TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Więcej o patchu 2.3 w "The Old Republic"

2013-06-29 10:13:12 SWtor.com

Dnia 6 sierpnia w grze "The Old Republic" pojawi się patch 2.3 - "Titans of Industry". Znajdziemy w nim dwa nowe flashpointy, dotyczące Korporacji Czerka (Czerka Corporate Labs i Czerka Core Meltdown), dostępne dla graczy na 55 poziomie, zarówno w wersji SM jak i HM. Wprowadzony zostanie również nowy obszar daily - księżyc CZ-198, gdzie będzie można zbierać punkty jednej z dwóch nowych reputacji.

Daily: CZ-198 to mały, prywatny księżyc, gdzie przechowywane są tajne akta i technologia Czerki. Fabryka została ostatnio zamknięta z powodów bezpieczeństwa a przedstawiciele zarówno Republiki jak i Imperium lądują na księżycu aby przejąć kontrolę. Nagrodami będzie reputacja u nowego stronnictwa republikańskiego/imperialnego i nowa zbroja dla kompana-droida.

W Czerka Corporate Labs będziemy musieli powstrzymać Rasmusa Blysa, naukowca odpowiedzialnego za wynalezienie niebezpiecznej broni.

W Czerka Core Meltdown trzeba będzie zapobiec stopieniu się fabryki i powstrzymać system bezpieczeństwa znany jako "Strażnik".

W ramach promocji dodatku, twórcy postanowili pokazać graczom księżyc CZ-198. "Wirtualną wycieczkę" możecie odbyć w tym miejscu.Dodatkowo na flocie znajdzie się całe piętro przeznaczone dla sprzedawców przedmiotów z Cartel Marketu.Z ciekawszych rzeczy warto wymienić nowe zbroje, uzyskane z reputacji Bounty Broker’s Association, którą będzie można podbijać wykonując zlecenia, o których pisaliśmy tym newsie.Nową skórkę dla HK-51:Parę nowych zwierząt:A także, po wykupieniu specjalnego Kontraktu Najemników, uzyskać nowego kompana, Ewoka imieniem Treek. Jednak kontrakt to nie wszystko. Potrzeba będzie jeszcze 40 poziomu Legacy oraz miliona kredytów. Nasz Ewok będzie płci żeńskiej, i zależnie od naszych preferencji, będzie mógł pełnić rolę tanka lub healera.Więcej informacji o patchu 2.3 znajdziecie tu.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (9)

Gry

DICE błagało o Battlefronta?

2013-06-25 22:20:05 UrthonaW wywiadzie dla ComputerAndVideoGames.com, zastępca prezesa wykonawczego, Patrick Soderlund opisał rozmowy jakie miały miejsce w studiu DICE w czasie planowania nowej części Star Wars Battlefront. Według jego relacji DICE bardzo entuzjastycznie podeszło do tematu.

Zobaczcie sami co powiedział Soderlund:

CAG: Jedną z waszych większych niespodzianek na E3 było ogłoszenie prac nad Star Wars: Battlefront tworzonym przez studio DICE. Dla wszystkich fanów to bardzo ważne wydarzenie i spełnienie snów, które nie zdarza się często.

Soderlund: Cieszę się, zwłaszcza, że niewiele brakło aby w ogóle do tego nie doszło. Całe przedsięwzięcie poprzedzał czas nudnych poszukiwań i badania zasobów. Karl Magnus Troedsson i Patrick Bach z DICE usłyszeli ode mnie w rozmowie, że prowadzimy na ten temat rozmowy z Disneyem. Na co spojrzeli na mnie dziwnie i zapytali: "Czemu nic nam nie powiedziałeś? Co ty wyprawiasz? My chcemy stworzyć Battlefronta."

DICE jest bardzo specyficznym miejscem, w którym ludzie są bardzo dumni ze wszystkiego co robią i nie lubią gdy mówi im się co mają robić. Nie sądziłem, że mogą chcieć pracować na jakiejś licencji, ale oni stali na stanowisku, że są gotowi zabić aby stworzyć tą grę. Nagle całe studio zaczęło mówić jednym głosem: "Pozwól nam zrobić Battlefronta".

Wtedy zadzwoniłem do Franka [Frank Gibeau, szef EA Labels] i opowiedziałem o wszystkim. "Jeśli tak bardzo chcą zrobić tą grę, to będzie świetna - musimy się tym zająć" - usłyszałem. Dalej sprawa była już prosta, zespół czeka teraz dużo pracy, której sami sobie życzyli.Całość można by podsumować zwyczajowym "podekscytowaniem" twórców na myśl o stworzeniu nowej gry, ale chyba wszyscy chcemy bardzo wierzyć, że Battlefront trafił w dobre ręce i że wyjdzie z tego świetny tytuł. Trzymajmy więc kciuki za powodzenie tego projektu i cieszmy się z zapału twórców.
KOMENTARZE (6)

Gry

Co nowego w "The Old Republic" ?

