TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Rogue One:Recon -film w technologii 360

2016-11-19 14:22:39Kampania reklamowa związana z nadejściem Łotra 1 trwa w najlepsze, niemal codziennie otrzymujemy nowy spot reklamowy bądź plakat. Do sieci trafił także specjalny film przygotowany w technologii 360 stopni przez firmę odpowiedzialną za Star Wars Experience, które można było sprawdzić na Celebration Europe w Londynie oraz za dopiero tworzone Star Wars: Vader Experience (nazwa robocza). Film możecie zobaczyć poniżej. Poza możliwością przewijania go myszką film w teorii oferuje możliwość współpracy z goglami wirtualnej rzeczywistości, zarówno pasywnymi jak Samsung Gear VR jak i aktywnymi (HTC Vive, Oculus, Playstation VR). W praktyce ponoć najlepiej sprawdza się zestaw HTC Vive, na który pierwotnie tworzone są wszystkie Star Wars Experience, na innych goglach występują problemy z dopasowaniem obrazu.Podobny film, pozwalający na przejażdżkę po Jakku, powstał w zeszłym roku przed premierą Przebudzenia Mocy:


KOMENTARZE (6)

Gry

Star Wars Battlefront: Ultimate Edition - już w sprzedaży

2016-11-18 07:55:27 ppe.plW dniu dzisiejszym na półki sklepowe trafia bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy jeszcze nie kupili gry. Star Wars Battlefront Ultimate edition to kompletne wydanie gry, która zadebiutowała rok temu na komputerach i konsolach. W skład kompletnego wydania wchodzą podstawowa wersja gry, wszystkie wydane dodatki:
Star Wars Battlefront Outer Rim
Star Wars Battlefront Bespin
Star Wars Battlefront Death Star

oraz elementy wcześniej dostępne wyłącznie w edycji specjalnej:
Blaster DL-44, znany jako broń Hana Solo (natychmiastowy dostęp)
Granat jonowy (natychmiastowy dostęp)
Torpeda jonowa (natychmiastowy dostęp)
Porażenie jonowe (emotka na wyłączność)
Zwycięstwo (emotka na wyłączność)

Wszyscy, którzy kupią grę otrzymają również dostęp do dopiero planowanych na grudzień dodatków:
Star Wars Rogue One:Scarif.
Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission
(dotyczy tylko Playstation 4, potrzebne google Playstation VR)

Ceny zestawów to odpowiednio 109,9zł za edycję PC i 134,9zł za wersje na Playstation 4 i Xbox One.
KOMENTARZE (17)

Gry

Gra od Visceral Games nabiera kształtów

2016-11-16 07:41:05 pssite.comOd dłuższego czasu czekamy na jakiekolwiek nowe informacje związane z grami z Gwiezdnych Wojen. Wiemy, że w produkcji jest Battlefront II od DICE, nad swoją grą zaczynają pracę panowie z Respawn Entertainment, ale wiemy też że od dłuższego czasu 'coś' powstaje w studiu Visceral Games, teraz ten twór nabiera nieco kształtów.
Amy Henning, obecnie zatrudniona przy tworzeniu tej gry autorka hitowej serii Unharted, prostuje nieco swoje niefortunne sformułowania i rzuca nieco światła na projekt. Scenarzystka obiecuje, że nowa gra nie będzie 'Star Wars: Uncharted', że zupełnie inny jest pomysł na rozgrywkę i poprowadzenie fabuły. Jak sama wspomina, przygody Nathana Drake'a rządzą się swoimi prawami. W serii przygód o archeologu-piracie, podobnie jak w przygodach Indiany Jones'a , poznajemy wydarzenia wyłącznie z perspektywy bohatera, co ponoć nie może się sprawdzić w przypadku Gwiezdnych Wojen. Autorka twierdzi, że aby dobrze opowiedzieć hisorię w tym uniwersum, potrzeba więcej postaci, wątków i perspetyw. Tym co łączyć będzie 'jej grę' z Gwiezdnych Wojen z serią Naughty Dogs jest perspektywa TPP i pewne rozwiązania techniczne.
Amy obieała także, że w studiu do tytułu podchodzą z autorskę pasją, ale też należytym szacunkiem, nie chcą stworzyć na kolanie 'średniaka z doklejoną licencją':

Wyobraź sobie, jak okrutne byłoby pracowanie nad ukochaną marką tylko po to, żeby twór został zniszczony decyzjami EA, Lucasfilmu i Disneya.


Wobec takiej postawy pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za zespół Amy i oczekiwać na kolejne informacje.
KOMENTARZE (10)

Gry

Gwiezdne Wojny i Lego lądują w galerii Arkadia

2016-11-04 07:52:26W dniach 5 i 6 listopada, w godzinach 11:00-19:00 w galerii handlowej Arkadia odbędzie się impreza LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, przeznaczona zarówno dla młodszych fanów jak i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a także w LEGO Harry Potter Collection, LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO.
W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną - wspaniały zestaw klocków LEGO:Dla wszystkich dzieci, które odwiedzą strefę, organizatorzy przygotowali niespodzianki.

Pełen harmonogram zimowych imprez LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy:
· 5-6 listopada w galerii Arkadia w Warszawie,
· 19-20 listopada w galerii Kaskada w Szczecinie ,
· 3-4 grudnia w galerii Manufaktura w Łodzi,
· 10-11 grudnia w galerii Posnania w Poznaniu.


Organiatorzy imprezy zdradzili także, że w dniach 26-27 listopada, w Galerii Krakowskiej, odbędzie się specjalny event świąteczny organizowany przez LEGO Polska. Tu również będzie można zagrać LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a ponadto wziąć udział w budowaniu największej choinki z klocków LEGO® w Europie Środkowej!KOMENTARZE (2)

Gry

Battlefront II trafi do nas w 2017

2016-11-03 07:57:24Dostaniemy nowego Battlefronta! Informację tę Electronic Arts podało już co najmniej raz, przy okazji publikowania wyników finansowych i prognoz na następny rok fiskalny. Teraz zajmujący się finansami w EA Blake Jorgensen powiedział wprost:

Gra trafi do sklepów mniej więcej za dokładnie rok.


Czyli nowego Battlefronta możemy się spodziewać na jesieni przyszłego roku, co jest o tyle sensowne, że gra pewnie wesprze kampanię reklamową związaną z Epizodem VIII, tak jak miało to miejsce w przypadku Przebudzenia Mocy . Oczywiście usłyszeliśmy, że gra będzie większa i lepsza i mocno związana z nowymi filmami.

Pracujemy bardzo ciężko, aby zaoferować graczom rozbudowaną i wciągającą rozgrywkę.Przy okazji warto wspomnieć, że kompletne wydanie pierwszej gry ze świata Gwiezdnych Wojen od studia DICE trafi do sklepów już w listopadzie. Jak niedawno potwierdził rodzimy oddział Electronic Arts -także w Polsce.
KOMENTARZE (18)
Loading..