium. Ranga reputacji jest miarą wpływu postaci z Dziedzictwa na toczący się konflikt, nawet jeśli są po różnych stronach. Nigdy nie stracimy Punktów Reputacji jeśli dajmy na to nasza postać sprzymierzy się z Republiką - za to zwiększymy swój wpływ i znaczenie Dziedzictwa w nadchodzących konfliktach.Reputację zdobywamy zbierając specjalne Trofea. Są to przedmioty, które po użyciu zwiększają jej punkty. Podobnie jak w przypadku innych "znajdziek" w TORze dzielimy je na zwykłe (mała ilość punktów), prototypowe (średnia) i artefakty (największa). Jeśli zdobywamy reputację u Vossów, możemy zdobyć Gormackie Ogniwa Zasilające, które są nagrodą za misje bohaterskie (heroic).Liczba Punktów Reputacji w obrębie danej frakcji będzie ograniczona tygodniowym limitem. Będzie można nadal zdobywać Trofea po upływie tego terminu, jednak nie zdobędziemy z nich punktów, dopóki limit się nie odnowi w następnym tygodniu. Ale uwaga - limity te ograniczone są tylko do jednej frakcji, a zatem kiedy limit np. dla Republiki się skończy, będzie można zdobywać Trofea dla Imperium.

Poniżej przedstawione są sposoby zdobycia Reputacji dla każdej frakcji:Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (13)
Loading..