TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Data premiery Star Wars Battlefront

2014-10-29 07:37:52 IGNKolejny tydzień mija a my nadal nie wiemy prawie nic o nowej grze, pojawiła się jednak krótka wzmianka o Battlefroncie. Jeden z pracowników Electronic Arts wyćwierkał na swoim profilu, że gry możemy spodziewać się pod koniec czwartego kwartału 2015 roku -dokładniej w grudniu. Nie jest to zaskoczenie biorąc pod uwagę grudniową premierę VII epizodu i zapewnienia szefa EA o dążeniu do synergii powstających produktów. O tym jak ważnym projektem dla DICE i całego Electronic Arts jest Battlefront, świadczy brak planów związanych z serią Battlefield na ten okres 2015 roku. Studio skupia się na Gwiezdnych Wojnach, a Battlefield 5 planowany jest dopiero na 2016 rok.
Ostatnia ujawniona informacja wzbudziła nieco kontrowersji wśród fanów poprzednich części gry. Powstający tytuł jest First Person Shooter-em, a więc grą, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Na razie nie potwierdzono czy pojawi się znany z poprzednich części widok zza pleców bohatera.


KOMENTARZE (10)

Gry

X-Wing i TIE-Fighter powracają! [UPDATE]

2014-10-28 07:27:21Czekaliśmy na to wiele lat, ale w końcu się udało. Najlepsze symulatory myśliwców w świecie Gwiezdnych Wojen powracają na nasze komputery.
W ofercie sklepu Good Old Games (GOG) pojawią się wkrótce TIE-Fighter i X-Wing. Obie gry udostępnione zostaną w wersjach grywalnych na najnowszych systemach operacyjnych, ponadto poprawiona zostanie rozdzielczość i jakość dźwięku. Każdy tytuł kosztować będzie 10 dolarów.
W skład edycji specjalnej TIE-Fighter-a wchodzi wydana w 1994 roku podstawka jak i dodatek TIE Fighter - Defender of the Empire z 1998 roku. Podobnie w przypadku X-Winga, oprócz gry dostaniemy dodatki Imperial Pursuit i B-Wing.

Niepotwierdzone plotki z forum GOG mówią także o udostępnieniu w najbliższym czasie innych gier LucasArts takich jak Fate of Atlantis, KOTOR czy Sam & Max, które jednak od dłuższego czasu dostępne są już w serwisie Steam.

---------------------
Z ostatniej chwili. Gry są już dostępne w serwisie GOG.com w cenie $9,99 każda.
A zatem: Załogi do Maszyn - i Niech Moc Będzie z Wami.
KOMENTARZE (24)

Gry

Gameplay z anulowanego Battlefront III

2014-10-23 22:31:01Jak wszyscy wiemy, nowy Battlefront powstaje w studiu DICE pod egidą Electronic Arts i wydany zostanie najprawdopodobniej w ostatnim kwartale 2015 roku. Gra będzie swoistym rebootem serii co pozostaje w zgodzie z polityką giganta spod znaku Myszki Miki względem marki Star Wars.
Przed podpisaniem umowy o wykorzystaniu marki przez Elektroników, LucasArts do stworzenia trzeciej części Battlefronta zatrudniło jednak studio Free Radical Design, które miało przygotować grę na platformy Playstation 3 i Xbox 360. W ostatnich dniach do sieci trafiły fragmenty rozgrywki z tego anulowanego tytułu, który według twórców gotowy był już w 95%. Pokazane poniżej fragmenty rozgrywki pochodzą jednak z fazy pre-alpha, więc na ich podstawie można ocenić co najwyżej, że gra działa.
KOMENTARZE (11)

Gry

Battlefront z grywalną Betą?

2014-10-14 08:23:58Od dłuższego czasu nie dostaliśmy żadnej konkretnej informacji związanej z powstającym w studiach DICE Star Wars Battlefront, choć do premiery został jeszcze rok, to czulibyśmy się pewniej wiedząc cokolwiek, panowie z DICE nie zamierzają nas jednak rozpieszczać.

Z braku oficjalnych informacji, pozostaje posiłkować się tymi "półoficjalnymi". Jeden z developerów zaangażowanych w powstawanie dźwiękowej części gry -Viktor Lundberg, umieścił na swoim Twitterze wpis, z którego wynikało, że miał możliwość podziwiania gry w akcji. Stopień zaawansowania prac wskazywał ponoć że tytuł znajduje się gdzieś pomiędzy grywalną wersją alpha i beta.

