TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zapowiedź filmowa patcha 2.4 w "The Old Republic"

2013-09-29 18:19:11

W tym newsie informowaliśmy was, jaka zawartość dostępna będzie w najnowszym patchu o numerze 2.4, który pojawi się już w najbliższy wtorek.

W czwartek ukazał się filmik, w którym dwaj producenci "The Old Republic", Cory Butler i Andrew Horwitz, prezentują i rozmawiają o nowej planecie, strefach PvP oraz przedmiotach, które pojawią się grze. Zapraszamy do obejrzenia:Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (20)

Gry

Czym mogło być Star Wars 1313

2013-09-26 19:48:17 IGNStar Wars 1313 mogło być jedną z najlepszych gier osadzonych w tym Uniwersum, w której nie występowałyby postacie obdarzone władzą nad Mocą. Jak już kiedyś pisaliśmy, w grze najprawdopodobniej wcielilibyśmy się w Bobę Fetta od początkowych lat jego kariery, aż do momentu, w którym został najsławniejszym łowcą nagród w galaktyce. Wieści te wydają się potwierdzać materiały do których dotarli członkowie redakcji IGN. Wspomniany film miał być prezentacją stworzoną na potrzeby tegorocznych targów E3, przygotowaną zanim podjęto decyzję o anulowaniu projektu.
Na filmie mieliśmy zobaczyć Bobę Fetta w prologu rozgrywającym się na Tatooine gdzie Boba nie posiadałby jeszcze własnej zbroi, oraz jedną z misji na tytułowym poziomie 1313 Centrum Galaktycznego, gdy łowca byłby już zauważalnie starszy i wyposażony w lepsze umiejętności. Rozwijać miała się także sama zbroja, do której elementy wedle uznania dobierałby gracz. Według relacji osób, które widziały grę w akcji, wiele zręcznościowych scen miało być mechaniką zbliżonych do tego co znają fani serii Uncharted, nie zabrakłoby więc widowiskowych pogoni i efektownych walk.
Wygląda na to, że jeszcze przez długi czas nie odpuścimy osobom odpowiedzialnym za anulowanie gry, to mogła być wspaniała przygoda. Poniżej możecie posłuchać wrażeń z prezentacji, niestety sam materiał jest niedostępny.


KOMENTARZE (18)

Gry

Atak na gwiazdę śmierci

2013-09-25 19:55:16


Ten futurystycznie wyglądający gadżet na rysunku powyżej to Oculus Rift, projekt specjalnych okularów generujących przestrzeń wirtualną przed oczami gracza. Mają one zapewnić niespotykane dotąd doznania i wynieść multimedialną rozrywkę kilka poziomów wyżej. Tyle w teorii, w praktyce Oculus Rift to na razie przede wszystkim sukces komercyjny, za którym stoi między innymi jego pomysłodawca, Palmer Luckey. Założona na Kickstarterze zbiórka szybko przebiła zakładane 250 tysięcy dolarów aby ostatecznie zatrzymać się na na granicy 2 400 000 dolarów. Podczas tegorocznych targów E3 poparcie dla projektu wyraził nawet sam John Carmack, który zaangażował się od tego czasu w prace nad okularami.

Dotychczas graczom nie dane było przekonać się o skuteczności tej technologii, tym razem nie jest co prawda inaczej, jednak to tematyka prezentacji przykuła naszą uwagę. W zaprezentowanym poniżej fragmencie, gracz lądował w kabinie X-Winga zmierzającego do szybu wentylacyjnego pierwszej Gwiazdy Śmierci.KOMENTARZE (6)

Gry

Nowy dyrektor generalny w Electronic Arts

2013-09-18 19:12:05Electronic Arts ma nowego dyrektora generalnego. Nie jest to może informacja związana bezpośrednio ze światem Gwiezdnych Wojen, jednak ze względu na umowy wiążące Electronic Arts i Lucasfilm może być istotniejsza niż się początkowo wydaje.
Po rezygnacji Johna Riccitiello, który popychał Elektroników na skraj przepaści i nie wahał się uczynić kroku na przód, stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora objął Peter Moore i pozostawał na nim aż do dzisiaj.

