TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Battlefront -modyfikacja poprawiająca grafikę

2015-12-16 07:52:02
Star Wars Battlefront to gra wyglądająca bardzo dobrze już w dniu premiery, niezależnie od ogrywanej platformy. Nie oznacza to jednak, że z tytułu nie można wyciągnąć więcej. Martin Bergman pracuje nad modyfikacją o roboczej nazwie Toddyhancer, która pozwoli osiągnąć jeszcze lepszy rezultat. Bergman jest byłym pracownikiem Activision, zaistniał także, publikując krótkie demo podobnej modyfikacji do GTA V, którą możecie zobaczyć tutaj. Finalna wersja nie jest jeszcze dostępna, ale sam autor zastrzega już, że modyfikacja będzie wymagała bardzo mocnego komputera i obniży ilość wyświetlanych klatek do maksymalnie 30-40 na sekundę.
Poniżej możecie zobaczyć kilka udostępnionych zrzutów ekranu, pozostaje trzymać kciuki za sukces tego miniprojektu.KOMENTARZE (11)

Gry

Plakat z Przebudzenia Mocy i Battlefront-a

2015-12-15 08:24:06 cdaction.plW najnowszym numerze czasopisma CD-Action, które już dzisiaj trafiło do sprzedaży, znajdzie się gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen. Do pisma dodano dwustronny plakat, który możecie zobaczyć poniżej. Z jednej strony znajduje się plakat filmowy Przebudzenia Mocy a z drugiej plakat/kalendarz z motywem z Battlefronta. Wymiary to 82 na 59 centymetrów.
Na stronie CD-Action znajduje się też sonda poświęcona plakatom, możecie w niej wziąć udział tutaj.KOMENTARZE (12)

Gry

Battlefront trzy tygodnie po premierze.

2015-12-13 13:51:13
Star Wars Battlefront gości na konsolach i komputerach graczy już od trzech tygodni. Niedawno gra zostala wzbogacona o darmowy dodatek Battle of Jakku. Z tej okazji twórcy przygotowali grafikę, na której podzielili się z nami statystykami dotyczącymi rozgrywek sieciowych. Dowiemy się z nich między innymi jak wiele machin kroczących zniszczono, ile zestrzelono myśliwców oraz przede wszystkim kto ma przewagę w Galaktycznej Wojnie domowej.


KOMENTARZE (3)

Gry

Star Wars 1313 jednak powróci?

2015-12-11 09:06:10 cdaction.plStar Wars 1313 to jedna z wielu ofiar przejęcia Gwiezdnych Wojen przez Disney'a. Gra miała być historią łowcy nagród, Gwiezdnymi Wojnami bez Jedi i Mocy, a na pewnym etapie nawet mówiło się, że głównym bohaterem miał być sam Boba Fett. Projekt został jednak porzucony a prawa do znaku towarowego wygasły. Dzisiaj temat powraca za sprawą słów Kathleen Kennedy.

Podczas rozmowy z Peterem Scirettą z portalu Slashfilm, szefowa Lucasfilm przyznała, że ona i jej zespół nadal są zainteresowani koncepcją serialu Star Wars Underworld oraz gry Star Wars 1313. Zgodziłą się z prowadzącym w kwestii wspaniałych concept art-ów

Wyglądały niewiarygodnie. Nasze podejście jest takie, że na pewno nie chcemy wyrzucać tych materiałów na śmietnik, bo są niesamowite. Spędzamy dużo czasu patrząc na nie, wertując je, dyskutując na ich temat. Nie jest wykluczone, że będziemy kontynuowali pracę nad nimi. Nie ma wątpliwości, że chcemy to zrobić.


Możliwe zatem, że pomysły ujawnione przy okazji produkcji gry powrócą do nas pod inną nazwą lub w podobnym projekcie.
KOMENTARZE (16)

Gry

Nowe wypowiedzi twórców "The Old Republic"

2015-12-02 09:34:05 Dulfy

Twórcy "The Old Republic" wypowiedzieli się wczoraj odnośnie kolejnych rzeczy, które nadejdą do "Knights of the Fallen Empire", ale najpierw poinformowali co czeka nas w grudniu.

I tak:

- Wrócą eventy z rakghulami (od 15 do 22 grudnia), Gree (od 8 do 15 grudnia) i Bounty Hunter Week (22-29 grudnia), a także Life Day (od 15 grudnia do 5 stycznia). Przy tym ostatnim wydarzeniu będzie można kupić w grze wszystkie poprzednie przedmioty z tym związane, nawet te, które dostępne były jedynie na cartel markecie.

- W związku z premierą filmu "Przebudzenie Mocy" powróci możliwość uzyskiwania podwójnej ilości doświadczenia (18 grudnia - 1 stycznia)

- Jeśli zalogujemy się między ósmym grudnia a czwartym stycznia otrzymamy statuę HK-47, którą będzie można postawić w swojej twierdzy. Będzie to prezent z okazji 4. rocznicy powstania gry.Przechodząc do "KotFE":

- Rozdział X czyli "Anarchy in Paradise" wyjdzie 11. lutego (wcześniejszy dostęp będzie możliwy 9. lutego)

- Będziemy mogli zrekrutować Kaliyo i Bowdaara. Jeśli będziemy subskrybentami otrzymamy na stałe HK-55.- Jeśli między 11. stycznia a 1. sierpnia będziemy subskrybentami, otrzymamy specjalny bonusowy rozdział, w którym wcielimy się w wymienionego wyżej droida.- Nadejdą zmiany w craftingu. Co do nich, twórcy obiecują szerszą wypowiedź w styczniu.

- W rozdziale 10. wszystkie nasze wybory i decyzje będą miały znaczenie. Konsekwencje jednej z nich zobaczymy zaraz po zakończeniu rozdziału, zaś następne w nowych odsłonach.Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Gry

Star Wars Battlefront: Battle of Jakku

2015-12-01 11:21:49
Star Wars Battlefront otworzył swoje serwery dla graczy już prawie dwa tygodnie temu. Naszą recenzję tytułu możecie znaleźć tutaj.
Dzisiaj gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży mogą pobrać darmowe rozszerzenie "Battle of Jakku", które nie tylko rzuca światło na wydarzenia rozgrywające się dwa lata po Powrocie Jedi ale także dodaje do gry nowy tryb gry nazwany Punkt Zwrotny.

Rebelianci muszą zlokalizować i przejąć jeden z trzech punktów znajdujących się pod kontrolą Imperium. Zegar tyka, ale jeśli uda im się dokonać przejęcia, otrzymają dodatkowy czas i będą mogli opanować kolejne, coraz bardziej wymagające punkty kontrolne. Ostateczny cel rebeliantów to baza Imperium, gdzie dojdzie do decydującego starcia.


Gracze, którzy w swoich pudełkach nie mieli kodu na wcześniejszy dostęp do dodatku, muszą poczekać tydzień dłużej, ale również otrzymają rozszerzenie za darmo.
Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun, z fragmentami rozgrywki.
UPDATE:
Posiadaczom konsoli Playstation 4 przypominamy, że po wpisaniu kodu na wcześniejszy dostęp do dodatku muszą wejść w zakładkę gry w sklepie Playsation Store i pobrać darmowy dodatek.
KOMENTARZE (15)
Loading..