TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Twórcy "The Old Republic" o Kuat Drive Yards

2014-01-28 14:41:47 SWTOR.com

Jak już kilkakrotnie wspominaliśmy, wraz z pojawieniem się nowego dodatku do "The Old Republic" zatytułowanego "Galactic Starfighter" (przypominamy, że premiera przewidziana jest już niedługo, 4. lutego), starszy producent, Jesse Sky, podzielił się na stronie gry opowieścią o nowym Flashpoincie, zatytułowanym Kuat Drive Yards. Zapraszamy do przeczytania.

Przez wiele wieków największe statki i okręty galaktyki budowane były przez Kuat Drive Yards: potężny kompleks fabryk i doków tworzących pierścień wokół planety Kuat. Jako jedna z najważniejszych części machiny wojennej Republiki, stocznie stały się celem ataku Imperium Sithów. Dzięki staraniom i strategiom ambitnej pani admirał Ranken, przyszedł czas na ostateczne uderzenie. Jednak admirał floty Republiki, Bothanin Bey'wan Aygo, dowodzący siłami na Kuat odmawia poddania tak ważnego punktu. Rezultatem będzie walka o kontrolę, w której wezmą udział najwięksi bohaterowie...

Kuat Drive Yards jest nowym typem instancji, którą nazwaliśmy Taktycznym Flashpointem. Tym co odróżnia ten typ od innych jest to, że to że są zrównoważone dla różnych klas. Innymi słowy, Group Finder dopasowuje czterech graczy, co powoduje, że czas oczekiwania jest krótszy, zwłaszcza dla klas DPS. Jeśli macie poziom 55, pewnie to znacie z flashpointów Czerka Corporate Labs i Czerka Core Meltdown, w trybie story mode. One także są teraz uznawane za Taktyczne FP.

Dostępny od 15. poziomu KDY jest dostępny z Group Findera pod nową kategorią - Taktycznym FP. Oprócz tego, że mogą w nim uczestniczyć przedstawiciele każdej klasy, jest również dostępny dla wszystkich poziomów, także jeśli jesteś wysokopoziomowym graczem i chciałbyś zrobić go z kolegami mającymi niższy poziom, to możesz. Ale uwaga - towarzysze nie zostaną dostosowani do poziomu, więc lepiej mieć pełną grupę!

KDY mają niezwykłą strukturę - będziecie grać dwa z pięciu możliwych scenariuszy a potem stawicie czoło jednemu z trzech finałowych bossów. Przeciwnicy też będą się różnić, w zależności od frakcji - Republika na przykład będzie musiała stawić czoło Imperium i odwrotnie. Dodatkowo będą bonusowe zadania i mini-bossowie, które mogą się różnić w zależności od scenariusza. Rezultatem jest Flashpoint, który za każdym razem będzie inny, więc możecie wrócić do Kuat osiągając coraz wyższe poziomy i otrzymać nową porcję zabawy.

Grając na mapie Kuat Mesas w dodatku Galactic Starfighter, zastanawialiście się pewnie nad historią tego konfliktu. Odwiedzając pokład startowy dla okrętów na imperialnej lub republikańskiej flocie, będziecie mogli porozmawiać bezpośrednio z admirał Ranken albo Bey'wanem Aygo. Spotkacie też towarzyszy z dodatku (np. Avena Getha, Salanę Rok, Oro Wogawę itp.).

Na koniec jeszcze kilka słów - wykonując zadania we Flashpoincie osiągniecie różne stopnie Reputacji u Dowództwa Imperialnego albo Pierwszej Floty Republiki, a także tytuły, zbroję KDY Shipwright albo nowy pojazd - KDY Orbital Lifter.

Do zobaczenia podczas bitwy o Kuat!Poniżej przedstawiamy scenki wprowadzające po stronie Republiki. Warto zwrócić uwagę, że po raz pierwszy widzimy w grze Bothanina. Czy będzie to kolejna grywalna rasa? Czas pokaże.

