TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Gamescom '13 -konferencja Electronic Arts

2013-08-20 21:42:37Druga połowa sierpnia to zwyczajowo okres kiedy w Niemczech odbywają się największe w Europie, a drugie na świecie (po E3) targi elektronicznej rozrywki. W tym roku impreza odbywa się w dniach 21-25 sierpnia, jednak już dzisiaj najwięksi "gracze" na rynku odsłaniali karty na swoich konferencjach. Dowiedzieliśmy się między innymi, że premiera PlayStation 4 odbędzie się przed świętami - 29 listopada, w sam raz aby PS4 zdążyło pod choinkę. Microsoft uparcie milczy na ten temat i nie spieszy się z ujawnianiem jakiejkolwiek daty -czyżby nie byli gotowi?

Starczy jednak dygresji, z naszego punktu widzenia najważniejsza miała być konferencja Electronic Arts zaplanowana na godzinę 16.00. Wśród wielu prezentowanych gier nie było jednak żadnej, która przyprawiłaby o szybsze bicie serca fanów Gwiezdnych Wojen.
Elektronicy chwalili się przede wszystkim swoim planem wydawniczym na najbliższy rok, z tego powodu nie należy się dziwić, że wśród wymienianych tytułów zabrakło gier spod znaku Star Wars, są one zapewne w zbyt wczesnych fazach produkcji aby o nich teraz mówić. Wśród prezentowanych tytułów były za to Battlefield 4, Fifa 14, Need for Speed Rivals, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Dragon Age: Inquisition, Command & Conquer i The Sims 4 . O takim zestawie prezentowanych produkcji zdecydować mogła także specyfika targów Gamescom, które w przeciwieństwie do E3 rzadko służą ujawnieniu nowych tytułów. Chodzi raczej o przebudzenie branży po wakacyjnym sezonie ogórkowym i przypomnienie graczom na co powinni wydać pieniądze w nadchodzącym okresie przedświątecznym a także w przyszłym roku. Może zobaczymy więc jakieś gwiezdnowojenne produkcje na Gamescom-e '14?
KOMENTARZE (6)

Gry

Twórcy "The Old Republic" o zmianach w rozgrywkach PvP

2013-08-16 22:15:59 SWtor.com

Hutt Giradda ogłasza nową grę! Kto wygra? Kto przegra? Prosimy obstawiać!

Twórcy gry "The Old Republic" zapowiedzieli wczoraj zmiany, jakie otrzymamy w zbliżającym się patchu 2.4, a dotyczące gry PvP oraz na tzw. Warzones. Poniżej publikujemy fragmenty, pełny artykuł znajdziecie w tym miejscu.Obecnie Warzones przeznaczone są dla pełnego składu i mają zadania, które drużyna musi wykonać. W patchu 2.4 twórcy wprowadzą nową arenę, tzw. Last Team Standing. Tam gracze mają tylko jedno zadanie: całkowite wyeliminowanie drużyny przeciwników. Ponieważ jest to też rodzaj Warzone, więc nagrody są tam takie same jak w przypadku zwykłych.

Dwie drużyny złożone z 4 graczy będą walczyć ze sobą w trzech rundach. Każda ma być unikalna, a i zdolności klasowe gracza będą się w każdej z nich resetować.

Będą trzy tzw. Areny Śmierci - na Tatooine, Korelii oraz na Stacji Orbitalnej (nie sprecyzowano jakiej planety), wymagające specjalnych technik i strategii do przetrwania. Są one małe, akurat tak, aby można było rozegrać walkę 4 na 4. Jak zapewne pamiętacie z Huttballa, w tej grze czekały na gracza różne pułapki typu ogień, kwas itp. Tego nie uświadczymy na Arenach Śmierci.

