TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Wieści o "Galactic Strongholds"

2014-04-24 13:22:44 SWTOR.com

Dzisiaj na oficjalnej stronie gry "The Old Republic" ukazał się artykuł autorstwa Bruce'a Macleana opisujący dodatek "Galactic Strongholds".

Początkowo twórcy chcieli aby subskrybenci mieli dostęp do dodatku 24. czerwca, jednak uznali, że aby "Galactic Strongholds" wyglądało jak pełnoprawny dodatek, powinno wstawić tam większość ważnych rzeczy, w tym także tych, które miały pojawić się pod koniec roku. W związku z tym płacący abonament gracze otrzymają dostęp dopiero 19. sierpnia.

Oto lista tego, co nas czeka w "Galactic Strongholds":

- Otrzymamy możliwość parkowania swoich pojazdów (typu speedery) oraz umieszczania zwierząt a także kompanów w domach. Będzie można posiadać więcej niż jedną twierdzę.

- Co tydzień gildie będą mogły wykonać serię zadań w celu zdobycia planet - dostaną za to punkty, które pozwolą znaleźć się na szczycie w Tabelach Gildii a także specjalne nagrody. Oprócz powyższego otrzymają swoje statki (klasa Valor dla Republiki oraz Harrower dla Imperium). Będą mogły one pomagać graczom na powierzchni planety przez dodawanie różnego rodzaju bonusów.

- Pojawi się nowa twierdza na Tatooine.

- Otrzymamy twierdze na głównych planetach (Coruscant i Dromund Kaas) oraz na Nar Shaddaa.

- Będzie można szukać i zdobywać dekoracje do swojej twierdzy, dzięki czemu otrzymamy punkty prestiżu.

- Gracze dostaną także skrytkę, która będzie mogła być używana przez wszystkich członków jego "rodziny" czyli Legacy. Co ważniejsze, podobnie rzecz będzie się miała z domami.

Jeśli będziecie mieli abonament 4. maja, otrzymacie 1000 bonusowych Cartel Coins. 11. maja zaś pojawią się następujące nagrody: minipet Subteroth, dwa tytuły (The Intrepid [pojawi się w poprawce 2.7.2] oraz The Illustrious [poprawka 2.9]), pałac na Nar Shaddaa z pięcioma pokojami, a także "Galactic Stronghold" jako część nazwy swojej twierdzy.

15. czerwca zaś jest ostatecznym terminem, w którym będzie można otrzymać nagrody za wcześniejszy dostęp, w tym trzypokojowy pałac na Nar Shaddaa.

Gracze preferowani otrzymają dostęp do "Galactic Strongholds" we wrześniu, zaś oficjalnie dodatek dostępny będzie od października.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.


KOMENTARZE (7)

Gry

Star Wars jednak nie wkracza do Disney Infinity

2014-04-16 07:45:01Niedawno informowaliśmy, że w multimedialnym świecie Disney Infinity pojawił się miecz świetlny jako pierwszy element świata Gwiednych Wojen. Tym razem mamy kolejną informację, krótką ale za to zaskakującą.
Na facebookowej stronie Disney'a pojawił się pierwszy komentarz w tej sprawie. W oficjalnym komunikacie czytamy, że wbrew plotkom, nie ma planów włączenia całego uniwersum do świata Disney Infinity.

"Whilst there are no plans for Star Wars to join Disney Infinity at this moment in time... please do continue to check back for more exciting updates to our Star Wars collection"


Stwierdzenie to padło w odpowiedzi na pytanie o nową figurkę Vadera zaprezentowaną przez Disney'a. Jeden z fanów chciał wiedzieć czy jest to pierwsza z tak zwanych "figurinek", którymi teleportuje się postaci do gry. Jak możecie zobaczyć poniżej, faktycznie jest ona podobna do tych używanych w grze, jednak ponoć nie ma z nimi nic wspólnego. Nie oznacza to, że postacie ze świata Star Wars ostatecznie nie trafią do Infinity, nie należy się ich jednak spodziewać w najbliższych aktualizacjach.


KOMENTARZE (9)

Gry

Kolejne wzmocnienie Visceral

2014-04-14 20:18:46 pssite.comKilka dni temu pisaliśmy o zatrudnieniu w Visceral Games na posadzie głównego scenarzysty Amy Henning, współtwórczyni sukcesu Nathana Drake'a.
Nie minęło wiele wiele czasu, a do studia dołączył kolejny współpracownik Naughty Dog -Todd Stashwick. Poinformowała o tym sama Amy na swoim Twitterze co może oznaczać, że miała wpływ na ten wybór.


Todd Jest aktorem, znanym głównie z seriali telewizyjnych, zajmuje się także dubbingowaniem postaci, w Visceral zatrudniony został na posadzie drugiego scenarzysty w projekcie związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Umowa zawarta między studiem i aktorem pozwala mu pracować równocześnie nad drugim projektem w który jest zaangażowany -Uncharted 4.
KOMENTARZE (1)

