TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Debiutuje Disney Infinity 3.0 a z nim Star Wars

2015-08-27 20:47:48Pisaliśmy kiedyś, że w nadchodzącej edycji Disney Infinity pojawią się nowe światy i postacie z Gwiezdnych Wojen. Czym jest Disney pisaliśmy już tutaj. Światowa premiera nowej platformy Disney'a ma miejsce dzisiaj. Od jutra grę będą mogli kupić także fani w Polsce. Gra dostępna jest na platformy Sony Playstation 3, Playstation 4, Microsoft XBOX 360 oraz XBOX ONE. Zakupu można dokonać między innymi w sklepie cdp.pl.
Z okazji premiery nowej platformy i pojawienia się na niej postaci z Gwiezdnych Wojen, przygotowano także zwiastun premierowy z ich udziałem, który możecie zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (6)

Gry

Star Wars Battlefront -z pamiętnika developerów

2015-08-23 19:59:07W kolejnym odcinku pamiętników główną rolę odgrywa ujawniony jako ostatni tryb eskadry. Developerzy opowiadają o nim z dużym zaangażowaniem i zapewniają, że warto czekać na listopad i ich grę.

W ostatnim czasie twórcy podzielili się też wnioskami z pierwszych testów grywalnej wersji gry. Jak wiadomo, w nowym Battlefroncie, podobnie jak w poprzednich częściach, będzie można się czasowo wcielić w postacie znane z Sagi. Podczas testów okazało się, że najbardziej niezbalansowaną z takich postaci był Boba Fett. Zestaw jakim był plecak rakietowy, miotacz ognia, karabin blasterowy EE-3 Carbine Rifle i wyrzutnie rakiet okazał się uzbrojeniem wystarczającym aby poradzić sobie nawet z całą drużyną przeciwną. W związku z tym twórcy postanowili nieco Bobę osłabić. Jedną z najważniejszych zmian ma być podobno ograniczona mobilność postaci - Fett wciąż może latać, jednak jego plecak rakietowy posiada ograniczony zapas paliwa, po wyczerpaniu którego musi poczekać aż się on zregeneruje. Ma to wyeliminować sytuacje, w których łowca unosił się w nieskończoność wokół uziemionych przeciwników, eliminując ich jednego po drugim. W najgorszej sytuacji znajdowali się wówczas gracze wcielający się czasowo w postacie rycerzy Jedi, którzy nie mieli możliwości nawiązania walki z przeciwnikiem, teraz nie powinno to mieć już miejsca.
Przypominamy, że premiera gry już 19 listopada.
KOMENTARZE (1)

Gry

Wyjątkowa edycja Playstation 4

2015-08-19 20:38:24O tym, że 19 listopada premierę będzie miał Star Wars Battlefront, wiedzą już chyba wszyscy fani Star Wars. Podczas imprezy D23 zorganizowanej przez Disney'a dowiedzieliśmy się, że w tym okresie czeka na nas jeszcze przynajmniej jedna atrakcja. Firma Playstation zapowiedziała wyjątkową edycję konsoli Playstation 4 poświęconą Gwiezdnym Wojnom. Konsolę możecie zobaczyć na poniższym materiale promocyjnym:Naszem redakcyjnemu koledze udało się także ustalić, że cena takiej konsoli nie powinna być wyższa od innych edycji.Więcej informacji o planowanej edycji specjalnej możecie znaleźć na oficjalnej stronie PlayStation Polska.
KOMENTARZE (12)

Gry

Kolejny trailer "Knights of the Fallen Empire"

2015-08-05 19:40:28 SWTor.com
Na odbywających się właśnie targach Gamescon odbył się dzisiaj panel poświęcony nadchodzącemu dodatkowi do "The Old Republic" zatytułowanemu "Knights of the Fallen Empire". Oprócz informacji, o których już wiemy i o których kilkukrotnie pisaliśmy, pojawił się trailer pt. "Become the Outlander", pokazujący fragmenty na silniku gry.Dodatkową nową informacją jest fakt, iż subskrybenci mogą otrzymać nowego kompana, Nico Okarra, do 10. sierpnia, a nie, jak mówiono wcześniej, do 31. lipca.

Przypomnijmy, iż dodatek dostępny będzie za darmo dla subskrybentów od 27. pażdziernika. Jeśli jednak będziemy mieli abonament między 31. lipca a 19. pażdziernika, dostaniemy dostęp wcześniejszy o 7 dni.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
KOMENTARZE (9)

Gry

Gamescom 2015: Nowy tryb rozgrywki w Battlefront!

2015-08-05 11:40:44Podczas trwających od dzisiaj targów Gamescom 2015 odbyła sią konferencja Electronic Arts, na której zaprezentowano nowy fragment rozgrywki. Pokazano przede wszystkim, przeznaczony dla nawet 20 graczy tryb eskadry, w którym stoczymy walki powietrzne! Poniżej możecie zobaczyć zaprezentowany zwiastun, w którym poza statkami pojawiają się też znajome głosy!Wcześniej w tym tygodniu Electronic Arts ujawniło jeszcze jeden tryb rozgrywki, o nazwie Blast. Okazał się on jednak wariacją drużynowego deathmatch na mniejszych mapach i w maksymalnie 10 -osobowych drużynach.
KOMENTARZE (11)
Loading..