>


Teraz zaś coś dla lubiących Imperium.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (6)

Gry

Nadchodzi nowe MMORPG z Gwiezdnych Wojen?

2014-01-26 20:25:06


Nie dawno informowaliśmy ,że raczej nie doczekamy się już STAR WARS 1313, tym razem na horyzoncie pojawiły się nieco lepsze wieści.
W sobotę pisaliśmy o zamknięciu serwerów Clone Wars Adventures. Przy okazji udostępnienia tej informacji prezydent SONY, John Smedley odpowiedział na pytanie fana i zasiał ziarno niepewności:

Cranks0: Jeśli mógłbyś wznowić anulowany tytuł, który z nich byś wybrał i co zrobiłbyś inaczej?

John Smedley: STAR WARS Galaxies. Zrobiłbym inaczej wszystko. Gacze SWG, nasza kolejna gra (jeszcze nieogłoszona) jest przeznaczona dla was.Czy w związku z tym można mieć nadzieję, że SONY dłubie przy nowym MMORPG w świecie Gwizdnych Wojen? Szanse na to są raczej małe, zwłaszcza biorąc pod uwagę umowę Disney'a z Electronic Arts. No i czy pod obecność The Old Republic na rynku jest miejsce dla kolejnej gry online z Odległej Galaktyki? Raczej mało prawdopodobne jednak na jakiekolwiek wieści będziemy pewnie musieli poczekać, co najmniej do majowych targów E3.
KOMENTARZE (6)

Gry

Koniec "Clone Wars Adventures"

2014-01-25 14:51:19 CWASerwery "Clone Wars Adventures", gry MMO osadzonej w realiach "The Clone Wars", już wkrótce zostaną wyłączone, a dokładnie - 31 marca. Steve George, jeden z pracowników Sony Online Entertainment, ogłosił ten fakt na oficjalnej stronie gry. Nie ma tam podanego powodu tej decyzji, poza tym, że była ona trudna i nieunikniona. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że nowa zawartość pojawiała się w CWA po premierze nowych odcinków "Wojen klonów", to łatwo się domyślić, że wraz z zakończeniem prac nad serialem koniec musiał też przyjść na grę.

To kolejny produkt SOE, który został anulowany - wcześniej, w 2011 zamknięto serwery "Star Wars Galaxies". W ciągu dwóch miesięcy, które pozostały graczom, mogą oni się spodziewać ostatnich aktualizacji do gry.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Gry

Nowe wydarzenie w "The Old Republic"

2014-01-22 20:50:12 SWTOR.com

Od wczoraj w "The Old Republic" trwa zapowiadane od jakiegoś czasu kolejne powracające wydarzenie, czyli Rakghoul Plague Outbreak. Aby je rozpocząć, należy mieć 25. poziom doświadczenia i udać się najpierw na flotę, a potem Alderaan.

Rozprzestrzeniające się infekcje zaobserwowano w pobliżu siedzib rodów Organa i Thul, zaś plotki o nich rozgłaszane są po całej galaktyce. Zostały podjęte środki zaradcze by plaga nie wydostała się na zewnątrz, ale ale zrobiono kilka wyjątków dla osób posiadających priorytetowe przepustki.

Organizacja T.H.O.R.N. rekrutuje ochotników, którzy udadzą się do stref zakażenia i będą walczyć z rozprzestrzeniającą się plagą.


Wydarzenie potrwa do 28. stycznia. Szczegółowy opis przejścia znajdziecie w tym miejscu. Warto dodać, że dzięki wykonywaniu misji dla T.H.O.R.N. będzie można zdobyć reputację i trofea, które wymienimy na przydatne przedmioty, np. specjalne skórki dla towarzyszy czy rakghule-zwierzaki.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (4)

Gry

TOR wśród najlepiej zarabiających tytułów 2013 roku

2014-01-22 20:18:32 cdaction.pl


Star Wars: The Old Republic zaczęło jako MMORPG z miesięcznym abonamentem, jednak po krótkim czasie przeszło na model Free-to-Play z płatnym kontem premium i mikrotransakcjami. Dzięki temu tytuł może pojawić się w zestawieniu najlepiej zarabiających gier "darmowych".
W przygotowanym przez portal Superdata zestawieniu dziesięciu najbardziej dochodowych gier tego typu w 2013 roku, TOR uplasował się na ósmym miejscu z wynikiem 139 milionów dolarów. Są to pieniądze, które wydali gracze niepłacący abonamentu, wyłącznie za pośrednictwem Cartel Market.

