TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Battlefront będzie miał Battleloga

2014-12-29 09:49:14Cisza w sprawie nowego Battlefronta powoduje, że fani sami zaczynają węszyć wokół tytułu. Jeden z użytkowników NeoGAF doszukał się informacji, że studio Uprise, które przygotowało usługę dla Battlefield 4, pracuje nad podobną wersją dla nowego Battlefronta. Na stronie firmy w zakładce "Nasze ostatnie prace" można zobaczyć tytuły Battlefield: Hardline oraz Star Wars: Battlefront.
Oznacza to, że zapewne otrzymamy także aplikacje towarzyszące na smartfony i tablety.
Na temat samej gry nadal nic nie wiadomo, niepotwierdzona data premiery to wciąż ostatni kwartał roku 2015, ale brak nowych informacji oznacza, że równie dobrze może to być dopiero 2016.
KOMENTARZE (7)

Gry

Trzecia rocznica "The Old Republic"

2014-12-12 11:35:47 Oficjalna TORa

Od 2. grudnia obchodzimy trzecią rocznicę uruchomienia "The Old Republic". W związku z tym twórcy przygotowali kilka atrakcji. I tak na przykład możemy kupić własną twierdzę na Coruscant lub Dromund Kaas za jedyne 3 kredyty. Od 16. grudnia zaś będzie można kupić okolicznościowe dekoracje - w tym celu należy udać się na flotę danej strony konfliktu i poszukać sprzedawcy oznaczonego jako "Anniversary Personel". Będą to między innymi fajerwerki a także obrazy przedstawiające obchody na różnych planetach w tym także Rishi i Yavinie 4. Dostaniemy również holograficzną mapę całej galaktyki.

Promocja potrwa do 12. stycznia 2015 r.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (12)

Gry

Premiera "Shadow of Revan"

2014-12-09 01:22:58 Oficjalna TORaW dniu dzisiejszym nastąpiła oficjalna premiera dodatku do "The Old Republic" zatytułowanego "Shadow of Revan". Przypomnijmy, że ci, którzy dokonali preorderu, mogli grać już od 2. grudnia.

W samym środku wojny toczącej się między Imperium Sithów a Republiką, ujawniła się sekta ekstremistów, dowodzona przez tajemniczego bohatera wojny domowej Jedi. Zwani są Revanitami i przygotowują armię. Ich planem jest unicestwienie Republiki i Imperium.Poziom postaci podniesiony został do 60. Odwiedzimy też planety Rishi i Yavin 4, na których będziemy musieli wytropić miejsce pobytu Revana. Nowością są flashpointy, które w trybie fabularnym można przechodzić solo, z pomocą droida bojowego oraz zmiana drzewka umiejętności na tzw. Dyscypliny (więcej o Dyscyplinach przeczytacie w tym miejscu ).Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (12)
Loading..