2013-06-21 10:36:39 różne

Ostatnio trochę dzieje się w światku związanym z "The Old Republic". Jedną z ciekawszych rzeczy jest znalezienie przez kilku fanów w plikach gry tego, co może ukazać się w przyszłości. Dogrzebali się oni mianowicie do plików, z których wynika, że być może pojawią się nowe planety (Bothawui, Ziost, Sleheyron oraz Yavin IV). Dodatkowo testuje się kilka war zones, choć nie wiadomo dokładnie ile - być może trzy. Mają rozgrywać się na Korelii i Makeb oraz na nieznanej jeszcze planecie. Nie wiadomo czy w związku z pojawieniem się Bothawui dostaniemy rasę Bothan, jest to jednak mało prawdopodobne. Być może otrzymamy również wyczekiwane przez graczy wyścigi ścigaczy.

Z oficjalnych wieści:

- Jak już informowaliśmy wrócą "weekendy podwójnego doświadczenia". Trwać będą 3 tygodnie, od piątku do poniedziałku. Pierwszy już od dzisiaj.

- 9. lipca, w patchu o nr. 2.2.2 pojawi się tryb Nightmare dla operacji "Scum and Villainy".

- 23. lipca powróci wydarzenie Relics of the Gree, przeznaczone tym razem dla graczy na 55. poziomie doświadczenia. Jak zwykle za jego skończenie przewidziane są nagrody w postaci nowych zbroi, znajdziek, komendacji itp. Możliwe jest również trafienie na nowy pojazd dla gracza - Sphere Transport Enclosure.

- 6. sierpnia otrzymamy poprawkę 2.3. Z ciekawszych rzeczy należy wymienić nowe Flashpointy, nowy obszar Daily oraz comiesięczne wydarzenie pt. Bounty Contract Week.

Mimo, że będzie częścią poprawki 2.3, zacznie się nieco później, bo 13. sierpnia. Będzie to, jak nazwa wskazuje, polowanie na różne cele, rozrzucone po galaktyce. Uczestnictwo będzie możliwe już od 15. poziomu doświadczenia, a nagrodami będą, jak zwykle, przydatne przedmioty oraz kredyty, a także reputacja. Otrzymamy również przydatną sondę do wyciągania informacji z opornych NPC-ów.

Oto kilka screenów związanych z Bounty Contract Week:- Na październik szykowana jest poprawka o numerze 2.4. Będzie zawierała dużo nowych rzeczy, w tym coś dla graczy PvP. Twórcy obiecują, że zaczną dzielić się swoją wiedzą na ten temat w lipcu.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (11)

Gry

Star Wars Battlefront III potwierdzone!

2013-06-10 22:38:53

Mamy najważniejszą dla nas informację z targów E3. Electronic Arts podczas swojej konferencji ujawniło iż powstaje nowa gra Star Wars Battlefront. Niewiele wiadomo po jakże skromnej zapowiedzi. Ujawniony teaser zdradza tylko, że gra powstaje i że zajmuje się nią studio DICE, chodzi zapewne o to utworzone niedawno z pracowników Danger Close odpowiedzialnych za Medal of Honor Warfighter. Zapowiedziano wówczas, że zajmie się ono "jakąś grą ze świata Star Wars". W teaserze nie pojawia się nigdzie liczba "III" możliwe więc, że gra będzie restartem serii. Tytuł zostanie stworzony w oparciu o technologię Frostbite 3, możemy się więc spodziewać wysokiej jakości oprawy i sporych wymagań sprzętowych, o ile gra trafi na komputery. Platformy docelowe nowego tytułu nie zostały ujawnione.
Więcej informacji i relacja z konferencji Electronic Arts na E3, już wkrótce na Bastionie.Temat na forum.
KOMENTARZE (53)

Gry

Rozpoczynają się targi E3

2013-06-09 23:19:34Już jutro wieczorem rozpoczną się największe na świecie targi elektronicznej rozrywki. Oczy graczy z całego świata skierowane będą na Los Angeles gdzie rozpoczną się Electronic Entertainment Expo, potocznie zwane E3. Początek imprezy zaplanowany jest na 18:30 czasu polskiego. W tym roku możemy spodziewać się wielu atrakcji, nowych gier, kontynuacji znanych hitów, a przede wszystkim kolejnych prezentacji nowej generacji konsol. Microsoft zapowiedział, że na E3 oficjalnie ujawnione zostaną ważne tytuły startowe dla Xbox One. Sony odgrażało się podczas pierwszej prezentacji Playstation 4, że na E3 pokaże samą konsolę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dla fanów Gwiezdnych Wojen najważniejsza będzie oczywiście konferencja Electronic Arts, która zaplanowana jest na jutro, na godzinę 22.00. Krótko po ujawnieniu nazw firm, które zajmą się produkcją nowych tytułów pod szyldem Star Wars elektronicy obiecali, że konkrety podane zostaną na targach, trzymamy więc kciuki.
Poniżej możecie zobaczyć plan najważniejszych konferencji zaplanowanych na te trzy dni. Spotkania śledzić będzie można tutaj.Poniedziałek, 10 czerwca
18:30 - Konferencja Microsoftu
22:00 - Konferencja Electronic Arts

Noc, z 10 na 11 czerwca
00:00 - Konferencja Ubisoftu
03:00 - Konferencja Sony

Wtorek, 11 czerwca
16:00 - Nintendo Direct o Wii U

KOMENTARZE (8)
Loading..