1. CrossFire - 957 mln dolarów
2. League of Legends - 624 mln dolarów
3. Dungeon Figher Online - 426 mln dolarów
4. World of Tanks - 372 mln dolarów
5. Maplestory - 326 mln dolarów
6. Lineage I - 257 mln dolarów
7. World of Warcraft - 213 mln dolarów
8. Star Wars: The Old Republic - 139 mln dolarów
9. Team Fortress 2 - 139 mln dolarów
10. Counter-Strike Online - 121 mln dolarów


Sporym zaskoczeniem jest pierwsze miejsce w zestawieniu. Przypadło ono w udziale grze popularnej głównie w Azji, która oprawą i stopniem skomplikowania rozgrywki nie odbiega od pierwszego Counter-Strike.
KOMENTARZE (4)

Gry

Star Wars 1313 -znak towarowy porzucony

2014-01-18 10:15:10 gry-onlineWygląda na to, że czas się ostatecznie pożegnać z szansami na wycieczką do poziomu 1313 Coruscant. Do amerykańskiego biura patentowego nie wpłynęły żadne dokumenty przedłużające rezerwację marki, co w praktyce oznacza jej porzucenie. Licencja na znak towarowy wygasła pod koniec grudnia 2013 roku. Jest to zapewne ostateczne potwierdzenie anulowania Star Wars 1313.
Electronic Arts pracuje obecnie nad dwoma tytułami z Gwiezdnych Wojen, pierwszym z nich jest nowy Battlefront a drugim nieujawniony projekt z otwartym światem, oby te gry zrekompensowały nam brak przygód łowców nagród.
KOMENTARZE (16)

Gry

Co nowego w "The Old Republic"

2014-01-11 14:15:24 SWTOR.com

Kilka dni temu ukazał się kolejny filmik, w którym twórcy "The Old Republic" opowiadają, co czeka graczy w nadchodzących miesiącach. Główną część poświęcono dodatkowi "Galactic Starfighter". Ujawniono, że premiera będzie miała miejsce 4. lutego. Zapowiedziano również nowy Flashpoint, "Kuat Drive Yards", który będzie wiązał się bezpośrednio z dodatkiem, a także nowy typ rozgrywki, Team Death Match, także znajdujący się w dodatku.

Twórcy ujawnili również nowy event. Nie podano jego nazwy, lecz Andrew Horwitz powiedział, że pojawi się kilka ikonicznych rzeczy. Ma on pojawić się już w styczniu. Zapraszamy do obejrzenia.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (10)

Gry

Dyrektor artystyczny Star Wars 1313 w Sony

2014-01-09 22:29:25Podczas targów CES2014 na których Sony ujawniało część swoich planów na nadchodzący rok, poznaliśmy los jednego z twórców Star Wars 1313. Jak wiadomo, po przejęciu marki przez Disney'a prace nad grą zostały wstrzymane do odwołania, co w praktyce oznacza anulowanie projektu. Zespół pracujący nad tytułem został w dużej części przesunięty do prac nad różnego rodzaju komputerową animacją.

Ówczesny dyrektor artystyczny teamu, Dominic Robilliard znalazł zatrudnienie w Sony Computer Entertainment. Na razie nie wiadomo do jakiego zespołu trafił, jednak studia Sony to między innymi Naughty Dog i Sony Santa Monica, które zasłynęły ze świetnych produkcji na konsole. Chociaż nowy Bóg Wojny nie został jeszcze zapowiedziany, to Niegrzeczne Psy pracują już nad nowym Uncharted -możliwe, że tam trafił Dominic.
KOMENTARZE (3)
Loading..