TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Premiera dodatku "Galactic Strongholds" w "The Old Republic"

2014-08-20 10:06:48 Oficjalna TORaW dniu wczorajszym ukazał się zapowiadany od jakiegoś czasu dodatek do "The Old Republic" zatytułowany "Galactic Strongholds", jednak tylko w wersji dla abonentów. Reszta graczy będzie musiała poczekać odpowiednio do września (preferowani) oraz oficjalnego debiutu w październiku (gracze free to play).

Przypomnijmy: w GS otrzymamy możliwość zamieszkania we własnym domu (obecnie Coruscant, Dromund Kaas, Nar Shadaa i Tatooine), który będzie można udekorować zdobywanymi w trakcie wykonywania zadań i operacji trofeami. Co tydzień gildie będą mogły wykonać serię zadań w celu zdobycia planet - dostaną za to punkty, które pozwolą znaleźć się na szczycie w Tabelach Gildii a także specjalne nagrody. Oprócz powyższego otrzymają swoje statki (klasa Valor dla Republiki oraz Harrower dla Imperium). Będą mogły one pomagać graczom na powierzchni planety przez dodawanie różnego rodzaju bonusów.

Aby zdobyć twierdzę na Coruscant lub Dromund Kaas należy udać się na flotę odpowiednią dla danej frakcji, obejrzeć holo-reklamę zachwalającą możliwość posiadania własnej siedziby, po czym rozpocząć misję początkową, która zaprowadzi nas do terminala, w którym będziemy mogli zobaczyć twierdze innych graczy lub kupić własną.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
KOMENTARZE (9)

Gry

Trwają targi Gamescom

2014-08-13 08:05:14 pssite.com


Sierpień to zwyczajowo okres kiedy u naszych zachodnich sąsiadów odbywają się drugie największe targi poświęcone elektronicznej roz(g)rywce. O ile odbywające się w maju targi E3 służą zapowiadaniu nowych tytułów, tak w sierpniu na ogół dostajemy kolejne zapowiedzi i zwiastuny tytułów, w które przyjdzie nam grać przez najbliższy rok. Wczoraj mieliśmy jednak kilka niespodzianek więc może i dzisiaj twórcy gier czymś nas zaskoczą.
Czy w tym roku fani Gwiezdnych Wojen otrzymają coś ciekawego? Trudno powiedzieć, optymiści liczą zapewne na zwiastun Battlefront-a, co odważniejsi przebąkują o ujawnieniu tytułu, nad którym ponoć pracuje Visceral Games. Należy jednak pamiętać, że to ostatnie studio poświęca się teraz przesuniętemu na pierwszy kwartał 2015 roku Battlefield-owi. Jedno jest pewne, twórcy na pewno będą podekscytowani.
Jeśli macie ochotę zobaczyć na żywo prezentację Electronic Arts na targach Gamescom 2014, to macie taką możliwość na:

stronie EA,
Profilu EA w seriwise twitch ,
stronie serwisu GameSpot.

Początek transmisji, dzisiaj o godzinie 10, Jeśli uzyskamy jakieś znaczące informacje, pojawią się one w tym newsie.
KOMENTARZE (11)

Gry

Obsidian myśli o Knights of the Old Republic III

2014-08-01 08:31:35 pssite.com


Fanom Gwiezdnych Wojen nie trzeba tłumaczyć czym był KotOR, jedna z lepszych gier osadzonych w naszym uniwersum, doczekała się kontynuacji, rozbudowujących realia tego okresu komiksów i książek. Dzięki Rycerzom Starej Republiki poznaliśmy Revana, HK-47, postawiliśmy stopę w świątyni Jedi na Dantooine i zajrzeliśmy do grobowców Sithów. Wielu fanów od lat wypatrywało kontynuacji serii, nadzieje na nią mają też najwyraźniej twórcy kontynuacji, oto co powiedzieli w wywiadzie dla serwisu IGN.

Wiele osób w naszym studiu chciałoby stworzyć trzecią część Knights of the Old Republic, ale dotąd LucasArt stawiało wyłącznie na blockbustery, których wysoka sprzedaż była pewnikiem. KotOR odniósł całkiem spory sukces, ale nie wydawało się, że nowa część osiągnęłaby satysfakcjonującą sprzedaż. Dużo czasu jednak minęło i wciąż mamy zapalonych członków studia Obsidian, czekających by zacząć taki projekt. [...] To coś, co powraca regularnie co 3-6 miesięcy. Na zebraniach zaczynamy to omawiać, nic specjalnie wiążącego, po prostu "ale byłoby fajnie gdyby..." i tak zbieramy powoli pomysły.Podziwiamy zapał twórców i zapewne mogą oni liczyć na entuzjazm i poparcie dużej grupy fanów. Należy jednak pamiętać, że szanse na stworzenie KotOR-a III nigdy nie były mniejsze niż teraz.
Licencję na tworzenie gier na długie lata wykupiło Electronic Arts, które raczej nie współpracuje z Obsidianem. Gdyby nawet EA miało zamiar stworzyć grę RPG, to zapewne stworzyliby oni kolejny zespół i dla celów marketingowych nazwaliby BioWare (i tutaj dowolny człon nazwy).
Jeśli chodzi o sam świat, to drogę do kontynuacji serii jakiś czas temu zamknęło sieciowe The Old Republic, ponadto dzisiaj KotOR ma status Legend, których przyszłość jest tyle mroczna co nieokreślona.
Z tych powodów nie należy się raczej spodziewać nowych Rycerzy Starej Republiki, co najwyżej spekulacji i pobożnych życzeń. Oczywiście temat będzie jeszcze wypływał i będziemy go nadal śledzić, bo nadzieja umiera ostatnia.
KOMENTARZE (19)
Loading..