Gry

Kolejna anulowana gra

2014-04-09 23:04:20 cdaction.plO tym, że przejęcie LucasArts przez Disneya doprowadziło do anulowania Star Wars:1313, wiedzą już chyba wszscy zainteresowani. Okazuje się, że nie była to jedyna gra na licencji Gwiezdnych Wojen, którą mogliśmy zobaczyć w ostatnich latach, a na którą nie ma już nadziei.
Należy zaznaczyć, że omawiany tutaj tytuł nie został anulowany przez Disney'a, z nieznanych przyczyn usunięto go jeszcze za panowania Lucasa. Proces tworzenia gry rozpoczął się ponoć już w 2010 roku i początkowo miała to być gra łącząca mechanizmy znane z The Force Unleashed i Batman: Arkham Asylum -nie wiadomo jednak o co dokładnie chodziło.
Sam Lucas zażyczył sobie w pewnym momencie aby gra łączyła wątki Maula, Dartha Krayta i Darth Talon. Miało to prowadzić do stworzenia spójnej historii i zapoznać większą część odbiorców z postaciami z Expanded Universe. Z nieznanych powodów grę anulowano co doprowadziło do zwolnienia 70 osób z pracującego nad nią studia Red Fly (które ostatnio stworzyło Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows). Nieoficjalnie mówi się, że jednym z powodów anulowania tytułu było przywrócenie Maula do życia w serialu The Clone Wars co spowodowałoby wiele zmian w fabule.

Poniżej możecie zobaczyć krótki gameplay z gry, spieszcie się jednak ponieważ jest on regularnie usuwany.


KOMENTARZE (21)

Gry

Scenarzystka Uncharted pracuje nad grą z Gwiezdnych Wojen

2014-04-06 19:43:57 pssite.comByć może nie każdy gracz kojarzy postać Amy Henning, powinien ją jednak znać każdy fan przygód Nathana Drake'a, ponieważ własnie ona zatrudniona była na stanowisku głównego scenarzysty w studiu Naughty Dog. Odpowiedzialna za scenariusz do wszystkich części Uncharted, Amy uchodzi za jedną z najwybitniejszych scenarzystek w branży gier, współpracowała także ze studiem Crystal Dynamics nad grami z serii Legacy of Kain.

Do bogatego CV Amy dołoży tym razem uniwersum Star Wars. Kilka dni temu dołączyła do zespołu Visceral Games pracującego nad nieujawnionym dotąd projektem spod znaku Gwiezdnych Wojen. Scenarzystka została zatrudniona na stanowisku Dyrektora Kreatywnego i twierdzi, że będzie to dla niej szczególne doświadczenie ponieważ jest wielką fanką filmów.
Zapewne upłynie sporo czasu zanim dowiemy się czegoś konkretnego na temat projektu, do którego dołączyła Amy, z wpisów zamieszczonych przez członków studia na Twitterze wynika tylko, że "są podekscytowani i dzięki temu mogą podążyć w wielu ciekawych kierunkach".
Pozostaje nam zatem trzymać kciuki i życzyć powodzenia.
KOMENTARZE (10)

Gry

Star Wars wkraczają do Disney Infinity

2014-04-05 14:06:45O tym, że postacie ze świata Gwiezdnych Wojen pojawią się w multimedialnym przeboju Disneya informowaliśmy już jakiś czas temu. Czy się to komuś podoba czy nie, proces ten już trwa. Ostatnia aktualizacja wprowadziła do gry pierwszy motyw z kosmicznej Sagi, a jest nim Elegancka Broń na bardziej cywilizowane czasy. Wbrew kanonowi mogą się nią posługiwać wszystkie postacie w grze. Zobaczcie sami który z bohaterów Disney'a najlepiej radzi sobie z mieczem świetlnym.


KOMENTARZE (8)

Gry

Znamy datę premiery Battlefronta i 1313! PRIMA APRILIS

2014-04-01 07:50:46 ppe.plJeśli o dacie premiery gry dowiadujemy się ze źródła nieoficjalnego, innego niż dystrybutor, to na ogół jest to sklep internetowy, który przedwcześnie umieszcza grę w swojej ofercie. Nie inaczej jest tym razem. Popularny na zachodzie sklep GameStop ma już w swojej bazie danych tytuły gier, które mają się ukazać w przyszłym roku. Mimo, że nie wyciekły one na stronę to komuś udało się zrobić zdjęcie, z którego wynika, że Star Wars Battlefront ukaże się już 16 sierpnia przyszłego roku. Jeszcze lepszą informacją wydaje się data premiery Star Wars 1313. Burzliwe losy tytułu doczekały się w końcu szczęśliwego rozwiązania. Choć wydawało się, że gry już nie zobaczymy, to jednak wyznaczono jej premierę na 15 listopada 2015 roku! Zapewne informacja ta miała pozostać tajemnicą do czasu tegorocznych targów E3, miejmy nadzieję że w związku z wyciekiem wkrótce dowiemy się więcej.

UPDATE - PRIMA APRILIS!

Tak, jak wielu z was słusznie podejrzewało, był to żart z okazji pierwszego kwietnia. Wciąż nie wiemy prawie nic o nowym Battlefront a w Star Wars 1313 raczej nigdy już nie zagramy. Jeśli chodzi o datę premiery Battlefront-a to należałoby go plasować raczej bliżej października lub listopada roku 2015. Po pierwsze dlatego, że jest to okres kiedy wydawane są największe hity na rynku, po drugie dlatego, że w tym okresie zwykle ukazuje się nowe Call of Duty. Teoretycznie ten drugi argument jest bez związku, należy jednak pamiętać, że Elektronicy zawsze wystawiają kogoś do walki o portfele graczy przeciw Activision. Po odłożeniu na bok serii Medal of Honor i przy braku informacji o Battlefield 5, należy takiego kandydata upatrywać w Battlefroncie. Dodatkowo termin taki korzystnie wpłynąłby na promocję marki przed ukazaniem się filmu, może więc być preferowany również przez Disney'a.
KOMENTARZE (21)
Loading..