Inne źródła donoszą, że DICE chciałoby otworzyć grę na scenę moderską i dać możliwość fanom stworzenia dodatkowej zawartości. Miałoby się to przyczynić do stworzenia społeczności skupionej wokół tytułu i przedłużyć żywotność gry wśród graczy, którzy nie nastawiają się na rozgrywki sieciowe.
Do tej drugiej informacji należy podchodzić z dużą rezerwą, nie tylko dlatego, że nie jest to informacja oficjalna. Ponieważ gra zostanie wydana przez Electronic Arts, to zapewne czeka ją integracja z platformą Origin, która posiada wiele zabezpieczeń eliminujących możliwość wgrywania własnej zawartości do tytułu. Rozwiązaniem takiego problemu mogłoby być stworzenie osobnych modułów do gry sieciowej i trybu dla jednego gracza, jak robi się to od dłuższego czasu w przypadku Call of Duty (choć tam sytuacja jest nieco inna z uwagi na uwarunkowania Steama) tyle, że zwykle prowadzi to do wydłużenia czasu powstawania gry bądź zaangażowania osobnego zespołu do prac nad drugim modułem.
KOMENTARZE (1)

Gry

Star Wars Battle Pod

2014-10-09 22:48:43
Firma Namco Bandai znana z takich tytułów jak Ace Combat, Dark Souls, Dragon Ball, Pac-Man i oczywiście serii Tekken, zapowiedziała pokaz czegoś wyjątkowego na swoim panelu podczas nowojorskiego Comic-Conu. Chociaż ostatnie lata to niekoniecznie najlepszy okres dla Japończyków, to trzeba przyznać, że tym razem nie minęli się z prawdą.

Na pokazie przedstawiono nowe automaty z grą ze świata Gwiezdnych Wojen i to nie byle jaką grą, bo mowa tu o symulacji myśliwca! Wspomniana maszynka nie ma jednak wiele wspólnego z automatami z lat 80-tych. W nowej zabawce zainstalowano system głośników 5.1, zintegrowany fotel będzie wibrował w zależności od tego co będzie działo się na ekranie, a umieszczone wokół dysze będą nawiewać powietrze w kierunku gracza aby potęgować uczucie prędkości i wyzwolić dodatkowe emocje. Ta ostatnia funkcja wydaje się nieco dziwna -w końcu wiatr w przestrzeni kosmicznej, czy w kabinie myśliwca nie jest rzeczą naturalną.
Całość napędzana będzie silnikiem graficznym Unreal Engine 3, zapewni więc wrażenia wizualne na odpowiednim poziomie. Można się spodziewać mniej więcej tego do czego przyzwyczaiły nas konsole 7 generacji, a więc Playstation 3 i XBox 360.

W grze wcielimy się w pilota śnieżnego ścigacza, X-winga a nawet Sokoła Millenium i polatamy nad Yavinem, Hoth, Endorem czy Drugą Gwiazdą Śmierci. To wszystko oczywiście pod warunkiem, że dotrzemy do takiego automatu. Premiera za oceanem zapowiedziana jest na styczeń przyszłego roku.
Czy powrócą czasy gdy spora część "tygodniówki" lądowała w maszynie?


KOMENTARZE (13)

Gry

Zapowiedź kolejnego oficjalnego dodatku do "The Old Republic"

2014-10-06 20:06:54 Oficjalna TORaDla wszystkich, którzy przeszli flashpoint na planecie Rakata Prime i poczuli niedosyt z zakończenia, mamy dobrą wiadomość - 9. grudnia tego roku zadebiutuje kolejny pełnoprawny dodatek do "The Old Republic" zatytułowany "Shadow of Revan".

W samym środku wojny toczącej się między Imperium Sithów a Republiką, ujawniła się sekta ekstremistów, dowodzona przez tajemniczego bohatera wojny domowej Jedi - Revana. Zwani są Revanitami i przygotowują armię. Ich planem jest unicestwienie Republiki i Imperium.Cechy gry:

- Poziom, który będzie można osiągnąć to 60.

- Odwiedzimy dwie planety: Rishi, siedzibę piratów oraz Yavin 4

- Wybrać będzie można tzw. Dyscypliny, które zastąpią tradycyjne drzewko umiejętności (więcej o Dyscyplinach przeczytacie w tym miejscu ).

- Otrzymamy 6 nowych flashpointów, a także kilka nowych Operacji, w których znajdziemy aż 10 bossów.

Jeśli teraz wykupimy dodatek, otrzymamy: wcześniejszy o siedem dni dostęp do niego, szybsze o 12 razy zwiększenie poziomu doświadczenia do 55 lvlu w misjach klasowych (wygasa 1. grudnia), a także statuę Revana do postawienia w swojej Twierdzy. Zakupić ją będzie można na flotach obu frakcji u sprzedawcy nazywającego się Jaygon Rannis. Będzie można posiadać w swoim Legacy do 10 szt. takiej statui.Cena wynosi 20 dolarów. Preorderu można dokonać w sklepie na stronie gry.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (34)
Loading..