TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Visceral Games szykuje nową grę

2015-01-22 07:54:08
Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w studiu Visceral Games powstaje nowa gra spod znaku Gwiezdnych Wojen. Do pracy nad tytułem zaproszono Amy Henning, jedną z kluczowych postaci odpowiedzialnych za stworzenie przygód Nathana Drake'a.
Kilka dni temy Amy napisała na swoim blogu, że już nie może się doczekać aż będzie mogła pokazać światu swoje dzieło:Według niepotwierdzonych wieści ze studia, zakończono już etap planowania i koncepcja gry została ustalona. Tytuł miałby być grą z otwartym światem na wzór GTA (odważne porównanie), systemem walki zaczerpniętym z serii Batman Arkham, sposobem przemieszczania podobnym do tego z Assassin's Creed, a całość miałaby się rozgrywać na Coruscant i przywrócić do życia wiele pomysłów z anulowanego Star Wars 1313. Oczywiście należy podejść do tego z dużą rezerwą, gdy zobaczymy pierwszy gameplay okaże się, czy porównywanie gry do największych marek w branży nie jest "nieco" na wyrost.
Jak na razie wszystko trzymane jest w wielkiej tajemnicy, niemal takiej jak Avco. Może to wynikać z faktu, że na razie nie bardzo jest się czym pochwalić ponieważ większa część zasobów ludzkich studia pracuje nad Battlefield Hardline, które ma premierę 22 marca. O nowej grze usłyszymy pewnie dopiero po tym terminie, być może na targach E3.
KOMENTARZE (12)

Gry

Nowe gry na gog.com

2015-01-21 07:41:35Jakiś czas temu pisaliśmy o pojawieniu się X-Wing-a i TIE-Fighter-a w ofercie sklepu gog.com. Okazuje się, że to nie koniec. W serwisie pojawiła się właśnie możliwość zakupu kolejnych tytułów. Do sklepu trafiły jeszcze:

-Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter ($10)
-Star Wars: X-Wing Alliance ($10)
-Star Wars: Galactic Battlegrounds ($6)
-Star Wars Battlefront II ($8)
-Star Wars: Dark Forces ($4.8)
-Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ($8)

Ostatnie trzy gry z listy, czyli Battlefront II, Dark Forces i KotOR II jeszcze przez dwa dni dostępne są w obniżonej o 20% cenie.

Podobnie wygląda sytuacja z udostępnionymi już wcześniej:
-Star Wars Knights of the Old Republic
-Indiana Jones and the Fate of Atlantis
-The Secret of Monkey Island: Special Edition

Te gry można nabyć ze zniżką 20% do 30 stycznia.

Ponadto, w rozmowie z serwisem Polygon przedstawiciel gog.com przyznał, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w 2015 roku w sklepie pojawi się jeszcze wiele gier LucasArts przystosowanych do działania na najnowszych systemach operacyjnych.
KOMENTARZE (17)

Gry

Rebelianci w Club Penguin

2015-01-14 07:34:14

Kojarzycie grę dla najmłodszych "Disney Club Penguin"? Pisaliśmy o niej przy okazji Celebration Europe II. Wówczas w przygotowaniu była wersja związana z Gwiezdnymi Wojnami.
To jednak nie koniec, już w styczniu fani produkcji otrzymają aktywności stworzone na podstawie najnowszego serialu Star Wars Rebels. W grze pomagać będziemy załodze Ducha w walce z Imperium, spotkamy więc poznanych w animacji bohaterów - Ezrę, Here i Kanana lub ich odpowiedniki ze świata pingwinów Disney'a.

Poniższy film zdradza szczegóły na temat nowej zawartości.


KOMENTARZE (9)
Loading..