TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Respawn Entertainment zaczyna mówić o swojej grze

2016-10-28 08:45:04Respawn Entertainment to zespół deweloperski dobrze znany fanom wirtualnej rozrywki. Odpowiadają oni za grę Titanfall oraz Titanfall 2, która dziś ma swoją premierę, wcześniej pracownicy studia pracowali przy takich tytułach jak Call of Duty czy Halo.
Dla fanów Star Wars zespół ten ważny jest jednak z innego powodu. Jakiś czas temu zapowiedziano, że to oni stworzą kolejną dużą grę w świecie Gwiezdnych Wojen. Jest to trzeci będący w produkcji tytuł (obok kontynuacji Battlefronta od DICE i gry tworzonej przez Amy Hening wraz z zespołem Visceral Games), o którym wiemy.
Dotychczas Panowie i Panie z Respawn skupieni byli na swoim najnowszym dziele, którym jest wspomniana kontynuacja Titanfalla, ale wygląda na to, że powoli zaczynają wspominać o grze z Gwiezdnych Wojen. Na razie wiemy tylko, że będzie to shooter z akcją ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. W długim wywiadzie dla IGN, Vince Zampella wspomina o początkach pracy nad grą i o tym jak kontaktował się z J. J. Abramsem pracującym wówczas nad Przebudzeniem Mocy. Zespół Abramsa ponoć uznał koncepcję za bardzo ciekawą i dał jej zielone światło. Problemem okazało się jednak samo Electronic Arts. Pomysł został niemal na samym początku odrzucony przez osoby decyzyjne w korporacji i o mało nie wylądował w koszu. Sytuacja zmieniła sie niemal rok później, tym razem to EA zgłosiło się do zespołu Zampelli z propozycją aby zajęli się oni produkcją z Gwiezdnych Wojen, po stworzeniu drugiej części Titanfalla.
Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:


KOMENTARZE (13)

Gry

Nadchodzi Star Wars: Battlefront Ultimate Edition

2016-10-20 08:01:32Jeśli do tej pory zastanawialiście się nad kupnem nowego Battlefronta od studia DICE, to mamy dla was dobrą wiadomość. Wczoraj ujawniona została informacja, której wielu fanów spodziewało się od dłuższego czasu. Już w listopadzie do sprzedaży trafi kompletna edycja Star Wars: Battlefront, oznaczona podpisem'Ultimate Edition'. Pudełko zawierać będzie wszystkie wydane dotąd DLC, a więc:
Star Wars Battlefront Outer Rim,
Star Wars Battlefront Bespin,
Star Wars Battlefront Death Star,

Oraz dopiero nadchodzący:
Star Wars Rogue One:Scarif.

Premiera zestawu planowana jest w Stanach Zjednoczonych na 18 listopada, wciąż czekamy na potwierdzenie od rodzimego oddziału Electronic Arts. Cena zestawu jest widoczna na amazonie i typowa dla reedycji -około 10 dolarów niższa od wydań premierowych czyli wynosi $39, w Polsce zwykle przekłada się to na cenę sugerowaną 189 złotych.
KOMENTARZE (9)

Gry

Nowa funkcja w "Knights of the Eternal Throne"

2016-10-18 10:24:32 Oficjalna TORaWraz z pojawieniem się nowego dodatku do "The Old Republic" zostanie uruchomiona funkcja zwana Galactic Command.

Aby wejść do niej naciskamy ctrl G albo klikamy odpowiednią ikonę. Dzięki temu będziemy mogli brać udział w walkach PvP, misjach, flashpointach itp. Przy walkach dostępne będą 3 poziomy trudności: Story, Veteran i Master. Jeśli misja będzie oferowała taką możliwość, będzie można ją wybrać. Wyjątkiem mają być operacje, które będzie można rozegrać wyłącznie w story mode przez Galactic Command. Jeśli nie zechcemy go użyć, wtedy można będzie grać na Veteran albo Master.

Każdego dnia pojawi się bonus - za wykonanie danej misji czy operacji będzie można zdobyć Command Experience. CE wiąże się też z możliwością zdobycia wyższej rangi, Command Rank. Punkty CE są uzależnione od kilku czynników: trudności misji, ilości graczy potrzebnej do wykonania i czasu jakiego potrzeba do skończenia. Na przykład więcej CE otrzymamy za operację na poziomie Master niż za skompletowanie misji na poziomie Heroic.

Kiedy zadebiutuje dodatek, za każdym razem kiedy zdobędziemy nową Command Rank, dostaniemy skrzynkę, która umożliwi ulepszanie pod względem statystyk swojego stroju czy broni. Będą w niej także prezenty dla kompanów, zwierzaki, pojazdy. Krótko mówiąc, im wyższa ranga tym większe korzyści.