Jeśli któraś drużyna będzie próbowała doprowadzić do impasu w rundzie i wykorzystywać niewidzialność, Giradda ma w zanadrzu tzw. Nagłą Śmierć. Będzie to polegało na tym, że jeśli wyczerpie się limit w rundzie (zwykle 5 minut, ale twórcy zapowiadają, że może się to zmienić), na obrzeża areny zostanie wypuszczony trujący gaz. Będzie się rozszerzał, aż obejmie całą arenę a ci, którzy dostaną się w pole jego oddziaływania będą narażeni na różne obrażenia. Gracze zostaną pozbawieni niewidzialności, dodatkowo zaś, jeśli nie opuszczą chmury gazu, przez cały czas odnosić będą rany. Reguły Last Team Standing mają działać także podczas Nagłej Śmierci, a drużyna, która przetrwa, wygra.Dodatkowo warto wspomnieć, iż dwa dni temu, w środę, rozpoczął się Tydzień Łowców Nagród, o którym szerzej pisaliśmy w tym newsie.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (11)

Gry

Zmiany w "The Old Republic"

2013-08-12 11:22:24

Ostatnio do świata "The Old Republic" wprowadzono dość dużo nowości, z czego najważniejszą jest patch "Titans of Industry", o którym pisaliśmy w tym newsie.Wprowadził on nowe misje Daily i Weekly oraz dwa flashpointy - wszystko to w scenerii księżyca rekreacyjnego Czerki zwanego CZ-198. Poza tym otrzymaliśmy nową towarzyszkę, Ewoczycę imieniem Treek, która może być healerem lub tankiem. Zdobyć ją można kupując specjalny kontrakt za 2100 CC (wtedy nie wymaga 40 poziomu Legacy) lub za milion kredytów (ta opcja wymaga 40 poziomu Legacy).

Jeśli chcecie mieć własnego tauntauna, to zapraszamy na Hoth. Dostępne są dwa rodzaje - górski (obrazek po lewej - dla wszystkich) i tundrowy (obrazek po prawej - dla subskrybentów). Dokładny opis ich zdobycia znajdziecie tutaj.Twórcy zapowiadają już nowego zwierzaka, na którego grzbiecie będziemy mogli zwiedzać świat - varactyla. Wygląda jednak na to, że póki co będzie można znaleźć go w kolejnym rodzaju paczki, który pojawi się prawdopodobnie w okolicy premiery wydarzenia zwanego Bounty Hunter Week, o którym pisaliśmy np. w tym newsie, a który rozpocznie się 14 sierpnia.

Z mniejszych zmian:

- twórcy zapowiadają możliwość kupowania CC bezpośrednio w grze, jednak póki co, nie ma dokładniejszych informacji, jak ma to wyglądać.

- Zmieniono paletę kolorów w grze - o co dokładnie chodzi, dowiecie się czytając ten artykuł na oficjalnej stronie.

- Jeśli zaprosimy do gry przyjaciół, którzy wcześniej grali albo dopiero zaczynają przygodę w świecie TOR, otrzymają oni (a także my) różne bonusy. Przeczytacie o tym w tym miejscu.


Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Gry

Nowy Battlefront dopiero w 2015

2013-08-01 19:49:31 CD-ActionBlake Jorgensen z Electronic Arts podał dzisiaj do publicznej wiadomości przybliżoną datę premiery Star Wars Battlefront (lub jak kto woli, Battlefront III).
Jak powiedział:

Partnerstwo z Disney i Lucasfilm zakłada stworzenie nowej generacji gier na konsole i urządzenia przenośne. Teraz skupiamy się na Battlefront. To tradycyjna gra o ogromnej popularności, która ukaże się mniej więcej w tym samym czasie, w którym zaczną wychodzić nowe filmy Star Wars, czyli prawdopodobnie latem 2015.Tak odległa data premiery wydaje się być zgodna z zapowiedzianą polityką wydawniczą gier spod znaku Star Wars, specjaliści od marketingu zamierzają zapewne wykorzystać sławny efekt synergii. Z ekonomicznego punktu widzenia zapewne się to opłaci, jednak gracze okupią to dwuletnim oczekiwaniem. Miejmy też nadzieję, że pominięcie w wypowiedzi komputerów stacjonarnych jest zwykłym przeoczeniem.
KOMENTARZE (13)
Loading..