Gry komputerowe

Kolejny trailer "Shadow of Revan"

Oficjalna TORa
12Wczoraj ukazał się kolejny trailer nowego oficjalnego dodatku do "The Old Republic" zatytułowanego "Shadow of Revan", o którym pisaliśmy w tym newsie, a który, przypomnijmy, zadebiutuje 2. grudnia dla subskrybentów, którzy wykupili preorder, zaś 9. grudnia oficjalnie dla wszystkich graczy.

W samym środku wojny toczącej się między Imperium Sithów a Republiką, ujawniła się sekta ekstremistów, dowodzona przez tajemniczego bohatera wojny domowej Jedi. Zwani są Revanitami i przygotowują armię. Ich planem jest unicestwienie Republiki i Imperium.
Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.

Klasyki z Playstation 2 powracają

14Tęsknicie za Star Wars: Racer? A może za konsolową Revenge of the Sith? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. Organizacja ESRB przydzieliła trzem grom nową klasyfikację wiekową. Mowa o wspomnianym Star Wars: Racer, Revenge of the Sith i Star Wars Starfighter. Oznacza to najpewniej, że w usłudze Playstation Network pojawi się wkrótce możliwość zagrania w te tytuły. Nie wiadomo nic na temat tego czy gry zostaną odświeżone i przystosowane do wyższych rozdzielczości, ale prawdopodobnie będą to niezmienione porty oryginalnych edycji.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.