Dodatkowo wraz z dodatkiem będzie można wybrać, po której stronie się opowiadamy: jasnej czy ciemnej. Te wybory będą przechylać szalę na korzyść danej strony i wpływać na otoczenie. Zdobywać je będzie można wykonując misje, dokonując wyborów w historii, zabijając elitarnych wrogów... Ilość punktów będzie widoczna na pasku w interfejsie Galactic Command (patrz obrazek poniżej). Na przykład jeśli ciemna strona osiągnie znaczący wpływ, możemy trafić na większą ilość Sithów, którzy mogą np. atakować jakąś planetę.

Aby ostatecznie przechylić szalę na czyjąś korzyść, "słupek" musi dojść do 5 punktów jasnej lub ciemnej strony. Jeżeli wybraliśmy którąś i będzie ona dominująca, dostaniemy różne nagrody, typu więcej punktów CE albo dostęp do specjalnego sprzedawcy.Jeśli natomiast znajdziemy się po stronie przegranej to i tak otrzymamy bonus do punktów odpowiednio JSM lub CSM.

Sytuacja wygrana utrzymywać się będzie przez określoną ilość czasu, potem się zresetuje. Zawsze jednak będziemy mogli próbować odwrócić los na swoją korzyść.

Przypomnijmy, że "Knights of the Eternal Throne" zadebiutują drugiego grudnia i będą darmowi dla subskrybentów.

Temat na forum
KOMENTARZE (4)

Gry

Battlefront w ofercie EA Access!

2016-10-12 08:02:38EA Access to program lojalnościowy Electronic Arts nieco zbliżony do usług XBOX Live Gold i Playstation Plus. Opłacając abonament wysokości 14,99zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do wybranych gier i możliwość zagrania przed premierą w konkretne tytuły. Z oferty skorzystać mogą wszyscy posiadacze konsol Microsoft Xbox One i One S.
Obecnie w promocji znajdują się takie tytuły jak Need For Speed i Dragon Age: Inkwizycja. Niedługo do tego grona dołączy Mirrors Edge Catalyst i wczesny dostęp do Battlefield 1, a co najważniejsze, już w grudniu do usługi trafi Star Wars Battlefront i będzie to chyba najtańszy obecnie sposób na zapoznanie się z tą grą.


KOMENTARZE (15)

Gry

Trailer nowego dodatku do "The Old Republic"

2016-10-07 18:22:05Przed chwilą ukazał się trailer nadchodzącego dodatku do "The Old Republic" zatytułowanego "Knights of the Eternal Throne". Zwiastun nosi tytuł "Betrayed". Akcja rozgrywa się przed "Knights of the Fallen Empire" i skupia się na postaciach Senyi Tirall oraz jej córki Vaylin.

Będzie to bezpośredni sequel KotFE. Co prawda James Ohlen zapowiedział na Celebration 2016, że będzie można grać bez znajomości poprzedniego, ale wiadomo, że dobrze jest znać wydarzenia z poprzedniej części.

Powrócą starzy ale pojawią się też nowi bohaterowie. Nauczyli się oni dużo z wydarzeń Knights i wykorzystają to. Twórcy stworzyli historię bardziej epicką a wybory ważniejsze niż poprzednio. Będą też wyzwania dla osób grających tryb PvP, w końcu jest to gra MMO. Premiera zapowiedziana jest na 2. grudnia. Będzie dostępny za darmo dla subskrybentów. W tym miejscu zaś dowiecie się nieco więcej.

Temat na forum
KOMENTARZE (22)

Gry

Nowy teaser Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission

2016-10-07 14:53:37


Jesteście zainteresowani goglami wirtualnej rzeczywistości od Sony? Playsation VR - bo tak się one nazywają, będą miały swoją premierę już 13 października, także w Polsce.
Fanów Gwiezdnych Wojen najbardziej interesować mogą informacje związane z przygotowanymi na tą okazję rozszerzeniami do Star Wars: Battlefront. Pierwszym z nich jest DLC " X-Wing VR Mission"
Dodatek dostępny będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy Star Wars:Battlefront, a dzisiaj zadebiutował jego teaser, który możecie zobaczyć poniżej.
O samej rozgrywce nie wiadomo zbyt wiele, na pewno pojawi się misja zniszczenia Gwiazdy Śmierci, oraz możliwość obejrzenia innych maszyn zaparkowanych w hangarze, ale innych informacji twórcy nie zdradzili.


KOMENTARZE (6)
Loading..