Zarząd EA zdecydował się na przekazanie sterów firmy dotychczasowemu szefowi jednego z oddziałów, Andrew Wilson-owi, który do tej pory szefował EA Sports. Jego roczne wynagrodzenie wynosić będzie 800 tysięcy dolarów, plus ewentualne premie uznaniowe.
Sam zainteresowany przyznaje, że jest zaskoczony wyborem na to stanowisko, zapytany o kierunek rozwoju firmy wskazał na inwestowanie w platformy mobilne, next-geny oraz darmowe gry na PC. Miejmy nadzieję, że jest to spore uproszczenia jego toku rozumowania i doczekamy się wielu ciekawych pozycji spod znaku Electronic Arts i Star Wars. Ostatecznie, pod wodzą Wilson-a EA Sports stało się jednym z najbardziej dochodowych oddziałów firmy -lepszy bilans osiągała tylko grupa odpowiedzialna za The Sims.
KOMENTARZE (4)

Gry

"The Old Republic" - patch 2.4

2013-09-13 11:35:37 Swtor.com

Już wkrótce, bo 1 października, w "The Old Republic" nastąpią kolejne zmiany w postaci patcha 2.4, "Dread War". Jak sugeruje tytuł, głównym wątkiem fabularnym będzie walka z Przerażającymi Mistrzami, którzy założyli fortecę na ognistej planecie Oricon. Dla graczy z 55. poziomem doświadczenia będą dostępne dwie nowe operacje: "The Dread Fortress", w której zmierzą się z jednym z Mistrzów i jego sługami, oraz "The Dread Palace", która zakończy sagę Przerażających Mistrzów. Dojdą również trzy nowe strefy PVP, w których drużyny będą składały się z 4 graczy, walczących na podobieństwo gladiatorów.

Z informacji prasowej można się też dowiedzieć, że gra zacznie wkrótce korzystać z oprogramowania BitRadar, które znacznie ułatwi ściąganie jej samej lub kolejnych patchów. I, jak wspominaliśmy tutaj, pierwszy cyfrowy dodatek, "Rise of the Hutt Cartel", będzie dostępny za darmo dla nowych subskrybentów lub tych, którzy do subskrypcji wrócą. Aby zachęcić nowych graczy do dołączenia do gry, ekipa TOR-a wypuściła nowy zwiastun, "Join the Battle", tym razem z udziałem prawdziwych aktorów. Zapraszamy do oglądania.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Gry

"Rise of the Hutt Cartel" dostępny za darmo

2013-09-10 23:32:39Od najbliższego czwartku, czyli 12.09.2013 r. subskrybenci otrzymają bezpłatnie oficjalny dodatek "Rise of the Hutt Cartel", którego premiera odbyła się 14. kwietnia tego roku, a za którą należało zapłacić około 35 zł (subskrybenci) lub 70 zł (pozostali gracze [free-to-play]).

Jeżeli jeszcze ktoś nie zna "Rise of the Hutt Cartel" dowie się o nim z tego archiwalnego newsa.

Jeśli ktoś zakupił już ów dodatek w dniu albo przed premierą, a także opłaca abonament, 25. września otrzyma nowy tytuł w grze - The Risen. Dodatkowo ci, którzy kupili RotHC między 11 sierpnia a 12 września 2013 r., otrzymają 1050 bonusowych Monet Kartelu (Cartel Coins), waluty do zakupów różnych zdolności, zwierzaków itp.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Gry

Zapowiedź nowych misji kosmicznych w "The Old Republic"

2013-09-06 20:24:12 Różne

W "The Old Republic" już od miesiąca jest dostępny patch "Titans of Industry", ale wygląda na to, że szykują się kolejne zmiany. Kilka dni temu w sieci ukazał się filmik, który prawdopodobnie zapowiada całkowicie odświeżony system walk w kosmosie, nazywany obecnie "Super Secret Space Project". Zmian będzie zapewne sporo, więc oczekuje się, że będą one częścią kolejnego większego patcha. Jak na razie, mamy jedynie film, choć na forum możecie poczytać co prawdopodobnie się w nim znajdzie. 12 października odbędzie się w Nowym Yorku spotkanie społeczności graczy z twórcami, wtedy prawdopodobnie otrzymamy więcej detali.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Gry

Premiera Star Wars Force Collection

2013-09-04 20:45:48Zapowiedziana na targach gamescom'13 gra Star Wars Force Collection jest już dostępna na smartfony i urządzenia mobilne. Można ją pobrać zarówno na telefony z platformą iOS jak i Androidem. Producentem i dystrybutorem gry jest firma Konami.
Przypominamy, że Force Collection to gra karciana z gatunku free to play, w której gracz rozwija posiadaną talię, za część kart i dodatkowe elementy należy jednak zapłacić. W grze dostępnych ma być w sumie 230 kart przedstawiających postacie, statki i wydarzenia znane ze wszystkich epizodów. Produkcja posiada także tryby sieciowe pozwalające na zabawę z innymi graczami i porównanie wyników w rankingach.
KOMENTARZE (12)
Loading..